معرفی و دانلود کتاب صوتی هنوز هم من

عکس جلد کتاب صوتی هنوز هم من
قیمت:
۵۱۰۰۰ تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنوز هم من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنوز هم من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنوز هم من

کتاب صوتی هنوز هم من اثر جوجو مویز، پایانی گرم بر سه گانه‌ی معروف و پرفروش «من پیش از تو» است. این نویسنده‌ی محبوب انگلیسی در این رمان هم لحن عاشقانه و فانتزی خود را حفظ کرده است و به ادامه‌ی ماجراجویی‌های «لوئیسا کلارک» می‌پردازد.

لوئیزا کلارک که به امید شغل و یافتن کار به نیویورک رفته، با گذر زمان به بسیاری از چیزها پی می‌برد. مانند اینکه خانه جدیدش در نیویورک با دوستش سام در لندن فرسنگ‌ها فاصله دارد. همچنین با اینکه می‌داند کارفرمای جدیدش انسان خوبی است اما همسرش چیزی را از او پنهان می‌کند. با این حال یک چیز را نمی‌داند و آن این است که در آینده با فردی آشنا می‌شود که زندگی او را دگرگون می‌کند؛ چرا که این شخص یاد عشقی را در او زنده می‌کند که برایش آزار دهنده است.

لوئیزا نمی‌داند باید چه کار کند، اما می‌داند هر تصمیمی که بگیرد، دیگر هیچ چیز مثل قبل نخواهد شد. او این سؤال را با خود تکرار می‌کند که آیا باید به تجربه‌های نو پاسخ مثبت بدهد و با بیرون رفتن از نقطه امن خود وارد چالش‌های جدیدی شود؟ آیا اگر عاشق کسی شود، برای به دست آوردنش باید رویاهایش را کنار بگذارد یا می‌تواند بدون فدا کردن هیچ کدام، هر دو را با هم داشته باشد؟

جوجو مویز (Jojo Moyes) در کتاب هنوز هم من (Still Me) با نگاهی تیزبینانه روایتی از چگونگی شناخت خود و ضرورت فداکاری صادقانه در زندگی برای دستیابی به خواسته‌ها را نشان می‌دهد. این اثر شما را تا آخرین صفحه مشتاقانه با خود همراه می‌کند.

رمان «هنوز هم من» را می‌توان یک پایان صمیمانه برای دو کتاب قبلی دانست که به عنوان یک مجموعه برجسته از دیگر مجموعه‌ها متمایز است. صداقت و بیان طنزگونه داستان و همزادپنداری با آن شما را به لبخند وامی‌دارد.

این سه‌گانه (من پیش از تو، پس از تو، هنوز هم من) مانند یک داستان عاشقانه شروع شده، اما جوجو مویز تلاش کرده داستانی درباره یادگیری خود بودن و عشق به خود را روایت کند. این روش آسان او برای ایجاد یک رابطه عمیق بین شما و شخصیت اصلی داستان است.

افتخارات کتاب صوتی هنوز هم من:

- پرفروش‌ترین کتاب سال 2018
- پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز سال 2018
- برگزیده بهترین کتاب داستانی سال 2018 از نظر کاربران سایت گودریدز

با جوجو مویز بیشتر آشنا شویم:

جوجو مویز با نام اصلی پائولین سارا جو مویس روزنامه‌نگار و نویسنده در 4 اوت 1969 در لندن به دنیا آمد. او که ابتدا به روزنامه‌نگاری مشغول بود از سال 2002 به نوشتن رمان‌های عاشقانه روی آورد. مویز از معدود نویسندگانی است که دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه برای کتاب‌های «میوه خارجی» و «آخرین نامه از معشوق خود» توسط انجمن نویسندگان رمان‌های عاشقانه شده و کتاب‌هایش به 11 زبان مختلف ترجمه شده است.

مویز در سال 1992 به علت شرکت در دروه کارشناسی ارشد روزنامه‌نگاری در دانشگاه شهر در لندن برنده یک بورس مالی از روزنامه ایندیپندنت شد. او پس از آن به مدت ده سال در سمت‌های مختلف در روزنامه ایندیپندنت شروع به کار کرد و در سال 1998 دستیار سردبیر اخبار و در سال 2002 مسئول بخش هنر و رسانه شد.

اولین کتاب مویز با نام باران پناه‌دهنده به چاپ رسید. او همچنان برای روزنامه دیلی تلگراف مقاله می‌نویسد. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به مرکز فروش طاووس، کشتی عروس‌ها، دختری که تو پشت سرت جا گذاشتی، تک و تنها در پاریس، خلیج نقره‌ای، موسیقی شب، ماه عسل در پاریس و یک به علاوه یک اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی هنوز هم من می‌شنویم:

ساعت از 10 گذشته بود که بیدار شدیم. پیاده تا مرکز شهر رفتیم و نزدیکی میدان کلمبوس شام خوردیم. این‌قدر خوردیم که دل‌درد شدیم. روبه‌روی همدیگر نشستیم و همین‌طور که زانوهایمان بهم می‌خورد، لیوان لیوان قهوه جوشیده سر کشیدیم. پرسیدم: «خوشحالی اومدی؟» انگار خودم جواب را نمی‌دانستم. دستش را جلو آورد و آرام پشت گردنم گذاشت و سرش را روی میز جلو آورد و بی‌اعتنا به دیگران من را بوسید. من هم جوابی را که نیاز داشتم دریافت کردم.

در اطرافمان زن و مردهای میانسال نشسته بودند و روزنامه آخر هفته می‌خواندند. یک گروه اهل کلوپ‌های شبانه با لباس‌هایی عجیب و غریب با هم حرف می‌زدند و همین‌طور پدر و مادرهای خسته از بچه‌های بداخلاق. سام به پشتی صندلی تکیه داد و آه بلندی کشید.
«می‌دونستی خواهرم همیشه دوست داشت بیاد اینجا. چه مسخره که هرگز نتونست.»

«جدی؟»

دستم را جلو بردم. او هم دستش را برگرداند تا دستم را بگیرد. «آره لیست بلندبالایی داشت از کارهایی که می‌خواست بکنه. مثلاً بره بیس‌بال. توی رستوران‌های نیویورک غذا بخوره. بیش از هر چیزی دلش می‌خواست بره بالای ساختمون راکفل‌سنتر.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۶ دقیقه
فصل اول
۳۵ دقیقه
فصل دوم
۲۳ دقیقه
فصل سوم - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل سوم - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
فصل چهارم
۲۴ دقیقه
فصل پنجم
۲۳ دقیقه
فصل ششم
۲۶ دقیقه
فصل هفتم
۲۶ دقیقه
فصل هشتم - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
فصل نهم - قسمت اول
۱۶ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۳۳ دقیقه
فصل دهم
۳۹ دقیقه
فصل یازدهم
۳۴ دقیقه
فصل دوازدهم
۳۳ دقیقه
فصل سیزدهم
۲۹ دقیقه
فصل چهاردهم
۲۹ دقیقه
فصل پانزدهم
۲۱ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت دوم
۲۷ دقیقه
فصل هفدهم
۳۶ دقیقه
فصل هجدهم
۲۲ دقیقه
فصل نوزدهم
۲۲ دقیقه
فصل بیستم
۲۷ دقیقه
فصل بیست‌ویکم - قسمت اول
۳۳ دقیقه
فصل بیست‌ویکم - قسمت دوم
۳۷ دقیقه
فصل بیست‌ودوم
۳۴ دقیقه
فصل بیست‌وسوم
۲۸ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم
۳۰ دقیقه
فصل بیست‌وپنجم
۲۸ دقیقه
فصل بیست‌وششم
۶ دقیقه
فصل بیست‌وهفتم
۱۵ دقیقه
فصل بیست‌وهشتم
۳۰ دقیقه
فصل بیست‌ونهم - قسمت اول
۳۵ دقیقه
فصل بیست‌ونهم - قسمت دوم
۱۳ دقیقه
فصل سی‌ام
۲۰ دقیقه
فصل سی‌ویکم
۱۱ دقیقه
فصل سی‌ودوم
۴ دقیقه
فصل سی‌وسوم
۲۵ دقیقه
فصل سی‌وچهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنوز هم من
نویسنده
مترجممریم مفتاحی
گویندهمریم پاک ذات
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۷ ساعت و ۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۵۱۰۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنوز هم من

دیانا دیانتی
۱۴۰۱/۸/۸
عالی بود
قبل از خواندن این کتاب حتما کتاب‌های، من پیش از تو، کتاب پس از تو را گوش بدهید زیرا این کتاب در ادامه دو کتاب قبلی است.
موضوع کتاب ادامه زندگی یک خانم است که راه گم کرده و با از دست دادن‌های متعددی روبرو شده و مجبور به ادامه زندگی است مثل همه ما و در هر آشنایی درس‌هایی می‌گیرد که شاید
این درس آخرش نباشد. نکته‌های جالبی دارد نویسنده به خوبی تصویرسازی کرده، طوری که شما غرق در جریان کتاب می‌شوید، گریه می‌کنید، خنده می‌کنید و کتاب را زندگی می‌کنید.
قلم شیوا و صدالبته ترجمه روان و خوانندگی عالی خانم مریم پاک ذات، همه و همه کتابی لذت بخش را برای شما به ارمغان آورده.
عالی بود. مرسی از شما که امکان قصه شنیدن را فراهم کردید.
M برزو
۱۴۰۱/۴/۱۴
سلام
کتابهای خانم جوجو مویز مثل همیشه انرژی بخش هست
داستان لوئیزا بسیار زیبا بود واز عشق پایدار سام ولوئیزا خوشحال شدم انگار که کامل حسش کردم
هرچند کم کم با هم آشناتر شدن وتوانستن همدیگر رو درک کنند
وتوانستن برای یک آینده هدفمند قدم بزنند هرچند اتفاقاتی براشون پیش اومد وگاهی از هم دور میشدند...

گویا باید گاهی به مردها یادآوری کنیم که زنان هم. ارزشهایی دارند که باید بهشون احترام گذاشت
وزنان حق انتخاب دارندو زن یک برده نیس
بلکه او هم انتخابگر هس
آخرشم جالب بود که سام عاقل شد وکمی انعطاف پذیر شد وتوانست دختر مورد علاقه اشو بدست بیآره وسر قرارش در برج چندین طبقه اومد و عشقشو پایبندیشو به لوئیزا نشان بده
mahnaz hayati
۱۳۹۹/۳/۵
یه جوری کتاب هاش که وقتی از من پیش از تو شروع می‌کنی نمی‌تونی نسبت به ادامه داستان و کتاب‌های بعدیش بی‌تفاوت باشی. هنوز هم من رو دوست داشتم. به نظرم از پس از تو بهتر بود و البته به پای پیش از تو نمی‌رسید. البته باید بگم بی‌انصافی که ارزش دست نوشته‌های ایشون رو پایین بیاریم و اما تشکر می‌کنم ازخانم پاک ذات گوینده‌ای که واقعا صداشون روی نقش کلارک نشسته و نقش‌هایی که سعی شده برای هرکدام یک تن صدا و نحوه گویش پیاده بشه، این روح صدای ایشون که باعث شد امثال مایی که فرصت خووندن کتاب رو نداریم و به واسطه ایشون شنیدیم و لذت بردیم.
سینا بهلولی
۱۳۹۹/۱/۳۰
صدای خانوم پاک نیت رو خیلی دوست دارم من پیش از تو و پس از تو رو گوش کردم ولی این سری رو مجبور شدم کتابشو خوندم چون دیر اومد صوتی این سری در کل کتاب خوبی بود و از سری اول و دوم بیشتر دوست داشتم بشخصه البته سری اول داستان خاص تری داشت ولی اس یکی بیشتر چسبید
رها نادری
۱۴۰۱/۲/۷
و باز هم خانوم‌جوجو مویز... سه کتاب من پیش از تو من پس از تو و باز هم من، بی نهایت زیبا خواننده رو در تمام لحظات زندگی و عشق و نفرت غرق میکنه و لحظه لحظه کتاب رو زندگی خواهید کرد وصف زیبایی و قدرت توصیف این نویسنده تو کلام بنده امکان پذیر نیست، من بعد از کتاب فیلم اون رو هم دیدم اما قطره‌ای بود از دریای بیکران عشق جاری در این کتاب‌ها، حتما مطالعه کنید
مریم پرتوی
۱۴۰۰/۷/۲۱
وقتی کتاب اول رو دقیق خونده باشی
خیلی راحت میتونی حدس بزنی بقیه داستان چجوری پیش خواهد رفت. جلد اول داستان خیلی جذاب غیرقابل پیش بینی جلو میرفت ولی در این کتاب با شناخت شخصیت داستان و افکار نویسنده خیلی راحت میتونستی ادامه‌ی داستان رو حدس بزنی. کتاب من پیش ازتو واقعا جذاب بود مثل فصل اول سریال شهرزاد که بقیه ش دیگه مثل فصل اول دلچسب نبود.
تندر .
۱۳۹۹/۵/۳۰
از باب گوینده، بسیار عالی
از باب موضوع و داستان: نویسنده دقیقا به حالات دقیق و ریز کاراکترهای داستان پرداخته، بگونه‌ای که تصور میکنید، در بطن داستان هستید.
از باب اخلاق: نویسنده دقیقا به نکات اخلاقی و برجسته شخصیت اول داستان بخوبی پرداخته، بگونه‌ای که نکات اخلاقی که ایشون رعایت میکنه، شوق و شعفی در خواننده ایجاد میکند.
Azam Talai
۱۳۹۹/۲/۱۰
سلام... محشر بود... خیلی واقعی و بااحساس.... باگویندگی بی‌نظیر خانم پاک ذات ممنونم از ایشون و کتابراه عزیز.... شغل من قالی بافی است با شنیدن کتاب صوتیو بوی گل یاس و محمدی از باغچه مان شغلم لذت بخش تر میشود....
نجمه کریمی
۱۳۹۹/۸/۱۹
عالی بود، خوشحالم که این کتاب رو شنیدم، ممنون از کتابراه، ممنون از خانم مفتاحی و پاک ذات
فقط‌ای کاش قابلیتی ایجاد میشد کتابی که خریدیم، دوستانمون بتونن توی صفحه‌ی کتابخونه‌ی ما وارد بشن و کتابای ما رو بخونند البته با مجوز خودمون
مثل امانت دادن کتاب‌های چاپی
ایما طالم رود
۱۳۹۹/۲/۳۰
سلام دوستان، من صدای خانم پاک نیت و سبک خوندنشون رو واقعا در این کتاب دوست داشتم، این ۳گانه به نظرم پیش از تو از همه بهتر بعد هنوز هم من و در انتها پس از تو است، این کتاب رو دوست داشتم و بی‌وقفه بهش گوش دادم، ولی یک رمان عادی بود و خیلی خاص نبود. به هر حال ممنون کتابراه
امین احمدمیرى
۱۳۹۹/۲/۷
آخ که چقدر صدای خانم پاک ذات روی لوئیزا کلارک خوب از آب درومده. من دو کتاب قبلی رو با صدای ایشون شنیدم ولی حیف این سومی دیر منتشر شد و من بر خلاف میلم نسخه ایبوک رو خریدم و خوندم ولی مشکلات عشقی و شغلی که لو در نیویورک باهاش روبرو میشه در نسخه صوتی شنیدنی باید باشه.
Mahdy_zraat
۱۴۰۱/۷/۲۳
سلام کتاب هنوز هم من پایانی موفق برای دو کتاب من پیش از تو وکتاب من پس از تو میباشد دوباره تشکر میکنم از خانم پاکزاده مثل دو کتاب قبلی هنرنمایی کردند نویسنده شعار خواستن توانسن است را به خوبی معنی کردند البته با پشتبانه کمی شانس وافرادی که درمسیر زندگی سر راه انسان قرار میگیرد
با تشکر از کاابراه
شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۴/۲۴
زیبا بود
داستانى که در عین سادگى، فراز و فرودهاى زندگى را به زیبایى به تصویر کشیده، تا به ما یادآورى کند قهرمان کسى است که زندگى را با تمام آنچه که هست، به آغوش بکشد، و رنج و لذت ِ زندگى را توأمان به رسمیت بشناسد، و گاهى از دویدن دست بکشد و خود را به دست جریان روزگار بسپارد.
Marianne Teymouriyan
۱۴۰۱/۷/۳۰
اینکه شخصیت اصلی داستان با وجود اینهمه چالش انقدر قوی و امیدواره تاثیر فوق العاده‌ای روی خواننده میذاره، رفتار‌ها و اخلاقای اجتماعیش به عنوان یه دختری که اینهمه مشکل داره واقعا زیباست برای دخترا میتونه الگوی خوبی باشه، به خصوص دخترایی که شرایط زندگی خوبی ندارن🤍
پروین حیدری وفا
۱۴۰۱/۶/۲۶
سلام من رمان‌های فوقالعاده و جذاب جوجو مویز را خییلی دوست دارم عاشقشونم واقعا یه حس خوب یه انرژی خوب یه دنیای قشنگ...
هرگز از رمان‌های این خانم خسته نمیشم خصوصا این سه تا
خانم گوینده هم که به بهترین صورت ممکنه کارشون رو انجام دادن
با بهترین آرزوها برای همه
مشاهده همه نظرات ۱۷۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنوز هم من

برای دریافت کتاب صوتی هنوز هم من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.