معرفی و دانلود کتاب صوتی صداهای شب

عکس جلد کتاب صوتی صداهای شب
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صداهای شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صداهای شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی صداهای شب

کتاب صوتی صداهای شب نوشته‌ی مار پون، داستان پسربچه‌ای به اسم «لوک» را تعریف می‌کند که از تاریکی و سکوت شب می‌ترسد. به همین خاطر او هرشب پتو را روی سرش می‌کشد و فکر می‌کند هر لحظه ممکن است هیولاها به او حمله کنند.

موضوع کتاب صوتی صداهای شب چیست؟

لوک پسربچه‌ای شجاع و دوست‌داشتنی است. اما شجاعت در خیلی جاها به کار نمی‌آید. مثلاً شب‌ها که هیولا می‌آید و خرخر می‌کند دیگر نمی‌توان شجاع بود. لوک همیشه از هیولا می‌خواهد از اتاقش برود و او را تنها بگذارد. اما او اصلاً به حرفش گوش نمی‌کرد و همچنان به خرخر کردن ادامه می‌داد. علاوه بر هیولا یک روح هم هست که شب‌ها می‌آید و مزاحم خواب لوک می‌شود. او خیلی سعی می‌کند که شجاع باشد، اما صبح خیلی دیر می‌آید و او باید صبر کند تا آن‌ها بروند.

بعضی شب‌ها پدر و مادر لوک به اتاقش می‌آیند تا او را آرام کنند. آن‌ها دلیل اصلی آن صداها را به او توضیح می‌دهند و لوک متوجه می‌شد که اشتباه می‌کرده و هیچ هیولا یا روحی در اتاقش نیست. کتاب صداهای شب (The Noises Of The Night) درمورد ترس از تاریکی که ترسی شایع در بین کودکان است صحبت می‌کند. اگر این ترس‌ها در کودکی کنترل نشوند و علت اصلی صداها برای آن‌ها مشخص نشود، ممکن است مشکلات جدی برای آن‌ها به همراه آورد. کتاب حاضر ترس‌های کودکان از شب را با زبانی شیرین و بامزه توضیح می‌دهد و علت اصلی آن‌ها را می‌گوید.

کتاب صوتی صداهای شب مناسب چه کسانی است؟

کودکان 4 تا 10 ساله از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد. همچنین والدینی که قصد دارند با بچه‌های خود قصه‌های آموزنده گوش کنند می‌توانند از این کتاب استفاده کنند.

مار پون را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده، شاعر و داستان‌نویس اسپانیایی است که در سال 1968 به دنیا آمد. مار پون را با نام «رویاپرداز» داستان نیز می‌شناسند. بعضی از داستان‌های مار پون (Mar Pavon) برای مخاطب بزرگسال در نشریه‌های مختلف ادبی منتشر شده است. پس از تولد پسرش در سال 1996 جهان ادبی او تغییر کرد و مجموعه شعری به نام «Yeray poeto» به پسرش اختصاص داد.

ازجمله آثار پون که به فارسی ترجمه شده است می‌توان به «ممکنه برای هرکسی اتفاق بیفته»، «تراکتور پرسروصدا» و «من می‌خوام فیلبرتا بشم» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی صداهای شب می‌شنویم:

لوک امیدوار بود که بتونه به‌زودی خوب بخوابه، چون این چیزی بود که مامان و باباش هر شب بهش میگفتن. اما که انگار این کابوس‌ها قرار نبود فعلاً تموم بشن. ناگهان سر و کلهٔ دندون گرگی پیدا شد؛ همون مردی که سر سگ داشت. اون شروع به سروصدا کردن و غرزدن کرد و قرار بود که به‌زودی صدای واق‌واقش همه‌جارو بگیره.

لوک با ترس ازش خواهش کرد که دندون‌هاش رو بهش نشون نده.

اما همون طور که انتظار می‌رفت، دندون گرگی با عصبانیت شروع به سرو صدا کرد. لوک می‌ترسید که دندون گرگی با دست‌هاش در رو باز کنه و اون رو یک لقمهٔ چپش کنه!

بالاخره اتفاق اجتناب‌ناپذیر افتاد و لوک از ترس، فریاد بلندی زد.

پسرکِ بیچاره دیگه نمی‌تونست تحمل کنه. داد زدنش مادر و پدرش رو بیدار کرد و اون‌ها با سرعت به سمت اتاقش دویدن تا اون رو بغل کنن، ببوسن و بهش بگن که نترسه چون اون‌ها پیششن و این چیزها فقط تصورات ذهنشن و واقعی نیستن.

لوک بالاخره خوابش برد و قوهٔ تخیلش هم همراهش به خواب رفت...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
صداهای شب

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی صداهای شب
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهمهدی صفری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی صداهای شب

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی صداهای شب

برای دریافت کتاب صوتی صداهای شب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.