معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید

عکس جلد کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید

آنتونی رابینز در کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید، فرمولی برای دستیابی به بالاترین حد عملکرد را به شما آموزش می‌دهد و کمک می‌کند تا با تغییر دید و دیدگاه خود نسبت به زندگی و تمامی مسائل در مسیر پیشرفت و موفقیت قدم بردارید و احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید:

اصولی که در این کتاب دربارۀ آن‌ها سخن گفته شده است، نتایج ملموسی را برایتان رقم می‌زند. خودتان باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برایتان مناسب است. به ایده‌های کتاب قدرت درونتان را آزاد کنید (Unleash the Power Within) به عنوان مهم‌ترین مفهوم در زندگی‌تان بنگرید.

قدمت مغز انسان به دو میلیون سال می‌رسد و برای شاد کردن شما طراحی نشده است؛ بلکه برای این طراحی شده که شما را نجات بدهد از این رو همیشه به دنبال یک مشکل می‌گردد. شما به دنبال هر چیزی که بروید آن را می‌یابید؛ در حقیقت «جوینده، یابنده است.» و این نکته یکی از حقایق زندگی به شمار می‌رود.

پس اگر می‌خواهید همه چیز را تغییر بدهید، باید ببینید چه چیزی می‌تواند مانع رسیدن شما به اهدافتان شود؟ مطمئناً ذهن. به نظرتان کدام جنبه از ذهن این کار را می‌کند؟ کدام احساس است که این موضوع را خراب می‌کند که شما در زندگی‌تان به دنبال چیزی نروید؟ قطعاً ترس.

دنیای امروز بسیار پیچیده است، با این حال از دوران جنگ جهانی دوم پر استرس‌تر نیست. هیچ یک از شما آن زمان را به یاد ندارید، به احتمال زیاد دموکراسی در حال محو شدن بود و در مقاطعی آلمانی‌ها در حال نزدیک شدن به پیروزی بودند. به این شرایط می‌گویند شرایط پراسترس.

اینکه آن قدری که می‌خواهید درآمد ندارید، کمی اضافه وزن دارید و یا کسی در فضای مجازی به شما فحش می‌دهد، این مسائل استرس‌زا نیستند. شما خودتان به آن‌ها لقب پراسترس داده‌اید، چراکه چشم‌انداز خوبی ندارید. شما باید خوب بدانید که چه چیزی احساسات‌تان را خراب می‌کند.

یکی از بزرگ‌ترین چیزهایی که موجب حال بدتان می‌شود، انتظارات است. بهتر است انتظارات خود را با قدردانی جایگزین کنید، از این طریق تمام زندگی‌تان تغییر می‌کند. وقتی توقع رخدادی را دارید و آن چیز رخ ندهد، حالتان خراب می‌شود. زندگی برای درد کشیدن، پراسترس و عصبی بودن، ترس و نگرانی، خیلی کوتاه است. اما ذهن‌تان به این دلیل که یک نرم‌افزار نجات‌دهنده محسوب می‌شود، همیشه دنبال چیزهای اشتباه می‌گردد.

این وظیفۀ شماست که اجازه ندهید این اتفاق روی بدهد و تنها راهی که می‌توانید از این مسئله نجات پیدا کنید، این است که دور خودتان خطی بکشید و بگویید «من نمی‌خواهم رنج بکشم، من می‌خواهم صادق باشم. وقتی که استرس به من دست داد نفس می‌کشم و یاد این موضوع می‌افتم که ما تنها موجودات این سیاره هستیم که می‌توانیم به برخی افعال فکر کنیم و عصبی شویم. به بعضی اتفاق‌ها فکر کنیم و خوشحال شویم. به یکسری اتفاق فکر کنیم و نگران شویم. به برخی اتفاقات فکر کنیم و عاشق شویم.» اما شما باید کنترل این مسئله را به دست بگیرید؛ باید مغزتان را تربیت کنید. اگر این مغز را تربیت نکنید، او از شما استفاده می‌کند به جای اینکه شما از او بهره بگیرید. شما باید به جای مغزتان به حرف قلب‌تان، روح‌تان و روان‌تان گوش بدهید.

شما باید مغز و قلب را در کنار یکدیگر به کار بگیرید. این گونه قدرت هر دو را با هم دارید. برای رسیدن به این مرحله، باید انتظارات خود از دیگران را کم کنید. زیرا احتمال اینکه همه به گونه‌ای رفتار کنند که به نظر شما درست می‌رسد، بسیار پایین است. به جای انتظارات فراوان و بی‌جا داشتن از اطرافیان بهتر است حس قدردانی خود را افزایش دهید تا احساس خوبی داشته باشید.

این را بدانید هیچ مشکلی در دنیا نیست که شما قادر به حل کردنش نباشید، چرا که تمامی مشکلات توسط خودتان ساخته شده‌اند. بنابراین هر مشکلی را که خودتان سازنده‌اش هستید، می‌توانید حل کنید. از این رو باید بیاموزید که چگونه الگوهای قدیمی‌تان را از بین ببرید و الگوهای جدید را جایگزینش کنید. زاویه دید و داستان خود را در زندگی تغییر دهید و اقدام به کاری کنید، در این صورت است که حالتان نیز عوض می‌شود.

کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید برای چه کسانی مناسب است؟

اگر تشنۀ تغییر و پیشرفت در زندگی هستید و دوست دارید به موفقیت شخصی دست پیدا کنید، این کتاب را از دست ندهید.

با آنتونی رابینز بیشتر آشنا شویم:

آنتونی رابینز (Tony Robbins) نویسنده و سخنران آمریکایی در 29 فوریه سال 1960 در یک خانوادۀ نسبتاً فقیر متولد شد. در 22 سالگی در یک آپارتمان کوچک زندگی فقیرانه‌ای را می‌گذراند به گونه‌ای که به گفتۀ خودش ظرف‌های غذایش را به ناچار در وان حمام می‌شست.

علاوه بر مشکلات مالی، به دلیل پرخوری وزنی بیشتر از 120 کیلوگرم داشت و همین او را به فردی تنبل، بی‌حال و خواب‌آلود تبدیل کرده بود. با این حال او رویاهای جاه‌طلبانه‌ای را در سر می‌پروراند. وی تصمیم گرفت چاقی‌اش را از بین ببرد و به همین خاطر چندین کتاب در این زمینه خواند. اما هیچ یک به آنتونی کمکی نکردند و او راه دیگری را پیدا کرد.

رابینز به فکر افتاد یک نفر را که از نظر جسمی سالم و دارای تناسب اندام است بیابد و عقاید و تفکرات و نحوۀ تغذیه‌اش را الگوی خود قرار دهد. این روش مؤثر بود و او موفق شد در کمتر از دو ماه، بدون استفاده از رژیم غذایی با راهکارهای روانشناسی و کنترل فکر و ذهن، نزدیک به 15 کیلوگرم از وزن خود را کم کند.

عمده شهرت رابینز به دلیل آثارش در حوزه موفقیت است. او یکی از موفق‌ترین افراد در آمریکا و در زمینۀ بهبود عملکرد دیگران به شمار می‌رود. همچنین آنتونی بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به افراد مختلف برای دستیابی به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای کمک می‌کند.

از دیگر آثار او می‌توان به سرآغاز عشق، خودت را بشناس، قدرت تفکر منفی، قدرت ایمان، آینده خود را بسازید، مدیریت احساسات، پشتوانه‌های زندگی، زندگی هدفمند، پیش‌بینی آینده و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید می‌شنویم:

چیزی وجود دارد که همیشه برای ایجاد رابطه جواب می‌دهد. چیزی که به آن می‌گویند تطبیق دادن و بازتاب. کسی که به این دو کلمه اشاره کرد، میلتون اریکسون بود. او فهمید که ما یک ذهن خودآگاه داریم و یک ذهن ناخودآگاه و می‌دانست ناخودآگاه قدرتمندتر است. همان قدرتی که باعث می‌شود قلبتان روزی صدهزار بار بتپد حتی بدون آنکه به آن فکر کنید.

او چیز جدیدی راجع به انسان‌ها فهمید، اینکه وقتی انسان‌ها با هم برخورد کنند، اگر بینشان ارتباط ایجاد شود، یعنی رابطه و حساسیت، آن‌ها از جهات مختلف شبیه به هم می‌شوند. چیزی که او به آن می‌گفت "آن‌ها همدیگر را بازتاب می‌دهند." پایه قضیه اینجاست. آدم‌ها افرادی را دوست دارند که شبیه خودشان باشند و افرادی را دوست ندارند که شبیه‌شان نباشند.

اگر بخواهیم جزئی‌تر به مسئله نگاه کنیم. آدم‌ها کسانی را دوست دارند که شبیه خودشان باشند یا کسانی را دوست دارند که می‌خواهند شبیه‌شان باشند. اگر می‌خواهید موثر باشید بازتاب کار خیلی ساده‌ای است. خودمان به طور طبیعی انجامش می‌دهیم ولی مشکل اینجاست اکثر آدم‌ها همیشه منتظر می‌شوند تا با طرف مقابلشان حرف‌های مشترک پیدا کنند تا با هم حرف بزنند و بعداً رابطه بسازند. ولی کلمات فقط هفت درصد را تشکیل می‌دهند و همیشه جواب نمی‌دهند.

نفس کشیدن خیلی قوی است. یکی از قوی‌ترین‌هاست. اگر دقیقاً با سرعت مشابه یکی دیگر از آدم‌ها نفس بکشید، می‌توانید احساسی که دارد را حس کنید. باور کنید! می‌توانید امتحان کنید ولی برای این کار باید در یک مکان باشید و دقیقاً همان ریتم را رعایت کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۰ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
قدرت باورها
۱۰ دقیقه
به دنبال استعدادهایتان بروید
۱۲ دقیقه
فکر می‌کنید چه کسی هستید؟
۷ دقیقه
انرژی برای زندگی
۱۰ دقیقه
چگونه رابطه ایجاد کنیم؟
۱۵ دقیقه
روش برنامه‌ریزی سریع
۴ دقیقه
پیشرفت
۷ دقیقه
موفقیت مؤثر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید

Mona Shafiei
۱۴۰۰/۱۱/۳
کتاب بسیار خوبی بود. پر از انگیزه و مهارت. راهکارها و استراتژی‌های جالبی برای همه کارهای ساده‌ای که میتونستیم انجام بدیم و کوتاهی کردیم در زندگی و روابط ‌گوش دادنشو به همه همراهان توصیه میکنم.
KochakiMohammad
۱۴۰۱/۲/۸
خیلی خوب بود ولی ای‌کاش گوینده سرعت پایین‌تری هنگام خوندن داشت تا مغز کمی فرصت کنه و تجزیه و تحلیل بکنه مطالب رو. ولی در کل خیلی خوب و هیجانی داره جزئیات رو بیان میکنه
zahrasharifi sharifi
۱۴۰۱/۱۰/۷
بسیار تاثیر گذار به نوبه خودش... اما خب آثار جول استین واقعا قابل قیاس نیست باهیچکدام از کتابهای صوتی دیگه... مخصوصاً باصدای آقای مهبد قناعت پیشه
MOSTAFA SHAFAEEH
۱۴۰۰/۹/۸
سلام و درود
همه چیز عالی بود و دلنشین
هم متن فوق العاده کتاب و هم صدای راوی که تونستن خیلی عالی و عالی و عالی حس و حال موفقیت رو برامون نشون بدن
Hami Hassan
۱۴۰۰/۳/۲۴
بسیار عالی
هم باید چندین بار گوش داد
هم باید به عمق آن مفهوم‌ها رفت
و اگر کسی دوره‌های قبلی روانشناسی رو رد کرده باشید بهتر میتونید درک کنید
سیده زهرا سعادتی
۱۴۰۱/۷/۳۰
کتاب خوبی بود، بدون حاشیه‌های اضافی، روای هم خوب اجرا میکند، فقط کاش کمی سرعت خواندنش پایینتر بود، که ذهن خط کلام را گم نکند.
مرتضی صولتی
۱۴۰۱/۱/۱۴
کتابهای آنتونی عالی هستند، نکته خوبی که از این کتاب یاد گرفتم نحوه تنفس برای هماهنگی بدن و ذهن بود، بقیه مطالب بصورت کلی گفته شده.
Armin Sharbati
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
کتاب عالییی با صدای جذاب و فوق العاده که از کتاب خسته نمیشین و میتونین بدون خستگی تا آخر گوش کنید و لذت ببرین
لارا فرزاد
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
کتاب انرژی خاصی داره. باعث شد در زمان بیماری کار سختی رو به انجام برسونم. امیدوارم به شما هم کمک کنه.
مسعود اشتری
۱۴۰۰/۱۱/۲۲
بسیار مفید بود.
بهشت رو به بها میدن نه بهانه
بهای تغییر و پارادایم، مطاله و آگاهی هست
sh Ny
۱۴۰۰/۱۱/۱
بسیار عالی. از جزئیات اضافه پرهیز شده و اصل مطلب گفته شده. صدا و لحن راوی هم بی نظیر.
رها ناصری
۱۴۰۰/۵/۱۴
کتاب‌های رابینز فوقالعادس گوینده هم خیلی با صدای خوبش حس کتاب رو منتقل میکنه
Maedeh Azimi
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
به نظرم کلی و پراکنده گویی بود امابدنیست واسه بازشدن ذهنتان بخونید
فاطمه عالیان
۱۴۰۱/۷/۱۰
این کتاب شمارو هدایت میکن ومسیری مشخص و بدون خطا خواهید داشت
بابک ترقی
۱۴۰۱/۷/۶
یکی از بهترین کتابهای تونی رابینزه فقط مشکلش کلی گویی هست راوی بسیار عالی.
مشاهده همه نظرات ۳۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید

برای دریافت کتاب صوتی قدرت درونتان را آزاد کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.