معرفی و دانلود کتاب صوتی آیین زندگی

عکس جلد کتاب صوتی آیین زندگی
قیمت:
68000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین زندگی

کتاب صوتی آیین زندگی اثر دیل کارنگی، عالی‌ترین و بهترین راه برای غلبه بر نگرانی‌های روزمره را به شما نشان می‌دهد تا همواره بتوانید دیدگاهی سرشار از آرامش و شادی را در ذهن خود بپرورانید.

پس از شنیدن کتاب صوتی آیین زندگی (How to stop worrying and start living) به صورت کامل و عملی کردن راهکارهایش، باید هر ماه چند ساعت را صرف مرور آن بکنید و هر روز به فکر پیشرفت باشید. اگر به دنبال بهره واقعی از این اثر هستید، فکر نکنید که یک بار سرسری شنیدن کفایت می‌کند.

این کتاب به شما می‌آموزد که چطور قبل از اینکه نگرانی، شما را از پا در آورد، شما آن را از پا در آورید و نابود کنید، چطور هر روز برای همان روز زندگی کنید، چطور از انتقاد دیگران بدون هیچ توجهی رد شوید، چطور کسالتی را که خستگی، نگرانی و بیزاری به همراه دارد از بین ببرید،‌ چطور تشویش و نگرانی را از خود دور کنید و یا بر آن غلبه کنید، چطور مسائل نگران کننده را تجزیه و تحلیل و حل کنید، چطور در 14 روز، افسردگی را درمان کنید.

کتاب صوتی آیین زندگی خلاصه‌ای از تجربیات عملی زندگی بسیاری از تاثیرگذارترین انسان‌های روی کره‌ی زمین است که دیل کارنگی (Dale Carnegie) با معرفی حالت‌های گوناگون افراد معروف و برجسته، راهکارهایی عملی برای داشتن زندگی‌ای با حداقل نگرانی و مشکل ارائه می‌کند.

گاهی اوقات بعضی انسان‌ها درباره‌ی مقابله با نگرانی راهکارهای زیادی می‌دانند اما در هنگام وقوع آن نمی‌توانند از آن‌ها بهره ببرند و نمی‌دانند چگونه و کجا از آن‌ها استفاده کنند. دیل کارنگی با زیبایی خاصی و لحنی خاص مانند یک استاد به شما می‌آموزد که اگر بتوانید زندگی را کنترل کنید چقدر زندگی زیباتر و دل‌نشین‌تر خواهد شد.

دیل هاریسون کارنگی نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی‌ در یک خانواده‌ی فقیر متولد شد و دوران کودکی خود را به سختی گذراند. او در زمینه‌ی نگارش کتاب‌های روانشناسی فعالیت می‌کند و به مخاطبانش درس‌های بسیاری در حوزه‌های پیشرفت شخصی، فروشندگی و سخنرانی در جمع داده است که موجب پیشرفت و موفقیت روزافزون آن‌ها شده است. یکی از بهترین ایده‌ی کارنگی در کتاب‌هایش این بود که می‌توان اخلاق برخی را با تغییر دادن رفتار در مقابلش، عوض کرد. او چندین کتاب پرفروش از جمله آئین دوست یابی و آیین زندگی به نگارش درآورده است.

در قسمتی از کتاب صوتی آیین زندگی می‌شنویم:

چهل و دو سال بعد، در یک شب بهاری که نور مهتاب بر لاله‌های تازه شکفته‌ی باغ دانشگاه ییل جلوه‌ی دلپذیری بخشیده بود، سرویلیام آسلر خطاب به دانشجویان گفت: «راجع به کسی همچون من که در چهار دانشگاه به عنوان استاد تدریس می‌کنم و بسیاری از کتاب هایم شهرت جهانی دارد چه می‌اندیشید؟ شاید فکر می‌کنید ساختمان مغز من با دیگران فرق می‌کند؟ اما این طور نیست. حداقل دوستان صمیمی و نزدیک من به خوبی با روحیات و توانایی‌های من آشنایی دارند و می‌دانند که من نیز یک مغز کاملاً طبیعی مثل همه‌ی شما دارم.»

پس چه چیزی در موفقیت سرویلیام آسلر موثر بود و او را از دیگران جدا ساخت و سرآمد روزگار کرد؟ او چند ماه قبل از سخنرانی‌اش در دانشگاه ییل، با یک کشتی اقیانوس پیما، اقیانوس اطلس را پیمود. در جریان این سفر با کنجکاوی مشاهده کرد که ناخدای کشتی روی عرشه ایستاده و بر انجام کار مجموعه‌ی عظیم قسمت‌های مختلف کشتی شناور نظارت می‌کند. ناخدا به محض آن که دکمه‌ی کوچکی را فشار می‌داد، بلافاصله صدای به هم خوردن ماشین آلات و تجهیزات مختلف از بخش‌های غیرقابل رویت شنیده می‌شد و در یک لحظه، کشتی بزرگ به اتاق‌ها و قسمت‌های مجزا و غیرقابل نفوذ تقسیم می‌شد. سرویلیام با تعجب به این فرایند نگریسته و با خود اندیشید بدون شک سفرهای طولانی‌تر دارای امکانات و تجهیزات پیچیده‌تری هستند.

سرویلیام آسلر از این تجربه استفاده کرده و آن روز در سخنرانی خود خطاب به دانشجویان گفت: «هر یک از شما مجموعه‌ای عظیم تر از آن کشتی اقیانوس پیما هستید که برای مسافرت‌های طولانی ساخته شده‌اید. تقاضای من از شما این است که کشتی زندگی خود را طوری تنظیم کرده و در اختیار بگیرید که بتوانید دیروز و امروز را از هم تفکیک کنید و فردا را نیز بدون دلیل در کار امروز دخالت ندهید تا بتوانید در این سفر طولانی زندگی با اطمینان خاطر جلو بروید و خود، در آهنین را بر روی دیروز ببندید، چون دیگر دیروزی وجود ندارد و پرده‌ای آهنین بر درهای آینده ببندید و تلاش نکنید از گوشه‌های آن به فردا نظر بیندازید، چرا که فردا هنوز نیامده است. بنابراین فقط به امروز بنگرید و بر آن تمرکز کنید و همه‌ی تلاش خود را به کار بیندازید که امروز را به بهترین وجه و با اطمینان خاطر سپری کنید.»

او معتقد بود که گذشته را باید مثل کالبدی بی‌جان به دست فراموشی سپرد چون آه و زاری و حسرت خوردن به گذشته، علاوه بر آن که وقت پرارزش ما را تلف می‌کند، بر روحیه‌ی ما نیز اثر تلخی بر جای می‌گذارد. همچنین اگر مشکلات و نگرانی‌های مربوط به آینده را به مسائل امروز اضافه کنیم، دیگر قادر نخواهیم بود بر کوه عظیم دشواری‌ها غلبه نماییم. کمتر کسی می‌تواند در برابر این هیولای ویران کننده مقاومت کند و از پا در نیاید. به طور کلی، تمرکز بر ناکامی‌های گذشته و تجسم آینده‌ی مبهم و اضطراب آفرین، راه را برای بهره‌گیری از امروز مسدود می‌سازد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
23 دقیقه
پیشگفتار
29 دقیقه
بخش اول - فصل اول: هر روز برای همان روز زندگی کنید
19 دقیقه
فصل دوم: فرمول جادویی رهایی از موقعیت‌های نگران‌کننده
30 دقیقه
فصل سوم: نگرانی با شما چه می‌تواند بکند
29 دقیقه
بخش دوم - فصل چهارم: چگونه مسائل نگران‌کننده را - تجزیه و تحلیل کنیم - فصل پنجم
27 دقیقه
بخش سوم - فصل ششم: چگونه ذهن را از نگرانی خالی کنیم
39 دقیقه
فصل هفتم: نگذارید نگرانی مثل خوره به جانتان بافتد - فصل هشتم
48 دقیقه
فصل نهم: با مشکلات غیرقابل اجتناب کنار بیاید - فصل دهم
17 دقیقه
فصل یازدهم: خاک اره، اره نکنید
37 دقیقه
بخش چهارم - فصل دوازدهم: کلمه‌هایی که می‌توانند زندگی شما را زیر و رو کنند
45 دقیقه
فصل سیزدهم: بهای زیادی باید برای تلافی کردن بپردازیم - فصل چهاردهم
42 دقیقه
فصل پانزدهم: آیا حاضرید برای چیزهایی که دارید یک میلیون دلار بدهید - فصل شانزدهم
22 دقیقه
فصل هفدهم: اگر لیمویی بدست آوردید از آن لیموناد درست کنید
43 دقیقه
فصل هجدهم: چگونه در 14 روز افسردگی را درمان کنیم
53 دقیقه
بخش پنجم - فصل نوزدهم: چگونه پدر و مادر من بر نگرانی غلبه کردند
38 دقیقه
بخش ششم: فصل بیستم: یادتان باشد که هیچ‌کس به سگ مرده لگد نمی‌زند - فصل بیست و یکم، فصل بیست و دوم
44 دقیقه
بخش هفتم - فصل بیست و سوم: چگونه می‌توانید روزی یک ساعت به ساعت کاری‌تان اضافه کنید - فصل بیست و چهارم - فصل بیست و پنجم
37 دقیقه
فصل بیست و ششم: چهار عادت کاری خوب که به شما کمک می‌کنند از خستگی و نگرانی جلوگیری کنید - فصل بیست و هفتم
19 دقیقه
فصل بیست و هشتم: چگونگی از نگرانی درباره‌ی بی‌خوابی اجتناب کنیم
54 دقیقه
بخش هشتم: چگونه بر نگرانی غلبه کردم - 31 داستان واقعی
50 دقیقه
بخش هشتم - قسمت دوم
48 دقیقه
بخش هشتم - قسمت سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آیین زندگی
نویسنده
مترجممحمود امینی
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر چاپیانتشارات کتاب درمانی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
68000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آیین زندگی

Pedram Rostama
۱۴۰۱/۲/۶
بسیار عالی. دیل کارنگی در این کتاب به خوبی روشن سازی مسیر رو برای ما فراهم کرده
همه ما همیشه به دنبال راه‌های موفقیت در زندگی هستیم و مساله اصلی اینجاست که یا راه رو نمیدونیم، یا به دنبال معجزه هستیم و یا اینکه کسی نیست راه درست رو به ما نشون بده
کتاب آیین زندگی بر اساس تجربیات عملی و فرمول‌های و
کاربردی، سرتاسر مسیر رو با جزئیات درک عمیقی از زندگی برای ما شرح میده تا بتونیم خیلی شفاف تر مسیر تکامل رو طی کنیم و آگاه تر بشیم،
این کتاب برای افرادی که دچار سردرگمی شده‌اند بسیار مناسب و مفید است
Ahmadreza Moodi
۱۳۹۹/۳/۳۱
کتابی برای همه اعصار و همه‌ی سنین🙂؛ دیل کارنگی همیشه ثابت کرده، کتابایی که مینویسه همه تجربه‌ها و زندگانی افراد مشهور و یا عادیِ تاریخ بشره. کلمات فوق العاده و نکات مفیدی بیان شده، که بهتره بعد از یک بار شنیده شدن همراه با صدای فوق العاده آقای قناعت پیشه😍، تمامی نکات و قسمت‌های مفید نوشته بشن و و به صورت هفتگی ماهانه روی اون موضوعات کار بشه.
افسوس همیشگیم اینه که چرا کتب دیل کارنگی در خانواده‌های ما به عنوان یک راه و رسم روشن در زندگی، به ما معرفی نشده.
سهیلا زارع
۱۴۰۱/۱۰/۲۱
بنظرم این کتاب میتونه واقعا برای خلاص شدن از نگرانی‌های تمام نشدنی زندگی راهگشا باشه و اگر عملگرا باشید واقعا چند تا راهکار ساده‌ی یک فصلش هم میتونه شما رو نجات بده
کتاب با بیانی شیوا و نگارشی کاملا گویا نوشته شده و ترجمه خوب و خوانش عالی در این نسخه صوتی به جذابیت کتاب افزوده
من به شخصه بینهایت
مجذوب این کتاب شدم و کتاب صوتی ایین دوست یابی رو‌هم از همین نویسنده عزیز تهیه کردم که اونم عالی بود باتشکر از کتابراه و همه‌ی عوامل❤️🙏🏻
بهنام جلالی
۱۳۹۹/۳/۲۸
کتابی فوق العاده خوب و قابل فهم و درک کلمات بالایی دارد، از گوینده این کتاب خیلی تشکر میکنم بابت صدای زیبا و دلنشینش و موزیک به موقع در زمان‌های مناسب، مترجم عالی و همه و همه عالی. دوستان نظراتتون‌ رو حتما بگید تا کتاب‌های صوتی مثل این کتاب رو همه تجربه کنند و سطح کیفیت کتاب‌های دیگرمون هم به این سطح از کیفیت برسه، با تشکر از کتاب راه که بستر خوبی برای پیشرفت و ارتقاع علم و آگاهی مردم شده.
فاطمه عبادی
۱۴۰۱/۶/۱
میتونم بگم بهتر از این نمیشه و پیدا نمیکنید
از نظر گویندگی، صدا، مکث‌ها و شیوه‌ی گفت گو، سرعت و روان خوندن عاااالیه و دلنشین
متن خود کتاب بسیااااار کاربردی و آرامش بخش
و پر از ماجرا‌های واقعی از انسان‌های واقعی که باعث میشه از حس تنها بودن در مشکلات و چالش‌ها و حال بد مون رها بشیم و به راحتی ارتباط برقرار کنیم، می‌تونم بگم یه تنه اندازه چندین جلسه مشاوره این کتاب کاربردی و جذاب و بی نظیره
Soheil Alipour
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
دیل کارنگی یکی از افراد بسیار تاثیرگذار در روابط اجتماعی امروزه است، با در نظر گرفتن اینکه نزدیک به هشتادسال از نگارش کتابهای او میگذرد.
خوب بدون هیچ تردبدی این کتاب و کتاب دیگر دیل کارنگی آئین دوست یابی می‌تواند در نحوه روابط افراد و رشد فردی هر فردی با هر سطحی از اطلاعات و تحصیلات موثر و مفید باشه. پیشنهاد میکنم کتاب‌های او را حتما بخوانید علاوه بر اینکه آن‌ها را گوش می‌کنید.
Ali Akbari
۱۴۰۱/۲/۲۰
این کتاب عالیه
من کتاب‌های روانشناسی و مباحث زندگی رو زیاد خوندم، اصولا کمالگرا حرف میزنن و رویایی، ولی این کتاب دلیل میاره راه حل میده و مثال میزنه برای همون مشکل، اگر بتونید مباحث رو در زندگیتون و توی اتفاقات روزمره خودتون مشاهده کنید و بتونید برای خودتون همسان سازی کنید خیلی خوبه، چون خیلی جاها ما همین اشتباهات رو میکنیم و اصلا بهشون دقت نمیکنیم
صدیقه فتحی
۱۴۰۰/۱۲/۴
کتاب عالی هست خوانش فوق العاده‌ای داره
داستان‌های تعریف شده در متن کتاب مطالب گفته شده را قابل لمس و قابل اجرا می‌کند. زیرا چنین مطالبی برای کسانی که پای در مسیر تغییر می‌گذارند دست نیافتنی به نظر می‌رسد. ولی وقتی در قالب یک خاطره و تجربه بیان می‌شوند احساس اینکه کسانی مانند تو هستند و چنین راهکارهایی به آن‌ها کمک کرده بسیار دلگرم کننده و امیدبخش هست
امید پاینده
۱۳۹۹/۴/۳۰
کتاب آیین دوست یابی نکات و مسائل بسیار مهمی را برای ما بیان میکند، نکاتی که اگر به آن‌ها عمل کنید قطعا شما را در امر ارتباطات و خصوصا دوست یابی به یک فردِ موفق تبدیل خواهد کرد. کتاب آیین دوست یابی برای باز کردن این نکات، مثال‌ها و داستان‌های بسیار زیبا و شیرینی را می‌آورد که باعث میشود هم نکات کتاب بهتر درک شود و هم برای مخاطب بسیار جذاب باشد.
ساره حاتم
۱۳۹۹/۵/۳۰
کتاب خیلی خوبیه جملاتش پیچیده نیست گوینده هم واقعا بسیار عالی هستند و نوشته‌های دیل کارنگی عزیزرو جذابتر میکنن من در شرایطی این کتاب رو گوش دادم که هر روز از خواب بیدار میشم امار کشته شدن همشهری‌ها و هموطنای عزیزم به دلیل کرونارو میبینم فک میکنم این کتاب تا حدودی تونست منو اروم کنه
سید مهرداد اکبری
۱۴۰۰/۷/۱۳
خواندن این کتاب جزو اوجب واجبات صدای دلنشین آقای قناعت پیشه هم که باعث شده شنیدن کتاب و درک مطالب آن به راحتی صورت بپذیره ایشون گوینده رادیو هم هستند و واقعا در برنامه صبح صبا به قدری مارو خندوندند که فکامون درد می‌گرفت. تشکر می‌کنم از همه پرسنل کتابراه و شنیدن کتاب رو به شدت پیشنهاد می‌کنم.
ramin saadat
۱۳۹۹/۵/۲۴
کتاب عالی هستش راستش وقتی خودم خیلی نگران میشم این کتاب رو گوش میکنم و آرومم میکنه
چون پر از داستانهای واقعی آدم راحتر باهاش ارتباط برقرار میکنه و گفتار خیلی ساده و روانی هم داره که باعث میشه به دل آدم بشینه البته نباید تاثیر صدای گوینده رو نادیده گرفت فوقالعاده است
نگین منیری منش
۱۴۰۱/۸/۲۴
نویسنده کتاب در قالب داستانهایی تجربیات خودش و افراد موفق بسیاری را در مواجهه با نگرانی‌ها و مسائل روزمره به سادگی بیان می‌کنه و راهکارهای عملی برای رسیدن به آرامش در زندگی ارائه میده. این کتاب صوتی بارها و بارها ارزش شنیدن رو داره. صدای راوی کتاب خیلی عالی بود.
Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۴/۱۹
همه کتابهای دیل کارنگی فوق العاده است ولی اگه میخواهید در مورد رسم و رسوم زندگی و نحوه درست زندگی کردن و آیین زندگی بدونید و راحت و خوشحال و با احساس خوشبختی زندگی کنید، حتماً این کتاب صوتی رو گوش بدید، شک نکنید و تردید نداشته باشید، این همون کتابیه که باید بخونید.
محمد رضا شرفی
۱۴۰۲/۵/۵
سلام.
ضمن سپاس از شما و کتاب بسیار آموزنده وتاثیر گذار‌ی که قرار دادین
مخصوصابا گویندگی فوق العاده جذاب وموثر که تمام حس نویسنده رو به شنونده تمام و کمال انتقال میده ودر ذهن جا میندازه و این هنر گوینده اس که ما کمتر در گویندگان دیگر می‌بینیم
سپاسگزارم
مشاهده همه نظرات 218

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آیین زندگی

برای دریافت کتاب صوتی آیین زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.