معرفی و دانلود کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای

عکس جلد کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای
قیمت:
42000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای

ری دالیو به عنوان یکی از موفق‌ترین سرمایه‌گذاران و کارآفرینان جهان در کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای، راهکار‌هایی ارزشمند را پیشنهاد می‌دهد که در طول چهل سال تجربه به دست آمده و به شما راه رسیدن به موفقیت را در زندگی شخصی و شغلی‌تان نشان می‌دهد. این کتاب علاوه بر اینکه جزء پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز و آمازون به شمار می‌آید، در سال 2017 نیز توسط CNBC در میان 13 اثر برتر در حوزه کسب‌وکار معرفی شد.

درباره کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای:

مجله معتبر نیویورک تایمز درباره کتاب اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای (Principles: Life and Work) اینگونه می‌نویسد: «کتاب مهمی که هم آموزنده است و هم به طرز شگفت‌آوری تکان‌دهنده و تاثیرگذار.» پس بهتر است کمی با موضوع این کتاب جذاب آشنا شویم و راز محبوبیت آن را بدانیم.

ری دالیو نویسنده کتاب حاضر در سال 1975 یک شرکت سرمایه‌گذاری به نام Bridgewater Associates را تاسیس کرد. شرکتی که دفتر کارش در یک آپارتمان دو خوابه در نیویورک بوده و حالا مجله فرچون پس از چهل سال «بریج واتر» را یکی از پنج شرکت خصوصی مهم در ایالات متحده معرفی کرده است.

به نظر شما رسیدن به چنین جایگاهی چگونه امکان‌پذیر شده است؟ چگونه مجله تایم، دالیو را در فهرست 100 فرد تاثیرگذار در دنیا قرار می‌دهد؟ به نظر می‌رسد که اصول منحصربه‌فردی در زندگی این کارآفرین بوده که چنین نتیجه فوق‌العاده‌ای را نیز داشته است.

یکی از روش‌های کارآمدی که ری دالیو آن را همیشه در شرکت خود به کار گرفته، استفاده از ایده شایسته سالاری و شفافیت است. در واقع او استدلال می‌کند که زندگی، مدیریت، اقتصاد و سرمایه‌گذاری همه می‌توانند به صورت قواعد درآیند و مانند ساز و کار یک ماشین درک شوند.

شما با شنیدن کتاب صوتی اصول، مفیدترین توصیه‌هایی را دریافت خواهید کرد که خالق آن مردی‌ست که به گفته مجله CIO، استیو جابز سرمایه‌گذاری و پادشاه و فیلسوف جهان مالی دوران معاصر به شمار می‌رود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای:

- کتابی مهم که هم آموزنده است و هم حیرت‌انگیز. (مجله نیویورک تایمز)

-من کاملا کتاب اصول را دوست داشتم؛ چرا که به زیبایی نوشته شده و پر از حکمت‌های متفاوت است. (آریانا هافینگتون، نویسنده)

- ری دالیو راهنمایی‌ها و بینش‌های بسیار ارزشمندی را در اختیار من قرار داده که شما هم در کتاب اصول می‌توانید به آن‌ها دست یابید. (بیل گیتس)

- هر کسی که اهداف و رویاهایی برای خود دارد می‌تواند از اصول و رویکردهای ری دالیو یاد بگیرد. (مایکل بلومبرگ، سیاست مدار، تاجر و نویسنده)

- کتاب فوق‌العاده که هر صفحه از آن پر از اصول مختلف است و من بسیار می‌پسندم که ری دالیو چنین از زندگی خود تعریف می‌کند. (آنتونی رابینز، نویسنده)

- من این کتاب را بسیار بسیار توصیه می‌کنم. این کتاب نحوه تفکر من در مورد تصمیم‌گیری در زندگی و تجارت را تغییر داده است. (تیم فریس، نویسنده و کارآفرین)

- به اشتراک گذاشتن آنچه در زندگی آموخته‌اید، بسیار مفید و آموزنده است و دالیو این کار را به روشی جالب و جذاب انجام می‌دهد. (جیمی دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان)

کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

هر کسی که خواهان رشد و موفقیت بیشتر در زندگی شخصی و شغلی خود است، می‌تواند از آموزه‌ها و اصول کارآمد کتاب اصول بهره‌مند شود.

ری دالیو را بیشتر بشناسیم:

یکی از کارآفرینان ثروتمند آمریکایی، ری دالیو (Ray Dalio) نام دارد. او بنیانگذار شرکت بریج‌ واتر در سال 1975 است که در سال 2013، این شرکت به عنوان بزرگ‌ترین صندوق تامینی در جهان و پنجمین شرکت خصوصی مهم ایالات متحده معرفی شد. همچنین براساس رتبه بندی مجله بلومبرگ در سال 2020، دالیو موفق شد به عنوان نفر 79 در فهرست ثروتمندترین افراد جهان قرار بگیرد.

او با نوشتن کتاب اصول زندگی و کار در سال 2017، موفقیت خوبی را در زمینه نویسندگی به دست آورد. این سرمایه گذار آمریکایی در لیست 100 نفره با نفوذترین اشخاص جهان مجله تایم قرار گرفته است و در سال 2012 نیز در اجلاس بین‌المللی موفقیت در واشنگتن، برنده The Golden Plate Award of the American Academy شد.

در بخشی از کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای می‌شنویم:

حتی قبل از چهلمین سالگرد تاسیس شرکتم می‌دونستیم که اوضاع گذر من از پست مدیریتی به خوبی پیش نمیره. اما در ماه‌های بعد از سالگرد مشکلات به قدری بزرگ شدن که عملا خلع سلاح شدیم. هرچند وضعیت بخش سرمایه‌گذاری شرکت از همیشه بهتر بود، اما دیگر بخش‌های کسب‌وکار ما مثل تکنولوژی و استخدام در وضعیت خوبی قرار نداشتن. من دیگه مدیرعامل نبودم، به همین خاطر مدیریت شرکت وظیفه من نبود. به عنوان رئیس هیئت مدیره شغل من نظارت کردن بر مدیران عامل بود تا اطمینان حاصل کنم که کارشون رو به خوبی انجام میدن. واضح بود که گرد جانسن و ایلین مورای که در اون زمان مدیرعامل به حساب میومدن، مسئولیتی بیش از ظرفیت‌شون رو برعهده دارن. همه ما بر سر این نکته توافق کردیم که شرکت به اون شکلی که مناسبه مدیریت نمیشه اما نمی‌دونستیم که باید چیکار کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
21 دقیقه
مقدمه
3 دقیقه
بخش اول: من از کجا می‌آیم؟
6 دقیقه
فصل اول: فراخوانی من به ماجراجویی
21 دقیقه
فصل دوم: عبور از حد آستانه
17 دقیقه
فصل سوم: ورطه من
52 دقیقه
فصل چهارم: مسیر آزمایش‌های من
46 دقیقه
فصل پنجم: برترین نعمت
30 دقیقه
فصل ششم: جبران نعمت
6 دقیقه
فصل هفتم: سال آخر من در شرکت
14 دقیقه
فصل هشتم: نگاهی به گذشته از سطحی بالاتر
60 دقیقه
بخش دوم: اصول زندگی / فصل نهم: واقعیت را پذیرفته و با آن مواجه شوید
28 دقیقه
فصل دهم: از روند پنج مرحله‌ای برای آنچه که از زندگی می‌خواهید، استفاده کنید
42 دقیقه
فصل یازدهم: تا جای ممکن ذهنیتی باز داشته باشید
46 دقیقه
فصل دوازدهم: این نکته را بدانید که سیم‌پیچی مغز افراد متفاوت است
36 دقیقه
فصل سیزدهم: تصمیم‌گیری کارآمد را یاد بگیرید
24 دقیقه
فصل چهاردهم: درست کردن فرهنگ
13 دقیقه
فصل پانزدهم: روابط و کار معنادار پرورش دهید
12 دقیقه
فصل شانزدهم: فرهنگی را خلق کنید
26 دقیقه
فصل هفدهم: هماهنگ شوید و هماهنگ بمانید
24 دقیقه
فصل هجدهم: تصمیم‌گیری‌های خود را از نظر باورپذیری بسنجید
17 دقیقه
فصل نوزدهم: برای فراتر رفتن از اختلاف نظرها راه و روشی پیدا کنید
8 دقیقه
فصل بیستم: یادتان باشد که چه کسی مهم‌تر از چه چیزی است
29 دقیقه
فصل بیست و یکم: درست استخدام کنید
43 دقیقه
فصل بیست و دوم: به طور مدام نسبت به آموزش افراد اقدام کنید
45 دقیقه
فصل بیست و سوم: دستیابی به هدف
8 دقیقه
فصل بیست و چهارم: مشکلات را درک کنید
11 دقیقه
فصل بیست و پنجم: مشکلات را شناسایی کنید
20 دقیقه
فصل بیست و ششم: برای حل کردن مشکلات ماشین را ارتقا دهید
13 دقیقه
فصل بیست و هفتم: همان کاری را شروع کردید، انجام دهید
16 دقیقه
فصل بیست و هشتم: زمامداری را دست‌کم نگیرید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای
نویسنده
مترجمهنگامه خدابنده
گویندهآبتین ممدوح
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
42000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای

Sadaf Akhlaghi
۱۴۰۱/۳/۲۰
نویسنده تمام اصول کاری و موفقیت چندین دهه خود را برای ایجاد و توسعه کارها بیان میکند از انجا که تجارب خود شخص با آزمون و خطاها حاصل میشه کتاب بسی ارزنده است. در بخش‌های اولیه استارت کار او تمام مشکلات و ناکامی‌ها و موفقیت هایش را بیان میکند و می‌گوید چطور در نهایت شرکت خود را میسازد. در بخش بعدی و توصیه اصول خاصی بیان میشود که از جمله انها پذیرش حقیقت و تفاوت‌های هر فرد است بیان نظرات مختلف و مباحثه انها و یک فرایند پنج مرحله‌ای شامل تعریف اهداف به درستی، شناسایی و مدیریت مشکل، ریشه یابی مشکل، حرکت به هدف طبق برنامه.
بخش بعد اصول کاری است که باید ارزش‌ها اصولی بکار گرفته شود تا به شایسته سالاری ایده‌ها برسیم.
در نهایت کتاب برای افرادی که به دنبال بیزینس خود و توسعه شرکت خود هستند مفید است.
حامد نیک مهر
۱۴۰۲/۱/۱۴
کتاب بسیار خوبی بود... به عنوان کسی که ۱۰ سال شرکت داری کردم و بیش از این در بازار مالی فعالیت کردم کتاب رو در همه جنبه‌ها مفید دیدم و توصیه میکنم...
کسری خادم
۱۴۰۱/۳/۸
فصل ۳ هستم
تا اینجا که عالی بود
انگار داستان زندگیه منه... 🙂😉
ali rezaei
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
همه کتابهای الکترونیکی کتابرا خیلی عالیه
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای

برای دریافت کتاب صوتی اصول: ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.