معرفی و دانلود کتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی

عکس جلد کتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی
قیمت:
62000 تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی

کتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی به معرفی آداب و قوانین معاشرت در دنیای جدید و امروز می‌پردازد.

این کتاب از مجموعه «کتاب جامع آداب معاشرت» برگرفته شده که همان آداب اجتماعی امیلی پست (emily post)، نویسنده معروف آمریکایی است، فرزند و نوه‌های امیلی پست، اصول سنتی و کلاسیک آداب معاشرت را به زبان امروزی تبدیل کرده‌اند تا متناسب برای زندگی امروز باشد.

این مجموعه عبارتند از: «آداب اجتماعی روزمره»،‌ «آداب خارج از خانه»، «ارتباطات و فناوری»، «زندگی اجتماعی»، «به دست آوردن کار»، «در محیط کار» «خانه و زندگی خانوادگی» و «آداب معاشرت در ازدواج»

آداب اجتماعی امیلی پست (Emily Post’s etiquette) را چگونه تغییر دادند؟ آن‌ها کارشان را با طرحی نو، آسان و جذاب و لحنی شبیه گفت‌وگو در نوشته‌هایشان شروع کردند. از همه جذاب‌تر، آگاهی از تغییراتی بود که از چاپ هفدهم کتاب در ۲۰۰۴ ایجاد شده بود. خواسته‌ی آن‌ها این بود که کتاب آداب اجتماعی به همان اندازه که مخاطبانی سنتی دارد مخاطبانی جدید نسبت به زمان امیلی پست داشته باشد تا از این طریق ضمن تثبیت مجدد ارزش‌ها و آداب نسل‌های گذشته، بهترین‌ها را در جوامع امروزی خلق کنند. می‌دانیم که آداب اجتماعی، یعنی روش‌های خاص نشان دادن احترام و توجه، به مرور زمان تغییر می‌یابند. از ندیمه‌های چاپ اول کتاب و زیرسیگاری‌های روی میز شام و دستکش‌های سفید چاپ دوازدهم زمان زیادی گذشته و موضوعاتی مرتبط با زندگی روزمره‌ی آمریکایی‌های امروزی، مانند اداره‌ی تریبون‌های آزاد و ابزار ارتباطی جدید، داشتن اعتماد به نفس در محل کار، و هدایت ساختارها و فعالیت‌های خانواده‌های جدید جای آن‌ها را گرفته است.

آن‌ها آداب اجتماعی را به شکل انعکاسی از دنیاهای متفاوتی که در آن زندگی می‌کنند، مانند دنیای خانه، جامعه، محافل اجتماعی و محل کار، بازسازی کردند. علاوه بر آن، آداب و ملاحظات ضروری برای خلق روابط قدرتمند خانوادگی، دوستانه و هم‌چنین محیط‌های مثبت خانوادگی، پرورش کودکانی مؤدب که برای دیگران احترام قائل هستند را بررسی کردند و همه‌ی مراحل زندگی را مورد توجه قرار دادند از تولد یا پذیرفتن فرزند خوانده، کودکی، و نوجوانی، تا دانشگاه، کار، ازدواج، تشکیل خانواده، بازنشستگی، بیماری و مرگ.

افراد بانزاکت با دیگران احساس همدلی می‌کنند آن‌ها می‌توانند با احساسات دیگران ارتباط برقرار کنند. آن‌ها دقیق به حرف‌های دیگران گوش می‌کنند. آن‌ها به آنچه در اطرافشان می‌گذرد توجه می‌کنند و آنچه را می‌بینند به خاطر می‌سپارند. افراد بانزاکت انعطاف‌پذیرند، رفتارشان را با نیازها و احساسات دیگران وفق می‌دهند، و در عین حال تشخص و اصالتشان را از دست نمی‌دهند. این افراد بخشنده‌اند و می‌دانند کسی کامل نیست. آن‌ها هرگز به دلیل کار اشتباهی که فردی انجام می‌دهد، برای مثال به خاطر برداشتن چنگال اشتباه یا معرفی افراد خارج از ترتیب، باعث خجالت او نمی‌شوند و او را مورد قضاوت قرار نمی‌دهند. آن‌ها به آداب اجتماعی امتیاز نمی‌دهند.

دنیا عوض شده است ولی ضرورت رعایت آداب معاشرت اجتماعی هرگز تغییر نمی‌کند. هجدهمین چاپ کتاب آداب اجتماعی امیلی پست آداب کلاسیک موضوعاتی جدید از جمله موضوعات زیر را به ارمغان آورده است:
- صحبت در حال حرکت
- رهنمودهای خاصی در زمینه ارسال متن ایمیل
- شبکه‌های اجتماعی: راهکارها و اصولی برای مدیریت موفق روابط مجازی در هر پایگاهی که باشد.
- خانواده‌های امروزی: در این کتاب به بررسی موجودیت خانواده و چگونگی وضع قوانین و ارزش‌ها در خانه پرداخته است. همچنین به توصیه‌هایی در زمینه‌ مقابله با تغییراتی که با بازگشت بچه‌های بیست و چند ساله تا والدین هشتاد و چند ساله به خانه یا انتقال آن‌ها به مراکز بازنشستگی یا آسایشگاه‌ها رخ می‌دهد، اشاره شده است.
- آداب اجتماعی کودکان و نوجوانان: رهنمودهایی برای والدین در زمینه‌ی چگونگی تعلیم آداب اجتماعی ضروری در موقعیت‌هایی که در خانه ایجاد می‌شود با دوستان و در دنیای بیرون از خانه، توصیه‌هایی که در این زمینه به ترتیب سنی و رشد کودک ارائه شده، آموختن و یاد دادن آن را برای والدین پرمشغله‌ی امروزی ساده‌تر ساخته است.
- و نمونه‌های خاص: سوال و پاسخ‌هایی از زندگی‌های واقعی، توصیه‌هایی برای نوشتن نامه‌هایی به منظور حل اختلافات و موقعیت‌های دشوار، نمونه‌هایی از دعوت‌نامه‌ها و اعلامیه‌ها، نحوه‌ لباس پوشیدن در مراسم مختلف و بودجه‌ ازدواج.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
1 دقیقه
شناسنامه
8 دقیقه
یادداشتی برای خوانندگان
2 دقیقه
متن پشت جلد
18 دقیقه
فصل هفده - میزبان و مهمان
21 دقیقه
مهمان خوب
16 دقیقه
فصل هجده - مهمانی که قرار است شب بماند
19 دقیقه
عزیمت مهمان
34 دقیقه
فصل نوزده - دعوت‌نامه‌ها و اعلامیه‌ها
19 دقیقه
دعوت‌های رسمی
20 دقیقه
چطور جواب بدهم
20 دقیقه
فصل بیست - پذیرایی از مهمان در خانه
25 دقیقه
صحنه‌آرایی
11 دقیقه
آغاز مهمانی
14 دقیقه
مهمانی از طریق شرکت‌های تدارکات
17 دقیقه
بازگشت کوکتل پارتی
19 دقیقه
فصل بیست و یک - جشن‌های زندگی
14 دقیقه
جشن تولد برای بزرگ‌سالان
19 دقیقه
فارغ‌التحصیلی
16 دقیقه
فصل بیست و دو - مهمانی‌های شام و مهمانی‌های رسمی
16 دقیقه
فصل بیست و سه - هدیه دادن و گرفتن
20 دقیقه
چطور یک هدیه‌ی گروهی را سازماندهی کنیم
15 دقیقه
چه هدایایی نباید بدهیم
15 دقیقه
دریافت و قدردانی از هدیه
16 دقیقه
مواقعی که هدیه با مشکلی رو به رو می‌شود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی
نویسنده، ، ،
مترجممریم تقدیسی
گویندهفرهاد اتقیایی
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی، کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
62000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی

محمد جواد حجتی
۱۴۰۲/۲/۱۱
آداب اجتماعی موضوعی است که همه انسان‌ها باید بدانند.... هنوز گوش ندادم ولی بنظرم کتاب خوبی باید باشد... ممنون از کتابراه
یحیی جوان
۱۴۰۰/۸/۱۴
کتاب بسیار مفیدی است که خواندن آن را به همه توصیه میکنم
Astella lord
۱۳۹۹/۳/۱۴
کتابش خوبه ولی فصلاش نامرتبه و همه چیز رو توضیح داده
عباس فتحی ثانی
۱۳۹۷/۸/۲۵
کتاب کاملی نیست و فصلاشم خیلی نامرتبه.. قاطی پاتیه.
ارزو رزم ارا
۱۴۰۰/۹/۱۹
خیلی عالی بود شخصیت رو باید ساخت
علی محمدی
۱۳۹۷/۵/۲۱
حتما گوش بدین
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی

برای دریافت کتاب صوتی آداب معاشرت: زندگی اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.