معرفی و دانلود کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا

عکس جلد کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا

کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا نوشتهٔ هدر فارست داستان مرد میان‌سالی به اسم «فردریک» را تعریف می‌کند که دوست دارد خانهٔ بزرگ‌تری داشته باشد تا بتواند شب‌ها بدون شنیدن صدای خروپف همسرش و صدای خنده‌های بچه‌هایشان راحت‌تر بخوابد.

موضوع کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا چیست؟

خانهٔ فردریک و خانواده‌اش تنها یک چهاردیواری با یک اتاق است. او آرزو دارد خانهٔ بزرگ‌تری داشتند تا همه بتوانند در آن آرام و خوشحال باشند. او در نهایت تصمیم می‌گیرد نزد پیرزن آگاه و خردمند برود و از او مشورت بگیرد. اما راه‌حلی که پیرزن به او می‌دهد بسیار عجیب و غیرقابل‌باور است. او به فردریک می‌گوید یک مرغ، یک بز، یک گوسفند و یک گاو بگیرد و همهٔ آن‌ها را به خانه‌اش ببرد.

فردریک به حرف او گوش می‌کند و همهٔ این حیوانات را به خانهٔ کوچکش می‌برد. اما آرامشش بیشتر از قبل مختل می‌شود و شب‌ها نمی‌تواند از صدای زیاد آن‌ها بخوابد. او که حسابی کلافه شده بود، دوباره نزد پیرزن می‌رود و از صدای زیاد حیوانات شکایت می‌کند. پیرزن به او می‌گوید حالا به خانه برگرد و همه حیوانات را بیرون ببر. فردریک بعد از بیرون آوردن حیوانات از خانه‌اش متوجه می‌شود که خانه کوچکشان چه آرامشی دارد و او خیلی بهتر از قبل می‌تواند بخوابد...

قصهٔ بامزه و سرگرم‌کنندهٔ هدر فارست (Heather Forest) درواقع الهام گرفته از یک داستان فولکوریک از اروپای شرقی است. کتاب خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا (A Big Quiet House) به کودکان یاد می‌دهد اوضاع همیشه می‌تواند بدتر از چیزی که هست بشود؛ بنابراین ما باید همیشه بابت داشته‌هایمان قدردان باشیم و بهانه نیاوریم.

نکوداشت‌های کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا:

- فارست با لحنی ریتمیک داستان‌سرایی خود، نسخه‌ای فوق‌العاده جذابی از داستان عامیانه قدیمی «همیشه می‌تواند بدتر باشد» را به ما ارائه می‌دهد. (بوکلیست - نشریه انجمن کتابخانه‌های آمریکا)

- تصاویر رنگارنگ سوزان گرینشتاین لحن طنز لذت‌بخشی به داستان می‌بخشد. (School Library Journal - مجله ماهانه آمریکایی)

- فارست لحن خود را با قافیه‌ها و آهنگ‌های متناوب تقویت می‌کند و مخاطب را با سروصدای حیوانات جذب داستان می‌کند. (پابلیشرز ویکلی - مجله خبری تجاری هفتگی در آمریکا)

کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصهٔ آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا می‌شنویم:

فردریک نمی­‌دونست که یک مرغ چطور می‌­تونه خونه‌­ش رو بزرگ­تر کنه. اما با این حال به حرف پیرزن خردمند گوش داد. اون بین راه یک مرغ بزرگ گرفت و با خودش به خونه برد و اون رو توی آشپزخونه، زیر میز غذاخوری گذاشت. بعد روی تخت دراز کشید تا بخوابه. اما چشم‌­هاش حتی گرم هم نشده بودن که با سرو صدای بچه­‌هاش از جاش پرید. مرغ قرمز از زیر میز بیرون اومده، شروع به نوک زدن بچه­‌ها کرده بود و دور تا دورِ خونه می­دویید. در و دیوار کلبه پر از پَرِ مرغ شده بود، بچه­‌ها گریه می­‌کردن و زن فردریک سعی می‌­کرد اون­‌ها رو آروم کنه. فردریک دوباره لباس گرم به تنش کرد و به­ طرفِ خونه‌­ی پیرزن خردمند راه افتاد...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهنرگس داغمه چی، عارف امیری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا

برای دریافت کتاب صوتی خونه‌ی بزرگ بی سر و صدا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.