معرفی و دانلود کتاب هفته کاری چهار ساعته

عکس جلد کتاب هفته کاری چهار ساعته
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هفته کاری چهار ساعته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هفته کاری چهار ساعته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هفته کاری چهار ساعته

تیموتی فریس در کتاب هفته کاری چهار ساعته که از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز به شمار می‌آید، به ما می‌آموزد که با چه کارهایی می‌توانیم عضوی از جامعه‌ی ثروتمندان شویم و آسایش زندگی آنان را به دست آوریم. و اصلا چه‌طور می‌توانیم کمتر کار کنیم و بیشتر درآمد داشته باشیم.

درباره کتاب هفته کاری چهار ساعته:

این کتاب به 35 زبان مختلف ترجمه و فروخته شده و بیش از دو سال در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌ها بوده است. پیام کتاب هفته کاری چهار ساعته (The 4-Hour Workweek) به خوانندگان این است «به جای بیشتر و سخت‌تر کار کردن، هوشمندانه‌تر عمل کنند.» تیموتی فریس معتقد است که ما باید سیستم کاری و طرز تفکری که مدارس در ما نهادینه کردند را رها کنیم و با انجام چهار اقدامی که در کتاب هفته کاری چهار ساعته گفته شده است به سبک زندگی دلخواه خود دست یابیم.

به گفته‌ی این نویسنده‌ی کارآفرین، ثروتمندان جدید روش زندگی متفاوتی دارند. آنان به این نتیجه رسیده‌اند که کار در ساعات کاری طولانی (9 تا 5) نمی‌تواند خلاقیت‌شان را شکوفا کند تا به نتایج فوق‌العاده برسند. از این روی تصمیم گرفتند به روش خودشان برنامه‌ریزی کرده و از کارهایی پیروی کنند که به آن‌ها این فرصت را می‌داد تا در هفته کم‌تر از 4 ساعت کار کنند اما در ماه به اندازه‌ی یک سال کسب درآمد کنند.

این ثروتمندان جدید جمله‌ی کلیشه‌ای «امروز کار کن و در آینده بازنشست شو» را رد می‌کنند و سبک تازه‌ای در زندگی خود ایجاد کرده‌اند که آنان را از افرادی معمولی به ثروتمندان نوین تبدیل کرده است. حال شما می‌توانید در این کتاب با پیروی از چهار راه حل گفته شده، گامی به سوی تغییرات مثبت بردارید.

نکوداشت‌های کتاب هفته کاری چهار ساعته:

- خواندن این کتاب برای آن‌ها که روحی ماجراجو دارند و می‌خواهند طعم زندگی را تمام و کمال بچشند، یک ضرورت مطلق است. (جان لاسک از مدیران مایکروسافت)
- اگر می‌خواهید به شیوه خودتان زندگی کنید، این کتاب برای شماست. (مایک میپلز)
- خواندن این کتاب مانند قرار دادن چند صفر روی درآمدتان است. تیم سبک زندگی را به سطح جدیدی رسانده است. به او گوش کنید. (Michael D. Kerlin)

کتاب هفته کاری چهار ساعته برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از ساعات طولانی کار خسته شده‌اید و به دنبال راهی جدید برای درآمدزایی می‌گردید، این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با تیموتی فریس بیشتر آشنا شویم:

نویسنده‌ی این کتاب یک کارآفرین، سرمایه‌گذار، نویسنده، تولید کننده پادکست و خلاق سبک زندگی است. تیموتی فریس (Tim Ferriss) علاوه بر اینکه به 6 زبان صحبت می‌کند یک شرکت چند ملیتی را در سراسر جهان از راه دور اداره می‌کند. او به چیزهای زیادی علاقه دارد و موفقیت‌های زیادی در رشته‌های مختلف کسب کرده‌ است. از جمله ثبت یک رکورد جهانی در رقص تانگو، قهرمان ملی در کیک‌ بوکسینگ چینی و ارائه‌ یک سخنرانی در مورد کارآفرینی در حوزه‌های‌ تک و مهندسی برق در دانشگاه پرینستون. همچنین مجله‌های معتبر زیادی از جمله نیویورک تایمز، نشنال جغرافی، NBC و ماکسیم عکس او را چاپ کرده‌اند.

جملات برگزیده کتاب هفته کاری چهار ساعته:

- هر گاه خود را هم‌سو با اکثریت می‌بینی، وقت آن رسیده که بایستی و تأمل کنی.
- هرکس تنها در محدودۀ چهارچوب‌های خود زندگی کند، از کمبود تخیل رنج می‌برد.
- متخصص کسی است که تمام اشتباهات ممکن در یک زمینه را مرتکب شده است.

در بخشی از کتاب هفته کاری چهار ساعته می‌خوانیم:

یافتن یک دستیار شخصی که از راه دور کنترلش کنید نقطۀ رهایی بزرگی است و این امکان را فراهم می‌کند که یاد بگیرید چطور دستور بدهید و به‌جای اینکه به شما فرمان دهند فرمانده باشید. این مانند یک چرخ کمکی کوچک برای مهم‌ترین مهارت‌های ثروتمندان نوین یعنی مدیریت و ارتباط از راه دور است. اکنون وقت آن است که یاد بگیرید چطور یک رئیس باشید. این کار وقتتان را نمی‌گیرد و هزینه و خطرش کم است.

اینکه به کسی «نیاز» داشته باشید یا نه، چندان اهمیتی ندارد؛ این یک تمرین است. همچنین وسیله‌ای جهت آزمایش توانایی کارآفرینی است که مشخص می‌کند آیا شما می‌توانید افراد دیگر را هدایت کنید؟ (می‌توانید هدایت و توبیخشان کنید؟) من معتقدم اگر تعلیم‌ها و تمرین‌های درست را فرابگیرید می‌توانید. بسیاری از کارفرمایان به این دلیل شکست می‌خورند که قبل از یاد گرفتن شنا می‌خواهند در قسمت پرعمق استخر بپرند.

با کمک یک دستیار مجازی به‌عنوان یک تمرین ساده و بدون دردسر می‌توان مبانی مدیریت را با 2 تا 4 هفته تمرین و با هزینه‌ای بین 100 تا 400 دلار فراگرفت. این هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری است و میزان بازگشت پول سرمایه‌گذاری‌شده (آر. او. آی) حیرت‌انگیز است. این پول حداکثر ظرف 10 تا 14 روز بعد به شما بازمی‌گردد که در نتیجه یک سود کامل است و در زمان هم صرفه‌جویی می‌کند. در تبدیل شدن به یکی از ثروتمندان نوین فقط بحث هوشمندانه‌تر کار کردن مطرح نیست، مسئله ایجاد نظامی است که بتواند جایگزین خودتان شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه‌ای بر نسخه مبسوط و به‌روزرسانی‌شده
سؤالات متداول؛ کسانی که شک دارند بخوانند
داستان من و دلیل نیاز شما به این کتاب
تاریخچه یک آسیب‌شناسی
مرحله اول: «ت» مثل تعریف
1. هشدارها و مقایسه‌ها: چطور در یک شب یک‌میلیون دلار را بسوزانیم
2. دستورالعمل‌هایی که قوانین را تغییر می‌دهند: هر باور شایعی عمدتاً اشتباه است
3. جاخالی دادن مقابل گلوله: کنترل ترس و فرار از بی‌حسی
4. تنظیم مجدد سیستم: نابخرد و غیرمبهم بودن
مرحله دوم: «ح» مثل حذف
5. پایان مدیریت زمان: توهمات و ایتالیایی‌ها
6. رژیم کم دانستن: نهادینه‌سازی جهل گزینشی
7. متوقف کردن وقفه‌ها و هنر نه گفتن
مرحله سوم: «خ» مثل خودکارسازی
8. برون‌سپاری زندگی: سبک کردن بارها و بهره‌وری از تفاوت‌های جغرافیایی
9. درآمد خودکار اول: یافتن ندای درون
10. درآمد خودکار دوم آزمایش ندای درون
11. درآمد خودکار سوم: مدیریت ارشد کسب‌وکار: مدیریت در غیبت
مرحله چهارم: «ر» مثل رهایی
12. اصل ناپدید شدن: چگونه از محل کار بگریزید
13. غیر قابل اصلاح: کار را یکسره کنید
14. نیمه‌بازنشستگی‌ها: پذیرش سبک زندگی سیار
15. پر کردن خلأ: افزایش زندگی پس از کاهش کار
16. سیزده اشتباه بزرگ ثروتمندان نوین
فصل آخر: ایمیلی که باید بخوانید
مطلب مهم پایانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هفته کاری چهار ساعته
نویسنده
مترجمسارا حبیبی تبار
ناشر چاپینشر نون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۹۲
زبانفارسی
شابک978-622-6652-58-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هفته کاری چهار ساعته

سجاد احمدی
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
اگر تفکر کنید ب کلمات این کتاب متوجه میشید ک همه این کتاب در یه جمله ختم میشه. بزار پول ب تو تعلق داشته باشه ن تو ب پول. تو باید از پولت و زمانت و زندگیت لذت ببری. نزار تفکر پول خواه زندگیت رو مال خودش بکنه با فکرت از زمان و پولت استفاده کن. بازنشستگی مسخره‌ترین جمله‌ای هست ک یه ثروتمند تو عمرش شنیده
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب هفته کاری چهار ساعته

برای دریافت کتاب هفته کاری چهار ساعته و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.