معرفی و دانلود کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت

عکس جلد کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت
قیمت:
۴۴۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت

کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت نوشته نورمن وینسنت پیل، به شما می‌آموزد که چگونه نیروی اندیشه و تفکرتان را تحت کنترل در‌ بیاورید، افکار منفی‌تان را به افکار مثبت تبدیل کنید و به آرامش درونی برسید.

موضوع اصلی کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت (The power of positive thinking‬‭‬) در باب موفقیت است. نورمن وینسنت پیل (Norman Vincent Peale) عقیده دارد که اگر از چیزی شکست خوردید؛ مهم نیست و شما می‌توانید آرامش داشته باشید، پیوسته پر انرژی بمانید و زندگی‌تان سرشار از لذت و شادی باشد. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در دنیا است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید تفکر شکست‌پذیری را از خود دور کنید، قدرت خود را بشناسید و زندگی‌تان را به اوج خوشبختی و موفقیت برسانید.

این کتاب یک راهنمای کاربردی، ساده و قابل پذیرش است که می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد و شما را قادر می‌سازد از زندگی به نحو احسنت لذت ببرید، اعتماد به نفس زیادی در زندگی به دست ‌آورید و همواره موفق، پیروز و شاد باشید.

نورمن وینسنت پیل در مورد این کتاب می‌گوید: من این اثر را به نگارش درآوردم تا تمامی مردم بدانند که می‌توان ذهنی آرام، جسمی سالم و انرژی مضاعف داشت. من سعی دارم تکنیک‌هایی را به شما یاد بدهم که نشان می‌‌‌دهند، شکست لازمه زندگی نیست و لذت بردن و شاد زیستن، حق هر انسانی است. بسیاری از ما هر روز، درگیر مشکلات زندگی می‌شویم. می‌جنگیم، اعتراض می‌کنیم، اشک می‌ریزیم و روزهای بسیاری از عمرمان را با خشم نسبت به گرفتاری‌ها سر می‌کنیم. راه عبور از این مشکلات وجود دارد، اما انسان خود را تسلیم آن‌ها می‌کند و به عنوان طبیعت زندگی می‌پذیرد و برای نابود کردن آن‌ها کاری انجام نمی‌دهد.

نورمن وینسنت پیل، کشیش و نویسنده‌ی آمریکایی در سال 1898 در اوهایو به دنیا آمد. او از دانشکده‌ی الهیات دانشگاه بوستون فارغ‌التحصیل شد و سپس تصمیم گرفت که کشیش شود و به کلیسایی در نیویورک رفت. پیل به همراه روانکاوی به نام اسمایلی بلنتون، کلینیکی در کنار کلیسا ساختند و به درمان بیماران از طریق مفاهیم دینی و روانکاوانه پرداختند. نورمن وینسنت پیل، را به عنوان پدر تفکر مثبت می‌شناسند. او از نویسندگان مشهور و پرمخاطبی است که فرمول اعتقاد و خوش‌بینی را ابداع کرده و در حال حاضر مردم در سراسر جهان فلسفه زندگی ساده و عملی او را می‌شناسند. سرانجام او در سن 95 سالگی و در سال 1993 بر اثر سکته در نیویورک درگذشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۵ دقیقه
فصل اول: خودتان را باور کنید
۳۹ دقیقه
فصل دوم: ذهن آرام، قدرت می‌آفریند
۲۰ دقیقه
فصل سوم: چگونه انرژی پایدار داشته باشیم
۳۸ دقیقه
فصل چهارم: نیروی دعا را امتحان کنید
۲۸ دقیقه
فصل پنجم: چگونه برای خود شادی ایجاد کنیم
۲۹ دقیقه
فصل ششم: نق زدن و بداخلاقی را بس کنید
۳۶ دقیقه
فصل هفتم: انتظار بهترین را داشته باش و آن را بدست بیاور
۳۳ دقیقه
فصل هشتم: من به شکست اعتقاد ندارم
۳۰ دقیقه
فصل نهم: چگونه عادت نگرانی را از بین ببریم
۳۰ دقیقه
فصل دهم: نیرویی برای حل مشکلات شخصی
۳۳ دقیقه
فصل یازدهم: چگونه از ایمان برای شفا یافتن استفاده کنیم
۲۶ دقیقه
فصل دوازدهم: وقتی نیروی زندگی ضعیف می‌شود این فرمول سلامتی را امتحان کنید
۳۶ دقیقه
فصل سیزدهم: جریان افکار جدید می‌تواند شما را بازسازی کند
۲۷ دقیقه
فصل چهاردهم: برای ایجاد نیروی راحت، راحت باشید
۳۱ دقیقه
فصل پانزدهم: چه کنیم تا مردم شما را دوست داشته باشند
۳۰ دقیقه
فصل شانزدهم: نسخه‌ای برای درد قلب
۳۴ دقیقه
فصل هفدهم: چگونه نیروی بیشتری جذب کنیم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت
نویسنده
مترجمشهناز مجیدی
گویندهمسعود میرزایی
ناشر چاپیانتشارات کتاب درمانی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۴۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت

محمد شعبانی دوین
۱۴۰۱/۶/۱
لحن و صدای گوینده اصلاجالب نیست انگار روی صحنه تاتره یا نمایشنامه یا قصه تعریف میکنه. کتاب رو حیف کرده... لطفا تا آخر بخوانید
باعرض معذرت از اظهار نظر زودهنگامم...
اظهار نظری که در بالا در شروع شنیدن کتاب داشتم ولی با ادامه شنیدن کتاب تا اکنون که به فصل هفدهم رسیدم متوجه شدم که کاملا اشتباه کردم
چون اولین و بهترین کتابی است که از لحاظ محتوا و قدرت تحت تاثیر قرار دادن مخاطب شنیده‌ام خیلی عالی... لذا با این نتیجه که تا بحال عایدم شده خواستم متن اظهار نظر اولم را ویرایش کنم ولی بخاطر اینکه ممکن است اثر منفی بر کسی گذاشته باشد، ضمن اعتراف به برداشت اشتباه و زود هنگامم مجددا عذرخواهی کنم. و مسرا به هر دوست عزیزی پیشنهاد میکنم و اصلا لازم نیست دنبال چی باشی به نظرم هرکس تا هر مدت این کتاب را میخواند جزئ عمرش محسوب نمیشود.
باسپاس از کتابراه
محمدرضا بیگ محمدی
۱۴۰۱/۴/۱۳
اگه میخواید حالتون بهتر بشه و الان مودتون پایینه پیشنهاد میکنم این کتابو گوش کنید
مسلمونا معمولا بعد از نماز دعا میکنن که اگه قبلش صفات خداوند رو بگن مثل توانا بودن رزاق بودن بخشنده بودن و ابراز عشق و علاقه کنن (به قول یکی از دوستان که می‌گفت خدای خوب و خوشگلم خدای مهربانم) تاثیر دعا دوچندان میشه
حاجت میگیرید
شما اگه ازیه نفر چیزو رو بخوای وقبلش ازسخاوت وبزرگی طرف صحبت کنی بعید میدونم دست رد به سینه شما بزنه.
FZ KH
۱۴۰۱/۶/۲۰
یک کتاب با دیدگاه مثبت به زندگی، بیان روش‌های زندگی با ذهنی آرام و قلبی پرشور. سعی نویسنده در این کتاب بیان راه هاییست که بشر بدان وسیله به زندگی با نگاهی کاملا متفکرانه و امیدوار بنگرد.
ممنونم از کتاب فوق العاده اثربخش و جذابی که به زنگی‌ام نور تفکر و امید را تاباند.
پیام رضایی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
این کتاب رو به این دلیل خریداری کردم چون الهام بخش اقای ری کراک (موسس مک دونالد امروزی) بوده. برندی که تا به امروز بیش از یک میلیارد برگر به فروش رسونده و مدل سیستم سازیش یک الگوی درست و حسابی برای تمامی کسب و کارها خواهد بود
شیم چ
۱۳۹۹/۳/۴
کلا درسته نویسنده کشیش بوده اما علم و منطق بالایی داره و روش‌هایی که معرفی میکنه، کنارش سرگذشت واقعی ادما یی که این راهو رفتن معرفی میکنه‌. من اصلا مذهبی نیستم اما نورمن رو خیلی دوست دارم همیشه کتاباش انگیزه و امید زیادی میده
mohsen khazaei
۱۴۰۰/۱/۲۳
کتاب خیلی خوبیه و اصلا قصد منکر شدن نیرو و قدرت دعا را ندارم، اما بیشتر از از انگیزشی بودن و موفقیت و پیشرفت و افکار مثبت و رو به رشد و...، اکثرا به بحثای مذهبی میپردازده. انتظارم خیلی بیشتر بود
navid zandi
۱۳۹۹/۱۲/۷
این همون کتابی هست که ترامپ و پدرش اون رو سرمشق زندگیشون قرار دادن! بقول ترامپ در کتاب «بیش از حد اما همیشه ناکافی»: همه چیز عالیه، مگه نه عزیزم؟!
حتما بخونید
امیر یوسفی
۱۳۹۸/۱۰/۲۵
با تاکید بر افزایش اعتقادات مذهبی روشی برای افزایش اهتماد بنفس و قبول کردن خود و جایگاه خود و مبارزه با خودکم بینی و مثبت اندیشی باعث موفقیت فرد میشود
ساسان قزل پیچاق
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
این کتاب بیشتر شبیه قصه‌های مذهبی کودکانه ست. عملا راهکار مفیدی برای خلاصی از افکار خودمحورانه نداده و فقط یک سری داستان تعریف کرده که فلان کار رو انجام داده.
امیر عادلوند
۱۳۹۹/۳/۱۸
دیدگاه مذهبی تو کتابه راجب انرژی مثبت کمتر صحبت شده صدا گزاری خوب نبود اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود اسم کتاب واقعا گول زننده است خیلی افتضاح بود
ابراهیم سالاری
۱۳۹۸/۴/۳۰
اسم کتاب به درستی انتخاب نشده، بجای تفکر مثبت باید اسمش تاثیر اعتقادات مذهبی بر روی زندگی باشه
امیر شیری
۱۳۹۸/۵/۶
در کل کتاب خوبی ولی هیچ ربطی به اسمش نداره بیشتر کتابی مذهبی به حساب میاد تا اینکه در مورد انرژی مثبت باشه
مهسا جوادی نژاد
۱۴۰۱/۶/۱۰
خیلی خوب قطعا مطالعه ش کمک بزرگی میکنه ریشه هر مشکل و پیشرفتی درونی و ذهنی هست ک این کتاب کمک کننده هست.
سروش بروشک
۱۳۹۹/۱/۹
این کتاب بهمراه کتاب جادوی فکر بزرگ کتابهای مرجع موفقیت هستند، عالیه، صدا و گوینده نیز بسیار خوب است
صدیقه شهریاری
۱۳۹۸/۹/۲
بسیارعالی بودوآرامش زیادی رابرای من به ارمغان آورد سپاسگزارم وازانتخاب این کتاب خوب خوشحالم
مشاهده همه نظرات ۵۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت

برای دریافت کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.