معرفی و دانلود کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی!

عکس جلد کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی!
قیمت:
۹۹۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی!

کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی! نوشته‌ی موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، تکنیک‌ها و زیروبم‌های هنر نقاشی را به شما آموزش می‌دهد و کمک می‌کند تا با شناخت بهتر از این هنر، لذت بیشتری از آن ببرید.

درباره کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی:

در عصر کنونی هنر نشأت گرفته از حواشی جامعه خود است و هر روزه جایگاه ویژه خود را حفظ کرده و بالا می‌برد. هنر از گذشته تاکنون در بین مردم حضور داشته و آن را می‌توان در تصاویر صخره غارها، کنده‌کاری روی استخوان‌ها در دوران‌های پارینه‌سنگی، نوسنگی، مفرغ و... مشاهده کرد.

گذشت زمان نام هنرمندانی را که انگشت‌شمار هستند پاک نمی‌کند، زیرا هنرمندان با آثار هنری‌ای که بر جای می‌گذارند زنده می‌مانند و ماندگار می‌شوند و دیگران را تحت تأثیر قرار می‌دهد و این تفاوت میان هنرمند با افراد عادی است.

در دنیای امروز هنر از جایگاه و کارکرد شایسته و والایی برخوردار است. بالا رفتن روزانه تعداد هنرمندان و دوستداران هنر و گسترس دامنه فعالیت‌های هنری، مطمئناً نیازهای شناختی و اطلاعاتی مختلفی را ایجاد کرده که اغلب بدون پاسخ مانده‌اند. به ویژه از این نظر در زمینه‌های آموزش و پژوهش هنر کمبودهای بنیادین وجود دارد.

کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب را به هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر نقاشی پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی می‌شنویم:

در هر دوران و هر روزگار، مردان و زنانی زاده می‌شوند که از استعداد و نبوغی نمایان برخوردارند و آثاری پدید می‌آورند که نام‌شان را جاودانه‌ تاریخ می‌سازد. اما محل تردید نیست که گاه به گاه دستان پرتوان پروردگار هنرمندی را در هیئت شمایلی از ارزش‌ها و فضایل انسانی، چندان زیبا، پروقار، هوشمند و بانبوغ می‌آفریند که نه تنها از هر موضع و منظر از دیگر آفریدگان او بر می‌گذرد، بلکه از امکانات و مقدورات و شیوه و روال طبیعت نیز چند گامی فراتر می‌رود. هم از این رو گزافه نخواهد بود اگر این نوابغ را، هر چند به شکلی که کنایی و مستعار، تافته‌های جدابافته‌ پروردگار بشناسیم و دست‌کارهای آنان را ملهم و برآمده از راز و رزی و عرفان و وحی و دانش الهی بدانیم. زیبایی دست‌یافت‌های این هنرمندان و آن‌چه پدید می‌آورند، هرگز در ذهن انسان خاکی نمی‌گنجد، به آثار خاکی و زمینی هم ماننده نیست و بیش‌تر به پدیده‌یی شباهت می‌یابد که در اجرای فرمان پروردگار به هنرمند فرو خوانده شده و شکل پذیرفته باشد.

لئوناردو داوینچی که بی‌تردید یکی از پدیده‌های شگرف آفرینش شناخته شده است، تابع همین مختصات بود و همگان بر آنند که تاریخ علم و هنر چون اویی به خود کم دیده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۴ دقیقه
قسمت اول
۳۴ دقیقه
قسمت دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی!
نویسنده،
گویندهحدیثه حیدری
ناشر صوتیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی علمی و آموزشی، کتاب‌های آموزش نقاشی
قیمت نسخه صوتی
۹۹۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی!

برای دریافت کتاب صوتی ایده‌های ناب در هنر نقاشی! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.