معرفی و دانلود PDF کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش

عکس جلد کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش

کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای جالب بچه گوریلی را به تصویر می‌کشد که برای جشن تولد دوستش آماده شده و هدیه‌ای هیجان‌انگیز و زیبا برای او گرفته است.

موضوع کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش چیست؟

گرتی دختر باهوش و بانشاطی است که تصمیم داشت به جشن تولد دوستش گادفری بزغاله برود. او بعد از مدرسه به خانه رفت و هدیه‌ی گادفری را با پاپیون‌ها و روبان‌های رنگی به زیبایی بسته‌بندی کرد. موقع رفتن به جشن، گرتی چشمش به شاخ و برگ‌های سبز درختان جنگل افتاد و فکری به سرش زد که شاخه‌‌ها را مثل طناب بگیرد و تاب‌بازی کند اما اتفاقی غیرمنتظره رخ می‌‌دهد...

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش مناسب چه کسانی است؟

این داستان‌ دلنشین همراه با تصاویری جذاب برای کودکان دبستانی سرگرم‌کننده و دوست‌‌داشتنی است و در پایان اطلاعاتی در مورد گوریل‌ها نیز به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش می‌خوانیم:

گرتی شاخه را گرفت و درحالی که پیچ وتاب خوران از روی زمین گل آلود رد می‌شد، نفسش را حبس کرد. اما، ناگهان شاخه‌ی بلند نازک شد و نازک شد و یک مرتبه از نیمه کنده شد و گرتی و شاخه با هم به سمت گل و لای سرازیر شدند. گزتی فزیاد زد: «ای وای! ای وای! افتادم!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش
نویسنده
مترجمشهرزاد امینیان
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-622-6879-83-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش

برای دریافت کتاب گرتی گوریله و هدیه‌ی خوشگلش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.