معرفی و دانلود کتاب صوتی حواست به جایزه باشه

عکس جلد کتاب صوتی حواست به جایزه باشه
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حواست به جایزه باشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حواست به جایزه باشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی حواست به جایزه باشه

باربارا ایشام در کتاب صوتی حواست به جایزه باشه که یکی از عناوین مجموعه‌ی جذاب ماجراهای نوابغ روزمره به شمار می‌رود، داستان پسربچه‌ای به نام دیلان را برایتان تعریف می‌کند که عزم خود را برای برنده شدن در مسابقه‌ی علمی بزرگ مدرسه جزم کرده است...

موضوع کتاب صوتی حواست به جایزه باشه چیست؟

در این کتاب، دیلان کوچولو که قهرمان بامزه‌ی داستان ماست، برایتان درباره‌ی مسابقه‌ی علمی‌ای توضیح می‌دهد که مدرسه‌ای که در آن درس می‌خوانَد ترتیب برگزاری‌اش را داده. در این مسابقه، هر یک از دانش‌آموزان شرکت‌کننده باید به تنهایی یک پروژه‌ی علمی ارائه دهند. در آخر، صاحبِ پروژه‌ای که به نظر داوران بهتر و خاص‌تر از بقیه بوده، برنده‌ی یک جایزه‌ی درست و حسابی می‌شود.

دیلانِ قصه‌ی ما یک سال تمام منتظر شرکت در این مسابقه بوده و حالا وقتش رسیده که نشان دهد چه در چنته دارد. او برای پروژه‌ی علمی‌اش حسابی وقت و انرژی می‌گذارد. منتها در این بین بعضی مسائل پیش می‌آید که کمی اذیتش می‌کند؛ بیشتر از همه دخالت‌های مامان و بابا که دیلان را به حال خود نمی‌گذارند و مدام بهش پیشنهاد کمک می‌دهند!

ولی این چیزها مانع کار دیلان نمی‌شود. نباید هم بشود! کسی که می‌خواهد برنده‌ی رقابتی به این بزرگی شود باید از پس مسائل کوچک و بزرگ زیادی بربیاید. به نظر شما، دیلان می‌تواند این کار را بکند و به آرزویش که برنده شدن در مسابقه‌ی علمی بزرگ مدرسه است برسد؟ باید صبر کرد و دید...

باربارا ایشام با داستان حواست به جایزه باشه (Keep Your Eye on the Prize) ضمن سرگرم کردن مخاطبین خردسال خود، به آن‌ها یاد می‌دهد که برای موفقیت باید بیشتر از هر چیز به تلاش و عملکرد خودشان متکی باشند.

کتاب صوتی حواست به جایزه باشه مناسب چه کسانی است؟

این داستان برای کودکان 4 تا 8 ساله نوشته و خوانده شده است.

با باربارا ایشام بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده‌ی آمریکایی، و صاحب مجموعه‌ای به نام ماجراهای نوابغ روزمره (Adventures of Everyday Geniuses) است که از آثاری متنوع و جذاب در زمینه‌ی ادبیات کودک و نوجوان تشکیل شده است. از باربارا ایشام (Barbara Esham) تاکنون کتاب‌هایی چون «اگه خیلی باهوشی»، «آخرین نفر»، «دست‌خط پیوسته‌ی استیسی» و «بیش فعالی خانوم گرسکی» به فارسی ترجمه و منتشر شده است.

در بخشی از کتاب صوتی حواست به جایزه باشه می‌شنویم:

بعضی از همکلاسی‌­هام زودتر از تاریخِ مشخص‌شده پروژه­‌شون رو تموم کردن و اون­‌ها رو به مدرسه آوردن. من تلاشِ خیلی زیادی می­‌کردم تا با دیدنشون انگیزه‌م رو از دست ندم. خیلی برام سخت بود که پروژه­‌ی خودم رو با همکلاسی‌­هام مقایسه نکنم، ولی سعی کردم تمرکزم رو روی کاری که داشتم انجام می‌دادم جمع کنم.

خوشبختانه، دکتر رابینسون و مسئولِ سخت­گیر هماهنگی مدرسه‌مون که وظیفه­‌ی نظارت بر این مسابقه رو بر عهده داشت، برای تلاش­‌های همه‌­ی دانش­‌آموزها ارزش قائل می‌شدن. می‌­دونستم زمانی رو که هر کس برای پروژه­‌ش صرف می‌­کرد، درک می‌­کردن. بالاخره روز بزرگ فرا رسید! مسابقه‌ی علمی سالانه‌­ی مدرسه­‌ی مرکستر، بزرگ‌ترین رویدادِ مدرسه‌مون بود. تالار کنفرانس پر از معلم­‌ها، دانش‌­آموزان و حتی چند تا خبرنگار از روزنامه­‌ی محلیِ شهرمون که برای تلوزیون کار می­‌کردن بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
حواست به جایزه باشه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی حواست به جایزه باشه
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهنرگس داغمه چی، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی حواست به جایزه باشه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی حواست به جایزه باشه

برای دریافت کتاب صوتی حواست به جایزه باشه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.