معرفی و دانلود کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی

عکس جلد کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی
قیمت:
19000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی

کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی نوشته‌ی هال الرود، به شما می‌گوید انجام چه کارهایی قبل از ساعت 8 زندگی‌تان را متحول می‌کند، هم‌چنین به شما ثابت می‌کند که تمام افراد توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را دارند و می‌توانند زندگی زیبا و دلخواه خود را خلق کنند.

اینکه اکنون در چه مرحله‌ای از زندگی هستید، هیچ اهمیتی ندارد. چه موفق‌ترین انسان در کره‌ی زمین باشید و چه آدمی باشید که سعی در پیدا کردن راه درست و بهینه دارد، هدف یکسان است، آن هم بهتر کردن زندگی خود و دستیابی به آرزوها و اهداف است. این اهداف همیشه بخاطر ظهور مشکلات در ما نمایان می‌شود. انسان عموما به پیشرفت کردن و ترقی میل شدید دارد. اما با این حال هر روز زندگی خودمان را با شیوه‌هایی تکراری شروع می‌کنیم.

به واسطه‌ی راهکارهای ارائه شده در کتاب صوتی معجزه سحرخیزی (The miracle morning) می‌توانید ظرفیت نامحدود زندگی و خودتان را کشف کنید و به بهترین نحو از آن‌ها استفاده کنید. شیوه‌ها و روش‌های این کتاب به شما کمک می‌کند، درآمد خود را افزایش دهید، در شغل و کار خود پیشرفت کنید و سلامتی، روابط اجتماعی و خانوادگی و مسائل مالی و روانی خود را بهبود ببخشید.

اشخاصی که با مشکلات زندگی درگیر هستند و گمان می‌کنند مشکلات در زندگی هیچ‌گاه حل شدنی نیست، این کتاب می‌تواند برای‌شان مفید باشد. اما بدانید که تمامی تغییرات در زندگی به این بستگی دارد که قبل از ساعت 8 صبح چه کاری انجام می‌دهند. هال الرود (Hal Elrod) با نگارش این کتاب، تا به امروز تاثیر به سزایی در زندگی افراد گذاشته است و زندگی آن‌ها را متحول کرده و انقلاب بزرگی در زندگی‌شان به وجود آورده است.

برخی نظرات درباره‌ی کتاب معجزه‌ی سحرخیزی:

- کتاب صبح جادویی به راستی تنها کتابی است که می‌تواند در تمام جنبه‌های زندگی تغییراتی عمیق و سریع ایجاد کند. اگر واقعاً به دنبال تغییر در زندگی‌تان هستید حتما این کتاب را بخوانید. (نشریه نیویورک تایمز)

- کتاب صبح جادویی حقیقتاً زندگی‌ام را متحول کرد اکنون می‌توانم توانایی‌هایم را به طور کامل کشف کنم و در نهایت در مسیر آگاهی قدم بگذارم و به این گونه به موقعیت‌ها و مهارت‌های جدیدی دست پیدا کنم و این تنها راه شروع یک روز خوب است. (نیک کاندرا)

- با خواندن این کتاب به خود هدیه‌ای می‌دهید و آن بیدار شدن در هنگام صبح با تمام توان و انرژی‌تان است. وقت آن رسیده که دیگر کارهایتان را به فردا نیندازید و زندگی‌ای که می‌خواهید و لیاقتش را دارید برای خود بسازید. این کتاب به شما می‌گوید چگونه این کار را انجام دهید. (دکتر ایوان میسنر)

- کتاب صبح جادویی یک ناجی در مسیر رشد فردی شما و تنها ابزاری است که با آن می‌توانید امور‌تان را نظم و انضباط ببخشید. هال، من خیلی تو و یا زندگی‌ام را جدی نمی‌گرفتم اما این کتاب قوی‌ترین سلاحی است که در برابر شکست به کار بردی. پس این کتاب لایق بیشترین توجهات است. (جان برگاف)

- کتاب صبح جادویی کتابی مهیج و موثر است و بینشی جدید در اختیارتان می‌گذارد که با آن می‌توانید تنها با تغییر نحوه بیدار شدن از خواب کل زندگی‌تان را دگرگون کنید. شیوه منحصر به فرد هال می‌تواند زندگی افراد زیادی را تغییر دهد و به شما نیز کمک می‌کند از نیروهای بالقوه‌تان نهایت استفاده را ببرید. (بن گای)

جملات برگزیده کتاب معجزه‌ی سحرخیزی:

- جنگجوی واقعی فردی بسیار معمولی است که تمرکز بی‌نظیر دارد.
- برای ایجاد تغییرات عمیق در زندگی دو چیز لازم است، استیصال یا انگیزش.
- شما با تبدیل شدن به یک انسان جدید و متفاوت، موفقیت را جذب خواهید کرد.
- با یک ساعت سکوت اختیار کردن می‌توانید بیشتر از یک سال مطالعه علم‌اندوزی کنید.
- اگر می‌خواهید شب هنگام با رضایتمندی به رختخواب بروید باید صبح‌ها با اراده از خواب برخیزید.
- داستان زندگی ما انسان‌ها داستان زندگی زنان و مردانی است که خودشان را دست کم گرفتند.

در قسمتی از کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی می‌شنویم:

زمانی را به یاد آورید که برای بیدار شدن بسیار هیجان زده بودید. شاید عازم سفری بودید که ماه‌ها انتظارش را می‌کشیدید یا اولین روز کاری‌تان و یا در اولین روز مدرسه، شاید هم روز عروسی یا تولد‌تان. برای من این روز، صبح روز کریسمس بود که صرف نظر از اینکه شب قبل چقدر خوابیده بودم صبح روز بعد بسیار هیجان زده بودم. شاید شما نیز چنین تجربه‌ای را داشته اید. آن موقعیت هر چه بود هنگامی که صبح از راه می‌رسید چه احساسی داشتید‌؟ آیا باید به زور از رختخواب بیرون می‌آمدید‌؟ گمان نمی‌کنم. این طور مواقع برای بیدار شدن لحظه شماری می‌کنیم. هیجان زده و پر انرژی هستیم و آماده و قبراق برای شروع روز. به سرعت ملافه‌ها را کنار می‌زنیم از تخت خواب بیرون می‌پریم. حالا فکرش را بکنید هر روز صبح همینطور از خواب بیدار شوید. نمی‌شود‌؟ البته که می‌تواند چنین باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
مقدمه
7 دقیقه
فصل اول: وقتشه با همه‌ی نیرو بیدار بشین
10 دقیقه
فصل دوم: پدیدار شدن معجزه‌ی سحرخیزی در مواجه با نا امیدی
13 دقیقه
فصل سوم: واقعیت پشت پرده‌ی 95 درصد جامعه چیه؟
5 دقیقه
فصل چهارم: دلیل بیدار شدن در صبح چیه؟
4 دقیقه
فصل پنجم: 5 راه حل برای خاموش نکردن ناقوس بد صدای ساعت زنگ دار
27 دقیقه
فصل ششم: فرشته های نجات؛ شش تمرینی که برامون موفقیت میاره
2 دقیقه
فصل هفتم: معجزه‌ی 6 دقیقه‌ای برای کسایی که سرشون حسابی شلوغه
6 دقیقه
فصل هشتم: شخصی سازی معجزه‌ی سحرخیزی براساس زندگی و خواسته‌ها
5 دقیقه
فصل نهم: از غیرقابل تحمل تا غیرقابل توقف، شاه کلید شکل دهی عاداتی که زندگیمون رو تغییر میدن
3 دقیقه
فصل دهم: تغییر بزرگ در چالش 30 روزه‌ی معجزه‌ی سحرخیزی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی
نویسنده
گویندهعلی نجفی
ناشر صوتی آگاه باشیم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
19000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی

SoBhAn Rezaei
۱۴۰۱/۱۱/۱۹
صبح زود وقتی بیدار شدید ۱۰ دقیقه سکوت کنید
۱۰ دقیقه کتاب مفید مطالعه کنید و یک روز زیبا رو شروع کنید هدف همیشه بخاطر ظهور مشکلات در ما پدیدار نمی‌شه. انسان ذاتا به پیشرفت کردن میل داره. با این حال هر روز خودمون رو با یه شیوه‌ی زندگی تکراری شروع می‌کنیم. به واسطه‌ی مطالب این کتاب می‌تونید ظرفیت و
نامحدود زندگی خودتون رو کشف کرده و به بهترین نحو ازشون استفاده کنین. راهکارای این کتاب می‌تونه به بالارفتن درآمد، پیشرفت کار و بهره وری بسیار کمک کنه. همچنین روی سلامتی، روابط اجتماعی و خانوادگی و مسائل مالی و روانی تأثیر زیادی بذاره. افرادی که در طوفان مشکلات اسیر شدن و فکر می‌کنن مشکلات هیچگاه حل نمی‌شن این کتاب می‌تونه براشون بسیار مفید باشه. اما تمام این تحولات در زندگی به قبل از ساعت ۸ صبح بر می‌گرده.
مثل پر سبک می‌شود حس آرامش قدرت و شکر گذاری و قدرت بدست می‌آورید
اگر نتوانستید هر روز یک ساعت زود تر از قبل بیدار شوید
Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۴/۱۱
به نظر بنده هیچ انسان موفقی را نمیتوان یافت که سحرخیز نباشد. بیایید به صورت خیلی خلاصه و حتی با استفاده از گزینه جستجوی گوگل، زندگی شخصی ۱۰ یا ۲۰ نفری که در دنیا بعنوان افراد بسیار موفق شناخته مشوند را بررسی کنیم، بدون شک همه این ۱۰ یا ۲۰ نفر افراد مد نظر که موفق هستند، چند نقطه اشتراک دارند. شاید اگر اولین نقطه اشتراک آن‌ها گزینه پرتلاش و کوشش بودن باشد، سحرخیزی دومین نقطه اشتراک آن‌ها خواهد بود، بنابراین شما هم با خواندن و انجام دادن مرحله به مرحله کتاب صوتی معجزه سحرخیزی اولین قدم در راه رسیدن به اهدافتان را برداشته اید. هال الرود در این کتاب هم با مثالهایی از زندگی افراد موفق و هم با استفاده از متد مخصوص به خود، راهی بسیار عالی و کوتاه برای موفق شدن و رسیدن به اهداف از طریق یکی از معجزات سحرخیزی را ارائه نموده که به نظر شخص بنده با کمی تعمق و عمل به راهبردهای ارائه شده در این کتاب نه تنها به شخصی سحرخیز تبدیل خواهید شد، بلکه چند گام بلند در جهت رسیدن به موفقیت و خوشبختی شخصی خود برداشته اید. این کتاب نه تنها به اشخاصی که مشکل بیدار شدن صبح زود از خواب را دارند، بلکه به همه افرادی که بدنبال موفقیت شغلی و حتی مدیریت زمان در طول ۲۴ ساعت شبانه روز هستند ویشنهاد می‌گردد.
پس بجنبید و با این کتاب بی نظیر اولین قدم خود را برای رفع اهمال کاری و سستی بردارید و بعد از مطالعه به همه دوستان و همکاران خود که مشکل سحرخیزی دارند معرفی کنید.
خدا پشت و پناهتان.
یاشار ح.
۱۴۰۱/۶/۹
در مجموع خوبه و توصیه‌ش میکنم
هدف کتاب تشویق به مثل معروف خودمونه که "سحرخیز باش تا کامروا شوی"
این کتاب دربرگیرندهٔ برخی نکات انگیزشی و تمریناتیه در جهت حصول موفقیت، منتها زمان مناسب برای انجام اون تمریناتو صبح زود معرفی میکنه.
نکته اساسیش اینه که بیدار شدن در صبح خیلی زود، وقت مضاعفیو در تا
اختیارمون میگذاره قبل از اینکه درگیر مسائل روزمره و کار و فعالیتمون بشیم بتونیم از اون مقدار زمان اضافه بهترین بهره‌برداریو در جهت رشد خودمون بکنیم
یک بار گوش کردم ولی تو ماشین. بهتره یک بار دیگه پشت میز اینکارو کنم و نکاتشو یادداشت کنم
تنها نکتهٔ منفیش (با اغماز نیم ستاره) اجرای نسبتأ سریع گویندس و البته اجرایی شبیه مجریای رادیو ورزش 😂 و پرسش از ایشون: تا حالا این صدای ضبط‌شدتونو گوش کردید؟ تو زندگی روزمرتون چند ثانیه‌شو این شکلی صحبت کردید؟! 😅
زمان زیادی ازتون نمیگیره...
بیایید جزو اون 5٪ی بشیم که تو کتاب بهش اشاره میکنه (هرچند، واااقعأ دشواره! من چند روزه که تلاش میکنم اما نشده🤦🏻‌♂️)
زهرا جوکار
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
کتاب خیلی خوبیه ولی صدای گوینده خیلی بده، حتی تحریکم کرد دیگه گوش نکنم بقیه شو اگه آروم و با صدای واقعی خودش میگفت خیلی بیشتر تاثیر داشت، این همه ادا اصلا هیجان انگیز نیست میخوام نظرمو ویرایش کنم. این کتاب برای من معجزه کرد، اونقدر که به صدای بد گوینده معتاد شدم😂 حتی دیگه دوستش دارم. واقعا دیگه دلم نمیخواد صبح زود بخوابم. سالهاست که داشتم تلاش میکردم ولی نمیشد که نمیشد. این عالی بود
سعید کیوانی
۱۴۰۱/۶/۳۱
با سلام
بنظر من کتاب معمولی بود. از نظر القای مثبت اندیشی خوبه. ولی چیزی که من انتظار داشتم نبود. در حقیقت محتواش مجموع یه سری کلیات هست که تو سایر کتاب‌ها هم بیان میشه، از جمله جملات تاکیدی مثبت و تغییر دوستان و...
عجله و صدای گوینده هم که چیزی نگم بهتره...
در مجموع انتظارات منو برآورده نکرد.
شاید بخاطر اینکه کتاب‌هایی چون اثر مرکب و هنر‌های ظریف بیخیالی رو قبل از این خونده بود که عملا محشر بودن. بازم ممنون بابت نشر کتاب
zahrasharifi sharifi
۱۴۰۲/۱/۲۹
سحرخیزی -که در تعلیمات دینی بر آن توصیه بسیاری شده‌است- برای روح و جسم بسیار مفید است. به عنوان مثال غلظت خون با سحرخیزی کاهش می‌یابد و هورمون‌های ضدافسردگی در بدن انسان ترشح می‌شود، به طوری که افراد سحرخیز کمتر دچار افسردگی می‌شوند. سحر زمانی است که اکسیژن خالص به سطح زمین می‌رسد و این هوای پاک و اکسیژن خالص برای سیستم بدن بسیار مفید است این کتاب اشاره‌ای مختصر و مفید به این مورد خواهد کرد
Amir Mohamadi
۱۳۹۹/۱/۲۶
محتوای کتاب خیلی خوبه ولی متاسفانه گوینده خوب و حرفه‌ای انتخاب نشده این دوست عزیزمان که گویندگی کتاب رو انجام میدن اصول گویندگی رو نمیدونن. فراز و فرود صدا رو رعایت نمیکنن و برای همین هست که صدا انسان رو اذیت میکنه لحن بجا و درست قسمتهای مختلف گویندگی رو هم باز رعایت نمیکنن ولی صدای بدی ندارن من پیشنهاد میکنم از گوینده وارد تر و حرفه‌ای تر استفاده کنین
amirali ahmadzadeh
۱۳۹۹/۲/۱۴
به نظر من این کتاب عالی بود، در حال حاضر مسئله‌ای که کتاب در مورد آن صحبت می‌کند، مشکل بسیاری از ماستبه نظر من یکی از خوبی‌های کتاب که در اول به شکل بدی به چشم می‌آد، لحن گوینده هست که به قول بعضی شبیه به گوینده ورزشی است. این درست است اما جالب این هست که لحن گوینده، تمرکز مرا به کتاب جلب می‌کرد و تمام مدت حواسم به کتاب بود
R...........y
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
فایل‌های صوتی کتاب کوتاهه و موقع گوش دادن اصلا باعث خستگی نمیشه و این که راهکارهای خیلی خوبی برای سحرخیزی و رشد شخصی ارائه داده
ممنون از نویسنده و راوی و گروه ترجمه و برنامه خوب کتابراه
واقعا ممنونم ازتون که کتاب‌های فوق العاده خوبی را ارائه میدید وامیدوارم همگی موفق باشید
M Gh
۱۴۰۰/۷/۲۵
اگر انگیزه کافی و تصمیم جدی برای سحرخیزی نداشته باشید نه این کتاب و نه هیچ کتاب دیگه‌ای نمیتونه به شما کمکی بکنه. پس با خودتون رو راست باشید که آیا واقعا تصمیمتون برای سحرخیزی جدیه یا یک هیجان کاذبه؟
اگه واقعا تصمیم جدی برای سحرخیزی داشته باشید این کتاب خیلی مفیده.
هادی ملکی
۱۴۰۰/۴/۲۳
اصل کتاب خوبه ولی صدای گوینده واقعا" استرس آوره! نمیدونم کی به این گوینده گفته صدات خوبه واسه کتاب صوتی؟! هر جمله را طوری بیان میکنه انگار اولین جمله کتابه... قدری تندخوانی داره، همه جملات کتاب را نباید با انرژی و کوبنده بیان کرد گاهی لحن آرام خواننده را به دقت بیشتری وامیداره.
Saeid Hosseiny far
۱۴۰۰/۳/۱۳
همه کتابهایی که راجع به موفقیت و پیشرفت و تعالی هست میخواد به ما یه چیزو بگه و اون تلاشه پس هر کس از این کتاب همون قدری استفاده میکنه که بخواد تلاش کنه و به نظر بنده این کتاب خیلی میتونه به همه برای رسیدن به هدفشون کمک کنه در صورتی که به تلاش کردن هدفدار اعتقاد داشته باشند
hossein mohseni
۱۴۰۰/۹/۲۸
چرا از گوینده ایراد میگیرید، اصلا چرا باید آروم بگه، مثل این میمونه که فوتبال رو بدی حاج حسین انصاریان گزارش کنه، موضوع سحر خیزی و نشاط هست و گوینده با انرژی و فن بیان صحیح اجرا کردن، کتاب خوبی هست و ارزش گوش کردن رو داره
Rana bayat
۱۴۰۱/۸/۱۵
خیلی خوب بود، مختصر و مفید، و فکر مکنم که هر کسی باید بتونه سود ببره از یکی از نقطه‌ها یا عادتها. گوش کردن با این کتاب، یاد دعاهای تعقیبات نماز صبح شدم، یا روایات که داریم از بیدار موندن بعد اذان صبح تا طلوع آفتاب.
سوگند رهنمائی
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
به نظرم چیزی که میگه کاملا درسته و وقتی سحر خیز میشیم واقعا انرژی زیادی داریم و در طول روز کارهای زیاد و پیشرفت زیادی خواهیم داشت و استرس را کاملا از بین میبره!
صدای گوینده اونقدرم بد نیست خوبه!
مشاهده همه نظرات 113

راهنمای مطالعه کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی

برای دریافت کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.