معرفی و دانلود کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست

عکس جلد کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست

کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست:

در کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست (Pig Latin - Not Just For Pigs)، ویگلاف، شخصیت اصلی داستان می‌خواهد همراه با بزش برای تعطیلات به قصر خانوادگی اریکا برود. ویگلاف به این بز که دیزی نام دارد، آموزش‌های مختلفی داده است. هنگامی که آن‌ها به قصر می‌رسند. با رویدادی عجیب و غریب رو به رو می‌شوند. شاه کِن بیماری بدی به نام آبله گرفته و ملکه بارب جادوگری را برای معالجه‌ی شاه استخدام کرده که تاکنون هیچ کاری جهت بهبودی شاه انجام نداده است. اما از همه بدتر این است که شاه به زبان لاتین بُزی صحبت می‌کند و فقط دِیزی می‌تواند شاه را از این وضعیت نجات دهد.

شنیدن کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به کودکان 7 تا 10 سال که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و تخیلی هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست می‌شنویم:

همه به سمت آنگوس دویدند، ویگلاف فریاد زد: «زخمی شدی؟»
آنگوس ناله‌کنان گفت: «آره»
نشست و زانوش رو گرفت. شلوارش پاره شده بود و از زانوش بدجوری خون می‌آمد. اشک از گونه‌های خاک‌آلودش جاری شد، ویگلاف سرش رو برگردوند، خون حالش رو بهم می‌زد. اریکا فریاد زد: «وای جعبه‌ی کمک‌های اولیه‌ی سرلان سلوت توی میم نون الف جا مونده.»
دیزی گفت: آنگوس بیچاره!
آنگوس هق‌هق‌کنان گفت: راست میگی، آنگوس بیچاره!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
فصل اول
۱۱ دقیقه
فصل دوم
۸ دقیقه
فصل سوم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم
۹ دقیقه
فصل ششم
۱۴ دقیقه
فصل هفتم
۸ دقیقه
فصل هشتم
۱۲ دقیقه
فصل نهم
۹ دقیقه
فصل دهم
۸ دقیقه
فصل یازدهم
۱۱ دقیقه
فصل دوازدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست
نویسنده
مترجمفرزانه مهری
گویندهاعظم حبیبی
ناشر چاپیانتشارات آفرینگان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست

باران نوری
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
عالی بود
من که خیلی خوشم اومد
Galileh Koochooloo
۱۴۰۰/۴/۶
کیت مک مولان عالیه
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست

برای دریافت کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.