معرفی و دانلود رایگان مجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر

عکس جلد مجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر
قیمت:
رایگان - 0€
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر

مجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر نشریه‌ای در حوزهٔ ادبیات است که در هر شماره، درمورد تأثیر قصه‌ها و کتاب‌ها صحبت می‌شود. هر یک از شماره‌های این مجله مربوط به ادبیات ملل مختلف است و کتاب‌های تأثیرگذار و محبوب آن جغرافیای خاص به شما معرفی می‌شود. این مجله صوتی در روز شنبه اول هر ماه در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره مجله صوتی کتاب شنبه:

برخی از کتاب‌ها و روایات آن‌چنان در تفکرات و آداب و رسوم یک جامعه نفوذ می‌کنند که شاید بتوان گفت آثار ادبی، بخش عظیمی از شکل‌گیری فرهنگ یک جامعه را بر عهده دارند. اما این تأثیر از کجا می‌آید و کدام آثار ادبی بیشترین اثر را در روح و جان افراد گذاشته‌اند؟ با شنیدن برخی از آن‌ها، علاوه‌بر لذت ادبی و سرگرم شدن، عمقی بر نگرش‌های شما می‌بخشد و ممکن است حتی دیدگاهتان را نسبت به جهان اطراف متحول سازد.

حال در شماره صفر مجله صوتی کتاب شنبه درمورد ادبیات افغانستان صحبت شده و قصه‌های تاریخ معاصر این کشور معرفی شده است. قصه‌های افغان و روایات و گفتگوهایی که در این شماره می‌شنوید، همگی جزو آثار مهم و جریان‌ساز این کشور به شمار می‌آیند.

در بخش‌های مختلف این مجله داستان‌های کوتاه، روایت‌های داستانی، روایات غیرداستانی و معرفی کتاب‌های ماه را می‌شنوید. همچنین در بخش «یادآوا» به بهانهٔ زادروز «محمدرضا شجریان» در اول مهر، روایتی آورده شده که از تاثیر موسیقی این فرد و پیوند عمیق آن با زندگی روزمره مردم ایران می‌گوید.

مجله صوتی کتاب شنبه مناسب چه کسانی است؟

اگر به مجلات ادبی و داستانی و ناداستان‌ها علاقه دارید، از شنیدن این مجله صوتی لذت خواهید برد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
41 دقیقه
بخش یک
53 دقیقه
بخش دو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابمجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر
نویسنده
گویندهگروه گویندگان
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های ادبیات جهان
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات مجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر

سحر اندیشه
۱۴۰۱/۸/۱۴
شاید تو یک شماره مجله مجال این نباشه که به طور تفصیل به ادبیات یک کشور پرداخته بشه، ولی میشد که این شماره شناخت اولیه‌ای از ادبیات افغانستان در ذهن مخاطب بوجود بیاره که از نظر من در این مورد خیلی موفق نبوده.
فایل صوتی دوم هم به نظر من از افغانستان فاصله میگیره و تکه‌ای از داستانی ایرانی رو روایت
میکنه و در آخر هم که یادی میشه از استاد شجریان که مانع انسجام موضوع میشه.
گفت و گویی که با گوینده‌ی بنام، آقای عمرانی، در این شماره انجام شد مطبوع و زیبا بود و امیدوارم در شماره‌های بعدی گفت و گو‌هایی از این قبیل باز هم اتفاق بیوفته.
با تشکر از ماه آوا، کتابراه و همه‌ی دست اندر کاران تهیه و نشر این مجله‌ی صوتی
Monir Naghikhani
۱۴۰۱/۷/۶
بسیار عالی بود، کتابهای خالد حسینی را گوش کرده ام، چندین بار، وکلی گریه کرده‌ام بحال انسانها وزنان وبچه‌های بیگناه، مترجم‌ خیلی مهم است وبرای کتابهای صوتی با پسرم آقای عمرانی هم عقیده نیستم، راوی خیلی مهم است، چه بسا بهترین آثار را کسی بی احساس بخواند میشود بدترین آثار، صدایشان عالی است، و که روایت داستانهایی کردین هم خیلی خوب بود، اوضاع افغانستان اسفبار هست ولی خودمان هم اوضاع خوبی نداریم بخصوص این روزها که بچه‌ها کف خیابان هستن وما نگران که سرنوشت کشورمان چه میشود، به امید روزهایی بهتر از این روزها که حالم خیلی خیلی بداست، به امید روزهای پر از صلح وآرامش، خسته نباشید وسپاسگزارم از همگی شما عزیزان، در پناه حق باشید.
مهدیه قائمی
۱۴۰۱/۱۲/۶
شماره شش این مجله خیلی عالی بود و به واقع باب میلم بود به همین علت تصمیم گرفتم از صفر شروع کنم و واقعا متعجب شدم که چقدر با مزاجم ناسازگار اومد... البته شماره صفر گام اول بوده و مطمئنا مخاطب خودش را داره.. ولی بیشتر دوست داشتم با ادبیات ایران شروع می‌شد.. البته نه اینکه کل هم برام فاقد لطف باشه، که قسمت آخر معرفی نویسنده کتاب معروف بادبادک بازبود برام خیلی جالب بود چون این کتابو خوندم و دوباره برام تکرار شد.. معرفی خالد حسینی و کتابهای معروفش و زندگی نامه خالد حسینی برام خیلی زیاد جالب بود و صحبت با راوی داستان خیلی جالب بود..
امیر سجاد منصوری
۱۴۰۱/۹/۱۹
نمیدونم چرا نسبت به مردم افقانستان افکار منفی دارم. به هر حال با شنیدن مجله صوتی کتاب شنبه شماره صفر این افکارات منفی را تا حدودی مثبت تر کرد. ایکاش بیشتر در مورد نویسندگان افقانستان صحبت میشد. بازم خوب بود. دستتون درد نکنه. متشکرم
روشنک زیودار
۱۴۰۱/۸/۲۷
همیشه مشتاق هر گونه منبعی بودم که به معرفی ادبیات و کتاب ها و نویسندگان می پردازند. این مجله را هم بسیار پسندیدم. نقشه راهنمای خوبی برای مطالعات آینده پیش روی شنونده می گذاره. ممنون.
Jalal.fallahi
۱۴۰۱/۵/۲۲
مگه میشه چهره و صدای استاد رو دید ولذت نبرد یا صدای رضا عمرانی رو در وصف نوشته‌های خالد حسینی شنید و لذت نبرد و یا صدای خاص خانوم معصومه و.....
ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۱/۹/۱
این شماره ضعیفتر از شماره‌های دیگه بود و غمگین؟!!! شماره صفر!!! ما که باقی مجله‌ها را شنیدیم بهترشدن را در شماره‌های بعدی متوجه میشویم.
Elnaz
۱۴۰۱/۶/۳۰
برنامه خوبیه برای افرادی که علاقه زیادی به کتاب و ادبیات دارن و همچنین برای افراد علاقمند به رادید توصیه میشود
احمدپور
۱۴۰۱/۷/۲۸
راز زندگی در میان صحبت‌ها و نقل‌ها و خنده‌ها و شوخی‌های شما نهفته است. عمر‌تان با عزت
لیلی جون
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
مجله‌های شنبه یعنی حال خوب، حس خوب و درک بهتری از ناشناخته ها....
حسن اکبرنژاد
۱۴۰۱/۱۲/۸
مجله وزین و قابل تأملی است
خوشحالم که افتخار آشنایی پیدا کردم
برقرار باشید
Leila Behzadi
۱۴۰۱/۷/۲۵
برای من بسیار مفید بود، چون اطلاعاتی درباره ادبیات افغانستان کسب کردم
Mahsa Parsae
۱۴۰۱/۷/۲۳
خیلی متفاوت و ارزشمنده این مجموعه و رایگان بودنش چیزی از ازشش کم نمیکنه
mojtaba seyedi
۱۴۰۱/۶/۱
مثه برنامه‌های رادیویی میمونه
من که خیلی خوشم اومد
همایون بهشتی زاد
۱۴۰۱/۶/۲۹
بسیار عالی، سپاس از شما دوستان
مشاهده همه نظرات 18

راهنمای مطالعه مجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر

برای دریافت مجله صوتی کتاب شنبه - شماره صفر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.