معرفی و دانلود کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا

عکس جلد کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا
قیمت:
35000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا

کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا داستانی شیرین و آموزنده از لورن وادارسکی است که برای گوشزد کردن خطرات زیست‌محیطی به کودکان نوشته است. گفتنی‌ست که اثر حاضر پس از انتشار از سوی اتحادیه‌ی مؤلفان و ناشران فلوریدا لایق دریافت جایزه‌ی President تشخیص داده شد.

درباره کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا:

«فلینا» اسم شیر کوهی زیبایی‌ است که حوالی جنگل‌های فلوریدا زندگی می‌کند. او مثل هر شیر کوهی دیگری عاشق زندگی در جنگل است. آخر، او همه چیز خود را مدیون جنگل بزرگ و زیبای فلوریداست؛ جایی که در آن به دنیا آمده، بزرگ شده، با شیرهای کوهی هم‌سن‌وسالِ خودش بازی کرده، شکار کردن یاد گرفته، و کلی کار جذاب دیگر انجام داده است.

ولی افسوس که این جنگل فوق‌العاده که فلینای داستان ما این‌قدر عاشقانه دوستش دارد، در معرض خطر نابودی قرار گرفته. می‌پرسید دلیلش چیست؟ خب، ساده است. زیاده‌خواهیِ آدمیزاد که دلش می‌خواهد هر چه محیطِ بکر و طبیعتِ قشنگ توی دنیا هست را تبدیل به خیابان و جاده کند! و به این ترتیب است که فلینا، شیر کوهی جذاب و پرابهت ما، باید به دنبال خانه‌ی جدیدی برای خود بگردد...

آنچه خواندید خلاصه‌ای بود از کتاب خونه‌ی جدید فلینا (Felina's New Home) اثر لورن وادارسکی (Loran Wlodarski)؛ داستانی که در عین سرگرم ساختن مخاطبین خردسال خود، لزوم توجه به خطرات زیست‌محیطی را نیز به آنان گوشزد می‌کند. بد نیست در پایان، بار دیگر اشاره کنیم که این کتاب از سوی اتحادیه‌ی مؤلفان و ناشران فلوریدا شایسته‌ی تقدیر شناخته شده است.

کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا مناسب چه کسانی است؟

داستان خونه‌ی جدید فلینا برای کودکان 5 تا 8 ساله نوشته و خوانده شده است.

در بخشی از کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا می‌شنویم:

شیر کوهی خسته‌ی قصه‌ی ما ناامید مسیرش رو کج کرد و از خانواده­‌ی دارکوب‌ها فاصله گرفت. اون تصمیم داشت تا از راه باریکی که به جنگل روبه‌رویی می‌رسید، بگذره. درسته جنگل روبه‌رویی از محل زندگیش خیلی فاصله داشت، ولی ممکن بود هنوز خراب نشده باشه و بتونه یک پناهگاه خوب برای استراحت ظهرش پیدا کنه. اون توی همین فکرها بود و درحالی که با سری خم‌­شده به مسیرش ادامه می‌داد، بلوک‌های سیمانی بزرگی رو سر راهش دید.

فِلینا خواست از بالای بلوک‌ها بپره که متوجه شد دیگه خبری از اون راه پر گرد و خاکِ قدیم نیست و جاش رو جاده‌یِ بزرگی گرفته. توی این جاده، ماشین‌ها با سرعت زیادی می‌روندن و هیچ‌جوره امکان نداشت صحیح و سالم ازش رد بشه.

فِلینا بلند گفت: «واااااای! من چطور می‌تونم با وجود این همه ماشین که با سرعت زیاد می‌رونن، به جنگل روبه‌رویی برسم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
22 دقیقه
خونه‌ی جدید فلینا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا
نویسنده
مترجمفاطمه زهرا حافظی
گویندهطاهره گل پور، شهربانو حسینی، نرگس داغمه چی، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا

برای دریافت کتاب صوتی خونه‌ی جدید فلینا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.