معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت ما زنان

عکس جلد کتاب صوتی قدرت ما زنان
قیمت:
48000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ما زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ما زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت ما زنان

اثری در ستایشِ نیروی خلل‌ناپذیرِ زنان! هلن لرنر رابینز در کتاب صوتی قدرت ما زنان، ضمن ارائه‌ی نمونه‌هایی از موفق‌ترین بانوان در سرتاسر دنیا، به شما نشان می‌دهد که بهترین راه‌های غلبه‌ بر موانعی که جامعه‌ی مردسالار پیش پای افراد می‌گذارد چیست.

درباره کتاب صوتی قدرت ما زنان:

زمانه‌ی ما را می‌توان عصر شکوفاییِ زنان، و دوران بالفعل گشتنِ هرچه بیشتر توانایی‌های بالقوه موجود در آنان لقب داد. نگاهی گذرا به سیاست و اقتصادِ جهانی، نشان می‌دهد که امروزه زنان نقش‌هایی فوق‌العاده مهم در عرصه‌های کلان اجتماعی بازی می‌کنند؛ نقش‌هایی که مسئولیت ایفای آن برای مدت‌های مدید مختص به مردان پنداشته می‌شد.

با این حال، حتی امروزه نیز ساختار مردسالار در بسیاری از جوامع به طور کامل فرونپاشیده است. حتی در دنیای مدرن ما نیز، هستند زنانی که به صرف جنسیت خود از بسیاری از امکانات و موقعیت‌ها محرومند و در حسرت شرایطی عاری از تبعیض در مسیر پیشرفت و ترقی به سر می‌برند. با این حال چاره‌ی در چنین شرایطی تسلیم شدن نیست. هلن لرنر رابینز (Helene Lerner) در کتاب صوتی قدرت ما زنان (Our Power as Women) کوشیده تا مسیر موفقیت زنان در جوامع این‌چنینی را به شما نشان دهد.

او در فصول ابتدایی اثر خود درباره‌ی تعریف دقیق مقوله‌ی «قدرت» و نسبت آن با مسئله‌ی جنسیت سخن گفته، و در بخش‌های بعدی کتاب راه‌ها و همچنین، موانع دستیابی به آن را به تفصیل شرح داده است. ناگفته پیداست که مخاطب اصلی هلن لرنر رابینز در کتاب قدرت ما زنان (با عنوانِ فرعیِ خردمندی‌ها و راهبردهای موفق‌ترین زنان جهان) زنانی‌اند که خواهانِ دریافت توصیه‌هایی کاربردی، عملی و مبتنی بر واقعیت، در جهت تنظیم هرچه بهترِ روند زندگی حرفه‌ای و اجتماعی خود هستند.

در نکوداشت کتاب صوتی قدرت ما زنان:

- کتابی مفید که در آن به جای توصیه‌های بی‌مصرفی همچون «به خودت ایمان داشته باش دختر!»، مطالبی عملی درباره‌ی نحوه‌ی مدیریت زندگی شخصی و زندگی حرفه‌ای گفته شده است. (Library Journal)

کتاب صوتی قدرت ما زنان مناسب چه کسانی است؟

همانگونه که پیش از این نیز گفته شد، مخاطب اصلی این کتاب زنانی‌اند که طالب آشنایی با توصیه‌هایی سودمند در جهت ساخت زندگی‌ای مستقل و باکیفیت‌اند.

با هلن لرنر رابینز بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ی زن آمریکایی، و کارآفرین و فعال حوزه‌ی زنان است. کتاب قدرت ما زنان که به قلم او نگاشته شده است، در کنار دیگر آثار وی، بر بسیاری از مخاطبین در سراسر دنیا تأثیری مثبت و سازنده گذاشته است. هلن لرنر اکنون ساکن شهر منهتن است و دهه‌ی هفتاد عمر خود را پشت سر می‌گذارد.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت ما زنان می‌شنویم:

یکی از عواملی که مانع قدرتمندتر شدن ما می‌گردد، کمال‌گرایی است. چرا که تلاش برای کامل بودن، در حقیقت عامل سرکوب‌کننده‌ی خلاقیت و پویایی ماست. برخی از ما ممکن است چنان گرفتار انجام دقیق کارهایی که دیگران از ما انتظار دارند باشیم، که عملاً از هیچ‌یک از توانایی‌ها و استعدادهای خود، بهره نبریم، و صرفاً نگران انجام دقیق آن عمل باشیم. نگران اینکه آیا من می‌توانم با معیارهای مطالبه‌شده خود را مطابقت دهم یا نه. بعضی از ما زنان، تصور می‌کنیم برای مورد پذیرش واقع شدن، حتما باید دو برابر مردان همکار خود کار کنیم. یا بسیار بهتر و بالاتر از آنان باشیم. این فشار روانی می‌تواند منجر به کمال‌گرایی شود. اشکال این دیدگاه آن است که در چنین شرایطی، نمی‌توانیم حتی کوچک‌ترین خطاهای خود را امری بدیهی بدانیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
پیشگفتار: قدرتی که با آن متولد شده‌ایم
24 دقیقه
فصل اول: زنان و قدرت - قسمت اول
20 دقیقه
فصل اول: زنان و قدرت - قسمت دوم
27 دقیقه
فصل دوم: موانع قدرت - قسمت اول
28 دقیقه
فصل دوم: موانع قدرت - قسمت دوم
25 دقیقه
فصل سوم: قدرت بناکننده - قسمت اول
25 دقیقه
فصل سوم: قدرت بناکننده - قسمت دوم
23 دقیقه
فصل چهارم: توسعه‌ی قدرت - قسمت اول
17 دقیقه
فصل چهارم: توسعه‌ی قدرت - قسمت دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت ما زنان
نویسنده
مترجمبیژن محمد
گویندهپریا یوسفی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
48000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت ما زنان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت ما زنان

برای دریافت کتاب صوتی قدرت ما زنان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.