معرفی و دانلود PDF کتاب لولو وجود نداره!

عکس جلد کتاب لولو وجود نداره!
قیمت:
9900 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب لولو وجود نداره! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب لولو وجود نداره! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لولو وجود نداره!

کتاب لولو وجود نداره! نوشته‌ی استیو اسمالمن، داستان آموزنده‌ی خرسی کوچولو را به تصویر می‌کشد که از تنها خوابیدن در اتاقش وحشت دارد. این داستان کمک می‌کند تا ترس‌های بیهوده در مورد تنها خوابیدن در کودکان از بین برود.

موضوع کتاب لولو وجود نداره! چیست؟

خرس کوچولو خیلی خوشحال بود چون دیگر اتاق مخصوص خودش را داشت. داداش خرس که از او بزرگتر بود شب بخیر گفت و در اتاق را بست. خرس کوچولو روی تختش دراز کشید و سعی کرد تا بخوابد اما نتوانست. او از تاریکی می‌ترسید و خیال کرد که یک لولو دیده، به خاطر همین فریاد زد داداش خرسی یک لولوی گنده توی اتاقمه، وقتی داداش خرسی به اتاق رسید متوجه شد که سایه‌ی یک اسباب‌بازی دایناسور باعث شده تا خرس کوچولو بترسد. داداش خرسی سعی کرد او را آرام کند تا بتواند بخوابد اما...

غالبا کودکان از تنها خوابیدن در اتاق خوابشان می‌ترسند و فکر می‌کنند در تنهایی و تاریکی، موجودات عجیب و غریبی وجود دارند که به آن‌ها حمله می‌کنند یا آسیب می‌زنند. متأسفانه گاهی والدین برای کنترل شیطنت‌های کودکان که اقتضای سن آن‌هاست و ایجاد فرمان‌پذیری، آنان را از لولو (همان موجودات عجیب و غریب کھن کودکان) می‌ترسانند که از اشتباه‌ترین رفتارهای والدین است. استیو اسمالمن (Steve Smallman) در کتاب لولو وجود نداره! (!There's No Such Thing as Monsters) به روش قصه درمانی و با زبان کودکانه، سعی کرده از نبودن لولو صحبت کند تا ترس از تنهایی و تاریکی در کودکان از بین برود.

کتاب لولو وجود نداره! مناسب چه کسانی است؟

این داستان زیبا همراه با تصاویر دوست داشتنی برای کودکان 4 تا 6 سال آموزنده بوده و ترس‌های بیهوده آنان از تاریکی و موجودات خیالی را از بین می‌برد.

در بخشی از کتاب لولو وجود نداره! می‌خوانیم:

داداش خرسی بزرگه با عجله خود را به اتاق رساند و سرش را زیر تخت برد. اما هیچ لولویی آن جا نبود، فقط یک لنگه جوراب کهنه و بوگندو بود.

داداش خرسی دستش را داخل جوراب کهنه و بوگندو کرد و صداهای خنده‌داری از خودش در آورد. بعد، خرس کوچولو را به تخت خوابش برگرداند و در حالی که توی دلش می‌خندید گفت: شب به خیر. مراقب باش جوراب بوگندو گازت نگیره!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب لولو وجود نداره!
نویسنده
مترجمسعیده موسوی
ناشر چاپیانتشارات ناک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات25
زبانفارسی
شابک978-622-6805-04-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب لولو وجود نداره!

نسرین منیری منش
۱۴۰۱/۱/۷
کتاب بسیار خوبیه. دختر من ۴ سالشه و دو بار براش تعریف کردم خوشش اومده و خودش تعریف میکنه. برای کودکانی که از تنها خوابیدن در شب تو اتاقشون میترسن میتونه راهکار مفیدی باشه😍😍💯💯👌👌
حدیث سعادتی
۱۴۰۲/۸/۲۷
خیلی داستان جالب و قشنگی داشت
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب لولو وجود نداره!

برای دریافت کتاب لولو وجود نداره! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.