معرفی و دانلود PDF کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند

عکس جلد کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند

کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند نوشته‌ی سید علی موسوی از مجموعه خاطرات الی، روایتی آموزنده است که با بیانی ساده تجربیات مختلف دختری به نام الی را از فضای مجازی به تصویر می‌کشد.

با پیشرفت تکنولوژی و ورود شبکه‌های اجتماعی و افزایش دسترسی عموم مردم به آنان، امروزه کودکان و نوجوانان مدت زیادی را در فضای مجازی می‌گذرانند. مجموعه‌ی خاطرات الى، به وسیله‌ی قصه‌هایی کوتاه اما سرگرم کننده، در قالب خاطرات قصد دارد تا بر روی کودکان تاثیر بگذارد. هر کتاب از این مجموعه با حضور الى (صاحب خاطرات) و دوستانش، به عنوان یکی از اعضای کتاب مطرح است، که مفاهیم گوناگونی از امنیت فضای مجازی را به کودکان آموزش داده و در این راستا از تجربیات‌شان استفاده می‌کند.

کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند مناسب چه کسانی است؟

کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند برای کودکان دبستانی بسیار آموزنده خواهد بود. سید علی موسوی، این کتاب را یک منبع آموزشی مناسب برای کودکان می‌داند. او سعی دارد تا ابعاد گوناگون ایمنی کودکان در فضای مجازی را مورد بررسی قرار داده و آنان را با امنیت فضای مجازی و استفاده ایمن از اینترنت و تلفن همراه آشنا سازد.

در بخشی از کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند می‌خوانیم:

جلوی بوفه‌ی مدرسه ایستاده بودیم در حالی که داشتیم سیب می‌خوردیم در کنار بوفه‌ی مدرسه یک تابلوی اعلانات بود که با حواس پرتی به تابلوی اعلانات نگاه کردیم. هشدارها یکی بر روی دیگری نصب شده بودند شاید یک سال روی این تخته، اعلامیه چسبانده شده و هیچ کس آن را برنداشته بود. اعلامیه‌ها با جریان باد عقب و جلو رفته و به یکدیگر می‌خوردند.

ناگهان چشمم به قطعه کاغذ جدیدی خورد که بسیار تمیز، در بالای تمام اعلامیه‌ها و در هر چهار گوشه به تخته پونز شده بود. با دقت بیشتری نگاه کردم و خواندن اعلامیه را آغاز کردم. مسابقه‌ی دو؟

چند بار چشمانم را به هم زدم و خودم را در حال رقابت در مسابقه دو تصور کردم تارا سال‌ها منتظر بود که بتواند وارد چنین مسابقه‌ای شود. او بی‌صبرانه منتظر بود رقابت کند اما همیشه سنش برای ورود به این مسابقه کم بود. او بارها از کناره‌های مسیر به تماشای مسابقه می‌پرداخت، در حالی که نجمه خواهر ورزشکار و قدرتمندش در مسابقه شرکت می‌کرد اما امسال متفاوت بود. او به سن لازم برای شرکت در مسابقه رسیده بود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل روشن
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۵
زبانفارسی
شابک978-600-8752-47-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند

محمد رضا بیابانی
۱۴۰۰/۱۱/۸
برای شناخت چگونه استفاده کردن از فضای مجازی و فرهنگ سازی درست از استفاده کردن فضای مجازی توسط دلبند هامون عالیه. ممنون از کار قشنگتون
محیا رضازاده
۱۴۰۰/۷/۸
خوب بود ولی این کتاب نباید فقط درباره‌ی فضای مجازی باید نبود باید کلی بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند

برای دریافت کتاب تارا دنیای مجازی‌اش را کنترل می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.