معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت

عکس جلد کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت

جان گوردون نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز در کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت، با تمرینات و قواعدی که ارائه می‌دهد به شما کمک می‌کند تا تیمی بزرگ و فوق‌العاده بسازید، در مسیر بهبود کارآیی و عملکرد گروه‌تان گام بردارید و به موفقیت‌های شغلی بسیاری دست یابید. این کتاب یکی از آثار پرفروش وال استریت ژورنال است

درباره کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت:

هیچ کس به تنهایی موفق نمی‌شود؛ شما همگی برای موفق شدن، به تیم نیاز دارید. شما با هم بهترید و با یکدیگر به چیزهای بزرگی دست پیدا می‌کنید. برای مثال تیم‌ها، برنده جام سوپربال و مسابقات قهرمانی می‌شوند، گروه‌ها موشک به فضا پرتاب می‌کنند، تیم‌ها عمل قلب باز انجام داده و برای بیماری‌ها درمانی می‌یابند و حتی تیم‌های موفق اتومبیل‌ها، تلفن‌ها، کامپیوترها، بازی‌های ویدئویی، نرم‌افزار، خانه‌ها و آخرین و بهترین محصولات را طراحی می‌کنند و می‌سازند.

تیم‌ها به بچه‌ها در مدارس آموزش می‌دهند و خیریه‌هایی را می‌گردانند که به افراد فقیر غذا می‌دهند، بیماران را درمان می‌کنند، به بی‌خانمان‌ها سرپناهی می‌دهند و برای کشورهای در حال توسعه، آب قابل شرب فراهم می‌کنند. تیم‌ها برای حمایت از قربانیان بلایای طبیعی بسیج می‌شوند و به مبارزه با قاچاق انسان یاری می‌رسانند. آن‌ها با هم برای راه‌اندازی ابتکارات، شرکت‌ها، برندها، محصولات و مأموریت‌هایی که دنیا را تغییر می‌دهند، کار می‌کنند.

با همین مقدمه باید هدف از نوشتن کتاب قدرت یک تیم مثبت (The Power of a Positive Team) را متوجه شده باشید! جان گوردون (Jon Gordon) این اثر را برای گروه‌های مختلف نوشته تا اعضای تیم بتوانند آن را با هم بخوانند و بفهمند چه کاری باید انجام دهند تا یک گروه مثبت و یکپارچه باشند.

همانطور که می‌دانید تیم‌های مثبت اتفاقی شکل نمی‌گیرند؛ آن‌ها وقتی ایجاد می‌شوند که همه‌ی اعضا تمامی انرژی و زمانشان را برای به وجود آمدن یک فرهنگ مثبت خرج می‌کنند، با اعتقاد و دیدگاه مثبت کنار یکدیگر هستند و بر افکار منفی چیره می‌شوند.

یک تیم مثبت توسط گروهی از افراد ساخته شده است که با یک دیدگاه، یک هدف، اشتیاق، خوش‌بینی، سرسختی، تعالی، ارتباطات، پیوستگی، عشق، اهمیت و تعهد به انجام کاری فوق‌العاده و ایجاد چیزی خارق‌العاده دور هم جمع می‌شوند. به عقیده نویسنده همه می‌خواهند عضوی از یک تیم عالی باشند، اما همه نمی‌دانند چطور یک تیم عالی باشند.

جان گوردون موفق شده قواعد و تمرینات تایید شده‌ای را که موجب بزرگ‌تر شدن تیم‌های خارق‌العاده می‌شود، کشف کند. او این آموزه‌ها و تمرین‌ها را در این کتاب به اشتراک گذاشته تا شما آن‌ها را با تیم‌تان بخوانید، در مورد کاری که باید انجام دهید تا یک تیم عالی شوید، بحث کنید و سپس با هم وارد عمل شوید. اگر با همدیگر آموزش ببینید، کنار هم رشد کنید، با یکدیگر متحد باشید و با هم عمل کنید، بیشتر از آنچه که تصورش را می‌کردید، به موفقیت دست پیدا خواهید کرد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت:

- یک راهنمای عملی برای انرژی دادن به تیم خود. (Adam Grant)

- جان و اصولش برای من و تیم من بسیار مفید بوده است. من شما را به خواندن این کتاب و کشف کلیدهای ایجاد یک تیم عالی تشویق می‌کنم. (Dave Roberts)

- این کتاب برای کمک به توسعه یک محیط با ارتباطات خوب بسیار سودمند است. مهم این است که بخشی از چیزی بزرگ‌تر از خودتان و ستاره تیم باشید. کتاب‌های جان برای اینکه بدانیم روزانه چه فعالیت‌هایی می‌خواهیم داشته باشیم بسیار مفید و تأثیرگذار بوده‌اند. (Sean McVay)

- من عاشق این کتاب دوست خوبم جان گوردون هستم. تجربه به من آموخته است که یک تیم می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد اما یک تیم مثبت می‌تواند کارهای خارق‌العاده‌ای انجام دهد. جان در بیان مثال‌های مختلف این مورد بسیار عالی عمل می‌کند. شک ندارم که دروس این کتاب به شما و تیم‌تان در دستیابی به توانایی‌های بالقوه شما کمک می‌کند. (Dabo Swinney)

کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب سودمند را به اعضای تیم‌ها، مدیران و رهبران آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم.

با جان گوردون بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده و سخنرانی آمریکایی است که در مورد موضوعاتی مانند مدیریت، فرهنگ، فروش و کار تیمی فعالیت می‌کند. گوردون و موسسه مشاوره‌اش به پرورش مدیران، سازمان‌ها و تیم‌های مثبت اندیش علاقه‌مند هستند. وی فارغ‌التحصیل دانشگاه کرنل و دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس از دانشگاه اِموری است. کتاب‌های پرفروش و سخنرانی‌هایش، الهام‌بخش خوانندگان و مخاطبان بسیاری در سراسر جهان بوده‌ است.

جان گوردون کتا‌ب‌های مختلفی نوشته که هشت عنوان از آن‌ها از جمله «اتوبوس انرژی، اردوگاه آموزشی، نجار، شما ابتدا در رختکن برنده می‌شوید، قدرت مدیریت مثبت، قدرت تیم مثبت، دانه قهوه و مثبت بمانید» پرفروش شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت می‌شنویم:

از آنجایی که تیم‌های مختلفی وجود دارند، من این موضوع را در نظر گرفتم تا مثال‌های مختلفی از تجارت، تحصیلات، ورزش، موسیقی، تکنولوژی و غیره را در این کتاب بگنجانم. لطفاً بدانید که اگرچه من از تعداد زیادی مثال ورزشی استفاده کرده‌ام، اما می‌دانم که همه افراد به ورزش علاقه‌مند نیستند. به هر حال، می‌خواهم بگویم دلیلی که چرا من از این مثال‌ها استفاده می‌کنم، نشان دادن نحوه عملکرد این قوانین در زندگی واقعی است.

بهترین نکته در مورد تیم‌های ورزشی این است که شما می‌توانید تأثیر این قوانین را در طول یک فصل ببینید. می‌توانید بگویید که کدام تیم به یک تیم مثبت تبدیل شده و کدام نشده است. می‌توانید آن را شخصاً از تلویزیون ببینید. من خوشبخت بودم که با تیم‌های ورزشی زیادی کار کردم و آن‌ها نمونه‌های مطالعاتی فوق‌العاده‌ای هستند و از آنجایی که من با کسب و کارها و مدارس زیادی کار کرده‌ام می‌توانم تضمین کنم که این قوانین در هر تیم و سازمانی نتیجه می‌دهد. اگر شما طرفدار تیم ورزشی نیستید، تنها مثال‌های ورزشی را بخوانید و به این فکر کنید این مثال چطور به درد تیم شما می‌خورد. این گونه شما تعداد زیادی ایده عالی برای بهتر کردن تیم‌تان به دست خواهید آورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۷ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
فصل اول - قدرت مثبت
۲۲ دقیقه
فصل دوم - تیم‌های مثبت، فرهنگ‌های مثبت می‌سازند
۳۱ دقیقه
فصل سوم - تیم‌های مثبت با هم به سمت یک دیدگاه مشترک با هدفی بزرگ‌تر کار می‌کنند
۴۳ دقیقه
فصل چهارم - تیم‌های مثبت با هم با خوش‌بینی، مثبت بودن و باور کار می‌کنند
۲۲ دقیقه
فصل پنجم - تیم‌های مثبت افکار منفی را تغییر داده و حذف می‌کنند
۴۲ دقیقه
فصل ششم - تیم‌های مثبت ارتباط برقرار می‌کنند و پیوستگی دارند
۳۲ دقیقه
فصل هفتم - تیم‌های مثبت متعهد هستند و اهمیت می‌دهند
۲۷ دقیقه
فصل هشتم - تیم‌های مثبت همیشه برای مثبت شدن تلاش می‌کنند
۱۹ دقیقه
فصل نهم - ما با هم بهتریم
۳ دقیقه
فصل دهم - آیا شما یک تیم واقعی هستید؟
۴ دقیقه
فصل یازدهم - 11 تفکر در مورد کار گروهی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت
نویسنده
مترجمسهیلا مختاری
گویندهمهیار ستاری، شهاب ایلکا
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۲۱۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت

mohammadreza sedghi
۱۴۰۰/۶/۲۲
من یکی از کتاب‌های انتونی رابینز گوش دادم و نزدیک ب ۱۵ صفه نوت برداری کردم و عالی بود اما الان من قسمت ۴ این کتاب هستم و هیچ نوتی برنداشتم در اصل نفهمیدم چیو نوت برداری کنم کل جملاتش اینه ک تو تیمت باید رهبری کنی و هدفت بشناس و برنامه بریز.... همین جمله رو به صد شکل مختلف داره میگه خوب اوکی این هم خودمون میدونیم اما جمله بدرد بخوری تا الان ک قسمت ۴ هستم من نشنیدم و هیچ نکته‌ای یاداشت نکردم اما کتاب قبلی پر از نکته بود
نمیدونم عیب از منه یا عیب از خود طرف
salah pouya
۱۴۰۰/۷/۲۲
در خصوص تیم سازی کتاب خوبیه و به بچه‌های مدیریت ان را توصیه می‌نمایم
Sheykh_darvish
۱۴۰۰/۴/۲۸
عالی ترجمه روان همراه با اموزش جم کردن یک تیم خوب
مریم توکلی
۱۴۰۱/۸/۲۴
این کتاب برای راهبری تیم فروش عالیه
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت

برای دریافت کتاب صوتی قدرت یک تیم مثبت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.