معرفی و دانلود کتاب صوتی ارواح میان ما هستند

عکس جلد کتاب صوتی ارواح میان ما هستند
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارواح میان ما هستند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارواح میان ما هستند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ارواح میان ما هستند

جیمز ون پراگ در کتاب صوتی ارواح میان ما هستند، داستان‌های عجیب و واقعی از دنیای ارواح را برای شما تعریف می‌کند و چگونگی حضور آن‌‌ها را در زندگی انسان‌ها به تصویر می‌کشد. این اثر شگفت‌انگیز می‌تواند بسیاری از باورهای قبلی‌تان را زیر سوال ببرد و درک شما را از جهان فراطبیعی تغییر دهد.

درباره کتاب صوتی ارواح میان ما هستند:

اگر نسبت به جهان پس از مرگ کنجکاو هستید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره ارواح و دنیای پیچیده آن‌ها بدانید، کتاب صوتی ارواح میان ما هستند (Ghosts Among Us) برخی از مهم‌ترین رازهای این حوزه را برای شما رمزگشایی می‌کند و داستان‌های عجیب و باورنکردنی را برایتان شرح می‌دهد.

اگر دقت کرده باشید داستان‌هایی که به شبح‌ها و ارواح مربوط باشند، جذابیت خاصی برای همه مردم دارند. شاید این شیفتگی نسبت به مسائل فراطبیعی از این واقعیت ناشی شود که بیشتر انسان‌ها در برهه‌ای از زندگی خود چیزی را تجربه کرده‌اند که نمی‌توانند آن را به درستی توضیح بدهند.

اما جیمز ون پراگ نویسنده کتاب ارواح میان ما هستند، ادعا می‌کند که از کودکی به چنین مسائلی آگاه بوده و درک متفاوت‌تری نسبت به مردم عادی داشته است؛ به همین خاطر تصمیم گرفته زندگی خود را وقف این موضوع کند و از ارتباط خود با ارواح و دنیای پس از مرگ سخن بگوید.

شاید در نگاه اول این چنین تجربیاتی ترسناک جلوه کنند اما وقتی این کتاب صوتی را بشنوید کم کم دلهره‌ها از بین می‌روند و به جای آن بینش و درکی جدید نسبت به موضوعات ماوراءالطبیعه پیدا می‌کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی ارواح میان ما هستند:

- من این کتاب را دوست دارم. داستان‌ها و تجربیاتی که او از طریق کلمات الهام بخشش به ما منتقل می‌کند باعث درک جهانی جدید برای ما می‌شود. (جنیفر لاو هیوت، هنرپیشه)

- اثری که شما را به فکر فرو خواهد برد؛ دقیقا همان کاری که یک کتاب باید انجام دهد. جیمز ون پراگ شما را وارد سفری می‌کند که در آن تصورات‌تان نسبت به بهشت و زندگی پس از مرگ را تغییر می‌دهد. (جان ادوارد، مجری برنامه تلویزیونی)

جیمز ون پراگ را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده پرفروش کتاب‌های معنوی و ماوراءالطبیعه‌ای است که با نوشتن کتاب صحبت با بهشت در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. جیمز ون پراگ (James Van Praagh) از سال 1996 کار خود را آغاز کرده و داستان‌هایش را به صورت صوتی منتشر می‌کند. او برای روایتگری‌های جذاب خود توانسته دوبار نامزد دریافت جایزه معتبر Audie شود.

پراگ در سراسر جهان به عنوان پیشگام جنبش مدیتیشن و امور معنوی شناخته می‌شود و پیام‌های او باعث ایجاد آرامش و بینش معنوی در میان مردم شده است، چرا که جیمز ادعا می‌کند از کودکی مسائل معنوی را به طور خاصی درک کرده و با ارواح ارتباط دارد به همین خاطر تصمیم گرفته تجربیات خود را با مردم به اشتراک بگذارد.

در بخشی از کتاب صوتی ارواح میان ما هستند می‌شنویم:

شاید به نظر عجیب بیاید؛ ارواح بسیاری هستند که درگیر و اسیر احساسی خاص در دوره‌ای خاص می‌شوند و خواهان باقی ماندن در آن ارتعاش هستند؛ مثل سروصداهای میدان جنگ. به ویژه جنگ داخلی که سربازان بیشتری جان خود را در یک روز از دست می‌دادند تا در طول تمام جنگ ویتنام. چون جان باختگان جنگ داخلی از هر دو جانب به عنوان شهدای جنگ معرفی می‌شوند.

ارواحی که جسم‌شان را در این جنگ‌ها از دست داده‌اند، اغلب به میدان جنگ بازمی‌گردند تا به هم‌‌رزمانشان کمک کنند. ارواح بسیاری هم در کاخ سفید و هم در سالن‌های کنگره آمریکا دیده می‌شوند. با چند روح نماینده آمریکا صحبت کردم؛ از اینکه از فرصت‌های نادری که داشتند به درستی استفاده نکرده و تصمیم درستی نگرفته‌اند، پشیمان بودند. آن‌ها به کنگره می‌آیند که شاید به نمایندگان کمک کنند تا اشتباهات آن‌ها را مرتکب نشوند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۱ دقیقه
با ارواح بزرگ شدن
۲۹ دقیقه
ترک جسم
۲۴ دقیقه
ارواح 101
۲۰ دقیقه
زنده
۲۱ دقیقه
دنیای ارواح
۱۴ دقیقه
مردی که پیانو می‌نواخت
۱۵ دقیقه
ارواح مورخ یا تاریخی
۱۹ دقیقه
همه چیز انرژی‌ست
۲۳ دقیقه
مروری دقیق بر بدن
۲۴ دقیقه
ارواح چگونه تماس می‌گیرند
۳۱ دقیقه
برخی از ارواح به دنبال شکارند
۱۸ دقیقه
برقراری تماس با ارواح
۲۳ دقیقه
دستگاه تقویت کننده صدا
۱۹ دقیقه
حفاظت
۱۷ دقیقه
هاله چیست
۲۲ دقیقه
زندگی روشنفکرانه
۱۹ دقیقه
قدرت تفکر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ارواح میان ما هستند
نویسنده
مترجممهین قهرمان
گویندهرضا خضرایی
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتیانتشارات موج کتاب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ارواح میان ما هستند

ش شهبازی
۱۴۰۰/۱/۲۱
به افرادی که تردید دارند این کتاب را بخوانند یا نه بایدگفت تردید نکنید زیرا هرگز ازخرید وخواندن آن پشیمان نخواهیدشد. نکته جالب دراین کتاب این است که مطالب تئوریک و مفاهیم توضیحی بجای اینکه یکجا و پشت سرهم بیان شود دراین کتاب لابلای شرح داستانهای واقعی از تجربیات نویسنده بیان میشود ولذا خواندن آن و خسته کننده ملال آور نخواهد بود. ارتباط هرشخصی با دنیای ارواح بستگی به ماهیت و روحیه و حتی اعتقادات شخص دارد وبا انواع روش ها وبا کیفیت ها و درجات مختلفی انجام میشود. تجربیات و وقایع شرح داده شده توسط نویسنده نشان میدهد دارای قابلیت و استعداد خاص و منحصربه فرد دراین زمینه است. اگرچه تا امروز به لحاظ حجم مطالب و گستردگی مفاهیم با رویکرد علمی و تحقیقاتی هیچ کتابی با نسخه اصل و بدون تحریف «انسان روح است نه جسد» قابل مقایسه نیست لیکن این کتاب درمجموع ارزش خواندن توسط علاقه مندان این حوزه دارد. ازلحاظ آوائی و شیوه بیان دراجرای کتاب نیز ایراد و اشکالی وجود نداشت و در مجموع اثری قابل قبول و با کیفیت می باشد.
بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۱/۱۴
به نظر من بعد از کتب دکتر مایکل نیوتن و دکتر برایان ال وایس بهترین کتاب، در زمینه مسایل روحی، در کتابراه، همین کتاب است، خودم شخصا چند نکته کاربردی و خوب از این اثر یاد گرفتم و با گوش دادنش وقتم تلف نشد، فقط نکته ایی که باید تذکر دهم، ابزار تخته روحی است که در کتاب توضیح داده‌اند؛ بسیار برای افراد عادی و حتی متوسط در زمینه روح شناسی و مسایل پارانرمال، میتواند بسیار خطرناک باشد و زندگی عادی فرد را میتواند تا حد زیادی مختل نماید، چون کمتر کسی است که روح را ببیند و نترسد و همین ترس، در صورت باز شدن مسیر ارتباط با ارواح، میتواند به شدت برای افراد عادی و نرمال، چالش برانگیز و حتی مشکل ساز باشد البته خود نویسنده هم خیلی کوتاه به این مساله در کتابشان اشاره ایی گذرا کرده‌اند، ترجمه و روایت صوتی کتاب هم به نظر من خیلی خوب بود
ایدین قاسمپور
۱۴۰۱/۵/۱۳
بدون شک بارها و بار‌ها دوباره این کتاب را گوش میدم و تمام نکاتی رو که مدت‌ها به دنبالش بودم رو یاد داشت میکنم.
این کتاب به تمامی دوستان علاقه مند به کتاب خواندن توصیه می‌شود.
ماهیت این کتاب، به معنای واقعی اصل آن چیزی ست به خاطرش روی این کره‌ی خاکی هستیم.
●پرداختن به تمامی جزیات و هر آنچه که
در مورد روح باید به یاد آوریم، انواع انرژی‌ها، شناخت و آشنایی با درون خودمون. با تاثیر یاد افکار و مثبت اندیشی، پیدا کردن پاسخ‌هایی که هیچ درموردش نمیدانستیم مثل حالت‌های ما و علت رویداد‌های زندگیمان که علتش لینک‌های منفی و نفوذ انرژی منفی و روح‌ها‌ی فضول به منبع انرژی روحی و بدنی و راه‌های محافظت و دفع آن و از همه مهمت آشنایی با دنیای ا رواح..... و از بین بردن باورهای غلط گذشته که منجر به ترس ما از مرگ و ارواح میشد و پی بردن به اصل اساسی خودمون
حتی این کتاب رو بیشتر از کتاب زندگی روح پس دوست داشتم و همینطور موثرتر.
■از گوینده عزیز استاد خضرایی از ته دل تشکر میکنم که با صدای دلنشین و میل و هیجان منو به گوش کردن این کتاب بیشتر کرد.
ازتمام شما عزیزانی که این مجموعه کامل (کتابراه) رو راه اندازی کردید... و قهرمانان واقعی شمایید که منجر به آگاهی میشید
سعید صفاری
۱۴۰۰/۲/۶
لطفا تا انتهای متن نظرم را بخوانید!!! کتاب بسیار عالی است!
برای من شخصا این موضوع تا حدی اتفاق افتاده! و با نظرات تمام دوستان موافقم!
فقط یک مسئله را باید در مورد صدا گذاری روی کتاب صوتی عرض کنم!
کتابی به این زیبایی، موزیک متن بایستی به زیبایی کتاب باشد!
موزیک متن شبیه فیلمهای ترسناک با و و
صداهای ناهنجار همراه هست!
من دیگرانی که به این موضوع یقین داریم با لذت بینهایت از محتوای کتاب، موزیک صداهای ناهنجار و افکت‌های بد برایمان بی تاثیر است!
ولی کسی که هنوز به یقین نرسیده و در مراحل اولیه تحقیق و شک و دودلی قرار داره، ویا حتی ترس از روح داره، موزیک و افکت‌های موزیک، مناسب نیست!
لطفا اصلاح فرمائید.
با تشکر
مهدی اقدسی
۱۴۰۰/۶/۱۵
سلام
در دوره‌ای هستیم که باور وجود روح یک مسئله جاافتاده هست و تجربه یک نفر در این زمینه واقعا جالب و خواندنی هست مخصوصا اینکه به صورت کتاب هر آنچه که تجربه کرده و درک کرده رو در اختیار همه گذاشته و در مورد تمام مسائلی که برای همه ما یک علامت سوال بزرگ در ذهنمان هست جواب میده. مسایلی از قبیل روح و
انسانهای مختلف، روح هدایتگر، فرشته‌ها، انرژی و... به زبان ساده روان و از روی تجربیات شخصی توضیح میده. باید کتاب رو بخونید تا خیلی از مسایل براتون آشکار بشه. بشدت پیشنهاد میکنم حتما گوش کنین. به لحاظ خوانش کتاب عالی بود. تنها ایرادش موسیقی مابین فصول هست که یک موسیقی ترسناک هستش که شاید بعضی دوستان خوششون نیاد.
Monir Naghikhani
۱۴۰۰/۲/۲۲
سپاسگزارم از کتابراه عزیزم، کتاب عالم‌ ارواح را در کتابخانه دارم و خیلی در این مورد بعد از مرگ عزیزانم مطالعه کردم، خواب را دقیقأ همانطور که شرح داده تجربه کردم، ولی به نظرم هرکسی نمی‌تواند قدرت تماس با ارواح را داشته باشد و گرنه خیلی راحت میشد قاتلین را شناسایی کرد، بخشهای آخر که بشین تو باغچه و و خونه بگو همه چیز خوب است را شعار میدانم، چون وقتی حال دلت بد شد دیگه به این راحتی خوب نمیشود، البته که ما باغچه‌ای هم نداریم، آپارتمانی کوچک دور از نور وحال دل بد، خدا نصیب نکند، اگر میشد عالی بود.
علی برزگر
۱۴۰۰/۳/۱۴
کتاب خوبی از یک استاد توانمند هست، پیشنهاد میدم به سایرین که مطالعه نمایند، باعث باز شدن ذهن و توجه به بیشتر دنیای پیرامون مان و همچنین درک بهتری از دنیای ارواح میشه، بنظر من یکی از مهمترین کارکردهای آن، کاهش ترس ناشی از ناآگاهی از عالم ارواح میشه، هیجاناتی مثل ترس، وحشت، دلهره و اضطراب... از جمله موانع ارتباط با عالم ماوراء و والاست، که با تمرین و ممارست می‌توان این هیجانات را به کنترل خود در آورد و در نتیجه درک بهتری از جریان مرگ و عالم ارواح پیدا کرد.
زرناز هاشمی
۱۴۰۰/۲/۲۷
قصد نویسنده این کتاب اینست که وجود ارواح را به عنوان امری طبیعی در زندگی بپذیریم و انصافا هم خوب مطالب را برای بیان مقصودش مرتب کرده و ارائه می‌دهد ولی موضوع خنده دار ایجاد موسیقی وحشتناک در فاصله ارائه سرفصل‌ها و مطالب است و ابتدای کتاب که صدای خنده وحشتناکی را پخش می‌کند، البته صدای بین سرفصل‌ها بنظر من بعد از چند بار گوش دادن مثل صدای حمله یک دسته زنبور است و مضحک و بهر حال جالب نیست موسیقی گذاری روی متنش
سحر امیریان
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
من در سوگ خواهرم هستم و برای آرامش روحم مدتی هست که دارم کتابهایی با این مضامین رو میخونم. کتابهای مایکل نیوتن (سرنوشت روح، سفر روح و زندگی در میان زندگیها) رو کامل خوندم ولی این کتاب خیلی جامع و کامل تر هست ولی ایرادی که به این اثر صوتی وارد هست این هست که موسیقی پس زمینه این کتاب خیلی بی ربط هست. و به نظر من باید این کتاب صوتی روی موسیقی تجدید نظر بشه.
با تشکر از کتاراه🙏
حسن بیگدلی
۱۴۰۱/۱/۸
نکاتی که قبلا نشنیده و کم‌ترین اطلاعاتی در موردآن نداشتم را اینجاآموختم..
فقط باید بگم که صدافسوس وحیف اینچنین صدای خوب وعالی را باموسیقی مخوف ومزخرفی خراب کرده اند
اخه این چه موسیقییه؟
صدا به اندازه‌ای زیباودلنشین هست که گویی خودِ جیمز درحال روایت کتاب هست
اما
آهنگش بسیار نامطلوب و اعصاب خرد کن
ای کاش میشد موسیقیش را حذف کرد
فواد مرادزاده آذر
۱۴۰۰/۱۰/۱۹
بسیار کتابی زیبا و شنیدنی بود به خصوص با صدای زیبای جناب خضرایی....
آقای جیمز پراگ کتاب دیگری هم دارند به نام راز و نیاز با آسمان و بسیار شنیدنی هستش البته این کتاب سالهاست چاپ نمیشه لطفا این کتاب رو هم به صورت شنیداری ارائه بفرمایید...
تنها ایراد موسیقی متن بود که میتوانستید برای برخی از قسمتهای کتاب موسیقی ملایم تری انتخاب میکردید
Hemmat .N
۱۴۰۰/۳/۳
مرگ در نمیزند،
مرگ تلفن نمیزند،
پیامک نمیفرستد،
کامنت نمیگذارد،
نه به فارسی،
به هیچ زبانی،
مرگ حتی سلام نمیدهد، مرگ، تو را فالو نمیکند،
خاموش و بیتفاوت،
کنار درگاهی میایستد،
سالها فقط نگاهت میکند،
آنقدر میایستد که خسته شوی،
بلند شوی
و با او بروی...
مرگ، چقدر شبیه توست...
#چیستا_یثربی
Naghmeh P
۱۴۰۰/۲/۱۹
متن بسیار روان و ساده‌ای داشت و محتوای مطالب بسیار جالب و کاربردی بود. به نظر من توضیحات اضافه و خسته کننده نداشت و هر دقیقه از کتاب مطلبی برای آموختن داشت که اگر حواست پرت می‌شد باید دوباره گوش می‌کردی. گویندگی عالی بود. تنها نقطه ضعف آن موسیقی متن بود که تناسبی با این کتاب جالب نداشت.
مهسا عین اله پور
۱۴۰۱/۹/۷
کتاب خیلی خوبیه اما موسیقی افتضاحه خصوصااا اون قسمتی که نوزاد گریه میکنه... اول فکر کردم دوستان در مورد انتقاد از موسیقی می‌توانستند نرمش بیشتری نشان دهند... اما هر چه جلو تر می‌رویم انگار موسیقی روی اعصاب راه می‌رود و در سر زنگ میزند... البته اصلا ترسناک نیست و فقط حس مزاحمت ایجاد میکند
مهسا شکرنژاد
۱۴۰۱/۲/۷
بسیار جذاب بود و کلی اطلاعات مفید داشت، که البته که تمام این نکات را در کتابهای دیگه مطالعه کرده بودم، و مجددا یادآوری شد، خیلی کامل بود، من به شدت علاقه مند به این ژانر کتاب هستم، و خیلی دوست داشتم کسی هم در ایران میشناختم، که قابلیت دیدن ارواح رو داشته باشه که بتوان ازش کمک گرفت.
مشاهده همه نظرات ۹۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ارواح میان ما هستند

برای دریافت کتاب صوتی ارواح میان ما هستند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.