معرفی و دانلود کتاب کوچک شانس

عکس جلد کتاب کوچک شانس
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کوچک شانس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کوچک شانس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کوچک شانس

کتاب کوچک شانس اثر ریچارد وایزمن، یک راهنمای استثنایی شامل نکته‌ها، ترفندها و توصیه‌هایی مفید برای جذب خوش‌شانسی است.

شانس تأثیر به سزایی در زندگی ما دارد. چند ثانیه بدشانسی می‌تواند زحمات چندین ساله را از بین ببرد، در حالی که یک لحظه خوش‌شانسی می‌تواند منجر به موفقیت و شادکامی‌ شود. شانس این قدرت را دارد که ناممکن را ممکن کند و بین زندگی و مرگ، تشویق و تنبیه، شادکامی و یأس، تفاوت ایجاد کند. ولی چرا بعضی‌ها به ‌طور استثنایی خوش‌شانس‌‌اند، ولی بعضی دیگر با بخت بدی مواجهند؟

خوب است بدانید؛ از نظر علمی ثابت شده که اصول این کتاب می‌تواند برایتان خوش‌اقبالی به همراه بیاورد. کتاب کوچک شانس (The little book of luck)، به شما کمک خواهد کرد تا با خوش‌بختی زندگی کنید. این کتاب کم حجم و سرشار از اطلاعات درست، راهنمایی‌های مفید و سرگرم‌ کننده است. تمرینات عملی و گفتارهای الهام‌ دهنده، بدین دلیل طراحی شده تا اقبال شما را افزایش دهد.

ریچارد وایزمن (Richard Wiseman)، طی ده سال با بررسی کردن زندگی صدها فرد خوش‌شانس و بدشانس، تحقیقاتی علمی در زمینۀ شانس انجام داده‌ است. این کار آشکار کرد که افراد خوش‌شانس و بدشانش، بخت بد و خوب خود را با نحوۀ رفتار و افکارشان ایجاد می‌کنند. مهم‌تر این که، تحقیقات نشان داد، هرکس این امکان را دارد، تا حدی شانس خود را افزایش دهد. افراد بدشانس می‌توانند، خوش‌شانس شوند و افراد خوش‌شانس، خوش‌شانس‌تر.

جملات برگزیده کتاب کوچک شانس:

- یک گرم شانس از یک کیلو عقل بهتر است.
- افراد خوش‌شانس علایق‌شان را در زندگی دنبال می‌کنند.
- شکست، تنها فرصتی برای آغازی دوباره است، فقط این بار عاقلانه‌تر.
- راز یک زندگی سعادتمند این است که نسبت به آنچه که داری شکرگزار باشی.
- چهار چیز که بازگشت ندارند: حرف زده شده، تیر انداخته شده، گذشته و فرصت نادیده گرفته شده.

در بخشی از کتاب کوچک شانس می‌خوانیم:

دست از تثبیت مشکل بکشید و کاری را بکنید که افراد خوش‌شانس می‌کنند، روی تحت کنترل گرفتن و پیدا کردن راه حل تمرکز کنید.

من همیشه خودم را به خاطر بدشانس بودنم سرزنش می‌کردم. از شغلم راضی نبودم و دنبال شغل جدیدی بودم، بدون آن که موفقیتی به دست آورده باشم. تعدادی نامه به اشخاص نوشتم، ولی پاسخی دریافت نکردم، برای همین خیلی غمگین بودم. در طی دورۀ مدرسۀ شانس تصمیم گرفتم که بیشتر مثبت شوم. با یکی از شرکت‌ها دوباره تماس گرفتم و درخواست پاسخ کردم. آن‌ها به من گفتند که نامۀ من با دودلی نوشته شده بود و من برای شغلی که درخواست داده بودم که صلاحیت لازم را نداشته‌‌ام. مثل این بود که من با تعیین اهداف غیر واقع‌بینانه، شانس بدی را به وجود آورده بودم. تصمیم گرفتم که یک بار دیگر امتحان کنم، ولی این بار به شرکت‌های بزرگ‌تری نامه نوشتم و روی مهارت‌های اصلی‌ام تأکید کردم. دو روز بعد برای یک مصاحبه دعوت شدم. آن شغل اصلاً مناسب نبود و من ردش کردم. بعد فکر کردم که افراد خوش‌شانس، چه ‌طور همیشه فرصت‌های خودشان را زیاد می‌کنند، برای همین تصمیم گرفتم که ادامه دهم.

مصاحبه را ادامه دادم و دربارۀ خودم رک و پوست‌ کنده صحبت کردم. آن روز عصر از شرکت با من تماس گرفتند و خواستند که دوباره مرا ببینند. وقتی که رفتم به من گفتند که آن‌قدر تحت تأثیر رفتارم قرار گرفته‌‌اند که تصمیم گرفته‌‌اند شغلم را عوض کنند و مقام بالاتری را به من پیشنهاد داده‌‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کوچک شانس
نویسنده
مترجمحسام اتابک
ناشر چاپیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۸۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۶
زبانفارسی
شابک978-964-8554-65-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کوچک شانس

Morteza Moosavi
۱۴۰۰/۷/۱۰
کتاب بسیار ساده و روتینی هست و اصلا اینطور نیست که بعد از خوندن این کتاب به یه آدم دیگه تبدیل بشید! فقط بهتون یاد میده که از فرصتاتون استفاده کنید یا خودتون خلق فرصت کنید.
سپیده ازادبخت
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
من کتاب معجزه راندا برن را مطالعه کردم بی‌نظیر است زندگی مرا از این رو ب اون رو کرده است ب همه دوستان توصیه میکنم ک این کتاب را دریافت کنن
نادر نیرومندی
۱۳۹۷/۹/۲۸
جالب بود. نگاه متفاوت به مقوله‌ی شانس. فک کنم درست میگه. مثبت فکر کنیم تا مثبت پیش بیاد. 😉
مینا رسولی
۱۳۹۷/۶/۱۱
نه اصلا خوب نبود
سید سعید قائمی زاده
۱۴۰۰/۵/۲۴
به نظر از تحقیقات علمی میاد
لاله شیرین
۱۴۰۰/۸/۱۳
عالی و تاثیرگذار
فوزیه سهامی
۱۳۹۷/۵/۱۸
کتاب عالی است.
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب کوچک شانس

برای دریافت کتاب کوچک شانس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.