معرفی و دانلود کتاب تجسم خلاق

عکس جلد کتاب تجسم خلاق
قیمت:
۱۹۵۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تجسم خلاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تجسم خلاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تجسم خلاق

کتاب تجسم خلاق نوشته شاکتی گواین، هنر به کارگیری تصورات و عبارات تاکیدی به منظور ایجاد تغییرات مثبت در زندگی است و در زمینه‌های تندرستی، شغل، ورزش، هنر و خلاقیت به طور چشمگیری اثرات مطلوب دارد.

این کتاب راهنمای اصولی شامل مراقبه، تمرینات و تکنیک‌هایی برای به کارگیری قدرت قوه تخیل و خلق آنچه که واقعا می‌خواهید، تغییر الگوهای منفی، بهبود عزت نفس، رسیدن به اهداف شغلی، افزایش کامیابی، بهبود خلاقیت، افزایش انرژی و زنده دلی، بهبود تندرستی، تجربه آرامش عمیق و... است.

تجسم خلاق، به کارگیری تخیل برای خلق خواسته‌های شما در زندگی است. تجسم خلاق موضوعی تازه نیست. در گذشته، در حال حاضر و در حقیقت هر دقیقه آن را به کار می‌گیرید. تجسم خلاق، در حقیقت همان توانایی طبیعی تخیل و انرژی خلاق اصلی کائنات است که بی‌وقفه و بدون آگاهی از وجودش، از آن بهره می‌گیرید. در گذشته، بسیاری از ما قدرت تجسم خلاق را ندانسته به کار برده‌ایم.

به دلیل بد‌بینی نسبت به زندگی، به طور غریزی و ندانسته منتظر کمبودها، محدودیت‌ها و مشکلات بودیم و آن‌ها را جزئی از زندگی خود تصور می‌کردیم و تا حدی نیز آن‌ها را برای خود ایجاد کرده‌ایم.

در حقیقت شاکتی گاوین (Shakti Gawain) در کتاب تجسم خلاق (Creative visualization) به کارگیری تخیل خلاق طبیعی را به شیوه‌ای آگاهانه و به عنوان یک تکنیک خلق تمایلات حقیقی شما: عشق، تحقق آرزو‌ها، لذت، برقراری روابط مطلوب، کار فوق‌العاده، ابراز وجود، سلامتی، زیبایی، دارایی، یا سلامت روانی و آرامش درونی و خلاصه هر آرزویی که دارید، آموزش می‌دهد. به کارگیری تجسم خلاق، کلید بهره‌برداری از مواهب طبیعی و نعمات زندگی است.

در بخشی از کتاب تجسم خلاق می‌خوانید:

از این که نیروی تجسم خلاق برای مقاصد شوم به کار رود، نترسید. تجسم خلاق ابزاری است برای بر طرف کردن موانعی که خودمان در راه جریان هماهنگ، بیکران، طبیعی و دوست داشتنی کائنات خلق کرده‌ایم. تنها زمانی تجسم خلاق مؤثر است که در مسیر اهداف و نیات والای انسانیت و در جهت خیر و صلاح همه موجودات باشد.

چنانچه کسی از این تکنیک قوی در جهت نیل به اهداف مخرب بهره گیرد، نشانه غفلتش از قانون حاصل کردار انسان است. درست به مصداق قانون جاذبه و دافعه، هر چه بکاری همان را درو می‌کنی. هر چه که برای دیگران بخواهید، همیشه به خودتان باز می‌گردد. این بازگشت می‌تواند در زمینه دوستی و محبت و التیام دردها باشد، یا نیات منفی و مخرب. یعنی هر بیشتر از تجسم خلاق برای دوستی، محبت، خدمت به دیگران و نیات والای انسانیت بهره‌ گیرید، به همان نسبت به طور طبیعی محبت، شادی و کامیابی به سوی شما خواهد آمد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه ناشر
مقدمه‌ای برای چاپ مجدد
نامه‌ای برای خوانندگان
بخش اول: اصول تجسم خلاق
تجسم خلاق چیست؟
چگونگی عملکرد تجسم خلاق
تمرین ساده تجسم خلاق
نقش و اهمیت آرامش
چگونگی تجسم
چهار مرحله اساسی برای تجسم خلاق مؤثر است
تجسم خلاق تنها در جهت خیر و صلاح گام بر می‌دارد
عبارات تأکیدی
یک تناقض معنوی
بخش 2: کاربرد تجسم خلاق
تجسم خلاق را بخشی از زندگی خود قرار دهید
بودن، کنش و داشتن
سه عامل ضروری
اتصال با ضمیر برتر
شنا در مسیر آب
موفقیت
پذیرفتن خیر و صلاح خود
ریزش و تراوش
شفا دادن
بخش 3: مدیتیشن و عبارات تأکیدی
بنا کردن و تداوم جریان انرژی
بازگشایی مراکز انرژی
آفرینش خلوتگاه خود
ملاقات با راهنما
تکنیک حباب صورتی
مدیتیشن شفابخش
نیایش
شیوه‌های بکارگیری عبارات تأکیدی
بخش 4: تکنیک‌های خاص
داشتن دفتر تمرین تجسم، فکر جالبی است
شفاف‌ سازی یا پالایش
نوشتن عبارات تأکیدی
تعیین هدف
صحنه دلخواه
نقشه‌های گنج
سلامتی و زیبایی
تجسم خلاق به صورت گروهی
تأثیر تجسم خلاق بر روابط
بخش 5: خلاق زیستن
آگاهی خلاق
کشف غایت برتر خویش
زندگی اثر هنری شماست

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تجسم خلاق
نویسنده
مترجممژگان مقتدری
ناشر چاپیانتشارات کتاب کیمیا
سال انتشار۱۳۸۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۲
زبانفارسی
شابک978-964-8905-08-8
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۵۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تجسم خلاق

صنم صارمی
۱۴۰۱/۱/۷
یه کتاب بسیار عالی از شاکتی گواین این کتاب یکی از بهترین کتابهایی برای تقویت قدرت تخیل هستش که معجزه میکنه. کسایی که کیفیت زندگیشون براشون مهمه بهشون پیشنهاد مزکنم که حتما این کتاب رو بخونن. من ۱۰ ساله دارم کتابهای رونشناسی میخونم ازتون میخوام اگه تمایل دارین به خودتون کمک کنید. برای زندگی و حتما و آیندتون این کتاب بخونید از همه مهمتر عملا تمارینش رو انجام بدین تا وارد زندگیتون کرده باشین که این مهمترین بخش ماجراست. از این کتاب در روشهای کتاب درمانی روانشناسی هم استفاده میشه یعنی بایه تیر چند نشون میزنید. علاوه بر این که خوندنش رو پیشنهابد میکنم ازتون میخوام به اشتراک بزارید تا به گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی کمک کرده باشیم. ممنون از تک تکتون.
اناهیتا میر
۱۴۰۰/۱/۱۸
این کتابو وقتی که ایران بودم مامانم همیشه توی قفسه‌ی کتاب خونش داشت اما متاسفانه قدرشو ندونستم و نخوندمش تا مدتها دنبالش بودم (نسخه‌ی فیزیکی) بعدش دیگه تصمیم گرفتم که از کتابراه نسخه‌ی الکترونیکیش رو بخرم و بخونم که واقعا خوبه چون یادگیری تجسم کردن صحیح در رسیدن به خواسته‌ها خیلی موثره 🤩
میترا وکیل
۱۳۹۹/۵/۱۰
کتابی زیبا. دریچه اصلی برای رسیدن به خواسته ها. دریچه‌ای که در شلوغی فعالیت‌های جسمی روزانه برای تحقق آرزوها، کاملا مهجور مانده، در صورتی که این دریچه، دروازه اصلی شهر آرزوهای ماست. پیشنهاد می‌کنم هر شش ماه یک بار با تامل، تاکید می‌کنم با تامل بخوانید، راهنمایی‌ها را اجرا کنید، خیلی هم سخت نگیرید.
yasaman R
۱۴۰۰/۱۲/۴
دوست عزیز، این کتاب واقعا سر راه کسانی قرار میگیره که بتوانند مطالب آن را درک بکنند و آمادگی فهم مطالب آن را داشته باشند. پس به شما تبریک میگویم که جز این افراد هستید. من به شخصه برای وجود این کتاب و تعالیمی که در آن وجود داره خدواندگار را شکر میکنم. امیدوارم که در جریان خواندن این کتاب سرشار از آرامش باشید🌹
سایا سایا
۱۳۹۷/۵/۲۲
روش‌هایی ساده و موثر ارائه داده، بخصوص قسمت شفاف سازی عالی بود و منو از شر گذشته خلاص کرد و موردی رو فهمیدم ک از بچگی عذابم میداده تا حالا
Reza Ruhani
۱۳۹۹/۶/۲
توصیه می‌کنم که این کتاب رو همراه با تمرین‌های خود هیپنوتیزم انجام بدید چون تجسم خلاق باعث میشه که امواج و فرکانس‌هایی رو به کائنات انتقال بدین و خود هیپنوتیزم می‌تونه این فرکانس هارو صد بلکه هزاران برابر قوی تر کنه
امیدوارم موفق باشید
ابراهیم طاهری
۱۳۹۷/۹/۲۶
با سلام خدمت همه کاربران عزیز کتابراه
این کتاب واقعا مفیده و با این قیمت هیچ جایی پیدا نمیشه.
خیلی خیلی از کتابراه بابت تخفیفاتش شگرگذارم‌که این امکان رو فراهم کرده تا با کمترین هزینه بیشترین استفاده رو ببریم
کاربر Z
۱۳۹۷/۵/۲۱
سلام کتاب بی‌نظیری ست و از کتابراه بسیار متشکرم به خاطر تخفیف‌های بسیار عالی کتاب هاش
تقی باقری
۱۴۰۰/۳/۶
این کتاب نکاتی داره که اگه تمرین و تکرار بشه میتونین خودتون رو درمان کنین. میتونین از نظر ذهنی خودتون و زندگیتون رو کنترل کنین. کسانی که علاقمند به انرژی درمانی هستن این کتاب به عنوان پیش نیاز توصیه میشه🤗🤗
حسین محمدی
۱۳۹۸/۱/۱۲
این کتاب باعث میشه که شما قدرت تجسم و قدرت آفرینش خودتون را درک کنید تا بتوانید از این کتاب فوق العاده نهایت استفاده را ببرید, این کتاب درهای از نعمت و خوشبختی را وارد رندگی همه افراد میکنه
Habib Razavi
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
سلام
کتاب فوق العاده ای، این کتاب را خیلی از اساتید موفقیت ایران توصیه می‌کنند که خوانده بشود من هم توصیه می‌کنم که بخوانید و به دستورالعمل هاش عمل کنید
مریم جلالی
۱۳۹۹/۱/۲۳
قانون جذب بعنی یعنی داشتن یه حس عالی تا رسیدن به هدف هرچقدر قدرت تجسم رو بالا ببریم و مثبت باسیم زودتر بهش میرسیم. عالیه دوستان کسانی که در زمینه قانون جذب مطالعه دارن حتما بخونن.
rasoul yal
۱۳۹۷/۷/۲۲
عالی است
امیدوارم این کتاب نیز صوتی ارائه شود
تشکر از کتابراه
فاطمه افراسیابی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
کتاب خیلی خوب و فوق العادیه. مخصوصا برای ماهایی که با توجه به سنمون دیگه قدرت تجسم رو از دست دادیم. خیلی کمکه. پیشنهاد میکنم حتما بخونید بلکه راهگشای زندگیتون باشه.
monika motallebi
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
خیلی خیلییی فوق العاده بود این کتاب من از کتاب خونه خوندم ولی تاحالا ندیده بودم جایی بفروشنش حتما بهتون پیشنهاد میکنم بخونید این کتاب بحثش از کتاب‌های دیگه جداس
مشاهده همه نظرات ۱۴۰

راهنمای مطالعه کتاب تجسم خلاق

برای دریافت کتاب تجسم خلاق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.