معرفی و دانلود کتاب صوتی دندان‌های کوسه

عکس جلد کتاب صوتی دندان‌های کوسه
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دندان‌های کوسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دندان‌های کوسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دندان‌های کوسه

کتاب صوتی دندان‌های کوسه اثر لی سانگ کیو، روایتی جذاب از سه ماهی است که با یکدیگر دوست بودند و در دهکده‌ای زیر دریا به نام جلبک سبز زندگی می‌کردند. در این داستان صوتی کودکان با بحث بهداشت و مراقبت از دندان‌هایشان آشنا می‌شوند.

در قسمتی از کتاب صوتی دندان‌های کوسه می‌شنویم:

روزی روزگاری در زیر دریا و در کنار دهکده جلبک سبز، ماهی‌های زیادی با هم زندگی می‌کردند. بین این ماهی‌ها سه ماهی به اسم‌های پوری، تونی و چیو هم بودند که با هم دوست بودند. این سه دوست همیشه در کنار هم بودند و با هم بازی می‌کردند. یک روز پوری و دوستانش تصمیم گرفتند به خانه دکتر میگو بروند.

در همین وقت ناگهان صدای بلندی به گوش رسید. این صدای ستاره دریایی، پرستار دهکده جلبک سبز بود. ستاره دریایی با بلندگو می‌گفت: «همگی کنار بروید. آمبولانس دارد می‌آید.» پوری و دوستانش با تعجب به هم نگاه کردند. آن‌ها با سرعت از سر راه آمبولانس کنار رفتند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
دندان‌های کوسه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دندان‌های کوسه
نویسنده
مترجممرجان رزمی
گویندهپانیذ خرمی
ناشر چاپی دانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دندان‌های کوسه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دندان‌های کوسه

برای دریافت کتاب صوتی دندان‌های کوسه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.