معرفی و دانلود کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن

عکس جلد کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن
قیمت:
42000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن

کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن نوشته‌ی والاس واتلز، یک راهنمای برای از بین بردن آن دسته از موانع ذهنی است که جلوی ثروتمند شدن شما را می‌گیرند و باعث می‌شوند نتوانید از تمامی ظرفیت‌های وجودتان بهره ببرید. این کتاب که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های خودیاری نوشته شده در تاریخ به شمار می‌رود، با طرز بیانی ساده و در عین حال جذاب، نشان می‌دهد راز تولید ثروت، در آفرینش و خلقت نهفته است و نه رقابت.

درباره‌ی کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن

تاکنون کتاب‌های زیادی درباره‌ی ثروتمند شدن نوشته شده‌اند. بسیاری از این کتاب‌ها، فقط مهارت‌ها و روش‌های کسب و جذب ثروت را بیان می‌کنند. اما کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن (The Science of Getting Rich)، نوشته‌ی والاس واتلز (Wallace Delois Wattles) اما رویکرد متفاوتی را در پیش می‌گیرد: این کتاب به شما نشان می‌دهد چطور می‌توانید ثروت را بیافرینید و خلق کنید.

اولین نکته‌ای که کتاب دانش ثروتمند شدن به آن می‌پردازد این است: جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، سرشار از نعمت‌ها و فراوانی‌ست. زمانی که شما این فراوانی را ببینید و به آن ایمان بیاورید، خلاقیت شما آن را به ثروت تبدیل خواهد کرد. جهان آن‌قدر غنی و ثروتمند است که ثروتمند شدن شما چیزی از آن کم نخواهد کرد و اتفاقاً اگر شما با خلاقیت‌تان، و نه رقابت با دیگران، ثروت خلق کنید، جهان را هم غنی‌تر و ثروتمند‌تر می‌کنید.

والاس واتلز نشان می‌دهد در هر شهر و هر مکان، افراد ثروتمند و فقیری وجود دارند. همچنین در هر شغل و کسب‌و‌کاری نیز افراد ثروتمند و فقیری وجود دارند. حتی افرادی هم وجود دارند که به یک اندازه باهوش‌اند ولی یکی ثروتمند است و دیگری فقیر. دلیل این مسئله چیست؟ پاسخ نویسنده این است که افراد ثروتمند اعمال‌شان را به شکلی متفاوت انجام می‌دهند. آن‌ها می‌دانند که افکار‌شان می‌توانند به اشیا و چیزهای واقعی تبدیل شوند و به همین علت، نه تنها به شکل خاص و درستی عمل می‌کنند، که به شکل خاص و درستی هم فکر می‌کنند!

کتاب دانش ثروتمند شدن این حقیقت را بیان می‌کند که افکار ما، ماده‌های بی‌شکل هستند و مانند یک قالب عمل می‌کنند. این قالب می‌تواند هر شکلی به خود بگیرد و برای ساخت هر چیزی به کار گرفته شود. به همین علت است که یکی از اصلی‌ترین مهارت‌هایی که باید آن را فرا بگیریم این است که نحوه‌ی فکر کردن خود را تغییر دهیم.

کائنات و جهان همیشه در حال رشد، تحول و خلق است. ما هم باید به همین شکل رفتار کنیم. باید ثروت‌مان را در جهان خلق کنیم و نباید برای کسب ثروت به رقابت با دیگران بپردازیم. آفرینش و خلق ما باید به گونه‌ای باشد که نه فقط خودمان، که همه و حتی کائنات را ثروتمندتر کند.

یکی دیگر از مهم‌ترین نکاتی که والاس واتلز در کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن بر آن تأکید می‌کند، فضیلت و مهارت شکرگذاری و قدردانی است. شکرگذاری و قدردانی برای شما ثروت بیشتری را به ارمغان خواهد آورد و درهای خلاقیت را به روی شما باز خواهد کرد.

کتاب دانش ثروتمند شدن توسط انتشارات نسل نواندیش و با ترجمه‌ی صادق غلامحسین زاده منتشر شده است. نسخه‌ی صوتی این کتاب را نشر صوتی آوانامه به گویندگی محمد ولیان تهیه کرده است.

کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال یافتن روشی متفاوت برای ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت هستید، شنیدن این کتاب صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن می‌شنویم

برای به دست آوردن تصویری واضح و درست از ثروت، به هیچ وجه توجه خود را چه به صورت عینی و چه ذهنی، با تصاویر مخالف گمراه نکنید. درباره‌ی مشکلات اقتصادی گذشته‌ی خود حرف نزنید، حتی درباره‌اش فکر هم نکنید. فقط از والدین یا مصائب گذشته‌ی زندگی‌تان سخن نگویید. با انجام هر یک از این امور شما خود فعلی‌تان را به طور ذهنی در رده‌ی فقرا قرار می‌دهید و این کار به طور قطع، باعث توقف حرکت ثروت به سمت شما خواهد شد. عیسی (ع) گفته است: «بگذارید مرده‌ها، مرده‌های‌شان را دفن کنند». فقر و هر آنچه به آن وابسته است را به طور کامل پشت سر بگذارید. شما درستی نظریه‌ی معینی را درباره‌ی هستی پذیرفته‌اید و تمام آرزو‌های‌تان برای خوشبختی به درستی آن وابسته است. پس با پرداختن به نظریات مخالف، به چه چیزی خواهید رسید؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
4 دقیقه
معرفی و مقدمه
26 دقیقه
فصل اول تا سوم
36 دقیقه
فصل چهارم تا ششم
29 دقیقه
فصل هفتم تا نهم
34 دقیقه
فصل دهم تا دوازدهم
41 دقیقه
فصل سیزدهم تا پایان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دانش ثروتمند شدن
نویسنده
مترجممحمدصادق غلامحسین زاده
گویندهمحمد ولیان
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
42000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن

حبیب صفری اوریمی
۱۴۰۲/۸/۷
خدا رو شکر میکنم که سعادت شنیدن این اثر شگرف و در سن 44 سالگی داشتم. کاش این کتاب وزودتر میشنیدم تا زندگی بهتری رو برای خودم میساختم.... از بانیان این کار که با تلاش و زحمت و کمترین چشم داشتی این وظیفه مهم و انجام دادند و بانی کار خیر شدند متشکرم. به همه دوستان کتابراهی خودم پیشنهاد میکنم حتما این کتاب و گوش بدن. نه یکبار بلکه هر روزه و چندین بار...
زهرا فرهادیان
۱۴۰۲/۸/۳
از شنیدن این کتاب بسیار لذت بردم، چون به تمام نکته‌هایی اشاره کرد که در زندگی و تجربه شخصی و تلاش خودم برای رسیدن به اهدافم پی برده بودم و انگار این کتاب هر جمله ش مهر تاییدی بود بر یافته‌های خودم و باعث شد از مسیری که درش هستم و دارم طی میکنم مطمئن تر بشم، قطعا از این به بعد محکمتر و استوارتر مسیر پیشرفت رو طی خواهم کرد...
ایمان ملک عیش
۱۴۰۲/۸/۱۲
کتاب بسیار روان، صدای گوینده جذاب و عالی، موضوع هم که حرف نداره
تمام مشخصات یک کتاب خوب رو داره
علی اصغر نیکویی
۱۴۰۲/۸/۲۹
سلام یک کتاب فوق العاده عالی و کاربردی در زمینه قوانین ثروتمند شدن باتشکر
پوریا رضائی
۱۴۰۲/۹/۱۳
فوق العاده
با ارزشترین چیزی که میتونین به گوش هاتون بدین
شیماحعفری
۱۴۰۲/۸/۱۳
کتاب عالی و زیبا و پرمحتوایی بود و صدای گوینده رسا بود
علی سلیمانی احمدی
۱۴۰۲/۸/۱۳
عالی. برای موفقیت در زندگی لازم است مطالعه کنید
Lionel Meesi
۱۴۰۲/۸/۳۰
میتونین ازش استفاده کنین
عادل مصطفی پور
۱۴۰۲/۸/۱۹
حرف نداشت عالی بود ارزش گوش دادن داشت
asal taghipour
۱۴۰۲/۸/۱۷
مطالب آموزنده‌ای داشت
میلاد حقدوست
۱۴۰۲/۸/۹
فقط با کلمات داره بازی میشه. واقعا کتاب بد و بی معنی هست
علی حسین زاده
۱۴۰۲/۸/۱۰
عالی بود حرف نداشت
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن

برای دریافت کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.