معرفی و دانلود کتاب صوتی زندگی در کار

عکس جلد کتاب صوتی زندگی در کار
قیمت:
۴۴۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی در کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی در کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی در کار

کتاب صوتی زندگی در کار نوشته تامس مور، به شما نشان می‌دهد که چگونه به حرفه و کارتان به عنوان ابزاری برای گذران زندگی نگاه نکنید، بلکه بوسیله‌ی آن به یک انسان حقیقی تبدیل شوید.

کتاب صوتی زندگی در کار (A Life at Work: The Joy of Discovering What You Were Born to Do)، از لذت بردن درباره‌ی کشف آن چیزی که برای انجام‌ دادنش به دنیا آمده‌اید، سخن می‌گوید و عمیقاً به موضوع معنویت و بارآوری روح و جان انسان‌ها در زندگی و کار می‌پردازد.

تامس مور (Thomas More) در این کتاب صوتی از راز عظیمی پرده برمی‌دارد، اینکه موفقیت، سعادت و خوشبختی شخصی ما تحت تاثیر موفقیت، سعادت و خوشبختی کل انسان‌های کره‌ی زمین است. اما مور این راز را به قدری هوشمندانه و ظریف به شما یاد می‌دهد که می‌توانید آن را به عنوان سرمشق زندگی خود به حساب بیاورید.

حرفه تنها یک شغل نیست، هر کار یا فعالیتی که زندگی شما را مملو از شور و اشتیاق کند و به آن معنا و هدف ببخشد حرفه‌ی زندگی شما به حساب می‌آید. این کتاب همچنین درمورد روح و جان کار هم صحبت می‌کند و به شما راهکارهایی برای شنیدن ندای فراخوان حرفه‌ی زندگی، یعنی کاری که برای انجام دادنش به این دنیا آمده‌اید ارائه می‌کند.

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که از کار کردن خسته شوید و به این فکر کنید که ای کاش آزادانه‌تر و راحت‌تر زندگی می‌کردید و از آن لذت می‌بردید؟ کار در واقع، قسمتی از زندگی شماست که باید آن را به عنوان وسیله‌ای برای پیشرفت و ترقی بدانید. با شنیدن کتاب صوتی زندگی در کار از دید دیگری به شغل‌‌هایتان می‌نگرید و آن را جزء جدانشدنیِ زندگی خود می‌پندارید. ما همیشه عادت داریم کار را جدا از زندگی خود بدانیم و تصور کنیم، کار را فقط به خاطر امرار معاش و داشتن درآمد انجام می‌دهیم. در حقیقت اصل زندگی ما بعد از کار شروع می‌شود. در صورتی‌ که کار ما بخش زیادی از زندگی ما را تشکیل می‌دهد.

هدف مور از نگارش این کتاب این بوده که به شما کمک کند تا زندگی بهتری خصوصا در زمینه‌ی کاری داشته باشید. هر انسان بالغ تقریباً نیمی از زندگی‌اش را در محل کارش سپری می‌کند. افراد بسیاری هستند که موفق‌اند، اما احساس خوشبختی نمی‌کنند. تعداد بیشتری از افراد هم اصلاً احساس موفقیتی ندارند و مدام در پی آن هستند. مور به صورت پایه‌ای، عملی، و کاملاً موثر به شما یاد می‌دهد که برای خود یک زندگی پرمعنا و مملو از موفقیت و خوشبختی ایجاد کنید.

تامس مور را بیشتر بشناسیم:

تامس مور (Thomas Moore) در سال 1940 در شهر دیترویت آمریکا چشم به جهان گشود، او نویسنده‌ی کتاب پرفروش مراقبت از روح و 20 کتاب دیگر است و علاوه بر نویسندگی، کشیش، نوازنده، استاد دانشگاه و هم‌چنین روان‌درمانگر بوده و بیشتر نوشته‌هایش تحت تأثیر تفکرات و آثار کارل یونگ و جیمز هیلمن به نگارش درآمده است.

مور بیشتر عمرش را به تحصیل پرداخته است. او دارای مدرک کارشناسی هنر از دانشگاه دی‌پال، مدرک کارشناسی ارشد الهیات از دانشگاه ویندزور، مدرک کارشناسی ارشد موسیقی‌شناسی از دانشگاه میشیگان و مدرک دکترای فلسفه‌ی دین از دانشگاه سیراکیوز است. او در کالج گلاسبورو و سپس در دانشگاه متدیست جنوبی برای مدتی به تدریس می‌کرد. از دیگر آثار او عبارت‌اند از: آداب خیال‌پردازی، نیمه‌ی گمشده، آموزش قلب، خود اصلی، شوالیه‌ی سیاه روح، نوشتن در شن و مذهب هر فرد.

در قسمتی از کتاب صوتی زندگی در کار می‌شنویم:

زندگی تا یک جایی قشنگ است و بعد از آن کشنده به نظر می‌رسد، ولی هرگز نباید به آن بی‌وفایی کرد چون با تمام این‌ها بسیار باشکوه است. فقط کافیست این شکوه و بزرگی را کشف کنید، جایی جز درون خودتان دنبالش نگردید، در قسمت‌های مختلف روان و در تمامی احساسات پنهان شده. (والاس استیونس)

سال‌ها پیش بالاخره فهمیدم که مهم‌ترین کار مارسیلیو فیچینو کشیش، روحانی، موسیقی‌دان و درمانگر قرن پانزدهم ایتالیا چه بود. او چراغ راه هنرمندان، آموزگاران و حتی سیاستمداران زیادی در راه ساختن جهانی بر پایه‌های ارزش‌های اخلاقی مثل دوستی، زیبایی و معرفت بوده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
پیشگفتار
۲۹ دقیقه
فصل اول: رسیدن به ناکجا
۴۴ دقیقه
فصل دوم: فراخوانده شدن
۵۰ دقیقه
فصل سوم: روح و جان
۳۲ دقیقه
فصل چهارم: آشتی با گذشته
۶۱ دقیقه
فصل پنجم: آشوب خلاقانه
۵۳ دقیقه
فصل ششم: زندگی در یک برج
۳۹ دقیقه
فصل هفتم: مراقبت از روح و جان هنگام کار
۳۰ دقیقه
فصل هشتم: زمینی باش، بلند پرواز کن
۶۴ دقیقه
فصل نهم: خداوندگار کار
۴۱ دقیقه
فصل دهم: عاشق کاری باش که می‌کنی
۴۳ دقیقه
فصل یازدهم: کار کردن عبادت است
۲۷ دقیقه
فصل دوازدهم: زندگی یکپارچه
۶ دقیقه
فصل سیزدهم: دستاورد جان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زندگی در کار
نویسنده
مترجمبابک نجفی، فاطمه رفیعی
گویندهکاوه یانقی
ناشر چاپینشر هیرمند
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۴۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۴۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زندگی در کار

Hamid Mahdian
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
بیشتر کتاب در رابطه با کار و یا همون دارما که میشه کار اصلی که به خاطرش به زمین اومده هر شخصی و نحوه انتخاب کار درست یا کارهای درست و فهمیدن اون کار اصلی هستش و با مثال زدن نحوه زندگی و انتخاب کار توسط آدمها و بیشتر مراجعین خودش و همینطور دوستان خود نویسنده این مسیر و‌ آموزش رو قابل درک و فهم‌تر در کرده. کل خیلی کتاب روان و گویایی هست و برای من به شخصه با اینکه کم هم کتاب این حوزه رو‌ نخوندم , مطالب جدید بود، به‌طوری که راحت جذب میشین تا آخر کتاب رو‌گوش بسپرین. به درد زندگی و یکسری از سوالات بی‌پاسخ زندگی من خورد. دوستانی که درگیری ذهنی با کار فعلیشون و ایده‌هاشون و نگران نحوه تغییر شغل و یا تذس شروع کار جدید رو دارن به نظرم‌ حتمن کتاب رو مطالعه کنن یا اینکه گوش بسپارن... درنهایت برای صدای عالی گوینده عزیز‌دل و حس خوبش که، ایجاد یک متن یکپارچه‌تر رو ممکن کرد... برای هرکسی که این کتاب صوتی رو به اشتراک گذاری ممکن کرد آرزوی سعادت و‌شادی رو دارم. یا حق....
الناز زارع
۱۳۹۹/۵/۲۳
چه جالب همین امروز داشتیم رنگ کاری میکردیم
صابر شریفی
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
به نظرم میاد کتاب خوبی باشد دانلود ش نکردم هنوز
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زندگی در کار

برای دریافت کتاب صوتی زندگی در کار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.