معرفی و دانلود کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی: راه‌های مثبت برای پیشرفت در زمان برخاستن موج‌های تغییر

عکس جلد کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی: راه‌های مثبت برای پیشرفت در زمان برخاستن موج‌های تغییر
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی: راه‌های مثبت برای پیشرفت در زمان برخاستن موج‌های تغییر

جان گوردون، نویسنده‌ی الهام‌بخش آثار انگیزشی در کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی، با بهره‌گیری از حکایتی شیرین و آموزنده به شما می‌آموزد که چگونه با در کنترل گرفتن ذهنیت خود و نشان دادن واکنش مناسب به رویدادها، می‌توانید به شادی و کامیابی نزدیک شوید.

درباره کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی:

احتمالاً هیچ چیز بهتر از عنوان فرعی کتاب کوسه و ماهی گلی (The Shark and the Goldfish)، نمی‌تواند درباره محتوای آن توضیح دهد: «راه‌های مثبت برای پیشرفت در زمان برخاستن موج‌های تغییر». جان گوردون (Jon Gordon) به عنوان نویسنده‌ای چیره‌دست، با بهره‌گیری از داستانی تمثیلی، به شما می‌آموزد که چگونه تهدیدهای زندگی را بدل به فرصت‌هایی استثنایی کنید.

آنچه او تعلیم می‌دهد، صرفاً چگونه زنده ماندن در شرایط دشوار نیست، بلکه چگونه پیشرفت کردن در شرایط حاد است. قصه‌ای که او برای بیان مطلب خود روایت می‌کند، درباره‌ی یک ماهی به نام گوردی است که تمام عمرش را در تنگی کوچک زندگی کرده و از قضا خود را خوشبخت هم می‌پنداشته است. تا اینکه روزی موج اقیانوس، تنگ او را که کنار ساحل رها شده درهم شکسته و گوردی را به اقیانوس وحشی می‌کشاند.

گوردی که تا کنون فقط غذایی را خورده بوده که صاحبش به او می‌داده، حالا باید خودش به تنهایی دنبال غذا بگردد. چرا که دیگر تنگ امن و صاحبِ ماهی‌دوستی در کار نیست! به نظر نمی‌رسد که گوردی در چنین شرایط دشواری خیلی دوام بیاورد؛ اما اینگونه نیست. زیرا کوسه‌ای مهربان با دیدن او دلش نرم می‌شود و تصمیم می‌گیرد غذا پیدا کردن را به او آموزش دهد...

این داستان کوچک می‌تواند تمثیلی از زندگی اقتصادی انسان‌ها باشد. گوردون می‌خواهد به ما بگوید ما نیز ممکن است مانند ماهی گلی داستان، ناگهان دستخوش حادثه‌ای غیرمترقبه شویم؛ در چنین شرایطی باید با ذهنیتی مثبت به مصاف مشکل پیش آمده برویم. در کتاب کوسه و ماهی گلی یاد می‌گیریم که چگونه این کار را انجام دهیم.

کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید در زندگی شغلی و شخصی خود به موفقیت دست یابید، فرصت گوش سپردن به این کتاب صوتی را از دست ندهید.

با جان گوردون بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ی اهل آمریکا، و صاحب تألیفاتی در زمینه‌‌ی اصول رهبری و بازاریابی و فروش است. آثار و سخنرانی‌های جان گوردون برای مخاطبین فراوانی در سرتاسر دنیا الهام‌بخش بوده و اصول او به وسیله تعداد زیادی از مریبان و کالج‌ها مورد ارزیابی و آزمایش قرار گرفته است.

برخی آثار ترجمه‌شده گوردون عبارتند از: «اتوبوس انرژی، کلمه زندگی، برد از رختکن آغاز می‌شود، نجار.»

جملات برگزیده کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی:

- ناملایمات، پایان کار نیستند، بلکه شروع رویدادی بهترند.
- اگر تصور کنی که بهترین روزهایت را پشت سرگذاشته‌ای، همینطور هم می‌شود.
- باور تو باید قوی‌تر از هر تردید و حالت منفی باشد.
- ایمان و باور تو به آینده‌ای مثبت، عملکرهای امروزت را تقویت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی می‌شنویم:

- متأسفانه امروز نمی‌تونم همراهت بیام. کارهایی دارم که باید بهشون رسیدگی کنم. مثل خانواده‌م که باید ازشون مراقبت کنم. می‌فهمی که؟ پس چرا کمی وقت صرف نمی‌کنی تا اصولی رو که برات شرح دادم به کار ببری؟ هوم؟ ما فردا، همینجا، دوباره همدیگه رو ملاقات می‌کنیم. خوبه؟

- به نظر خوب میاد. فردا می‌بینمت.

بعد گوردی به دنبال غذا و آینده‌ای مثبت حرکت کرد. در طول مسیر، گوردی دندان کوسه‌ای پیدا کرد. آن را توی دهانش گذاشت و یادداشت‌هایی از آنچه سامی بهش آموخته بود روی صخره نوشت: ناملایمات پایان کار نیستند، بلکه شروع رویدادی بهترند. اگر تصور کنی که بهترین روزهایت را پشت سر گذاشته‌ای، همینطور هم می‌شود. اگر تصور کنی که بهترین روزهایت را پیش رو داری، همینطور هم می‌شود. شروع جدیدی را که به من هدیه شده است می‌پذیرم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵۲ دقیقه
قسمت اول
۱۰ دقیقه
قسمت دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کوسه و ماهی گلی: راه‌های مثبت برای پیشرفت در زمان برخاستن موج‌های تغییر
نویسنده
مترجممعصومه فرجی
گویندهمهیار ستاری، معصومه عزیز محمدی، شهاب ایلکا، اعظم حبیبی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی

داریوش پایاب
۱۴۰۱/۳/۱
عالی بود طرز فکر را تغییر میدهد و فرد را عملگرا میکند
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی

برای دریافت کتاب صوتی کوسه و ماهی گلی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.