معرفی و دانلود کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند

عکس جلد کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند
قیمت:
58000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند

پرفروش‌ترین رمان نمودارهای آمازون، وال‌استریت ژورنال و واشنگتن پست و همچنین فینالیست جایزه‌ی گودریدز. در کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند نوشته‌ی گلندی وندرا داستان کودک مرموزی را می‌شنوید که به دو غریبه طریق عشق و اعتماد را می‌آموزد.

درباره‌ی کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند

جو تیل، یکی از سه شخصیت محوری کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند (Where the Forest Meets the Stars) مدتی پس از آن که مادرش را به‌سبب بیماری از دست می‌دهد، به روستایی در ایلینوی برمی‌گردد تا کارهای تحقیقاتی‌اش را از سر بگیرد و به خود و دیگران ثابت کند که اتفاق تلخ اخیر او را از پای درنیاورده است. جو روتین روزانه‌ای برای خود ساخته است و تنهایی‌اش را با پژوهش و کار پر می‌کند که ورود ناگهانی غریبه‌ای کوچک به زندگی او همه‌چیز را دستخوش تغییر می‌سازد.

یک روز که جو تیل از گردش روزانه به خانه بازمی‌گردد، با دختربچه‌ی عجیب و غریبی با پای برهنه و سراسر کبودی روبه‌رو می‌شود که از سیاره‌ای دیگر به آنجا آمده و از جو خواهش می‌کند که برای مدتی در کنار او زندگی کند. و این‌چنین است که ورود دختربچه‌ی فضایی به داستان، مانند برکه‌ای ساکن که فرود آمدن سنگ‌ریزه‌ای کوچک آرامش آب‌های آن را بر هم می‌زند، تنهایی جو را مختل می‌کند.

حضور این بیگانه‌ی کوچک سبب می‌شود که جو به سراغ همسایه‌ی منزوی و گوشه‌گیر خود، گابریل نش، برود تا از او درباره‌ی حل این معمای پیچیده و غریب کمک بگیرد. اما جو و گابریل هرچه زمان بیشتری را در کنار یکدیگر صرف باز کردن گره‌های این معما می‌کنند، با سؤالات بیشتری مواجه می‌شوند: چگونه یک دختربچه نه‌تنها قادر است شکسپیر را بخواند، بلکه می‌تواند آن را بفهمد؟ چرا همه‌چیز با حضور او دچار دگرگونی شده است؟ و این جست‌وجو برای یافتن هویت واقعی کودک دست آخر به چه سرانجامی می‌رسد؟

در سراسر داستان کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند، اگرچه میان این سه شخصیت -جو، گابریل و دختربچه- پیوندی عمیق و باورنکردنی شکل می‌گیرد، اما اتفاقاتی که در طول کتاب رقم می‌خورد، آن‌ها را در شرایطی قرار می‌دهد که باید تصمیم‌های دشواری برای زندگی‌شان اتخاذ کنند. در نهایت، با رسیدن پاییز و نزدیک‌تر شدن غریبه‌ی کوچک به پایان سفر پرماجرایش به زمین، همه‌چیز رنگ و بویی دیگر به خود می‌گیرد...

ترجمه‌ی سید رضا حسینی را از این اثر با صدای مریم پاک‌ذات می‌شنوید. کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند به همت نشر صوتی آوانامه و انتشارات آموت تهیه و منتشر شده است.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند

  • پرفروش‌ترین کتاب آمازون
  • پرفروش‌ترین کتاب وال استریت ژورنال
  • پرفروش‌ترین کتاب واشنگتن پست
  • نامزد نهایی جایزه گودریدز (2019)

نکوداشت‌های کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند

  • مسحورکننده، پر بصیرت و خارق‌العاده. (Novelgossip)

  • داستان فانتزی گیرا، پر از راز و رمز و دسیسه‌چینی. (Fresh Fiction)

  • کتاب آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند رمانی مسحورکننده، پر از امید و عشق است که ریسمان‌های قلب شما را به خود جذب می‌کند. (Karen Katchur)

کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان‌ها و رمان‌های فانتزی و تخیلی و سبک رئالیسم جادویی در ادبیات معاصر جهان علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی را از دست ندهید.

با گلندی وندرا بیشتر آشنا شویم

گلندی وندرا (Glendy Vanderah) نویسنده‌ی اهل شیکاگو در ادبیات جهان چهره‌ی تازه شناخته‌شده‌ای است که با سه رمانی که تا‌به‌حال نوشته جایگاه خودش را در ادبیات معاصر جهانی تثبیت کرده و جزو نویسندگان پرفروش و تحسین‌شده‌ی این روز‌های ادبیات آمریکا به شمار می‌رود.

وندرا پیش از آنکه به عنوان نویسنده شناخته شود، کارشناس پژوهش روی زیست پرندگان در حال در انقراض بود و در مرکزی در ایلینوی آمریکا مشغول به کار بود.

کتاب‌های The Oceanography of the Moon ،the light Trough the Leaves و آن‌جا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند سه اثر تحسین شده‌ی مندرا هستند.

در بخشی از کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند می‌شنویم

روی صندلی‌های حیاط نشستند و اورسا به کباب کردن مارشمالو مشغول شد. گیب حرفی نمی‌زد و با افسردگی به آتش خیره شده بود. اورسا هم کم‌حرف شده بود و سکوت گیب شور و شوق همیشگی او را خاموش کرده بود. جو پرسید: «لیسی فردا می‌ره؟» گیب که هنوز به آتش خیره بود جواب داد: «حالا که من از جام بلند شده‌ام احتمالاً بره.»
- خونه‌ش کجاست؟
- سنت لوئیس.
- خوبه.
گیب نگاهش کرد و پرسید: «چرا خوبه؟»
- چون با ماشین راه زیادی نیست.
- اگه راهش دورتر بود بهتر می‌شد.
- زیاد بهتون سر می‌زنه؟
- آره اما نه واسه این که خودش دوست داشته باشه بیاد. مادرم بهش زنگ می‌زنه و ازش می‌خواد بیاد اینجا. اونم پا می‌شه می‌آد.
- مادرت زیاد ازش می‌خواد بیاد؟
- دراز بکشم و چرتم طول بکشه، مادرم زنگ می‌زنه زنگ می‌زنه به لیسی. کم‌حرف بشم زنگ می‌زنه به لیسی. صبحا کارهای مزرعه رو نکنم زنگ می‌زنه به لیسی.
- چرا خب؟
- چون فکر می‌کنه که من باز به هم ریخته‌ام.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
29 دقیقه
فصل اول
28 دقیقه
فصل دوم
20 دقیقه
فصل سوم
27 دقیقه
فصل چهارم
27 دقیقه
فصل پنجم
13 دقیقه
فصل ششم
19 دقیقه
فصل هفتم
20 دقیقه
فصل هشتم
24 دقیقه
فصل نهم
14 دقیقه
فصل دهم
24 دقیقه
فصل یازدهم
29 دقیقه
فصل دوازدهم
17 دقیقه
فصل سیزدهم
13 دقیقه
فصل چهاردهم
23 دقیقه
فصل پانزدهم
19 دقیقه
فصل شانزدهم
34 دقیقه
فصل هفدهم
25 دقیقه
فصل هجدهم
29 دقیقه
فصل نوزدهم
13 دقیقه
فصل بیستم
21 دقیقه
فصل بیست‌ویکم
14 دقیقه
فصل بیست‌ودوم
22 دقیقه
فصل بیست‌وسوم
7 دقیقه
فصل بیست‌وچهارم
8 دقیقه
فصل بیست‌وپنجم
24 دقیقه
فصل بیست‌وششم
13 دقیقه
فصل بیست‌وهفتم
25 دقیقه
فصل بیست‌وهشتم
26 دقیقه
فصل بیست‌ونهم
18 دقیقه
فصل سی‌ام
23 دقیقه
فصل سی‌ویکم
21 دقیقه
فصل سی‌ودوم
16 دقیقه
فصل سی‌وسوم
24 دقیقه
فصل سی‌وچهارم
18 دقیقه
فصل سی‌وپنجم
20 دقیقه
فصل سی‌وششم
29 دقیقه
فصل سی‌وهفتم
28 دقیقه
فصل سی‌وهشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند
نویسنده
مترجمسید رضا حسینی
گویندهمریم پاک ذات
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۲۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
58000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند

مژده دست پاکی
۱۴۰۲/۳/۲
خوانش کتاب عالی بود. صداگذاری خوب کار شده بود. موضوع داستان جذاب بود جوری که باعث شد کتاب رو سریعترگوش بدم تا پایانش رو بشنوم. کتاب بهمون یاد میده با وجود مشکلات میشه بازم به زندگی امیدوار بود و هدفمند زندگی کرد کاری که خیلی از آدم‌ها وقتی با مشکلات مواجه میشن انجام نمیدن و سعی میکنن همه کس و همه چیز رو سرزنش کنن. اما توی این کتاب یاد میگیرید در اوج سختی زندگی روی خوشش رو بهتون نشون میده دقیقا همونجایی که فکرش رو نمیکنین.
مهروز پوراسد
۱۴۰۲/۲/۱۷
عااالی بود. بسیار داستان لطیف و زیبایی داشت. اینکه چگونه آدمها می‌توانند با وجود نواقصشان بهترین ویژگی‌ها را داشته باشندو اینکه صداقت و پاکی کودکانه چگونه می‌تواند بهترین ویژگی‌های انسانها را کشف و ظاهر کند، بهترین نکاتی بود که از این کتاب دریافتم. حال و هوای داستان کتاب بسیار شیرین بود و من در این چند روز حس بسیار خوبی داشتم. از خانم پاک زاد بخاطر هنرمندیشان در روایت استادانه این کتاب سپاسگزارم.
محمدرضا درویش‌زاده
۱۴۰۲/۲/۱۵
کتاب واقعا عالی بود، به زبان ساده نوشته شده ولی احساسات و عواطف آدم رو حسابی درگیر می‌کنه، تو این چند روز که این کتاب صوتی رو شنیدم انگار تو جهان دیگه‌ای به سر می‌بردم.
درضمن صدا پیشگیه فوق العاده‌ای بود، ریتم ملایمی داشت ولی نه تنها کسل کننده نبود بلکه باعث می‌شد آدم توی ذهنش داستان رو بهتر تصویر سازی بکنه.
ممنون از آوانامه.
Mahsa Eini
۱۴۰۲/۱/۵
اول از همه ممنونم ارز خانم پاک زاد عزیز با صدای گرم و دل نشینشون جذابیت داستان رو بیشتر کردن
داستان طوری یود که نمیتونستم منتظر بقیش بمونم
تولد ارسا، وقتی همه براش اواز خوندن فقط اشک‌میریختم.
راستش بعدش به این فکر میکردم که یه نویسنده چطور میتونه اینقدر هنرمندانه داستان یه زندگی رو خلق کنه که اینقدر ادم و تحت تاثیر قرار بده
سجادعسگری
۱۴۰۲/۱/۴
چقدر خوب بود این رمان. صدای خانم پاک ذات چقدر با داستان عجین شده بود. در طول داستان هم آرامش میگیری هم میخندی هم گریه میکنی همه چیز داره این رمان هیچ کم و کاستی نداره. یکی از بهترین داستان‌هایی بود که تا الان خوندم و گوش دادم و قطعا تا ابد تو ذهنم میمونه. به همه‌ی اهل کتاب توصیه میکنم این اثر رو مخصوصا با صدای خانم پاک ذات از دست ندن.
پری سا
۱۴۰۲/۲/۲۷
به ذهن خلاق نویسنده آفرین می‌گم. داستان، ترکیبی از منطق، عشق و ایثار آدم‌ها در قبال همدیگه هست. روایتی که با شنیدنش هم خندیدم هم ترسیدم و هم اشک ریختم. جنبه معمایی داستان هم به خوبی ساخته و پرداخته شده و شنونده رو به دنبال خودش میکشونه. صدای خانم پاکزاد هم مثل همیشه بی نقص و عالی بود. با تشکر از کتابراه عزیز
عسل ر
۱۴۰۲/۱/۲۷
کتابی جذاب راجب سه نفر که هیج ربطی به هم ندارند، تردشده بامشکلاتی که ظاهرا غیر قابل حل هستند، به ناگاه به یکدیگر می‌رسند و ضربان زندگی‌شان شروع به تپیدن می‌کند و می‌فهمند که می‌شود زندگی کرد آن هم بسیار زیبا و خوشحال... ممنون از عوامل سازنده، گوینده‌ی بسیار توانا و حرفه‌ای خانم پاک زاد، و کتابراه عزیزم
رضا اکبری
۱۴۰۲/۲/۴
واقعا کتاب خوبیه در رابطه با عشق و سه انسان متفاوت که به هم وابسته میشن و این رابطه باعث میشه زندگی هرسه اونا زیبا تر بشه و بچه‌ای باهوش و خیال پرداز که به نظر من منبع تمام عشقی است بزرگترها به خاطر مشکلات فراموشش کردن. اجرای خانوم پاکزاد هم عالی مثل همیشه ممنون از کتابراه
Mahboubeh Hasani
۱۴۰۲/۱/۲
کتاب واقعا خوبیه. خوانش، صداپیشگی و ترجمه عالی همگی باعث می‌شن، با این‌که فقط ۹ فصل رو گوش دادم، واقعا این کتاب رو تحسین کنم. داستانش جذابه و هرچند ریتم تندی نداره و حتی گاهی کند میشه، ولی منتظری ادامه‌اش رو بشنوی. امیدوارم پایان خوبی داشته باشه
Mahshad Bonakdarnia
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
مثل همیشه عالی بود، واقعا لذت بردم، داستانی جذاب، ترجمه‌ای روان، اجرای بسیار زیبا و تاثیر گذار خانم پاک ذات عزیز و انتخاب موسیقی مناسب اشک من رو در آورد و من رو بسیار تحت تاثیر قرار داد. سپاسگزارم از زحمات همیشگی گروه آوانامه 👌👌🌹🌹🙏🙏
شیرین سلیمانی
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
در آن چند روزی که کتاب را گوش می‌کردم، گویی در کهکشان بیکران، معلق بودم، سبک و بی وزن، فارغ از هیاهوی دنیا. یک لذت غیرقابل وصف را تجربه کردم. به خصوص نوع خوانش داستان، مرا با خود با تک تک شخصیت‌ها همراه می‌کرد.
Mahta AK
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
بی نظیر. عشق کردم. از خود داستان، احساساتش، صدای راوی که برای هر شخصیت خیلی خوب تغییر میکرد، صدای بک گراند از طبیعت و اتفاقاتی که میفتاد. خیلی دوست داشتنی بود لحظاتی که این کتاب رو گوش میکردم.
زهرا zc
۱۴۰۲/۲/۲۴
عالی بود. با لحظه به لحظه داستان زندگی کردم و چقدر در قسمت مرور و یادآوری حوادث پیش آمده برای اورسا و مادرش گریه کردم. ممنون بابت کتاب عالی و گویندگی فوق العاده.
bahar ashkani
۱۴۰۲/۲/۴
بنظرم کتاب جذاب و تاثیرگذاری بود قلم نویسنده بسیار روان و تصویرسازی‌ها عالی هستند و البته که صدای دلنشین خانم پاک ذات کتاب رو صدبرابر شنیدنی تر کرده
Mohtaram hajipour
۱۴۰۲/۱/۲۸
داستان پر کشش و جذابی بود. درست زمانی که به این نتیجه میرسی که اون دختر موجود فضایی نیست با یک ایهام مواجه میشی به شرطی که تا لحظه آخر داستان رو گوش بدی
مشاهده همه نظرات 45

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند

برای دریافت کتاب صوتی آنجا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.