معرفی و دانلود رمان عروس ایران (بانوی امپراتوری مغول)

عکس جلد رمان عروس ایران (بانوی امپراتوری مغول)
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی رمان عروس ایران (بانوی امپراتوری مغول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی رمان عروس ایران (بانوی امپراتوری مغول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی رمان عروس ایران (بانوی امپراتوری مغول)

کتاب عروس ایران اثر هارولد لمپ درباره‌ داستان پرماجرای‌ نورمحل بانوی ایرانی، ملکه و همسر جهانگیر امپراطور هند می‌باشد.

چکیده‌ی از متن:

دخترک دیگر سخنی نگفت. جهانگیر که تاب ایستادن نداشت، کنار دختر نشسته با ادب و فروتنی پرسید:

- ممکن است شما را بشناسم؟

- مرا بشناسی؟! چرا ممکن نیست!؟ نام من مهری است. من ایرانی هستم. پدرم به هند آمده تا در دستگاه پدرت کاری پیدا کند. من سیزده سال دارم، فهمیدی؟

دخترک ایرانی با وقار و متانت بی‌نظیری صحبت می‌داشت، اعتنائی به ولیعهد امپراتور نمی‌کرد. مثل این‌که با یکی از همشهری‌های خود سخن می‌گوید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابرمان عروس ایران (بانوی امپراتوری مغول)
نویسنده
مترجمعلی جواهر کلام
ناشر چاپیانتشارات پر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۰۴
زبانفارسی
شابک978-964-8007-87-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات رمان عروس ایران (بانوی امپراتوری مغول)

sepide khoshroo
۱۳۹۸/۹/۲۳
با اینکه نوع نگارش کتاب در برخی جمله بندی‌ها گنک و نامفهوم به نظر میاد و روان نیست با توجه توضیح جامع و کامل منابع و نوع گردآوری کتاب نسبت به بعضی کتاب‌های تاریخی مثل زندگی نامه کاترین و کلئوپاترا برای افرادی که علاقمند به کتب داستان تاریخی موثق هستند بسیار دلنشین هست
Zahra Najafpour
۱۳۹۸/۴/۲۶
این کتاب بخشی از تاریخ رو بیان میکنه که در وقایع تاریخی بهش اشاره‌ای نشده از جمله از زنی ایرانی صحبت میکنه که در دوره‌ای که حاکم بوده، بسیار توانا بوده و عملکرد قابل قبولی داشته روی هم رفته کتاب خوبی بود بخصوص از جهت آشنایی با یک شخصیت زن ایرانی در تاریخ برای من جالب بود
melika ahmadi
۱۳۹۷/۶/۶
عروس بیستم هم کتاب دیگه‌ای هست که یک نویسنده دیگه در مورد زندگی مهر النسا، آشنایی و ازدواجش با جهانگیر نوشته. از نظر شیوایی متن و نگارش اون کتاب به شدت جذاب تر و گیرا تره. اون کتاب رو به همه پیشنهاد میکنم.
علی نخعی
۱۳۹۹/۷/۱۳
هارولد لمپ خاورشناس بزرگی بوده و این کتاب هم علاوه بر روایت بخشی از امپراطوری مغول بر هند؛ نقش یک زن ایرانی باهوش و زیبا را در این امپراطوری ترسیم نموده است. نکته جالب توجه اینکه این زن را حاکمی بسیار نیکوکار و مهربان توصیف کرده که ویژگی بسیاری از زنهای ایرانی است.
کاربر nasery
۱۳۹۶/۴/۳۰
یوی از ایرادهای اساسی این کتاب در این نرم افزار غلطهای تایپی کتاب هست که رشته مطالعه و درک منسجم کتاب رو مرتب پاره می‌کنه!
ایراد دیگه‌اصش اینه که در قسمتهایی از کتاب شخصیت داستان گم می‌شه و معلوم نیست منظور چه کسی هست و کتاب در اون قسمت داره درباره چه کسی حرف می‌زنه!
محترم کیخایی
۱۳۹۹/۲/۹
کتاب رو خوندم خیلی دوست داشتم برای کسانی که علاقه به کتابهای تاریخی دارند خیلی عالیه، سبک نگارشش هم خوب و قابل فهم بود، و اینکه یک زن ایرانی اینقدر قدرتمند میتونه باشه خیلی باعث افتخاره، ممنونم کتابراه
کاربر nasery
۱۳۹۶/۴/۱۷
نمونه رو مطالعه کردم. جذاب به نظر میاد. هرچند که به نظرم ماجرای کتاب مقداری شبیه یکی از سریال‌های هندی هست. بهرحال خریدمش تا کامل بخونم. امیدوارم زمینه تاریخی درستی داشته باشه.
نازنین شریفی
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
کتابهای دیگری از هارولد لمب را خوانده‌ام و فضای تاریخی را که در کتابها ترسیم میکنه را دوست دارم
شجاعت و جسارت این بانوی ایرانی دربار مغول تحسین برانگیز و غرور آفرین است
nazanin taghavi
۱۳۹۹/۲/۹
خیلی کتاب خوبی بود به عنوان یک زن ایرانی که خودم هم عروس هندی هستم حس خیلی خوبی بود و به ایرانی بودن خود بالیدم ممنون
الناز وکیلی
۱۳۹۷/۸/۲۸
خیلی متن و نوشتار ضعیفی داره، با اینکه داستانش جالبه و وقایع تاریخی زیادی در اون زمان وجود داشته متاسفانه خیلی ضغیف نوشته شده
فاطیما ایمانی
۱۳۹۶/۱۰/۱۹
جالب بود. و باعث افتخار ما ایرانیها که یه زن ایرانی سالها برامپراتوری مغول تسلط داشته کاری که برای زنهای دیگه غیر ممکن بوده.
حسيني حسيني
۱۳۹۶/۱/۲۸
خیلی قشنگه جذب میکنه خواننده رو ولی توصیفاتش زیادی از حد راجب هر چیزی....
جمله بندی کتابم زیاد خوب نیست گیج کننده است
محبوب M3
۱۳۹۶/۱/۳
خوب بود در کنار تاریخی بودن اما زیبا زندگی این شاهزاده ایرانی رو توصیف کرده بود واطلاعات کم و بی‌سی رو در اختیار گذاشته بود
ftmee s
۱۴۰۱/۵/۱۶
کتابی هست که خواننده. را جذب میکند و موجب میشودهر زودتر وبا اشتیاق داستان را دنبال کند تا از سرگذشت یک بانوی مقتدر ایرانی مطلع شود
yeganeh null
۱۳۹۹/۲/۲۰
خیلی کتاب خوبی بود به خوبی تمام وقایع توصیف شده بود طوری ک ادم میتوانست چشمانش را ببندد و انها را تصور کند
مشاهده همه نظرات ۴۴

راهنمای مطالعه رمان عروس ایران (بانوی امپراتوری مغول)

برای دریافت رمان عروس ایران (بانوی امپراتوری مغول) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.