معرفی و دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

عکس جلد کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت
قیمت:
37000 تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

راز اصلی هماهنگی با نیروهای جهان طبیعت و کائنات چیست؟ دیپاک چوپرا در کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت با معرفی نکات مهمی درمورد دستیابی به موفقیت و شادی در زندگی، به شما کمک می‌کند تا با لذت و عشق بیشتری زندگی کنید. این کتاب جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز در سال 1995 میلادی است.

درباره کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت:

اگر فکر می‌کنید موفقیت و خوشبختی تنها در جنبه‌های مادی زندگی حاصل می‌شود، باید گفت این تصور اشتباهی است. موفقیت شامل جنبه‌های متفاوتی می‌شود که هر یک به‌خودی‌خود اهمیت زیادی دارند و جایگاه خاصی را در زندگی ما پر می‌کنند. ثروت نیز بخشی از این جدول را پر می‌کند و در کنار موارد مهم‌تری مثل سلامتی، روابط سالم، آرامش ذهنی و بسیاری از چیزهای دیگر قرار می‌گیرد.

درواقع می‌توان گفت راز موفقیت و دستیابی به شادی در چند نکته طلایی نهفته است که دیپاک چوپرا، مربی معنوی، آن‌ها را در کتاب هفت قانون معنوی موفقیت (‎The seven spiritual laws of success: a practice guide) برای شما لیست کرده است. با شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید مسیر رسیدن به قدرت واقعی درونی خود را پیدا کنید و با استفاده از این قدرت به سمت موفقیت پیش بروید.

اگر بخواهیم به طور خلاصه قوانین اساسی معرفی شده در این کتاب را نام ببریم، می‌توان به مواردی مثل قانون توانایی مطلق، قانون بخشایش، قانون کارما یا علت و معلول، قانون کمترین تلاش، قانون قصد و آرزو، قانون عدم دل‌بستگی و قانون دارما یا غایت حیات اشاره کرد. کتاب حاضر را می‌توان یک راهنما برای تمامی ابعاد زندگی به شمار آورد که با استفاده از نکات معرفی شده در آن می‌توان در زندگی تغییراتی مهم ایجاد کرد.

دیپاک چوپرا عقیده دارد موفقیت به معنی توانایی برآورده کردن آرزوها است. او فکر می‌کند زندگی در این روزها به‌قدری ماشینی و دیجیتالی شده که انسان‌ها بسیار کمتر به بعد معنوی‌شان توجه می‌کنند؛ بنابراین در این کتاب به افراد کمک می‌کند تا با بیداری معنوی خود بتوانند برای رسیدن به موفقیت و آرزوهایشان تلاش کنند.

با شنیدن کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و عملی کردن قوانین معرفی شده در آن، می‌توانید خودتان را با طبیعت هماهنگ کنید و شادی و عشق را به درونتان برگردانید. با تقویت نگرش معنوی خود، مسیری را پیش رویتان ایجاد می‌کنید که شما را به بالاترین سطح موفقیت هدایت می‌کند. کافی است ماهیت واقعی خود را درک کنید و یاد بگیرید در هماهنگی با قوانین طبیعی زندگی کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت:

- از میان تمام کتاب‌های دیپاک، هفت قانون معنوی موفقیت، بهترین و اصلی‌ترین مطالب را برای داشتن زندگی باکیفیت به شما ارائه می‌دهد. این کتاب باشکوه است. (آنتونی رابینز، نویسنده)

- هفت قانون معنوی موفقیت، راهنمایی شگفت‌انگیز برای کسانی است که می‌خواهند یک زندگی پویا، انسانی و رضایت‌بخش برای خود ایجاد کنند. (کن بلانچارد، نویسنده)

- آموزه‌های چوپرا به هفت اصل ساده تقطیر شده است که می‌تواند در تمام عناصر زندگی شخصی برای برانگیختن موفقیت اعمال شود. ایده اصلی این است که درک و هماهنگی شخصی بدون تلاش اضافی باعث افزایش روابط و فراوانی مادی می‌شود. (Midwest Book Review)

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت مناسب چه کسانی است؟

اگر در زندگی خود دچار سردرگمی هستید، به مباحث اخلاقی و معنوی علاقه‌مندید، به دنبال تعریف درست موفقیت، خودشناسی و رابطه انسان و طبیعت هستید، این کتاب جذاب را به شما توصیه می‌کنیم.

دیپاک چوپرا را بیشتر بشناسیم:

پزشکی که می‌نویسد، شعر می‌گوید، به ادبیات عرفانی و معنوی آگاه است، مجله تایم او را یکی از 100 قهرمان برتر قرن توصیف کرده و بیش از 80 عنوان کتاب دارد، کسی جز دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) نیست. آثار او همیشه جز پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز بوده و به 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

تفکرات و آثار چوپرا شهرت جهانی دارد چرا که او را از بنیان‌گذاران درمان معنوی می‌دانند و همواره به نقش مهم و اثرگذار معنویت و خودشناسی برای درمان بسیاری از بیماری‌های جسمی و روحی معتقد است. دیپاک چوپرا معتقد است که انسان می‌تواند به‌سلامتی کامل و شرایطی عاری از بیماری که هرگز احساس درد نکند، برسد و حتی پیر نشود و مرگ به سراغ او نیاید.

چوپرا معتقد است که بدن انسان متشکل از ماده نیست بلکه از انرژی و اطلاعات تشکیل شده است. به همین خاطر پیری انسان قابل تغییر است؛ می‌تواند سرعت بگیرد، کند شود و حتی برای مدتی متوقف شود. همان‌طور که وضعیت روانی فرد تعیین می‌کند. از معروف‌ترین کتاب‌های ترجمه شده چوپرا در ایران می‌توان به «اکسیر»، «بازتاب سایه»، «جاده عشق»، «چگونه خدا را بشناسیم» و «جوان‌تر شوید و عمر طولانی‌تری داشته باشید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت می‌شنویم:

چنانچه به طبیعت نگاه کنید می‌بینید که در همه‌جا حداقل تلاش وجود دارد. چمن برای رشد تلاش نمی‌کند. فقط رشد می‌کند. ماهی تلاشی برای شناکردن ندارد. فقط شنا می‌کند. گل‌ها تلاشی برای شکوفه دادن نمی‌کنند. فقط شکوفه می‌دهند. پرندگان تلاشی برای پرواز ندارند. آن‌ها پرواز می‌کنند. این خصلت‌ها ماهیت ذاتی آن‌ها است.

زمین تلاش نمی‌کند بر محورش بچرخد. این ماهیت زمین است که با سرعت سرسام‌آوری بچرخد و در فضا بگردد. طبیعت نوزادان است که شاد باشند. ماهیت خورشید درخشیدن است. درخشش و چشمک زدن ماهیت ستارگان است و ماهیت انسانی این است که آرزوهایش را به‌سادگی و با کمترین تلاش به‌صورت مادی تحقق بخشد.

در علم ودایی، فلسفهٔ قدیمی هندوستان، این قاعده به‌عنوان اصل اقتصاد یا فعالیت کم و دستاورد بیشتر خوانده می‌شود. در نهایت به جایی می‌رسید که هیچ کاری انجام نمی‌دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
شناسنامه
7 دقیقه
مقدمه
22 دقیقه
یک: قانون توانایی خالص
15 دقیقه
دو: قانون بخشش
16 دقیقه
سه: قانون کارما یا علت و معلول
19 دقیقه
چهار: قانون حداقل تلاش
20 دقیقه
پنج: قانون هدف و آرزو
14 دقیقه
شش: قانون عدم وابستگی
14 دقیقه
هفت: قانون دارما یا هدف زندگی
11 دقیقه
خلاصه و نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت
نویسنده
مترجممژده ودادی
گویندهدادبه دادمهر
ناشر چاپیانتشارات کتاب کیمیا
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
37000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

مریم بیاتى
۱۴۰۱/۸/۷
بی نهایت کتاب خوبیه
سه بار این کتاب و گوش کردم
حتما بازهم گوش خواهم کرد،
درک و بکارگیری مطالبش سخته
اما واقعا زندگی رو زیباتر میکنه😊 یک دنیا سپاس از کتابراه که نسخه صوتی و در اختیارمون قرار داد🙏🏽
Afsane Varzeshi
۱۴۰۱/۱۰/۱۶
این کتاب نوعی عرفان و خودسازی را از طریق معنویت را به خواننده رهنمون می‌شود. برای کسانیکه واقعا قصد خودسازی و اتصال به پروردگار دارن بسیار عالیه،
Mona Shafiei
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
سلام. کتاب بسیار خوبیه. با گوش دادنش حس و حال و آرامش خوبی بدست میارید. گویندگی خوبی هم داره و شنیدنش رو به همه توصیه میکنم. موفق باشید.
صدیقه فتحی
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
کتاب جالبی هست
البته من قبلا این کتاب را مطالعه کرده بودم ولی خوانش کتاب هم خوب بود
رعایت این هفت قانون مطمئنا راهگشا خواهد بود
تارا رضایی
۱۴۰۱/۷/۲۹
کتاب فوق العاده‌ای که باید بارها و بارها گوش داد تا ملکه ذهن بشه، عالی بود، متن، صدای راوی و گاها موزیک
مریم السادات طباطبایی راد
۱۴۰۱/۵/۱۳
دوبار گوش دادم خیلی خوب بود مختصرومفید وجالب
کاش همه رعایت کنن این ۷قانون را
صدای گوینده هم عالی بود
محمد قنبریها
۱۴۰۱/۵/۳
چوپرا عالیست، همه کتابهاش خوبه
ممنون از کتابراه که امکان گوش دادن رو به همه کتاب‌ها داره فراهم میکنه
Faraz Tirgar
۱۴۰۰/۱۱/۲۸
پی بردن به اینکه چرا زندگی می‌کنیم و پیروی از این قوانین می‌تواند بسیاری از مشکلات و دغدغه‌های آدمی را از میان بردارد.
محمد شمس الدین
۱۴۰۲/۴/۱۲
کتاب خوب و جالبی هست، و قطعا می‌تونه به بهبود زندگی انسانها کمک شایانی کنه. متشکرم
فائزه یزدانی‌پور
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
احساس آرامشی که در زمان شنیدن کتاب به آدم دست میده بی نظیره
ممنون بابت انتشار این گنج
Leyla Sadegh
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
به نظرم به یک بار خواندن و گوش دادنش می‌ارزه
صدای گوینده هم خوب بود.
سپاس از کتابراه🙏🌷
احمد جعفری
۱۴۰۲/۶/۹
کتاب خوبی بود. دیدگاه فلسفه و کلی نگر عالی بیان شد. گوینده میتونست بهتر عمل کنه
Moein Rostami
۱۴۰۲/۱/۲۴
کتاب مفید و بی نظیر هست، چندین بار مطالعه کنید تا ملکه ذهنتان شود
عباد مرادی
۱۴۰۱/۶/۴
عالی... بی نظیر ‌.. ‌. کاربردی... قدرتمند...
مهیار محبوبی
۱۴۰۰/۱۲/۹
عالی تر از این نمیشد، هفت هم عدد مقدسی هست، مخصوصا هفت راه معنوی باشه
مشاهده همه نظرات 21

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

برای دریافت کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.