معرفی و دانلود کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز: نگرش‌تان را عوض کنید زندگی‌تان عوض می‌شود

عکس جلد کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز: نگرش‌تان را عوض کنید زندگی‌تان عوض می‌شود
قیمت:
40000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز: نگرش‌تان را عوض کنید زندگی‌تان عوض می‌شود

راهنمایی درخشان برای آنانی که خواهان حرکت در جاده‌ی موفقیت‌اند... جف کلر در کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز نکاتی مفید و کاربردی را مطرح ساخته که توجه بدان‌ها تحولاتی سازنده را در زندگی‌تان به دنبال خواهد آورد.

درباره کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز:

جف کلر (Jeff Keller) یکی از نویسندگان مطرح حوزه‌ی روانشناسی است. مطالعه‌ی آثار او، به زعم اغلب مخاطبین، سبب پدید آمدن تغییراتی سازنده در ذهنیت فرد خواهد شد. تز اصلی کلر این است: نگرش افراد مهم‌ترین عامل در موفقیت یا عدم موفقیت آن‌هاست. تمام عوامل دیگر، از جمله بخت و اقبال، بستگی به این دارند که انسان چه دیدگاهی در قبال مسائل اتخاذ می‌کند. کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز (Attitude Is Everything) حاصل تلاش کلر برای توضیح کامل و دقیق مطلبی‌ست که بیان کردیم.

این اثر به سه بخش اصلی با عناوین پیش رو تقسیم شده: «موفقیت از ذهن نشأت مى‌گیرد»، «مراقب گفتارتان باشید» و «از تو حرکت، از خدا برکت». هر یک از این سه بخش نیز به نوبه‌ی خود به چند فصل مجزا تقسیم شده‌اند، که ذیل هر کدام یک درس مهم ارائه شده و مورد بحث قرار گرفته است.

هدف از تمام بحث‌های مطرح‌شده در کتاب نگرش یعنی همه چیز جا انداختن این مطلب مهم در ذهن مخاطب است که قدم اول در راه کسب موفقیت، تغییر طرز فکر است. اگر می‌خواهید به سعادت برسید، باید به سعادت و امکان دستیابی به آن «باور» داشته باشید. زیرا در غیر این صورت، اقدامات شما تنها اتلاف زمان و انرژی خواهد بود. زندگی افراد موفق در حیطه‌های گوناگون نیز، مؤید این واقعیت است نگرش انسان، سازمان‌دهنده‌ی اعمال اوست. پس اگر خواهان کامیابی در زندگی شخصی و اجتماعی خود بوده و از شکست‌های پی‌درپی به تنگ آمده‌اید، چاره‌ای ندارید جز این که به طور جدی دست به اصلاح دیدگاه‌های خود بزنید. کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز در این مسیر راهنما و مشوق شما خواهد بود.

البته نباید فراموش کنید که مطالب مطرح‌شده در این اثر، با تمام غنا و اهمیتی که دارند، به خودی خود به کار شما نخواهند آمد؛ مگر آنکه به درستیِ آن‌ها باور داشته، و به طور جدی در پی پیاده‌سازی‌شان در زندگی خود باشید. پیام جف کلر صریح و روشن است: «نگرش‌تان را عوض کنید تا زندگی‌تان عوض شود.» اگر آماده‌ی پذیرش پیامدهای این پیام هستید، و عزمی جزم برای فرار از ناکامی‌ها دارید، از همین امروز مطالعه‌ی کتاب نگرش یعنی همه چیز را آغاز کنید و یقین داشته باشید که در انتها، نصیبی جز موفقیت و شادکامی نخواهید داشت...

کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حیطه‌ی خودسازی و مثبت‌اندیشی از گوش سپردن به کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز بهره‌های فراوانی خواهند گرفت.

با جف کلر بیشتر آشنا شویم:

جف کلر نویسنده‌ی اهل آمریکا و صاحب تألیفاتی ارزشمند در حوزه‌ی روانشناسی مثبت‌گراست. وی در رشته‌های گوناگونی از جمله پزشکی و کامپیوتر به تحصیل پرداخته؛ اگرچه هیچ‌کدام را تا پایان دنبال نکرده است. امروزه از کلر به عنوان چهره‌ای مهم در دنیای ادبیات انگیزشی یاد می‌شود. او علاوه بر نویسندگی، ریاست مؤسسه‌ای مشهور به نام «نگرش یعنی همه چیز» را نیز بر عهده دارد.

از آثار وی است: «نگرش یعنی همه چیز، موفقیت شما اینجاست.»

جملات برگزیده کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز:

- بزرگ‌ترین اشتباهی که ممکن است کسی مرتکب شود این است که از اشتباه کردن بترسد.
- اگر اندیشه، گفتار و کردارتان با اشتیاق توأم باشد، نتایج مثبتى عاید خود خواهید کرد.
- موفقیت زمانی حاصل می‌شود که شکست‌های پی در پی ذره‌ای از اشتیاق ما نکاهد.
- شکست فرصتی است برای اینکه دوباره عاقلانه‌تر شروع کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز می‌شنویم:

به احتمال زیاد تمرین دوچرخه‌سواری می‌کردید؛ یکی از والدینتان کنارتان راه می‌رفت و با فریادهای خودش به شما آموزش می‌داد؛ تشویقتان می‌کرد و وقتی تعادلتان را از دست می‌دادید، نگهتان می‌داشت. می‌ترسیدید اما هیجان‌زده بودید! به موفقیت چشم دوخته بودید و منتظر لحظه‌ای بودید که به تنهایی و بدون کمک دیگران دوچرخه‌سواری کنید. به همین منظور، هر روز آنقدر به تمرین ادامه دادید تا بالاخره این مهارت را فرا گرفتید.

چه چیز باعث شد تا عاقبت دوچرخه‌سواری را یاد بگیرید؟ به طور قطع، تداوم و پشتکار. شما مصمم شده بودید هر قدر هم طول بکشد در این کار موفق شوید. همچنین، نسبت به هدف خود اشتیاق فراوانی داشتید و دست آخر، نباید تأثیر تشویق مثبت را نادیده بگیریم. همواره می‌دانستید که پدر یا مادرتان از کنار هوایتان را دارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
18 دقیقه
پیشگفتار
16 دقیقه
بخش یک - درس اول: نگرش شما پنجره‌اى است به سوى جهان
19 دقیقه
درس دوم: شما مغناطیسى انسانى هستید
21 دقیقه
درس سوم: موفقیت خودتان را مجسم کنید!
20 دقیقه
درس چهارم: متعهد شوید... و کوه را جابه‌جا کنید!
20 دقیقه
درس پنجم: مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید
25 دقیقه
بخش دو - درس ششم: کلام شما چراغ راهتان است
17 دقیقه
درس هفتم: حالتان چطور است؟
14 دقیقه
درس هشتم: از گله و شکایت دست بردارید!
20 دقیقه
بخش سه - درس نهم: با اشخاص مثبت معاشرت کنید
25 دقیقه
درس دهم: با ترس‌هایتان مقابله کنید تا پیروز شوید
21 دقیقه
درس یازدهم: برو و شکست بخور!
24 دقیقه
درس دوازدهم: برقرارى روابط مؤثر
10 دقیقه
نتیجه: نگرشتان را عوض کنید تا زندگى‌تان دگرگون شود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز: نگرش‌تان را عوض کنید زندگی‌تان عوض می‌شود
نویسنده
مترجمامیرحسن مکی
گویندهگشتاسب امجدی
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
40000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز

نسرین میرزاییفر
۱۴۰۲/۱/۹
سلام سال نو همگی مبارک برای تمام مردم دنیا سلامتی خوشبختی و شادی وثروت آرزو دارم.
در مورد کتاب چی بگم انقد مفید و بینطیر و فوق العاده است که هر چی بگم کمه، کاش میشد همه مردم یابیشترشون رو ملزم به خوندن کتابهای اینچنینی کردتاببینند افکار و گفتار وباورهاست که رفتارو شخصیت و در نهایت زندگیمون و چقد
رومیسازه این فرمول قدرتمنده، و اینکه چقد نگرش مثبت داشتن نسبت به همه چی و همه کس مهم وتاثیر گذاره وچه خوب میشد اگه جنبه‌های خوب ادمها رو دید و به همه چی حتی مشکلاتمون جوره دیگه‌ای نگاه کنیم وتصویر‌های ذهنی محدود و پوسیده گذشته رو با تصویر‌های بهتر و عالیتری جایگزین کنیم که تغییرات بهتری رخ بدهد
در این کتاب اقای جف کلر خیلی عالی و روان و ساده توضیح میده که نگرش هر کسی به هر چیزی واقعیت زندگیشو در نتیجه جهانشو رو میسازه و هر کسی میتونه خودش جهانی کاملامتفاوت زیبا یا نازیبا آگاهانه با افکار و گفتار و باور ورفتارش بسازه (حتی متفاوت از خواهرو برادرهامون که دریک جا هستیم)
و انقد قشنگ و عالی بخش به بخش با مثالهای خوب و بجایی که میزنه توصیح میده که چطور و چه کاراهایی رو بکنیم تاجوریکه دوس داریم ومیخواهیم زندگی کنیم جهانمونو بسازیم
خداروشکر میکنم واقعا از ته دل برای وجود این آدمهای خوب و مفید و قوی در زندگیم که همه دست به دست هم میدن تا من زندگیمو رو عالی بسازم
ببخشید که طولانی شد (سپاس از همه🙇)
مصطفی عزیزی
۱۴۰۲/۱/۲۳
یک کتاب جامع و کاربردی برای همه‌ی سنین با هر مسئولیتی در زندگی شخصیشان. کتاب حاضر به نظرم یکی از فوق العاده‌ترین هاست به معنای واقعی، که برای اینکه وضع زندگیمان عوض شود باید طرز فکرمون را تغییر بدهیم. واقعا نگرش یعنی همه چیز، چرا که مسائل که در زندگی پیش می‌آید به خودیه خود معنایی ندارند و ما هستیم که به آن‌ها نقش می‌دهیم و طرز برخورد ماست که آنهارا دشوار و یا ساده می‌انگارند. دید بازی به ما می‌ده خواندن این کتاب و دگرگونی در زندگی را شاهد خواهیم بود. بار دوم هست که این کتاب رو گوش دادم به شخصه کنترل خیلی از مسائل در زندگیمو تونستم به دست بگیرم و بتونم موفقیت‌های کوچک ولی واقعا مهمی رو خلق کنم و بهش دست پیدا کنم. کتاب ناب که بر اساس تحقیقات و شناخت مکفی بر این موضوع نگارش شده و به خوبی و روان می‌تونیم مطالعات‌اش کنیم. ترجمه‌ی عالی و خوانش دلنشین و مسلط راوی تاثیرات شگرفی برای شنیدن این اثر گذاشته‌اند. نگرش مهم تر از شکست و پیروزی و زیبایی ظاهریه. معنادار و کافی. سپاس از تیم خوب کتابراه برای این کتاب عالی
Ehsan Esmaili
۱۴۰۱/۹/۲۸
کتاب خیلی خوبیه حتماً توصیه میکنم بخرید. صدای گوینده بسیار عالی هست.
بنظرم یکی از مسائلی که اکثر ما در طول روز داریم دست و پنجه نرم میکنیم اینه که خودمون از اتفاقات مشکل میسازیم و در ذهنمون بهش فکر میکنیم همان طور که داخل این کتاب هم اشاره شده مشکلات به خودی خود معنا ندارند و ایم نگرش ما است که و
مسائل معنی مهفوم می‌بخشد. با تغییر دید و نگرش خودمون نسبت به اتفاقات درون زندگی میتونیم به آرامش درونی برسیم که این کار باعث میشه اتفاقات مثبت رو جذب کرد
کتاب دوست
۱۴۰۱/۳/۱۱
کتاب خوبی است من وقتی حدودا نصفش را گوش کردم. گفتم بزار امتحان کنم ببینم نگرش چه تاثیری روی امتحان علومم میزاره پس با اینکه خیلی مطالعه کردم ولی مدام به خودم میگفتم نمی‌توانم در آخر نتوانستم و از 15 نمره 10. 75 گرفتم با اینکه همیشه درس علوم نمره کامل میگرفتم و آون موقع بود که قدرت نگرش را فهمیدم و پنجره نگرشم را پاک کردم کتاب عالی است حتما خریداری کنید..
با تشکر از کتاب را
مجتبی ریسمانی
۱۴۰۱/۲/۲۸
کتاب خوبی بود. حرف‌های منطقی و قابل اجرا دارد. اگر به تازگی شکستی در زندگی یا موج منفی افکارتان را درگیر کرده، این کتاب می‌تواند کمک خوبی برایتان باشد. ترجمه قابل فهم و کمترین دخالت و تغییرات را داشت و گوینده کتاب نیز مناسب این کتاب می‌باشد و سرعت گویندگی نسبت به کتاب‌های صوتی دیگر مناسب بوده و اگر مثل بنده به دور تند علاقه دارید، سرعت ۱. ۳ عالی و ۱. ۵ بد نمی‌باشد.
شکوفه آبکار
۱۴۰۱/۳/۳۱
محتوای کتاب تقریبا خوب بود ولی از نظر من کتاب اون حسی که باید رو نداشت و صدای گوینده که میشه گفت حتی کمی لکنت هم داشت از جذابیت کتاب طوری کم کرده بود که واقعا نتونستم کامل کتاب رو بخونم و نصفه ولش کردم... پیشنهاد میکنم ازچندصدا برای موقعیت‌های مختلف موضوع کتاب برای خواندن کتاب استفاده بشه اینجوری حس که باید رو بهتر میتونن القا کنن.... ممنون از برنانه‌ی بسیار مفیدتون🙏🏻
نیکا پرواز
۱۴۰۱/۱/۲۰
پنج ستاره واسه این کتاب کمه چون این کتاب فوق‌العادست.
من کتاب روان شناسی زیاد میخونم این کتاب جزو اون کتابهایی بود که باعث شد طرز فکرم به طور خیلی زیادی عوض شه و در برخورد با مسائل مختلف تفکر مثبت داشته باشم؛ زود از کوره در نرم، منفی بافی نکنم...
خواندنش رو به همه‌ی افراد پیشنهاد میکنم
مریم قصبه
۱۴۰۱/۷/۲۰
کتاب مفیدی بود. اینکه باتغییر دیدگاه و تغییرزاویه‌ی دیدمان وانتخاب آگاهانه‌ی اینکه روی کدام وجه امور واتفاقات توجه کنیم تا زندگی بهتری رو تجربه کنیم وافکار بهتری را در ذهن تولید کنیم.
خواندن این کتاب رو به کسانی که دوست دارند تغییراتی ماندگار در زندگی خودشون ایجاد کنند وآرامش وشادی وموفقیت بیشتری را تجربه کنند توصیه می‌کنم.
سمیه عزیزی
۱۴۰۱/۳/۳
سلام وخداقوت واقعا باگوش دادن به این کتاب خیلی برای خودم ناراحت شدم که با حرف‌ها وکلمات وفکرهای منفی چقدر روی رفتار وحتی ظاهر افراد میتونم تأثیر بذارم 😀با خوندن این کتاب یک ماه میشه که عادت‌ها کهنه ونگرش‌های منفی رو کم کم کنار گذاشتم وواقعا تأثیرات مثبت وعالی رو تو زندگی شخصیم شاهد هستم برای حال خوب خودتون هم شده این کتاب رو بخونید😊🌷
ابراهیم زبیری
۱۴۰۱/۲/۱۷
کتاب خوبیست، البته برای کسانی که دنبال حل مسئله مادیات و دنیا هستند؛ به عقیده‌ی من کسانی که دنبال کتاب‌های خیلی خاص هستند و علم و معرفت اصلی مدنظرش هست متاسفانه از اینکه تعداد زیادی این کتابو خوندن و پسندیدند هیچ بهره‌ای گیرش نمیاد و فقط گمراه میشه. به هر صورت در این روند هیچکس مقصر نیست و بر میگرده به شخص انتخاب کننده
Mahdy_zraat
۱۴۰۱/۴/۱۷
سلام
کتاب نگرش یعنی همه چیز کتاب خوبیه به شرطی که بتونی فیلتر‌هایی که توی کتاب گفته رو به درستی استفاده کنی
معیار‌های خوبی رو معرفی میکنه
به دوستان توصیه میکنم چندین بار کتاب رو گوش کنن تا درک مطالب بهتر بشه
با اجرا کردن توصیه هاش زندگی کنار دیگران راحتتر میشه
باتشکر از کتابراه و عوامل
hanieh_akbarzadeh
۱۴۰۱/۹/۱۲
جزء بهترین کتابهایی که گوش دادم نگرش آدمی رو کلا نسبت به زندگی کار دنیا عوض میکنه مفاهیمش ساده وقابل درکه... به راحتی در زندگی روزمره خودمون با تغییرات کوچک در نوع افکار و نگرشمون نتیجه افکار سازندمونو میبینیم واین کتاب راهنمای خوبی برای داشتن افکار سازنده تره
Ali Khalili
۱۴۰۱/۳/۹
تا قبل از خوندن و گوش دادن به این کتاب، هیچ وقت فکر نمی‌کردم نگرش تا چه میزان توی روند عادی زندگی تاثیر میذاره، در واقع «نگرش» فقط برام یه کلمه بود....
خواندن این کتاب رو شدیداً پیشنهاد میدم تا متوجه بشید خیلی از بیچارگی‌های روزمره فقط به دلیل نوع نگرش ما بر سرمون میاد
مرجان کشاورز
۱۴۰۱/۱/۱۳
نگرش یعنی زاویه دید، اینکه من میتونم یک مسأله رو از چندین طریق ببینم و این کتاب بهت یاد میده نگرش همه چیزه و خیلی مهمه تو داری به چی نگاه می‌کنی و چطوری داری نگاش می‌کنی! ممنونم از همه کسایی که این کتاب رو آماده گوش دادن کردن برای من!
پیام رضایی
۱۴۰۱/۱/۴
الفبای اولیه برای شروعی راه جدید با قدرت نگرش. یکی از بزرگترین سوالاتم این بود چرا ناشرین این کتاب مهم رو صوتی نمیکنن و انروز اتفاقی دیدمش ذوق زده شدم. گوش کنید چندین و جند باره خیلی موثر و لازمه
مشاهده همه نظرات 80

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز

برای دریافت کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.