معرفی و دانلود کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر

عکس جلد کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر
قیمت:
۵۸۰۰۰ تومان - 10.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر

کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر یکی از عناوینِ مجموعه‌ داستانِ قصه‌های پریان است که در آن برخی از بهترین قصه‌های نویسنده‌ی محبوب دنیای کودکان و نوجوانان، هانس کریستین آندرسن، گرد آمده است. اگر آماده سفر هستید، هر چه زودتر بار خود را ببندید؛ زیرا با گوش سپردن به این اثر صوتی قرار است سر از شهرهای جادویی و خیالی درآورید!

درباره کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر:

کمتر کسی هست که با هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen) و آثارش آشنا نباشد. این نویسنده‌ی محبوب و پرآوازه‌ی دانمارکی، خصوصاً در میان کودکان و نوجوانان نامی آشنا و چهره‌ای بسیار محبوب است. انبوهِ داستان‌های کوتاهِ به‌یادماندنی و قصه‌های افسانه‌ای او، حتی امروز که حدود صد و پنجاه سال از مرگ خالقشان می‌گذرد، هر ساله در قالب کتاب‌های متفاوت تجدید چاپ شده و در آثار نمایشی و سینماییِ گوناگون مورد اقتباس قرار می‌گیرند.

در کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر (The Complete Fairy Tales and Stories)، به چهل اثر فراموش‌نشدنی از هانس کریستین آندرسن گوش خواهید سپرد. برخی از قصه‌هایی که در این مجموعه‌ی متنوع به چشم می‌خورند، از بهترین و مشهورترین آثار آندرسن به شمار می‌روند: از جمله‌ قصه‌هایِ «پری جنگی»، «یافتن بخت در یک تکه چوب»، و «کوتوله و زنِ باغبان».

تم افسانه‌ای که بر حال و هوای بیشترِ داستان‌های هانس کریستین آندرسن غالب است، در برخی از قصه‌های کوتاهِ کتاب نیز وجود دارد. علاوه بر این، این کتاب پُر است از اتفاقات پیشبینی‌ناپذیر، کاراکترهای دوست‌داشتنی و گاهی عجیب‌الخلقه، سرزمین‌های خیالی و شگفتی‌های بسیارِ دیگر؛ شگفتی‌هایی که نظیرشان را هیچ‌ کجای دیگر نمی‌توان یافت؛ نه در قدیمی‌ترین قصه‌های پریان و نه در جدیدترین انیمیشن‌های والت دیزنی!

در پایان، ذکر این نکته ضروری‌ست که در کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر، علاوه بر قصه‌های هانس کریستین آندرسن می‌توانید به برخی از مقالات و یادداشت‌های او درباره‌ی نویسندگی نیز گوش بسپارید، و از این طریق با زیروبم‌های نبوغ و استعدادِ خالق «جوجه اردک زشت» بیشتر آشنا شوید.

کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر مناسب چه کسانی است؟

کودکان 8 تا 12 ساله و نوجوانان 12 تا 15 ساله، مخاطبین اصلی داستان‌های این کتابند.

با هانس کریستین آندرسن بیشتر آشنا شویم:

وی به سال 1805 و در خانواده‌ای نسبتاً سرشناس از اهالی دانمارک به دنیا آمد. یازده ساله بود که پدرش را از دست داد و علاوه تحمل فقدانی عاطفی، خیلی زود، حتی پیش از آنکه دنیای کودکی‌اش به پایان برسد، برای گذران زندگی، خود را ناگزیر از کار کردن دید. آندرسن که از همان سنین نوجوانی متوجه علاقه‌ی شدید خود به دنیای هنر و ادبیات شده بود، در چهارده سالگی به کپنهاگ عزیمت کرد و در یک سالن تئاتر مشغول به کار شد. در همین دوران بود که بنا به توصیه‌ی دوستان و همکاران باتجربه‌ای که داشت، نوشتن را به طور جدی آغاز کرد، و طی سالیانی که از پی آمد، آثاری را به رشته‌ی تحریر درآورد که امروزه بسیاری ادبیات دانمارک را به واسطه‌ی آنها می‌شناسند.

هانس کریستین آندرسن در سال 1875 از دنیا رفت. گفتنی است که زادروز او به عنوان روز جهانی کتاب کودک نامگذاری شده است. آنچه در پیش می‌آید، عناوینِ برخی از مهم‌ترین آثار این نویسنده است: «جوجه اردک زشت، ملکه برفی، زندگی من، دخترک کبریت فروش، بندانگشتی، پری دریایی کوچولو، لباس جدید پادشاه.»

در بخشی از کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر می‌شنویم:

در روزگار قدیم که پدربزرگ پسربچه کوچکی بود، شلوار و کت قرمز به تن می‌کرد و حمایل به کمر و پر به کلاهش می‌زد. آخر، این طرز لباس پوشیدن پسربچه‌های خوش‌پوش بود. آن وقت‌ها خیلی چیزهای با امروز فرق می‌کرد. بیشتر وقت‌ها در خیابان رژه می‌رفتند و نمایش می‌دادند. و امروزه ما دیگر هیچ رژه و نمایشی نداریم. چون خیلی قدیمی شده و پسند روز نیست. اما شنیدن حرف‌های پدربزرگ در این خصوص جالب است.

«وقتی صنف کفاش‌ها تابلویشان را از تالار قدیمی صنف به تالار تازه می‌بردند، روز بزرگی بود. در جلوی دسته یک پرچم ابریشمی بزرگ با نقش یک پوتین گنده و عقابی دو سَر حمل می‌شد. بعد پیرترین استاد کفاش می‌آمد. شمشیر دو دمِ از غلاف‌کشیده‌ای در دست داشت که به نوکش لیمویی فرو رفته بود...»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۸ دقیقه
قسمت اول
۲۹ دقیقه
قسمت دوم
۳۳ دقیقه
قسمت سوم
۲۰ دقیقه
قسمت چهارم
۲۴ دقیقه
قسمت پنجم
۲۷ دقیقه
قسمت ششم
۲۸ دقیقه
قسمت هفتم
۲۵ دقیقه
قسمت هشتم
۱۷ دقیقه
قسمت نهم
۲۲ دقیقه
قسمت دهم
۲۷ دقیقه
قسمت یازدهم
۲۹ دقیقه
قسمت دوازدهم
۲۵ دقیقه
قسمت سیزدهم
۲۷ دقیقه
قسمت چهاردهم
۲۳ دقیقه
قسمت پانزدهم
۲۱ دقیقه
قسمت شانزدهم
۲۸ دقیقه
قسمت هفدهم
۲۷ دقیقه
قسمت هجدهم
۱۶ دقیقه
قسمت نوزدهم
۲۴ دقیقه
قسمت بیستم
۲۱ دقیقه
قسمت بیست و یکم
۲۹ دقیقه
قسمت بیست و دوم
۳۳ دقیقه
قسمت بیست و سوم
۳۳ دقیقه
قسمت بیست و چهارم
۲۱ دقیقه
قسمت بیست و پنج
۲۳ دقیقه
قسمت بیست و ششم
۳۲ دقیقه
قسمت بیست و هفتم
۳۲ دقیقه
قسمت بیست و هشتم
۲۵ دقیقه
قسمت بیست و نهم
۲۶ دقیقه
قسمت سی‌ام

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر
نویسنده
مترجمجمشید نوایی
گویندهمریم پاک ذات، آرمان سلطان زاده
ناشر چاپیانتشارات نگاه
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی نوجوان، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۸۰۰۰ ت - 10.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر

فاطمه اسدی
۱۴۰۰/۹/۱۷
خیلی زیاااده هنوز تمومش نکردم ولی کلا بیش از حد فانتزی و تینیجه پر از شاهزاده‌های سوار اسب سفید که قراره به دخترو خشبخت کنن در کل به نظرم اصلا برای دختر بچه‌ها آموزنده نیست
ستاره توانا
۱۴۰۱/۸/۲۵
سلام من صدای خانم شهره روحی رو برای داستانها بسیار بیشتر دوست دارم. لطفا از صدای ایشون هم برای این داستانها استفاده کنید. واقعا آرامش بخش و خیال انگیز هست صدای ایشون.
زهرا قائدی
۱۴۰۱/۱/۲۷
نکته مثبت کتاب این هستش ک هر بخش به یه داستان اختصاص داره و ب سرعت شروع و ب سرعتم ب پایان میرسه❤
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر

برای دریافت کتاب صوتی پری جنگلی و 39 داستان دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.