معرفی و دانلود کتاب صوتی مشتری اتوماتیک

عکس جلد کتاب صوتی مشتری اتوماتیک
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مشتری اتوماتیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مشتری اتوماتیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مشتری اتوماتیک

کتاب صوتی مشتری اتوماتیک اثر جان واریلو، یکی از بهترین کتاب‌هایی است که به طور دقیق به توضیح و بررسی راه‌اندازی کسب‌وکاری اشتراکی در هر زمینه صنعتی می‌پردازد.

در کتاب صوتی مشتری اتوماتیک (Automatic Customer) تمام موضوعات مهم استارتاپی به زبانی گویا و صریح توضیح داده شده و با رویکردی نو، ذهنیت شما را برای کارآفرین شدن آماده می‌کند. جان واریلو (John Warillow) در این اثر به شما می‌آموزد که چگونه می‌­توان ذهنیت خود را از فروش محصول یا خدمات به مشتریان دور کنید و آن را به سمت ایجاد کسب ­و کاری جدید ببرید که فروش قابل تکرار دارد. فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار شما در معرض انفجار است یا در گودالی گیر افتاده است، شما با شنیدن کتاب مشتریان اتوماتیک می‌توانید در هر حیطه‌ی تجاری که مشغول به فعالیت هستید، یک مدل اشتراک سودآور ایجاد کنید.

در هر زمینه‌ی کاری وجود مشترکان، مهم‌تر از مشتریان است و اگر مشترک وجود نداشته باشد، هر ماه، شمارنده تعداد فروش‌­های آن کسب و کار مجددا روی صفر تنظیم می­‌شود و مدام برای تکمیل دفتر ثبت وضعیت کسب­ و کار استرس به وجود می‌آید. اما وقتی مشترک باشد، میدان دید بهتری پیدا می­‌کنید و می‌توانید کسب­ و کاری ایجاد کنید که با قیمت بهتری به فروش برسد، جان در این اثر 9 مدل‌ اشتراکی ارائه داده که برای هر یک از این 9 مدل شناسایی شده، شرکت‌هایی را به عنوان نمونه معرفی کرده است.

مشتری اتوماتیک به شما می‌آموزد که چگونه مدل کسب‌ و کار اشتراکی را در کسب‌ و کار خودتان پیاده کنید. اینکه در چه زمینه صنعتی کار می‌کنید یا کسب و کار شما چه اندازه‌ای دارد، اهمیتی ندارد. این کتاب راهکارهایی ارائه می‌دهد که به شما می‌آموزد چگونه یک کسب‌ و کار موفق را به یک کسب‌ و کار قابل فروش تبدیل کنید. این اثر، به اهمیت جذب مشتریانی که براساس زمان‌بندی معینی مجددا برای انجام خریدهای خود به شما رجوع می‌کنند، اشاره کرده است.

واریلو در سه بخش این کتاب را گردآوری کرده است. بخش اول بعضی حقایق شگفت‌انگیز در مورد افرادی که در اقتصاد اشتراکی به پیروزی رسیده‌اند را بررسی می‌کند؛ همچنین به 8 شیوه‌ای اشاره می‌کند که پس از به‌ کارگیری مدل اشتراکی، می‌توانید با استفاده از آن‌ها کسب‌ و کار خود را بهتر و درخشان‌تر کنید و تنش و استرس وارد بر آن را کاهش دهید.

بخش دوم این کتاب 9 مدل کسب‌وکار اشتراکی را به شما معرفی می‌کند و به فصل‌های کوچک‌تری تقسیم شده است. زمانی که قصد دارید یک جریان درآمد تکرار شونده برای کسب‌ و کار خود ایجاد کنید، گزینه‌های گوناگونی وجود دارد. چه بخواهید کل مدل کسب‌ و کار خود را تغییر دهید و چه بخواهید فقط چند هزار دلار به درآمد قبلی خود اضافه کنید؛ به هر حال ده‌ها ایده نو و تازه برای پیاده‌سازی مدل اشتراکی در شرکت خود پیدا خواهید کرد.

آخرین بخش کتاب، نمایی کلی از فرآیند ساخت کسب‌ و کار اشتراکی را برای شما به تصویر می‌کشد و در آخر، در مورد افزایش مقیاس و گسترش کسب‌ و کار اشتراکی با شما گفتگو خواهد کرد.

جان واریلو موسس شرکت سیستم سازنده ارزش است و به صاحبان کسب­ و کارها کمک می‌­کند تا در کسب ­و کار خود موفق شوند و این موفقیت را هر روز افزایش دهند. همچنین در طی دو دهه اخیر، واریلو به صاحبان کسب ­و کارها کمک کرده تا شرکت خود را با بالاترین قیمت ممکن به فروش برسانند.

برخی نظرات جنجالی درباره‌ی کتاب مشتری اتوماتیک:

- اگر در حال حاضر صاحب کسب‌ و کاری هستید، یا قصد دارید کسب‌وکاری راه بیاندازید، این کتاب بهترین سرمایه‌ای است که می‌توانید از آن بهره بگیرید. «بو بورلینگام»

- جام مقدس در کسب‌وکارهای امروزی، مشتریانی هستند که وفاداری آن‌ها دائمی است. کتاب مشتری اتوماتیک، نقشه راه شما برای ساخت کسب‌وکاری است که بتواند بارها و بارها سود تولید کند. «جان جانتش»

- کتاب مشتری اتوماتیک تا صفحه 40، شما را وادار می‌کند تا به شکلی اساسی کل کسب‌وکارتان را مجددا بررسی کنید. با این ایده فوق العاده، شما متوجه می‌شوید که چرا درآمد حاصل از سیستم‌های اشتراک باید بخشی از درآمد هر شرکت باشد. خواندن این صفحه‌ها را به شدت توصیه می‌کنم! «جای بائر»

- در این کتاب بسیار جالب، جان واریلو مسیری روشن پیش روی شما می‌گذارد تا با طی کردن آن بتوانید شرکت خود را از حالتی که باید هر ماه از صفر شروع کند، به شرکتی تبدیل کنید که در آن، کارهای شما، و مهم‌تر از همه، نتایج شما، قابل پیش‌بینی هستند. اگر می‌خواهید شرکتی با پایه‌های بسیار خوب و سالم و ارائه خدمات بسیار خوب به مشتریان تاسیس کنید، این کتاب یک منبع بسیار ارزشمند است. «باب بِرگ»

در بخشی از کتاب صوتی مشتری اتوماتیک می‌شنویم:

کوگِه، یک استارت‌آپ امیدوارکننده است که توسط الکس هایزن در تورنتو راه‌اندازی شده است. پدر او، دکتر جیمز هایزن، یکی از بنیانگذاران شرکت «هِربال مَجیک» است. این شرکت، یکی از مراکز کاهش وزن و تغذیه است که برنامه‌های کاهش وزن و مکمل‌های غذایی خود را از طریق 280 فروشگاه در سراسر کانادا به دست مشتریان می‌رساند.

کوگه نیز یک خرده‌فروش محصولات ویتامینه است، اما الکس به جای پیروی از مسیر پدرش، از مدل کسب‌وکار اشتراکی استفاده می‌کند. شما می‌توانید با پرداخت حق اشتراک ماهیانه 49.99 دلاری، ویتامین‌های ضروری را طبق یک رژیم مشخص، درب منزل خود تحویل بگیرید. وقتی عضو این سرویس می‌شوید و بر اساس فاکتورهای سلامت خود یکی از بسته‌های ویتامین را انتخاب می‌کنید، می‌توانید در لیست کارهایی که باید انجام دهید، جلوی فرآیند آزاردهنده و تکراری خرید ویتامین با خیال راحت تیک بزنید و مطمئن باشید که این کار را به بهترین شکل انجام داده‌اید.

بسیاری از بهترین استارت‌آپ‌های جهانی، در حال بهره‌گیری از مدل کسب‌وکار اشتراکی هستند تا بتوانند مشتریان جدیدی جذب کنند، طرفداران فعلی خود را حفظ نمایند، و جریان پول نقد را در شرکت خود بهبود بخشند. طبق یکی از مطالعاتی که در سال 2013 توسط واحد اطلاعات اکونومیست انجام شد، بیش از نیمی از شرکت‌های مورد بررسی این واحد، در حال تغییر شیوه‌های خود در ارائه محصولات و خدمات به مشتریان هستند. چهار پنجم شرکت‌های مورد مطالعه، معتقدند مشتریان آن‌ها به سمت مدل‌های مصرف جدید، مانند به اشتراک‌گذاری تجربیات یا خرید اشتراک، تمایل پیدا کرده‌اند. 40% از شرکت‌هایی که در حال تغییر قیمت و نحوه تحویل محصولات خود می‌باشند، مدل کسب‌وکار اشتراکی را برای دور جدید فعالیت‌های خود انتخاب کرده‌اند.

اما وضعیت این بازار، برای هر کالایی، یک بازی «مجموع صفر» است. به ازای هر مشتری که تصمیم بگیرد به عضویت رژیم ویتامینی کوگه درآید، یک نفر از مشتریان فروشگاه محلی موادغذایی سالم کم می‌شود. به ازای هر مشتری که حق اشتراک دریافت توله‌سگ‌های چاو از سرویس «اشتراک و صرفه جویی» آمازون را خریداری می‌کند، یک نفر از افرادی که از فروشگاه محلی عرضه حیوانات خانگی بازدید می‌کند، کم می‌شود.

پس چه خواهد شد؟ آیا می‌خواهید بایستید و تماشا کنید کسب‌وکارتان توسط کسب‌وکار اشتراکی یک شخص دیگر بلعیده می‌شود؟ یا آماده‌اید تا مشتریان اتوماتیک خودتان را جذب کنید؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۹ دقیقه
مقدمه
۳۹ دقیقه
بخش اول: مشترکان، بهتر از مشتریان هستند - فصل اول: در اقتصاد اشتراکی چه کسی برنده است؟
۴۱ دقیقه
فصل دوم: چرا به مشتریان اتوماتیک نیاز دارید؟
۲۲ دقیقه
بخش دوم: 9 مدل کسب و کار اشتراکیف - فصل سوم: مدل وب‌سایت عضویت
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: مدل مخزن همه چیزهایی که می‌توانید بخورید
۱۸ دقیقه
فصل پنجم: مدل باشگاه خصوصی
۱۵ دقیقه
فصل ششم: مدل جلوی صف
۲۳ دقیقه
فصل هفتم: مدل محصولات مصرفی
۱۷ دقیقه
فصل هشتم: مدل جعبه شگفت‌انگیز
۱۷ دقیقه
فصل نهم: مدل ساده کننده
۱۶ دقیقه
فصل دهم: مدل شبکه
۱۶ دقیقه
فصل یازدهم: مدل آرامش خاطر
۳۴ دقیقه
بخش سوم: کسب‌وکار اشتراکی خود را بسازید - فصل دوازدهم: ریاضیات جدید
۲۵ دقیقه
فصل سیزدهم: جذب پول نقد در مقابل حفظ پول نقد
۴۴ دقیقه
فصل چهاردهم: روانشناسی فروش اشتراک
۵۵ دقیقه
فصل پانزدهم: افزایش رشد و گسترش کسب‌وکار
۷ دقیقه
فصل شانزدهم: بازتاب‌ها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مشتری اتوماتیک
نویسنده
مترجمسیما سپتان
گویندهمهیار ستاری
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مشتری اتوماتیک

babak varasteh
۱۳۹۸/۵/۲۸
خوشحالم که این کتاب رو صوتی کردین. من مدتها قبل خوندمش و دوباره دارم گوش میکنم. متاسفانه گوینده محترم علی رغم صدای دلنشین، بسیار بی‌توجه متن رو خوندن و حتی بعصی از غلطهاشون رو متوجه هم نشدن. به نظرم اینجور کتابها رو شخص گوینده یکبار باید مطالعه کنه بعد بخونه و ضبط کنه. یکم آدم احساس بی‌توجهی به بهش مشتری دست میده. امیدوارم کتابراه چند نفری رو برای کنترل کیفیت استخدام کنه. به هر حال این کتاب واقعا واقعا کتاب محشریه
سعیده عقیقی
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
نگاه من کلا بهکسب و کار متفاوت شد و واقعا بسیار بهم کمک کرد تا در چشم انداز و اهداف کسب و کارم تجدید نظر کردم.. سپاس بابت این کتاب عااالی
به نظرم اگه دنبال چیدن استراتژی مالی و خدماتی برای کسب و کارتون هستین حتما مطالعه کنید🌹
Mohammad Hasannejad
۱۳۹۸/۵/۲۱
کتاب خیلی خوبیه ولی فقط چند فصل اولش. جدا از این دید بیزنسی فوق‌العاده‌ای بهتون میده. خیلی عالی میتونید از ایده هاس تو کسبو کارتون استفاده کنید. حتی کسب و کار جدید راه اندازی کنید
Ramin sahneh
۱۴۰۰/۱۰/۳
کتابیه که هدف اصلیش مشتری دائم (مشترک همیشگی) کردن مشتری‌هایی هست که یه بار یا چند بار محدود خرید میکنن
که این باعث میشه به یه درامد ثابت قابل اتکا رسید
امید محمدی
۱۳۹۸/۵/۱۲
کتابا همشون عالین حتما بخونید مخصوصا کتاب راز که واقعا زندگی منو تعقیر داده ممنون از سایت کتاب راه
محمدرضا اسکندری
۱۴۰۰/۴/۲۸
قبل از ساخت کسب و کار خودتان، حداقل یکبار این کتاب رو گوش کنید و سپس شروع کنید
Reza Salehi
۱۳۹۸/۷/۱۹
عالی عالی عالی بود
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مشتری اتوماتیک

برای دریافت کتاب صوتی مشتری اتوماتیک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.