معرفی و دانلود کتاب صوتی انگیزه

عکس جلد کتاب صوتی انگیزه
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انگیزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انگیزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی انگیزه

کتاب صوتی انگیزه نوشته‌ی برایان تریسی، یکی از بااهمیت‌ترین آثار در زمینه نحوه مدیریت و انگیزه دادن به کارکنان یک شرکت است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک مدیر، کیفیت و بهره‌وری تیم خود را در یک سازمان افزایش داده و به هدف دلخواه خود برسید.

درباره کتاب صوتی انگیزه:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در فرایند استخدام نیروهای خود را با دقت و وسواس انتخاب کنید، دوره‌های آموزشی مختلف برای کارمندان خود برگزار کنید و خسارات رقابتی را نیز جبران کنید ولی همچنان درآمد کمی داشته باشید. در اینجا شاید فکر کنید که توانایی‌های اعضای تیم شما به میزان کافی و دلخواه نیست. اما باید به این نکته اشاره کرد که همیشه مشکل از توانایی اعضا نیست و باید به چیز دیگری توجه کرد...

یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های یک مدیر، انگیزه دادن به کارمندان خود برای انجام تلاش بیشتر است. آن دسته از مدیرانی که محیطی مثبت و پرانرژی در محل کار خود ایجاد می‌کنند و کارمندان خود را در مسیر ماموریت کلی شرکت پیش می‌برند. برایان تریسی در کتاب انگیزه (Motivation) تجربه‌های فراوان خود در زمینه ارائه انگیزه به دیگران را در قالب 21 روش‌ قدرتمند و کارآمد بیان می‌کند.

با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که: به کارمندان خود حس اشتیاق نسبت به کار دهید، آن‌ها را با وظایف انعطاف‌پذیر به چالش بکشید، ترس آن‌ها از شکست را کاهش و در مقابل، تمایل آن‌ها به ریسک را افزایش دهید و خیلی موارد دیگر.درواقع اعضای تیم شما فقط منتظرند که کسی به آن‌ها انگیزه دهد تا بتوانند به بهترین نحو به کار خود ادامه دهند.

این کتاب به عنوان یک راهنمای ضروری به همراه ابزارها و استراتژی‌های اثبات شده، به هر مدیری کمک می‌کند تا یک گلوله آدرنالین را مستقیماً به قلب اعضای تیم خود وارد کنند. توجه به این نکته ضروری است که افراد تشکیل دهنده هر سازمان به عنوان قلب آن عمل می‌کنند و میزان سود، بهره‌وری و موفقیت یک شرکت به مقدار توانایی و مهارت آن‌ها وابسته است.

مدیر یک سازمان با یادگیری مهارت‌های ارائه شده در این کتاب می‌تواند موانعی که انگیزه لازم برای کار را از افراد می‌گیرند از سر راه برداشته و محیطی ایجاد کند که محرک لازم خود به صورت طبیعی در آن‌ها به وجود بیاید. برایان تریسی در این کتاب به مسائلی مثل عوامل انگیزش، استفاده از اصل پارتو، خلق جادوی انگیزشی، برگزاری جلسات طوفان ذهنی و چرخه‌ها و تیم‌های کیفیت پرداخته است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی انگیزه:

- کتاب انگیزه را بسیار توصیه می‌کنم. (The Midwest Book Review)

- این یک کتاب استثنایی است... شما می‌توانید حرفه مدیریت خود را با آن تغییر دهید. من آن را تضمین می‌کنم. (PCB007. com)

-هر فصل این کتاب شامل یک مقاله کوتاه از یک استراتژی اثبات شده برای بهبود بهره‌وری می‌شود. (School Administrator)

- همه آنچه برای کمک در ایجاد انگیزه نیاز دارید در این کتاب کوچک است. (The Representor)

-در یک کتاب در اندازه جیبی می‌توانید انگیزه بیشتری کسب کنید و آن را به کتابخانه محل کارتان اضافه کنید. (Barbara Weltman)

- جملات خردمندانه تریسی با مثال‌های جذاب و ابزارهای عملی، تاکتیک‌ها و استراتژی‌ها را در هم می‌آمیزد. (Sales & Marketing Management)

- این کتاب 21 مورد از سریع‌ترین و قدرتمندترین روش‌های کشف شده برای افزایش کارایی هر فرد یا گروه را فراهم می‌کند. (Support Industry. com)

شنیدن کتاب صوتی انگیزه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی مدیران یا اعضای یک تیم که نیاز به ایجاد انگیزه برای ادامه کار با نتیجه دلخواه دارند؛ به همین خاطر با شنیدن این کتاب می‌توانند به هدف خود دسترسی پیدا کنند.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از بهترین سخنرانان و نویسندگان انگیزشی در سطح جهان به شمار می‌رود که تاکنون در 70 کشور دنیا، سمینارهای موفقیت و فروش را برگزار کرده است. تعداد سمینارهای او حدود 5000 هزار با بیش از 2000 شرکت کننده تخمین زده می‌شود.

او رئیس و بنیانگذار شرکت بین المللی برایان تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه افراد و سازمان‌ها فعالیت می‌کند و در کنار آن به بیش از 1000 شرکت مشاوره‌های گوناگون داده است.

تریسی در زمینه نویسندگی بسیار فعال بوده و تاکنون 45 کتاب پرفروش نوشته و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده است. خود نیز به زبان‌های فرانسوی، اسپانیایی و آلمانی نیز تسلط دارد.پ

از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های تریسی می‌توان به «قورباغه را قورت بده»، «قورباغه را ببوس»، «مدیریت فروش»، «21 راز میلیونر خودساخته»، «قدرت بیان» و «رازهای رسیدن به 100 سالگی» اشاره کرد.

این سخنران و مدیر موفق، همواره درباره موضوع توسعه شخصی و حرفه‌ای صحبت می‌کند که با پرورش آن می‌توان به فروش بهتر، خلاقیت، عزت نفس و موفقیت رسید. خود او می‌گوید که ابتدای مسیر، میلیونرهای خودساخته را الگوی کارش قرار داده تا به یک فرد ثروتمند و قوی تبدیل شود.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی انگیزه:

- آنچه در درون است تجلی بیرونی پیدا می‌کند.
- انتظارات شما پیشگویی‌های شما هستند که به حقیقت می‌پیوندند.
- شما زمانی به واقع شاد هستید که مطابق ارزش‌های خود زندگی کنید.
- شما زمانی بهترین عملکرد خود را به نمایش می‌گذارید که رفتارتان با آنچه باور دارید همخوانی داشته باشد.
- انتظارات شما از خودتان چه مثبت و چه منفی چگونگی عمل و رفتار شما را مشخص می‌کنند.

در بخشی از کتاب صوتی انگیزه می‌شنویم:

انتخاب کارکنان مناسب، نقطه شروع مدیریت عالیست. احتمالاً 95 درصد موفقیت شما به عنوان یک مدیر بستگى به توانایى شما در انتخاب کارکنان مناسب دارد. اگر کارکنانى نامناسب انتخاب کنید، بدون توجه به اینکه چه مى‌کنید، از چه راهکارهایى استفاده مى‌نمایید و یا چه اندازه تلاش مى‌کنید، تفاوت چندانى بروز نمى‌کند. تقریبا تمامى مسایل شما به عنوان یک مدیر، یا ناشى از انتخاب کارکنان نامناسب است و یا به ارث بردن کارکنان نامناسب از مدیران قبلى.

جیم کالینز در کتاب خوب تا عالى مى‌گوید که اولین وظیفه و کار مدیریت الزاما این است که «اشخاصى مناسب را سوار اتوبوس بکند و بعد هر کدام را روى صندلى مناسب خود بنشاند و بعد اشخاص نامناسب را از اتوبوس بیرون کند.»

وقتى لى یاکوکا براى نجات کرایسلر به خدمت گرفته شد، شرکت کرایسلر در آستانه ورشکستگى بود. پس از آنکه یاکوکا 350 میلیون دلار براى حفظ کرایسلر وام گرفت، به سر وقت مدیران ارشد کرایسلر رفت. او در مدت سه سال 35 معاون مدیرعامل از 36 معاون مدیرعامل را تغییر داد. بعد از اینکه کارش را تمام کرد، توانست کرایسلر را به یکى از ممتازترین شرکت‌هاى تولیدکننده اتومبیل تبدیل کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۱ دقیقه
مقدمه
۱۰ دقیقه
فصل یک: عامل ایکس
۱۱ دقیقه
فصل دو: کارکنان مناسب را انتخاب کنید
۸ دقیقه
فصل سه: قدرتمند شروع کنید
۸ دقیقه
فصل چهار: انتظارات خود را در میان بگذارید
۱۰ دقیقه
فصل پنج: مدیریت مشارکتى را تمرین کنید
۱۱ دقیقه
فصل شش: چهار عامل انگیزه ‌دهنده
۹ دقیقه
فصل هفت: سه مورد مهم
۱۱ دقیقه
فصل هشت: مدیریت بر اساس ارزش‌ها
۹ دقیقه
فصل نه: مدیریت بر اساس هدف‌ها
۸ دقیقه
فصل ده: مدیریت استثنایى
۱۰ دقیقه
فصل یازده: اصل پارتو
۷ دقیقه
فصل دوازده: یک معلم باشید
۱۰ دقیقه
فصل سیزده: پیوسته آموزش بدهید
۱۳ دقیقه
فصل چهارده: به اصل عیب و نقص در حد صفر اصرار بورزید
۸ دقیقه
فصل پانزده: دوایر کیفى و تیم‌هاى کیفى ایجاد کنید
۹ دقیقه
فصل شانزده: به طور منظم سیال‌سازى ذهنى بکنید
۱۰ دقیقه
فصل هفده: مرشد و راهنما بشوید
۱۰ دقیقه
فصل هجده: الگو شوید
۱۰ دقیقه
فصل نوزده: به صحبت کارکنانتان گوش بدهید
۷ دقیقه
فصل بیست: عامل دوستى را به خاطر بسپارید
۶ دقیقه
فصل بیست و یک: جادوى انگیزه را خلق کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی انگیزه
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهسیامک اشک ریز
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی انگیزه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی انگیزه

برای دریافت کتاب صوتی انگیزه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.