معرفی و دانلود کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی

عکس جلد کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی
قیمت:
۱۰۸۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی

کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی نوشته‌ی هال الرود، به شما می‌گوید انجام چه کارهایی قبل از ساعت 8 زندگی‌تان را متحول می‌کند، هم‌چنین به شما ثابت می‌کند که تمام افراد توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را دارند و می‌توانند زندگی زیبا و دلخواه خود را خلق کنند.

اینکه اکنون در چه مرحله‌ای از زندگی هستید، هیچ اهمیتی ندارد. چه موفق‌ترین انسان در کره‌ی زمین باشید و چه آدمی باشید که سعی در پیدا کردن راه درست و بهینه دارد، هدف یکسان است، آن هم بهتر کردن زندگی خود و دستیابی به آرزوها و اهداف است. این اهداف همیشه بخاطر ظهور مشکلات در ما نمایان می‌شود. انسان عموما به پیشرفت کردن و ترقی میل شدید دارد. اما با این حال هر روز زندگی خودمان را با شیوه‌هایی تکراری شروع می‌کنیم.

به واسطه‌ی راهکارهای ارائه شده در کتاب صوتی معجزه سحرخیزی (The miracle morning) می‌توانید ظرفیت نامحدود زندگی و خودتان را کشف کنید و به بهترین نحو از آن‌ها استفاده کنید. شیوه‌ها و روش‌های این کتاب به شما کمک می‌کند، درآمد خود را افزایش دهید، در شغل و کار خود پیشرفت کنید و سلامتی، روابط اجتماعی و خانوادگی و مسائل مالی و روانی خود را بهبود ببخشید.

اشخاصی که با مشکلات زندگی درگیر هستند و گمان می‌کنند مشکلات در زندگی هیچ‌گاه حل شدنی نیست، این کتاب می‌تواند برای‌شان مفید باشد. اما بدانید که تمامی تغییرات در زندگی به این بستگی دارد که قبل از ساعت 8 صبح چه کاری انجام می‌دهند. هال الرود (Hal Elrod) با نگارش این کتاب، تا به امروز تاثیر به سزایی در زندگی افراد گذاشته است و زندگی آن‌ها را متحول کرده و انقلاب بزرگی در زندگی‌شان به وجود آورده است.

برخی نظرات درباره‌ی کتاب معجزه‌ی سحرخیزی:

- کتاب صبح جادویی به راستی تنها کتابی است که می‌تواند در تمام جنبه‌های زندگی تغییراتی عمیق و سریع ایجاد کند. اگر واقعاً به دنبال تغییر در زندگی‌تان هستید حتما این کتاب را بخوانید. (نشریه نیویورک تایمز)

- کتاب صبح جادویی حقیقتاً زندگی‌ام را متحول کرد اکنون می‌توانم توانایی‌هایم را به طور کامل کشف کنم و در نهایت در مسیر آگاهی قدم بگذارم و به این گونه به موقعیت‌ها و مهارت‌های جدیدی دست پیدا کنم و این تنها راه شروع یک روز خوب است. (نیک کاندرا)

- با خواندن این کتاب به خود هدیه‌ای می‌دهید و آن بیدار شدن در هنگام صبح با تمام توان و انرژی‌تان است. وقت آن رسیده که دیگر کارهایتان را به فردا نیندازید و زندگی‌ای که می‌خواهید و لیاقتش را دارید برای خود بسازید. این کتاب به شما می‌گوید چگونه این کار را انجام دهید. (دکتر ایوان میسنر)

- کتاب صبح جادویی یک ناجی در مسیر رشد فردی شما و تنها ابزاری است که با آن می‌توانید امور‌تان را نظم و انضباط ببخشید. هال، من خیلی تو و یا زندگی‌ام را جدی نمی‌گرفتم اما این کتاب قوی‌ترین سلاحی است که در برابر شکست به کار بردی. پس این کتاب لایق بیشترین توجهات است. (جان برگاف)

- کتاب صبح جادویی کتابی مهیج و موثر است و بینشی جدید در اختیارتان می‌گذارد که با آن می‌توانید تنها با تغییر نحوه بیدار شدن از خواب کل زندگی‌تان را دگرگون کنید. شیوه منحصر به فرد هال می‌تواند زندگی افراد زیادی را تغییر دهد و به شما نیز کمک می‌کند از نیروهای بالقوه‌تان نهایت استفاده را ببرید. (بن گای)

جملات برگزیده کتاب معجزه‌ی سحرخیزی:

- جنگجوی واقعی فردی بسیار معمولی است که تمرکز بی‌نظیر دارد.
- برای ایجاد تغییرات عمیق در زندگی دو چیز لازم است، استیصال یا انگیزش.
- شما با تبدیل شدن به یک انسان جدید و متفاوت، موفقیت را جذب خواهید کرد.
- با یک ساعت سکوت اختیار کردن می‌توانید بیشتر از یک سال مطالعه علم‌اندوزی کنید.
- اگر می‌خواهید شب هنگام با رضایتمندی به رختخواب بروید باید صبح‌ها با اراده از خواب برخیزید.
- داستان زندگی ما انسان‌ها داستان زندگی زنان و مردانی است که خودشان را دست کم گرفتند.

در قسمتی از کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی می‌شنویم:

زمانی را به یاد آورید که برای بیدار شدن بسیار هیجان زده بودید. شاید عازم سفری بودید که ماه‌ها انتظارش را می‌کشیدید یا اولین روز کاری‌تان و یا در اولین روز مدرسه، شاید هم روز عروسی یا تولد‌تان. برای من این روز، صبح روز کریسمس بود که صرف نظر از اینکه شب قبل چقدر خوابیده بودم صبح روز بعد بسیار هیجان زده بودم. شاید شما نیز چنین تجربه‌ای را داشته اید. آن موقعیت هر چه بود هنگامی که صبح از راه می‌رسید چه احساسی داشتید‌؟ آیا باید به زور از رختخواب بیرون می‌آمدید‌؟ گمان نمی‌کنم. این طور مواقع برای بیدار شدن لحظه شماری می‌کنیم. هیجان زده و پر انرژی هستیم و آماده و قبراق برای شروع روز. به سرعت ملافه‌ها را کنار می‌زنیم از تخت خواب بیرون می‌پریم. حالا فکرش را بکنید هر روز صبح همینطور از خواب بیدار شوید. نمی‌شود‌؟ البته که می‌تواند چنین باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
مقدمه
۷ دقیقه
فصل اول: وقتشه با همه‌ی نیرو بیدار بشین
۱۰ دقیقه
فصل دوم: پدیدار شدن معجزه‌ی سحرخیزی در مواجه با نا امیدی
۱۳ دقیقه
فصل سوم: واقعیت پشت پرده‌ی 95 درصد جامعه چیه؟
۵ دقیقه
فصل چهارم: دلیل بیدار شدن در صبح چیه؟
۴ دقیقه
فصل پنجم: 5 راه حل برای خاموش نکردن ناقوس بد صدای ساعت زنگ دار
۲۷ دقیقه
فصل ششم: فرشته های نجات؛ شش تمرینی که برامون موفقیت میاره
۲ دقیقه
فصل هفتم: معجزه‌ی 6 دقیقه‌ای برای کسایی که سرشون حسابی شلوغه
۶ دقیقه
فصل هشتم: شخصی سازی معجزه‌ی سحرخیزی براساس زندگی و خواسته‌ها
۵ دقیقه
فصل نهم: از غیرقابل تحمل تا غیرقابل توقف، شاه کلید شکل دهی عاداتی که زندگیمون رو تغییر میدن
۳ دقیقه
فصل دهم: تغییر بزرگ در چالش 30 روزه‌ی معجزه‌ی سحرخیزی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی
نویسنده
گویندهعلی نجفی
ناشر صوتی آگاه باشیم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۰۸۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی

یاشار ح.
۱۳۹۸/۹/۲۳
در مجموع خوبه و توصیه‌ش میکنم
هدف کتاب تشویق به اینه که سحرخیز باش تا کامروا شوی
این کتاب دربرگیرندهٔ برخی نکات انگیزشی و تمریناتیه در جهت حصول موفقیت منتها زمان مناسب برای اون تمریناتو صبح زود معرفی میکنه
نکته اساسیش اینه که بیدار شدن در صبح خیلی زود وقت مضاغفیو در اختیارمون میگذاره تا قبل از و و
اینکه درگیر مسائل روزمره کار فعالیتمون بشیم بتونیم از اون مقدار زمان اضافه بهترین بهره‌برداریو در جهت رشد خودمون بکنیم

یک بار گوش کردم ولی تو ماشین. بهتره یک بار دیگه پشت میز اینکارو کنم و نکاتشو یادداشت کنم
تنها نکتهٔ منفیش (با اغماز نیم ستاره) اجرای نسبتأ سریع گویندس و البته اجرایی شبیه مجریای رادیو ورزش 😅😂

زمان زیادی ازتون نمیگیره

بیایید جزو اون 5٪ی بشیم که تو کتاب بهش اشاره میکنه
زهرا جوکار
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
کتاب خیلی خوبیه ولی صدای گوینده خیلی بده، حتی تحریکم کرد دیگه گوش نکنم بقیه شو اگه آروم و با صدای واقعی خودش میگفت خیلی بیشتر تاثیر داشت، این همه ادا اصلا هیجان انگیز نیست میخوام نظرمو ویرایش کنم. این کتاب برای من معجزه کرد، اونقدر که به صدای بد گوینده معتاد شدم😂 حتی دیگه دوستش دارم. واقعا دیگه دلم نمیخواد صبح زود بخوابم. سالهاست که داشتم تلاش میکردم ولی نمیشد که نمیشد. این عالی بود
Amir Mohamadi
۱۳۹۹/۱/۲۶
محتوای کتاب خیلی خوبه ولی متاسفانه گوینده خوب و حرفه‌ای انتخاب نشده این دوست عزیزمان که گویندگی کتاب رو انجام میدن اصول گویندگی رو نمیدونن. فراز و فرود صدا رو رعایت نمیکنن و برای همین هست که صدا انسان رو اذیت میکنه لحن بجا و درست قسمتهای مختلف گویندگی رو هم باز رعایت نمیکنن ولی صدای بدی ندارن من پیشنهاد میکنم از گوینده وارد تر و حرفه‌ای تر استفاده کنین
amirali ahmadzadeh
۱۳۹۹/۲/۱۴
به نظر من این کتاب عالی بود، در حال حاضر مسئله‌ای که کتاب در مورد آن صحبت می‌کند، مشکل بسیاری از ماستبه نظر من یکی از خوبی‌های کتاب که در اول به شکل بدی به چشم می‌آد، لحن گوینده هست که به قول بعضی شبیه به گوینده ورزشی است. این درست است اما جالب این هست که لحن گوینده، تمرکز مرا به کتاب جلب می‌کرد و تمام مدت حواسم به کتاب بود
M Gh
۱۴۰۰/۷/۲۵
اگر انگیزه کافی و تصمیم جدی برای سحرخیزی نداشته باشید نه این کتاب و نه هیچ کتاب دیگه‌ای نمیتونه به شما کمکی بکنه. پس با خودتون رو راست باشید که آیا واقعا تصمیمتون برای سحرخیزی جدیه یا یک هیجان کاذبه؟
اگه واقعا تصمیم جدی برای سحرخیزی داشته باشید این کتاب خیلی مفیده.
هادی ملکی
۱۴۰۰/۴/۲۳
اصل کتاب خوبه ولی صدای گوینده واقعا" استرس آوره! نمیدونم کی به این گوینده گفته صدات خوبه واسه کتاب صوتی؟! هر جمله را طوری بیان میکنه انگار اولین جمله کتابه... قدری تندخوانی داره، همه جملات کتاب را نباید با انرژی و کوبنده بیان کرد گاهی لحن آرام خواننده را به دقت بیشتری وامیداره.
Saeid Hosseiny far
۱۴۰۰/۳/۱۳
همه کتابهایی که راجع به موفقیت و پیشرفت و تعالی هست میخواد به ما یه چیزو بگه و اون تلاشه پس هر کس از این کتاب همون قدری استفاده میکنه که بخواد تلاش کنه و به نظر بنده این کتاب خیلی میتونه به همه برای رسیدن به هدفشون کمک کنه در صورتی که به تلاش کردن هدفدار اعتقاد داشته باشند
فریبرز شریفی
۱۳۹۹/۴/۱۲
صدای گوینده شبیه اردکه. نمیدونم چی باعث جمع شدن این حجم از اعتماد به نفس توی بعضی‌ها میشه که با این گونه صدا سازی‌های بدون علم و کمدی گویندگی قبیل کتابها رو انجام بدن. کتاب فوق العاده و عالی اما گویندگی...
شاهدخت سهرابی ثانی
۱۳۹۹/۲/۱۳
الان خریدمش و شروع کردم به گوش کردن اما بااین صدای تو دماغی و پر از ادای گوینده فکر نکنم تا آخرش بتونم ادامه بدم. با کمال احترام صدای بسیار آزاردهنده‌ای است متاسفانه هربار خواستم گوش بدم بعداز ۲ دقیقه خاموشش کردم.
سارا رمضانی
۱۳۹۹/۲/۱
من خودم آدمی هستم که تمام انرژی طول روزم به صبح زود بیدار شدنم بستگی داره؛ اینو وقتی متوجه شدم که این کتاب صوتی رو شنیدم!🦋
Fatemeh Mahdavi
۱۳۹۹/۱/۲۲
به نظرم خیلی خوب بود و به جای حاشیه رفتن به نکات کلیدی و موانع اصلی اشاره میکرد. گوینده هم برای تهییج بیشتر تلاش میکرد که اغراق آمیز بود ولی قابل اغماض هست نسبت به محتوا. دوست دارم به همه این کتاب رو توصیه کنم.
hossein mohseni
۱۴۰۰/۹/۲۸
چرا از گوینده ایراد میگیرید، اصلا چرا باید آروم بگه، مثل این میمونه که فوتبال رو بدی حاج حسین انصاریان گزارش کنه، موضوع سحر خیزی و نشاط هست و گوینده با انرژی و فن بیان صحیح اجرا کردن، کتاب خوبی هست و ارزش گوش کردن رو داره
سوگند رهنمائی
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
به نظرم چیزی که میگه کاملا درسته و وقتی سحر خیز میشیم واقعا انرژی زیادی داریم و در طول روز کارهای زیاد و پیشرفت زیادی خواهیم داشت و استرس را کاملا از بین میبره!
صدای گوینده اونقدرم بد نیست خوبه!
مهسا نصیرى
۱۳۹۹/۵/۱۳
ممنونم ازتون چقدر خوشحالم با وجود مشغله کارى که دارم خوندن کتاب دیگه برام غیر ممکن شده بود
ولى حالا با نسخه هاى صوتى در ماه چندین کتاب گوش میدم واقعاً خوشحالم. این کتاب هم بینظیر حتماً گوش کنید🌟
Faeze N
۱۳۹۹/۱/۱۹
کتابو تازه گرفتم به نظر محتواش خوب میاد ولی واقعا صدای گوینده رو اعصابه حیف نیست کتابو بی‌ارزش کردین اینجوری این اداها چیه موقع خوندن در میاره خب وقتی صوتیه خیلی بیشتر باید روی صدا و بیان گوینده دقت بشه متاسفم واقعا
مشاهده همه نظرات ۸۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی

برای دریافت کتاب صوتی معجزه‌ی سحرخیزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.