معرفی و دانلود کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

عکس جلد کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش نوشته‌ی اکبر احمدی، داستانی زیبا و آموزنده برگرفته از داستان‌های قرآن کریم است که به صورت ساده‌ و دل‌نشین روایت می‌شود.

قرآن زیباترین و دلنشین‌ترین کلام هستی داستان‌های زیبایی دارد که پر از درس‌های جالب و آموزنده است. در این داستان می‌شنوید که چطور حضرت سلیمان (ع) با گروهی از مورچه‌ها روبرو می‌شود و با یکی از آن‌ها صحبت می‌کند و می‌شنوید که چطور یک مورچه ضعیف و ناتوان به سوالات پیامبر خدا به زیبایی جواب می‌دهد و او را به تعجب وا می‌دارد.

در بخشی از کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش می‌شنویم:

رئیس مورچه‌ها که زرنگ و با‌هوش بود با خودش فکری کرد و بعد نگاهی به بقیه مورچه‌ها انداخت و با صدای بلندی فریاد کشید:

"آهای مورچه‌ها! زود باشید به داخل خانه‌هایتان فرار کنید تا یک وقت سلیمان و سپاهیانش ندانسته شما را زیر پا له نکنند."

مورچه‌ها هم که از کار کردن خسته شده بودند، هیچ چون و چرایی نکردند، کار خودشان را رها کردند و از روی ترس با عجله به سمت خانه‌هایشان فرار کردند. رئیس مورچه‌ها هم برای اینکه بتواند اطراف را بهتر ببیند از ساقه بوته پشت سرش بالا رفت و روی یکی از برگ‌هایش ایستاد تا وقتی سپاهیان رفتند مورچه‌ها را دوباره صدا بزند و سر کارشان برگرداند.

بله بچه‌ها، آن‌ها سپاهیان حضرت سلیمان (ع) بودند که در نزدیکی شهر مکه زندگی می‌کردند. سلیمان (ع) روی یک شتر بلند قد در داخل کجاوه نشسته بود و با شکوه و عظمت پیشاپیش سپاه حرکت می‌کرد. او هم پیامبر بود و هم پادشاهی نیرومند و ثروتمند و خداوند بزرگ به او قدرت داده بود تا بتواند با حیوانات حرف بزند. سپاهیان سلیمان (ع) شامل انسان‌ها، جن‌ها، و پرندگان بودند و علاوه بر این باد هم گوش به فرمان او بود و اگر می‌خواست با کسی صحبت کند، که از او دور بود، باد صدا‌ها را برای او می‌برد و می‌آورد. سلیمان (ع) پرنده‌ای به نام شانه به سر یا هدهد هم داشت که پیام‌رسان بود و در اطراف پرواز می‌کرد و خبرهای خوب و بد را برای او می‌آورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
20 دقیقه
حضرت سلیمان و مورچه باهوش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش
نویسنده
گویندهمسعود حکمت پور
ناشر صوتیموسسه فرهنگی هنری قوی سفید کودکان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

راز زارع
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
سلام.. صوتیش بهتره... چون تصویر زیادی نداشت...
ریحان موسی
۱۳۹۹/۸/۱۴
ممنون برای آشنایی بچه‌ها خوبه
مجتبی سعیدآبادی
۱۳۹۷/۵/۱۸
عالی بودممنونم
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

برای دریافت کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.