معرفی و دانلود کتاب صوتی باز انجام

عکس جلد کتاب صوتی باز انجام
قیمت:
33000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باز انجام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باز انجام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی باز انجام

کتاب صوتی باز انجام نوشته‌ی جیسون فراید و دیوید هاینمیر هانسن، اثری فوق‌العاده، جدید و کاربردی در زمینه کسب‌وکار است. به این کتاب گوش فرا دهید تا تمام آموزه‌هایی که تاکنون در دنیای تجارت شنیده‌اید از ذهن‌تان پاک شود و این بار با روشی ساده و مفید به موفقیت برسید.

درباره کتاب صوتی باز انجام:

اگر به دنبال راهی آسان، سریع و فوق‌العاده برای موفقیت در تجارت‌تان هستید، کتاب صوتی باز انجام (Rework) می‌تواند با زبان و رویکرد ساده خود، مسیر را به شما نشان دهد.

بیشتر کتاب‌های تجاری توصیه‌هایی قدیمی به شما می‌کنند اینکه یک طرح تجاری بنویسید، رقبا را شناسایی کنید، به دنبال سرمایه‌گذار باشید و... اما کتاب باز انجام به شما روش‌هایی جدید و کاربردی یاد می‌دهد؛ راهکارهایی که خود نویسندگان آن، برای شرکت‌هایشان به کار برده‌اند و نتیجه آن جز موفقیت نبوده است.

با خواندن این اثر خواهید فهمید که چرا بسیاری از برنامه‌‌ریزی‌هایتان سودمند نیست، چرا نیازی به سرمایه‌گذاران خارجی ندارید و چرا بهتر است که رقابت را نادیده بگیرید؛ در حقیقت شما به کمتر از آنچه فکر می‌کنید، نیاز دارید. لازم نیست که معتاد به کار باشید، وقت خود را صرف کاغذ بازی و جلسات کنید یا حتی دفتر و نیروی کار تدارک ببینید؛ چرا که همه این‌ها فقط بهانه است.

کاری که واقعاً باید انجام دهید این است که زمان صحبت کردن تمام شده و حالا باید شروع به کار کنید. کتاب صوتی باز انجام راه را به تمام کارآفرینان سختکوش، صاحبان مشاغل کوچک و افرادی که از مشاغل روتین و تکراری متنفر هستند، نشان می‌دهد.

یادتان نرود که هرکسی می‌تواند تجارت خود را آغاز کند؛ بدون آنکه هفته‌ای 80 ساعت کار کنید یا پس‌انداز زندگی‌تان را تخلیه کنید. شما می‌توانید در کنار خرج و مخارج روزانه، بهره‌وری بالاتری داشته باشید و به آرزوهایتان برسید.

جیسون فراید و دیوید هینمیرهانسن را بیشتر بشناسیم:

جیسون فراید (Jason Fried) بنیانگذار و رئیس یک شرکت خصوصی مستقر در شیکاگو به نام 37 signals است که در زمینه وب و برنامه‌نویسی فعالیت می‌کند. وبلاگ این شرکت روزانه بیش از 100000 نفر خواننده دارد.

دیوید هینمیرهانسن (David Heinemeier Hansson) نیز برنامه‌نویس و بنیانگذار شرکت Basecamp و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز است. او همچنین خالق مجموعه نرم‌افزار Ruby on Rails است که برای راه‌اندازی و تأمین انرژی بیش از یک میلیون برنامه وب مورد استفاده قرار گرفته است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی باز انجام:

- زن خانه‌دار، مدیرعامل، راننده تاکسی، رستوران‌دار، سرمایه گذار و هرکس دیگری می‌تواند مخاطب این کتاب درخشان باشد. کتابی که به شما دانشی تجاری و خردی برای زندگی می‌دهد. (تام پیترز، نویسنده پرفروش کتاب در جست‌وجوی برتری)

- اگر شرایطی برای من فراهم شود که بتوانم بین کسی که کتاب باز انجام را خوانده و فردی که MBA دارد، سرمایه گذاری بکنم، انتخاب من خواننده این کتاب است. هر کارآفرینی لازم است که این اثر فوق‌العاده را بخواند. (مارک کوبان، بنیانگذار HDNet و Broadcast. com و مالک Dallas Mavericks)

- درخشش این کتاب در این است که به یاد می‌دهد تا درمورد هر آنچه درباره استراتژی و مشتری‌هایتان فکر می‌کردید، تجدید نظر کنید. اثری آموزنده که تصوری جدید از معنای مدیریت، رقابت و موفقیت به شما می‌دهد. (ویلیام سی تیلور، ویراستار بنیانگذار Fast Company و نویسنده Mavericks At Work)

- جیسون فراید و دیوید هینمیرهانسن از توصیه‌هایی در کتاب‌شان گفته‌اند، پیروی می‌کنند و به همین صورت توانسته‌اند شرکت 37signals را با موفقیت بالا اداره کنند. در این کتاب اصطلاحات بیهوده و پراکنده وجود ندارد؛ تنها صدها قانون ساده و عالی برای موفقیت به شما ارائه می‌شود. هرکسی که از کتاب‌های بی‌فایده حوزه کسب‌وکار خسته شده، باید این کتاب عالی را بخواند تا یاد بگیرد چگونه در دنیای مردن کاری خوب راه‌اندازی کند. (کریس اندرسون، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز از کتاب The Long Tail and Free)

- این کتاب کوتاه، دقیق و آماده ایجاد تغییر است. جیسون و دیوید همه قوانین را زیر پا گذاشته و پیروز شده اند. آن‌ها بارها و بارها نشان داده‌اند که روش منظم لزوماً روش درستی نیست. آن‌ها فقط آن را نمی‌گویند، بلکه به صورت عملی آن را انجام می‌دهند. (ست گودین، نویسنده پرفروش بین المللی)

کتاب صوتی باز انجام به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید به موفقیت شغلی برسید و کسب‌وکار خود را بهترین شکل ممکن اداره کنید، این کتاب صوتی برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی باز انجام می‌شنویم:

هنری فورد می‌گوید: اگر به حرف مشتریانم گوش می‌دادم، الان باید به جای یک ماشین، به آن‌ها اسب تندرو تحویل می‌دادم.

بله گفتن آسان است؛ بله گفتن به یک ویژگی دیگر در محصول، به یک ضرب العجل بیش از اندازه خوش بینانه، یک طرح نه چندان خوب. به زودی زنجیره کارهایی که به آن‌ها بله گفته‌اید، به گونه‌ای در مقابل‌تان قد علم می‌کند که دیگر حتی نمی‌توانید کارهایی را که واقعا باید انجام دهید، ببینید.

خودتان را به نه گفتن عادت دهید؛ حتی نه گفتن به بهترین ایده‌هایتان. از قدرت نه گفتن برای مشخص کردن اولویت بندی‌هایتان استفاده کنید. به ندرت از نه گفتن پشیمان می‌شوید اما در بیشتر موارد، دیر یا زود از بله گفتن پشیمان خواهید شد. مردم از نه گفتن می‌پرهیزند چون مخالفت با دیگران، احساس راحتی را از آن‌ها می‌گیرد. اما بله گفتن بدتر از نه گفتن است و سبب می‌شود مسائل را کش دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
مقدمه
17 دقیقه
به زمین زدن؛ دنیای واقعی را نادیده بگیرید
31 دقیقه
حرکت؛ کاری را انجام دهید که در زندگی دیگران تاثیر مثبت بگذارد
28 دقیقه
پیشرفت؛ کمتر چیز خوبی است.
32 دقیقه
بهره‌وری؛ واقع بین باشید
16 دقیقه
رقیبان؛ کپی برداری نکنید
12 دقیقه
تکامل؛ نه بگویید
26 دقیقه
شناساندن محصول؛ خوشحال باشید که کسی شما را نمی‌شناسد
20 دقیقه
استخدام؛ خودتان انجامش دهید
15 دقیقه
کنترل آسیب؛ مسئولیت خبرهای بدتان را به عهده بگیرید
20 دقیقه
فرهنگ؛ فرهنگ پیامد جانبی رفتار مستمر است

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی باز انجام
نویسنده،
مترجممژگان جمالی
گویندهمیلاد فتوحی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه صوتی
33000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی باز انجام

babak varasteh
۱۴۰۰/۱/۲۱
بسیارعالیه این کتاب. البته بعضی قسمتها و فصلها حسابی شما رو در چالش و تناقض با کتابهای دیگه میزاره. با اینکه همون بار اولی که خوندمش با دوفصلش اصلا موافق نبودم ولی خیلی چیز یاد گرفتم ازش. خوشحالم که صوتیش اومده.
jeff pooladian
۱۴۰۰/۶/۸
کتاب به روزی هس، سعی کرده نشون بده شرکت‌های جدید نباید همان راه و روش شرکت‌های 40 یا 50 سال پیش را طی کنند.
وحید حسین پور
۱۴۰۱/۱۲/۲۴
این کتاب یکی از بهترین کتابهایی بود که در زمینه کوچ و کسب وکار خوندم و شنیدم🌹🌹
امیر نورالدینی
۱۴۰۱/۴/۲۴
یکی از کتاب‌های بسیار تاثیر گذار و دارای تکنیک
رک و واقعی
بخونید و موفق بشید
رضا همتی گواری
۱۴۰۱/۶/۳۰
۴۰ درصد کتابو خوندم خوب بود کتاب
کاربر مرد
۱۴۰۱/۳/۲۹
بی نظیر بود توصیه میکنم حتما گوش بدید
امیر لاریجانی
۱۴۰۰/۱۰/۹
کتاب عالی و درجه یک
ranj shirwany
۱۴۰۰/۲/۲۶
تا اندازەای خوب بود
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه کتاب صوتی باز انجام

برای دریافت کتاب صوتی باز انجام و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.