معرفی و دانلود PDF کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه

عکس جلد کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه

کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای جالب میمونی مهربان را به تصویر می‌کشد که یک سبد موز دارد. این داستان با لحن ساده و دلنشین به کودکان اهمیت بخشش، مهربانی و گذشت را می‌آموزد.

موضوع کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه چیست؟

روزی از روزهای بهاری بابی یک سبد موز روی سرش گذاشت و به راه افتاد. او تصمیم داشت تا آن موزها را در کلاسش در مدرسه آلفا بتی ببرد. در راه بوبا خرسه او را صدا زد و گفت من تازه از خواب زمستانی بیدار شدم و خیلی گرسنه‌ام. دوست دارم یک موز گنده را برای صبحانه بخورم. بابی در این فکر بود که اگر به بوبا خرسه موز بدهد، برای بچه‌های کلاس موز باقی می‌ماند یا نه؟ آن‌ها شروع به شمارش کردند که کم کم دو حیوان دیگر نیز موزهای بابی میونه را دیدند... .

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه مناسب چه کسانی است؟

این داستان دلنشین همراه تصویرگری‌های جذاب برای کودکان دبستانی مناسب است و به آن‌ها مفاهیم مهمی را در قالب قصه‌ای زیبا می‌آموزد. این کتاب در پایان اطلاعاتی در مورد میمون‌ها نیز به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه می‌خوانیم:

بچه‌ها مشغول شمردن موزها بودند که ناگهان، صدای غرش بلندی از پشت سرشان شنیده شد. صدایی کلفت و خش‌دار با قلدری گفت: «باستر بوفالو هم موز دوست داره! همین الان باید به منم چند تا موز بدین!» باستر بوفالو، پاکوبان و اخم آلود با مشت‌های گره کرده و غرولندکنان به نزدیک نیمکت آن‌ها آمد. پاهایش را محکم به زمین کوبید و با شاخ‌های تیزش بوته‌ها و شاخ و برگ درخت‌ها را پس زد و جلو آمد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه
نویسنده
مترجمشهرزاد امینیان
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه

برای دریافت کتاب بابی میمونه و موزهای خوشمزه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.