معرفی و دانلود کتاب صوتی سنت شکنان

عکس جلد کتاب صوتی سنت شکنان
قیمت:
۲۶۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سنت شکنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سنت شکنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سنت شکنان

کتاب صوتی سنت شکنان نوشته‌ی استیون نادلر و بن نادلر، روایتی سرگرم کننده، روشنگرانه و طنزآمیز از اندیشمندانی‌ست که با تلاش‌ فراوان و پذیرفتن خطر، اندیشه مدرن را پایه‌گذاری کردند و مهر باطلی بر اقتدار همیشگی کلیسا، سلطنت و دوران باستان زدند.

درباره کتاب صوتی سنت شکنان:

پیش از آنکه پایه‌های فلسفه و علم مدرن بنا شود و دنیای جدید شروع به شکل‌گیری کند، متفکران و دانشمندان زیادی در قرن هفدهم میلادی تلاش کردند تا بسیاری از تفکرات غیرعلمی و خرافی را به چالش بکشند و اقتدار و تسلط آن‌ها را بر روی عموم مردم از بین ببرند. کتاب صوتی سنت شکنان (Heretics! The Wondrous (and Dangerous) Beginnings of Modern Philosophy) داستان هیجان‌انگیز اندیشمندانی‌ست که توانستند دیدگاه‌های جدیدی درباره طبیعت، دین، سیاست، دانش و ذهن انسان ایجاد کنند.

استیون نادلر (Steven Nadler) و بن نادلر (Ben Nadler) نیز با زبانی صمیمی و کمیک، در قالب قصه‌هایی جذاب، تاریخ فلسفه مدرن و زندگی فیلسوفانی نظیر گالیله، دکارت، اسپینوزا، لاک، لایب نیتس، نیوتن و... را به تصویر کشیده‌اند و همچنین از خطراتی نظیر زندان، تکفیر و اعدام می‌گویند که از سوی کلیسا و حکومت به آن‌ها اعمال می‌شده است.

کتاب سنت شکنان به خوبی نشان می‌دهد که این متفکران جنجالی توانستند نگاه تمام مردم دنیا را نسبت به خود، جامعه و جهان‌شان تغییر بدهند؛ از این ایده که زمین مرکز کیهان است تا تصور آنکه پادشاهان از سوی خداوند حقی الهی برای حکومت دارند.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی سنت شکنان:

- در سال 2018 انجمن ناشران آمریکایی در مراسم PROSE Award از این کتاب تقدیر کرد.
- انجمن کتابخانه ویسکانسین، جایزه Outstanding Achievement را در سال 2018 به این کتاب اهدا کرد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی سنت شکنان:

- معرفی بسیار سرگرم‌کننده‌ای از پدران بنیانگذار فلسفه مدرن. (Philosophy in Review)

- کتاب سنت شکنان یک خوانش آسان و سرگرم کننده از فلسفه و تاریخ آن است و نادلر به خوبی توانسته فلسفه را با زبانی کمیک و جذاب بیان بکند. (Reading Religion)

- کتاب سنت شکنان یک تجربه عالی برای مطالعه است که هم درمورد فلسفه مدرن به شما آموزش می‌دهد و لبخند را به لب‌هایتان خواهد آورد. من این کتاب را به هرکسی که می‌خواهد در مورد تاریخ مدرن بیشتر بداند توصیه می‌کنم. (Comic Bastards)

- کتابی سرگرم‌کننده که همه خوانندگان خود را راضی نگه خواهد داشت. نویسندگان نیز به خوبی داستان‌سرایی کرده‌اند و یک مطالعه لذت بخش را برای ما به وجود آورده‌اند. همچنین محتوای جذاب داستان‌ها باعث می‌شود که مخاطبان درمورد ایده‌ها و قصه‌های فیلسوفان و دانشمندان دنیای مدرن بیشتر بدانند. (NSTA Recommends)

- کتابی که هم سرگرم‌کننده است و هم روشن‌کننده! شما با خواندن این کتاب متوجه می‌شوید که چگونه اندیشه فلسفی مدرن، آموزه‌های کلیسا درمورد رابطه خدا و انسان را به چالش کشید و حق الهی پادشاهان متزلزل شد. این کتاب علاوه بر آنکه برای افراد مبتدی و علاقه‌مند به فلسفه بسیار مناسب است، برای دنبال‌کنندگان تاریخ و فلسفه نیز نکات جذابی دارد. (Kirkus)

کتاب صوتی سنت شکنان برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید با شخصیت‌های برزگ و تاثیرگذار علمی و فلسفی و دستاوردهایشان آشنا شوید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

با استیون نادلر بیشتر آشنا شویم:

او فیلسوفی آمریکایی‌ست که بر فلسفه مدرن به خصوص شروع دوران این جنبش فکری تسلط دارد. استیون نادلر استاد فلسفه در مدرسه ویلیام اچ. هی و استاد علوم انسانی در Evjue-Bascom است و از سال 2004 تا 2009 نیز رشته مطالعات یهود در دانشگاه ویسکانسین - مادیسون را تدریس می‌کرد.

همچنین یکی از آثار نادلر به نام Rembrandt's Jews نیز در سال 2004 نامزد نهایی جایزه پولیتزر شد.

در بخشی از کتاب صوتی سنت شکنان می‌شنویم:

تو معتقدی این جهان بهترین جهان ممکن است؟ گوتفرید ویلهلم لایبنیتس فیلسوف و دانشمند بزرگ و پردانش قرن بود. تخصص او حوزه‌های مختلفی را در برمی‌گرفت؛ از جمله: فلسفه، ریاضیات، منطق، فیزیک، تاریخ، زبان، سیاست و الهیات. او حساب دیفرانسیل و انتگرال یا حسابان را بسط داد که مطالعه ریاضیاتی تغییر و اعداد بی نهایت خرد بود.

اما صدای نیوتن به گوش می‌رسد؛ نیوتن می‌گوید: صبر کن ببینم! من بودم که حساب دیفرانسیل و انتگرال رو کشف کردم! او از من کپی کرد.

لایبنیتس می‌گوید: اصلا اینطور نیست. این ادعای توست!

اما احتمالا حقیقت ماجرا این بوده که آن‌ها مستقل از هم آن را کشف کردند. لایبنیتس مخترع هم بود و یک ماشین محاسبه نیز طراحی کرد. او در پاییز سال 1676، پس از چهار سال اقامت در پاریس در راه بازگشت به وطن بود. او به خاطر ماموریتی دیپلماتیک از سوی فرماندار شهر ماینتس به آنجا رفته بود اما حقیقت این بود که او به دلیل بررسی اوضاع و احوال فلسفی به آنجا رفته بود و رئیس خود را در جریان این موضوع قرار نداده بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۱۱ دقیقه
مقدمه
۲ دقیقه
روم 1600
۱۰ دقیقه
روم 1633
۲۹ دقیقه
لیدن 1640
۱۰ دقیقه
پاریس 1646
۲۱ دقیقه
لاهه 1670
۲۷ دقیقه
هانوفر 1686
۶ دقیقه
کمبریج و لندن 1650
۱۴ دقیقه
پاریس 1678
۱۹ دقیقه
لندن 1689- بخش اول
۲۰ دقیقه
لندن 1689- بخش دوم
۱۳ دقیقه
لندن 1703
۶ دقیقه
سخن آخر، ژنو 1755

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سنت شکنان
نویسنده،
مترجمشهاب الدین عباسی
گویندهامید تقوی
ناشر چاپیانتشارات مازیار
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی تاریخی، فلسفی و اجتماعی، کتاب‌های فلسفه و منطق
قیمت نسخه صوتی
۲۶۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سنت شکنان

الهام شفیع ابادی
۱۴۰۰/۲/۲۹
جمع بندی خوبی از فلاسفه اروپایی بود. شروع فلسفه به زبان ساده. بعد از گوش دادن به کتاب، نسخه چاپیشم خریدم تا داشته باشمش.
Samaneh Hooshmandi
۱۴۰۰/۲/۹
بنظرم ما همیشه باید قدردان متفکران پیشین باشیم، بخاطرتمام دست اورد‌های درست و غلط که به مرور زمان تکمیل میشود
حامد نیک مهر
۱۴۰۰/۱/۱۴
کتاب خوبی هست ولی فوق العاده هم نیست مدون نیست و روند مشخصیدرش نیست همینجوری داستان‌ها رو میگه و میره
محمد داوطلب
۱۴۰۰/۳/۲۸
کتاب خوبی برای آشنایی اولیه با فلاسفه قرن 17 و نظرات آن‌ها می‌باشد
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سنت شکنان

برای دریافت کتاب صوتی سنت شکنان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.