معرفی و دانلود کتاب صوتی شرایط عشق: فلسفه صمیمیت

عکس جلد کتاب صوتی شرایط عشق: فلسفه صمیمیت
قیمت:
34000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شرایط عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شرایط عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شرایط عشق: فلسفه صمیمیت

هنر عشق‌ورزی را بیاموزید! جان آرمسترانگ در کتاب صوتی شرایط عشق با نگاهی فیلسوفانه درباره‌ی پیش نیازهای دوست داشتن فردی دیگر صحبت می‌کند و به صبوری‌ها و مشکلات برقراری رابطه‌ی احساسی می‌‌پردازد. این کتاب معروف در فهرست «آثاری که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد» قرار دارد و به شما کمک می‌کند درک عمیق‌تری نسبت به این پدیده داشته باشید.

درباره‌ی کتاب صوتی شرایط عشق:

چگونه می‌توان فرد دیگری را دوست داشت؟ اگر عشق چیزی است که همه می‌خواهند، چرا یافتن آن سخت و رنج‌آور است؟ کتاب صوتی شرایط عشق (Conditions of Love: The Philosophy of Intimacy) که در سال 2002 منتشر شد تلاش می‌کند به این سوالات پاسخ بدهد و تمامی ابهامات شما را این احساس عمیق انسانی رفع کند. از آن‌جایی که جان آرمسترانگ (John Armstrong) فیلسوف مشهوری است، بدون شک در کتاب حاضر نیز با نگاهی فلسفی به این مسئله می‌پردازد؛ چرا که عشق بخش عمده‌ای از زندگی انسان‌ها را در برمی‌گیرد و بسیاری عمر خود را در جست‌وجوی آن می‌گذرانند و مسئله‌ای نیست که به سادگی بتوان به آن پرداخت. در چنین شرایطی علم فلسفه وارد میدان می‌شود و نویسنده تلاش می‌کند شما را از این سردرگمی و حیرانی نجات دهد.

جان آرمسترانگ برای درک بهتر شما از افکار و اندیشه‌های بزرگانی مانند افلاطون (به ویژه کتاب ضیافت)، نامه‌های پل قدیس، گوته، شکسپیر، استاندال، تولستوی، اریک فروم، آلن دوباتن، فروید، شوپنهاور و آگوستین قدیس و... استفاده می‌کند و برای‌تان توضیح می‌دهد که تاریخ و فرهنگ تا چه حد در شکل‌دهی تعریف شما از عشق نقش دارند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی شرایط عشق:

- برای هر کسی که به عشق باور دارد یا ندارد. (Penguin)
- به شدت توصیه می‌شود. (Library Journal)
- نقطه نظری جذاب درباره‌ی مسئله‌ی عشق. (Publishers Weekly)

با جان آرمسترانگ بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و فیلسوف بریتانیایی در سال 1966 در گلاسکو به دنیا آمد و تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه‌های مطرحی مانند لندن و آکسفورد ادامه داد. جان پس از این‌که تحصیلات خود را با موفقیت به پایان رساند، مدیریت دوره‌های فلسفه را در دانشگاه لندن آغاز کرد. آرمسترانگ تاکنون چندین کتاب فلسفی نوشته است که در میان آن‌ها می‌توان به مواردی مانند قدرت پنهان زیبایی، هنر همچون درمان و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی شرایط عشق می‌شنویم:

یکی از اساسی‌ترین پرسش‌هایی که می‌توانیم درباره‌ی هرگونه فعالیت یا تجربه‌ی انسانی از جمله عشق مطرح کنیم، به غایت آن فعالیت یا تجربه مربوط می‌شود.

غایت آن چیست؟ در حال حاضر نافذترین نحوه‌ی صورت‌بندی چنین سوالی بر زمان حال تمرکز نمی‌کند. نمی‌پرسد امروز غایت عشق چیست؟ بلکه در گذشته‌ی دور آدمیان تحقیق می‌کند و می‌پرسد: عشق در زندگی اجداد ماقبل تاریخ ما چه نقشی ایفا می‌کرد؟ اگر اساسا نقشی داشت!

روانشناسی تکامل نگر این نظر را پیش می‌نهد که پایه‌ی ساختارها و گرایش‌های بنیادین ذهن بشر به صورتی که در جهان جدید جلوه‌گر می‌شنوند، در هزاره‌های بین پیدایش نوع بشر و افول واپسین عصر یخ بندان نهاده شده. دوران بعد از آن یکصد نسل یا چیزی در همین حدود کوتاه‌تر از آن است که از حیث تکامل اهمیت چندانی داشته باشد. حکایت تکامل، حکایت توفیق در توالد و تناسل است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
نظرگاه رمانتیک
13 دقیقه
عشق به راستی عامل متغیر است
19 دقیقه
تکامل عشق
30 دقیقه
چرا عشق تاریخی دارد؟
23 دقیقه
اتحاد کامل
20 دقیقه
عشق به منزله‌ی تربیت
14 دقیقه
پذیرش
13 دقیقه
چشم خلاق
27 دقیقه
داشتن
13 دقیقه
تخیل
17 دقیقه
شیدایی
28 دقیقه
کوپیدن کور
10 دقیقه
باز هم تخیل
13 دقیقه
دسته‌ها و دسته‌بندی‌ها
11 دقیقه
تعارض و تفسیر
11 دقیقه
خیر دیگری
11 دقیقه
محبت
25 دقیقه
عشق و معنای زندگی
18 دقیقه
امیال قیاس ناپذیر
16 دقیقه
گرایش جنسی
12 دقیقه
گسترش عشق
39 دقیقه
بلوغ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شرایط عشق: فلسفه صمیمیت
نویسنده
مترجممسعود علیا
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی تاریخی، فلسفی و اجتماعی، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
34000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شرایط عشق

مرجان حمزه نژاد
۱۴۰۰/۳/۲۷
ترجمه کتاب بسیار قوى و اجرا بسیار جذاب و گیراست
کتاب جالبى است مثل دیکر نوشته هاى آرمسترانگ تم روانشناسى و فلسفى دارد در تعریف عشق، چراییه عشق، احساس عشق و.... که در جاى جاى کتاب از منظر خودشناسى به موضوع پرداخته میشود
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شرایط عشق

برای دریافت کتاب صوتی شرایط عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.