معرفی و دانلود PDF کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی

عکس جلد کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی

کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی بازآفرینی شده توسط می می ساموئل قصه‌ای افسانه‌ای و معروف درباره دختری است که در یک سبد گلابی پنهان می‌شود و او را به قصر پادشاه می‌فرستند. هنگامی که شاهزاده دختر را می‌بیند، به او دل می‌بندد اما موانعی برای رسیدن آن دو به هم وجود دارد.

درباره کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی:

مرد کشاورزی برای اینکه بتواند چهار سبد گلابی برای پادشاه حریص بفرستد، از دخترش می‌خواهد که در یکی از سبدها که خالی مانده بود، پنهان شود تا روی او را با گلابی بپوشاند و به قصر بفرستد. وقتی که سبدهای گلابی به قصر فرستاده شد ابتدا کسی متوجه حضور دختر در یکی از سبدها نشد اما بعد از مدتی آشپز قصر دختر را پیدا کرد و تصمیم گرفت او را به عنوان خدمتکار در قصر نگه دارد. نام این دختر را ویولتا گذاشتند اما از آنجایی که دیگر خدمتکاران قصر به شدت به ویولتا حسادت می‌ورزیدند تصمیم گرفتند با دسیسه چینی او را نزد جادوگران بدجنس و سگ‌های گرسنه بفرستند.

می می ساموئل (Mimi Samuel) سعی دارد تا با بازنویسی این افسانه ماندگار روایتی تازه را از داستان دختر کوچولو در سبد گلابی (The Little Pear Girl) در اختیار کودکان قرار دهد.

کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این داستان جذاب که شهرتی جهانی دارد، به کودکان 7 تا 10 سال که به قصه‌های خیالی و در عین حال سرگرم کننده علاقه‌مند هستند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی می‌خوانیم:

روز بعد آشپز به انباری رفت. او دو گلابی از سبد برداشت و ناگهان دختری را دید که زیر گلابی‌ها پنهان شده. زمانی که آشپز، دختر را دید، غافلگیر شد و تعجب کرد.

دختر ساکت بود و چیزی نگفت، چون پدرش به او گفته بود که چیزی نگوید. آشپز تصمیم گرفت او را به عنوان خدمتکار خودش در قصر نگه دارند تا در کارهای آشپزی به او کمک کند. دختر چشم‌های بنفشی داشت. بنابراین تصمیم گرفتند او را ویولتا صدا بزنند

ویولتا دختر مهربان و زیبایی بود. او یک روز شاهزاده را دید که در حال آبیاری باغ سلطنتی بود. آن‌ها با هم آشنا شدند.

خدمتکاران کاخ خیلی به ویولتا حسادت می‌کردند. آن‌ها به پادشاه گفتند که ویولتا می‌تواند گنجینه ثروت جادوگران را سرقت کند و برای پادشاه بیاورد. پادشاه حرف آن‌ها را باور کرد.

پادشاه به ویولتا دستور داد برود و گنجینه جادوگران را برای او بیاورد و فقط زمانی می‌تواند برگردد که گنجینه را دزدیده باشد و با خودش به قصر پادشاه بیاورد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دختر کوچولو در سبد گلابی
نویسنده
مترجممجید مجیدی
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-7275-00-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی

برای دریافت کتاب دختر کوچولو در سبد گلابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.