معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن

عکس جلد کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن

کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن (چکیده کتاب) نوشتۀ ژوزف مورفی، که در زمرۀ پرفروش‌ترین‌ها قرار دارد، به شما می‌آموزد چگونه با تغییر عادات فکری و تصاویر ذهنی‌تان، سرنوشت خودتان را نیز تغییر دهید.

کتاب قدرت ناخودآگاه ذهن (The Power of Your Subconscious Mind) می‌تواند کمک کند تا در زندگی خودتان معجزه را به وجود بیاورید. افراد زیادی در زندگی خود شاهد معجزه بودند. برای شما هم اتفاق می‌افتد اگر شروع به استفاده از ذهن ناخودآگاه خودتان بکنید و از قدرت جادویی آن بهره ببرید.

این کتاب به این دلیل نوشته شده تا به شما آموزش دهد که روش تفکر و عادت‌های فکری روزانه شما می‌تواند سرنوشتتان را تغییر دهد. حتماً تاکنون پیش آمده که از خودتان بپرسید چرا یک نفر اغلب خوشحال و یک نفر دیگر ناراحت است، چرا یک فرد از زندگی‌اش لذت می‌برد و رفاه دارد و یک فرد دیگر فقیر است و در رنج زندگی می‌کند. چرا یک نفر خیلی نگران، مضطرب و ترسوست و یک نفر دیگر شجاع، آرام و در آسایش است. چرا یک نفر یک زندگی خوب و عالی و یک نفر دیگر یک خانه معمولی دارد و... . ژوزف مورفی (Joseph Murphy) می‌گوید فکر کردن به این‌گونه سؤالات باعث شد تا این کتاب را به رشتۀ تحریر درآورد.

فنون ساده‌ای که در این کتاب ارائه شده را به طور کامل یاد بگیرید و ببینید که مهار کردن موانع ذهنی‌ای که میان شما و اهداف و خواسته‌هایتان فاصله انداخته، به آسانی امکان‌پذیر است.

کتاب قدرت ناخودآگاه ذهن که سرشار از مطالعات موردی موفقیت‌آمیز و مثال‌های واقعی است، به صورت کاربردی به شما می‌آموزد که چگونه نیروهای ذهنیتان را از قید و بند رها کنید و با استفاده از آن‌ها در زندگی خود، در شغلتان ارتقا پیدا کنید، در خانواده و جامعه وجهه بهتری بیابید، پولدار شوید، روابط دوستانۀ پایداری داشته باشید، پیوندهای زناشویی خود را استحکام بخشید، بر ترس‌های روانی‌تان غلبه کنید، عادت‌های مخرب و ریشه‌دار خود را کنار بگذارید، خوابی راحت و عمیق داشته باشید و حتی بیماری‌های جزئی‌تان را درمان کنید.

اجرایی و عملی بودن واقع‌بینانه یکی از ویژگی‌های خاص این کتاب است. در این اثر شما با شیوه‌ها و دستورالعمل‌هایی کاربردی و آسان آشنا می‌شوید که به سادگی می‌توانید آن‌ها را در زندگی‌تان به کار بگیرید. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کتاب برایتان جذاب و گیرا خواهد بود؛ زیرا به خوبی برایتان شرح می‌دهد که چرا اغلب خلاف آن چیزی که دعا می‌کنید به دست می‌آورید.

برخلاف عقیدۀ اغلب مردم، اعتقاد به آن چیز و هدف ویژه نیست که موجب برآورده شدن دعای فرد برای دستیابی به آن می‌شود، دعای فرد زمانی برآورده می‌شود که ذهن ناخودآگاه او به فکر یا تصویر ذهنی‌اش واکنش و پاسخ دهد.

نیروی معجزه‌گر ذهن ناخودآگاه مسئله‌ای است که پیش از آنکه انسانی خلق شود و قبل از آنکه مذهب و کلیسا و حتی دنیایی آفریده شود، وجود داشته است. حقایق و اصول همیشگی حاکم بر زندگی قبل از ایجاد همه ادیان و مکاتب وجود داشته‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن می‌شنویم:

روانشناسان و روانپزشکان بر این باور هستند که وقتی ذهن ناخودآگاه ما افکاری را دریافت می‌کند، شروع به ایجاد تغییراتی در سلول‌های مغزی ما کرده و ارتباط این افکار را پیدا می‌کند تا در نهایت براساس آن‌ها عمل کند. این‌گونه به خرد بزرگ‌تر و انرژی بی‌نهایت ذهن وصل می‌شود. این خرد تمام قوانین طبیعت را به کار می‌گیرد تا شما را به سمت هدفتان هدایت کند. این مسیر گاهی به سرعت و هم‌زمان طی می‌شود و گاهی تا چند روز یا چند هفته طول می‌کشد، پس عملکرد شما هر دو لایه ذهنی را در بر می‌گیرد.

نباید تصور شود که ما از دو ذهن مجزا صحبت می‌کنیم بلکه این دو، دو لایه از ذهن ما هستند. ذهن خودآگاه لایه منطقی ذهن و مسئول انتخاب است، به عنوان مثال شما کتاب مورد علاقه، مسکن یا شریک زندگی خودتان را انتخاب می‌کنید. اما در این مسیر قلب، سیستم گوارشی و تنفسی شما بدون دخالت منطقی از طرف ذهن خودآگاه‌تون به وسیلۀ ناخودآگاه شما هدایت و کنترل می‌شوند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۳ دقیقه
قسمت اول
۱۳ دقیقه
قسمت دوم
۱۳ دقیقه
قسمت سوم
۱۶ دقیقه
قسمت چهارم
۱۴ دقیقه
قسمت پنجم
۱۴ دقیقه
قسمت ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهمهیار ستاری
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن

Aida omran
۱۴۰۰/۵/۲۹
کتاب خیلی مفیدی بود 👍🏻
اول که نظرات وکامنتهای بقیه رو خوندم متوجه شدم که این کتاب خلاصه شده هست وهمه مطالب کتاب اصلی رو نداره ناراحت شدم و دلم میخواست کتاب اوریجینال رو میخریدم ولی میتونم بگم کتاب مثبت ومفیدی بود، من قبل از این، کتاب انسان شفابخش _دستان شفابخش رو خوندم وبعد که این کتاب رو خوندم
انگار در راستای هم بودند و برای انتخاب زندگی بهتر و رسیدن به اهداف بسیار کمک کننده هست، خوندن این کتاب را به همه کسانی که علاقمند به ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خودشان وعزیزانشون هستن توصیه میکنم.
habib alla hasantabar
۱۴۰۰/۳/۱۸
عالی بود من به هرکسی که دوسش دارم این کتاب را معرفی وتقدیم میکنم این کتاب نشان میدهد چگونه در ضمیر بکر انسان چگونه باورها شکل میگیرند و چگونه در سرنوشت انسان تاثیر ژگرف ایجاد میکند
مریم صفری
۱۳۹۹/۸/۸
مفید نبود. یک موضوع رو بارها و بارها تکرار کردن. بنظرم کل کتاب رو میتونستن در یک پاراگراف بیان کنند. از ابتدا تا انتهای کتاب، منتظر راه‌های ارتباط با ضمیر ناخودآگاه بودم که متاسفانه بیان نشد. خوب نبود اصلا
Kiyomarss Pasyar
۱۴۰۰/۹/۱۱
حتما بهتون این کتابو توصیه میکنم.
شک نکنید با گوش دادن این کتاب جریان‌های تازه‌ای در ذهن شما ایجاد میشه و بهتون کمک میکنه در زندگی به چیزایی که میخواین برسین.
و... اینو بدونید که انسان چیزی جز تفکراتش نیست.
abbas masjedian
۱۴۰۰/۸/۱
واقعا عالیه.... بعضی از کتابها را نباید فقط بخونیم بلکه باید با اونها چه در زمان خوندن و‌چه تا مدتها بعد زندگی کرد تا ملکه ذهن ناخوداگاه انسان بشه.... این کتاب هم از این دسته کتابها هست که باید باعاش زندگی کرد
فرانک عبداللهی
۱۴۰۰/۴/۱۹
کتاب بسیار بسیار جالبی هست. انگار کل دنیا فقط ناخوداگاه هست و ما از قدرت ذهنمون بی خبریم کاش در مدرسه ب جای درس‌های بدون کاربرد راجب این چیزا هم صحبت میکردن افسوس....
فرشته دهقان
۱۴۰۰/۱/۱۴
کتاب بسیار عالی و آموزنده هست
به ما یادآور میشه چقدر کلام ما تاثیر گذارهست
به من کمک کرد که استفاده از کلمات و جملات منفی رو ترک کنم و به جادوی مثبت گرایی پی ببرم
علی کلاهچی
۱۳۹۹/۱۲/۶
کتاب مفیدی بود اصل موضوع تک و تازه نبود اما تحلیل و توضیحی از دیدگاهی تازه و متفاوت ارائه میکنه و با مثال‌های جالبش به اون باور‌هایی که داشتی مهرتایید معتبری میزنه
مشاهده همه نظرات ۵۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن

برای دریافت کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.