معرفی و دانلود کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا

عکس جلد کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا

کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا نوشته‌ی لارا دریسکول به اهمیت و زیبایی مشارکت در خیریه‌ها می‌پردازد و داستان کودکانی را روایت می‌کند که برای کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت می‌‌خواهند پفیلا بفروشند اما نمی‌دانند چگونه فروش خود را افزایش دهند.

موضوع کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا (Project Popcorn) چیست؟

امسال قرار است تمام پولی را که کودکان فعال در انجمن از طریق فروش پفیلا به دست می‌آورند برای جشن شکرگزاری خرج خانواده‌های نیازمند شود. همین موضوع به بچه‌ها انگیزه‌ی بیشتری می‌دهد البته عامل دیگر هم وجود دارد و آن هم مدالی است که به بهترین فروشنده‌ها تعلق می‌گیرد. هر کدام از کودکان ایده‌های جذابی برای فروش ارائه می‌دهند؛ فروشندگی در مسابقه‌ی فوتبال، تبلیغ در مدرسه و... .

در نهایت آلبرت و ویلیام تصمیم می‌گیرند به آمار فروششان در سال‌های قبل نگاهی بیندازند و با کمک گرفتن از آن، راه‌حلی منطقی برای فروش بیشتر در کوتاه‌ترین زمان پیدا کنند و... .

کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا مناسب چه کسانی است؟

لارا دریسکل (Laura Driscoll) برای کودکان 5 تا 8 سال داستان جذابی درباره‌ی کمک کردن به دیگران، مشارکت در کارهای خیر، مسئولیت‌پذیری و... ارائه می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا می‌شنویم:

آلبرت برای به دست آوردن میانگین، تعداد همه‌ی بسته‌هایی که به روش خونه به خونه در اون آخر هفته فروخته شده بود رو باهم جمع کرد. بعد اون عدد رو بر تعداد بچه‌هایی که به این روش پفیلا فروخته بودن تقسیم کرد و عدد چهار رو به دست آورد.

ویلیام هم تعداد همه‌ی بسته‌هایی که جلوی مغازه‌ی خواروبار فروشی فروخته شده بود رو جمع و بر تعداد بچه‌هایی که توی اون تیم بودن تقسیم کرد و عدد هفت رو به دست آورد.

ویلیام: پس به طور میانگین، هر کدوم از بچه‌هایی که توی ایستگاه بودن، تونستن بیشتر از کسایی که خونه به خونه رفتن پفیلا بفروشن.

روز بعد، ویلیام و آلبرت نتیجه‌ی تحقیقشون رو به بقیه‌ی قهرمان‌های توی انجمن اعلام کردن. بعد همه باهم توافق کردن که هر آخر هفته، یک ایستگاه پفیلا درست کنن. قرار شد یکی از اون ایستگاه‌ها توی پارک و دیگری بیرون مغازه‌ی خواروبار فرشی باشه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
داستان پروژه‌ی پفیلا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهعارف امیری، امیرحسین صداقتی، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا

زینب مساح
۱۴۰۰/۶/۲۹
موضوع جدید جالب آموزشی
الهه مومنی
۱۴۰۱/۱/۱۰
عالیه توصیه میکنم
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا

برای دریافت کتاب صوتی پروژه‌ی پفیلا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.