معرفی و دانلود کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی

عکس جلد کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی

برایان تریسی در کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی، به شما شیوه‌ها و راهکارهای مفیدی ارائه می‌کند تا با بهره‌گیری از آن‌ها بتوانید درآمد و دارایی‌های خود را چندین برابر نمایید.

درباره‌ی کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی:

بسیاری از مردم آگاهی ندارند که در برجسته‌ترین دوران تاریخ برای کار کردن و درآمدزایی متولد شده‌اند. هیچ‌گاه در تاریخ بشری افرادی با این اندازه تفاوت و جایگاه‌های گوناگون نتوانسته‌اند از ثروت بالایی برخوردار باشند. اگر شنونده این کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی (Achieving Financial Independence) هستید یعنی فرصت موفقیت شما از دیگران بیشتر است چون این کتاب شما را به سمت موفقیت سوق می‌دهد. در گذشته همیشه ثروت در اختیار تعداد محدودی از انسان‌های جامعه بود و دیگر اشخاص جامعه امکان دسترسی به آن را نداشتند. با عملی کردن راهکارهای این کتاب صوتی، باهوش‌تر، حسابگرتر، منطقی‌تر و واقع‌بین‌تر می‌شوید و در کارهایتان و شیوه‌های دستیابی به استقلال مالی نیز موفق‌تر می‌شوید.

انسان‌هایی که به موفقیت‌های عظیمی در زندگی رسیده‌اند، از چندین ویژگی شخصیتی مشترک برخوردار هستند. با تحلیل، بررسی و شناخت این خصوصیات شما می‌توانید دریابید که موفقیت در گذشته چگونه بوده و شما امروز برای دستیابی به اهداف‌تان باید چه کارهایی انجام دهید. مهم‌تر از همه، انسان‌های موفق در کسب‌وکارهای گوناگون، راه دستیابی به موفقیت را در ذهن خود ترسیم کرده‌اند تا اشخاص بتوانند با طی کردن آن از پتانسیل‌های خود بهره ببرند. در نتیجه یک شیوه بسیار ساده برای دستیابی به موفقیت وجود دارد:‌ برای دستیابی به موفقیت، اصول مشابه از آنچه که دیگران انجام داده‌اند را در حرفه خود به کار ببرید.

شنیدن کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی برای افرادی که در ابتدای راه استقلال و رشد هستند مناسب است، زیرا به آن‌ها کمک می‌کند از گام‌های اولیه بهترین و عاقلانه‌ترین تصمیم را بگیرند.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ای معروف و سخنرانی برجسته در حوزه‌ی موفقیت شخصی و خودیاری است. او سمینارهای گوناگونی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. برایان تریسی به مدت 30 سال موضوعاتی مانند: موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه و تحلیل نموده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب به رشته‌ی تحریر درآورده که اغلب آثارش به زبان‌های گوناگون ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز به همراه داشته‌اند. بدون اغراق می‌توان گفت غیرممکن است در ایران بخواهید به موفقیت برسید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در قسمتی از کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی می‌شنویم:

برای پول ارزش قائل باشید، پول برای خودش شخصیت دارد، به ویژه پولی که از راه صحیح به دست آمده باشد، پس هر جایی نمی‌رود، فقط جایی می‌رود که به او احترام گذاشته شود، پس در جایی که قدرش را ندانند نمی‌ماند. پس پول جایی می‌رود که به او عشق ورزیده شود. جایی که به او احترام گذاشته و ستایش شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
بخش اول
۱۶ دقیقه
بخش دوم
۱۷ دقیقه
بخش سوم
۸ دقیقه
بخش چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی
نویسنده
مترجممحسن واعظی
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مالی و بیمه
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی

محسن مسعودیان
۱۳۹۹/۹/۱۴
چند سال پس انداز، بعد از چند سال اون پول که پس انداز شده هیچ ارزشی تو ایران نداره، ینی فقط روی تردمیل قدم برداشتیم
Amin Keshavarz
۱۳۹۹/۵/۲۴
نظریات عالیه ولی باید یه خورده تغییر داد داخل ایران. پس انداز اصلا و باید سریع به دارایی تبذیل کرد
مریم ماپار
۱۳۹۹/۷/۲۶
این ک داره گدا بازی به ادم یاد میده البته من فقط نسخه نمونه رو گوش دادم
مریم حسن زاده
۱۳۹۹/۴/۱۷
من نوشته‌های بریان تریسی را دوست دارم. زیرا به زبان ساده راه کارهای کاربردی رو پیشنهاد میده
فراز همایون منش
۱۳۹۹/۵/۱۳
بسیار روان، ساده و قبل درک و عمل و همراه با ایجاد انگیزه.
حامد نامجو
۱۳۹۹/۴/۲۴
بسیار بسیار عالی🥰🥰🥰👏👏👏👏👏
محمد ارباب
۱۴۰۰/۱۱/۷
خیلی کتاب خوب و تاثیرگذار بود
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی

برای دریافت کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.