معرفی و دانلود کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر

عکس جلد کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر
قیمت:
۳۱۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر

اثری سودمند، سرشار از کاربردی‌ترین دستورالعمل‌های لازم برای رسیدن به موفقیت! استفن ریچاردز کاوی در کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر، با زبانی صریح و خالی از ابهام، مهم‌ترین عاداتی را که برخورداری از آنها هر فردی را تبدیل به انسانی قدرتمند و موفق می‌نماید، برای شما برشمرده است. گفتنی است که این اثر تاکنون به حدود چهل زبان زنده دنیا ترجمه شده و از عناوین پرفروش نیویورک تایمز به شما می‌رود.

درباره کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر:

افراد موفق از ذهنیتی سالم و پیشرو برخوردارند و اعمالشان همگی از اصولی خاص پیروی می‌کند؛ این قاعده‌ای عام و خدشه‌ناپذیر است. موفقیت در هیچ عرصه‌ای اتفاقی به دست نمی‌آید. نمی‌توان تمام عمر به شکلی معمولی زندگی کرد و انتظار نتایجی شگفت‌انگیز را داشت. شگفتی تنها در زندگی افرادی رخ می‌دهد که به راستی از شخصیت و ذهنیتی شگفت و بزرگ برخوردارند.

استفن ریچاردز کاوی (Stephen R Covey) در کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر (The 7 Habits of Highly Effective People)، به شما می‌آموزد که برای رسیدن به ذهنیتی که لازمه‌ی بزرگی و موفقیت است، باید چه عادت‌هایی را در خود پرورش داده، و از چه عادت‌هایی اجتناب کنید.

نکته‌ی منحصر به فردی درباره‌ی این کتاب وجود دارد، و آن این است که سبک و سیاقش به کلی با آثار مشابهِ خود تفاوت دارد. این اختلاف از آنجا ناشی می‌شود که تمرکز ریچاردز کاوی بیشتر از هر چیز بر ارائه‌ی راهکارهایی عملی به مخاطبین خود بوده است؛ به نحوی که هر کسی پس از مرور مطالب کتاب، بتواند تأثیر آن را در زندگی روزمره‌ی خود احساس کند. به عبارتی، نویسنده به دنبال این نبوده که سر شما را با مشتی شعار توخالی به درد آورد؛ بلکه کوشیده تا هرآنچه می‌گوید در راستای بهبود سطح عملکرد شما در حیطه‌های متفاوت زندگی‌تان باشد.

پس اغراق نیست اگر بگوییم هفت عادتی که استفن ریچاردز کاوی درباره‌شان سخن می‌گوید، در واقع هفت کلیدند که یکی پس از دیگری، قفل‌‌های دروازه‌‌های کامیابی را پیش روی شما خواهند گشود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر:

- کتاب «هفت عادت مردمان مؤثر» راهنمایی جامع برای موفقیت در تمام مراحل زندگی است. (ادوارد ای. برنان)
- کتابی که همواره در هنگام مشکلات به آن رجوع می‌کنم. (ریچارد‌ام. دیویس)
- وقتی استفان کاوی صحبت می‌کند، تمام مدیران به گوش می‌ایستند! (ماهنامه تجارت)

کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر مناسب چه کسانی است؟

تمام کسانی که به دنبال ایجاد تحولی جدی در زندگی کاری و شخصی خود هستند، باید به این کتاب صوتی گوش فرا دهند.

با استفن ریچاردز کاوی بیشتر آشنا شویم:

وی یکی از مشهورترین تاجران و نویسندگان آمریکایی بود. بیشتر آثار او درباره‌ی راه‌های رسیدن به موفقیت‌اند. مشهورترین کتاب کاوی، هفت عادت مردمان موثر نام دارد. این اثر تاکنون به زبان‌های گوناگونی ترجمه شده و بر مخاطبینی از چهارگوشه‌ی جهان تأثیرگذار بوده است. از دیگر آثار این نویسنده‌ی فقید، می‌توان بدین موارد اشاره کرد: «راه حل سوم، عادت هشتم، اولویت دادن به اولویت‌ها».

جملات برگزیده کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر:

- هیچ رابطه‌ی دوستانه‌ای بدون اعتماد و هیچ اعتمادی بدون تعادل و هماهنگی وجود ندارد.
- کارهای مهم‌تر هرگز نباید قربانی کارهای کم اهمیت شوند.
- ما به اصل طلایی در ذهن‌ خودمان متعهدیم؛ حالا اجازه دهید آن را در زندگی تجربه کنیم.
- دل دلایلی دارد که عقل و منطق نمی‌تواند آن را درک کند.

در بخشی از کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر می‌شنویم:

عادت چیست؟ عادت اصلی درونی‌شده است. به ویژه اگر بخواهیم درباره عادت موثر بودن گفتگو کنیم، با قانونی طبیعی، مانند سایر قوانین طبیعت سر و کار داریم. گاه می‌توانیم آن را اصول بخوانیم. مثلا در کسب و کار، شاید یکی از اصول، ارج نهادن به مشتری یا قابلیت انطباق با نگرش مشتری باشد. این امر را اصول می‌خوانیم.

حال اگر بخواهم این اصل را به شیوه‌ای درونی سازم که طریقه‌ی اجرای آن را بدانم، مشتاق یا طالب اجرای آن باشم، و بدانم که چه کاری را باید انجام بدهم، عادت ایجاد شده است. مثلاً شاید شخص بداند چگونه باید با مشتری رفتار کند و رابطه‌ی دلخواهش را به وجود آورد؛ شاید بداند چه کار باید بکند، اما میل نداشته باشد آن کار را انجام بدهد. شاید احساس کند با خودش آنگونه رفتار نمی‌شود. یا به هر دلیل دیگر انگیزه‌ی انجام دادن آن کار را در خود نیابد. در این صورت با یک عادت مواجه نیستیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴ دقیقه
درباره نویسنده
۲۱ دقیقه
مقدمه نویسنده
۳۰ دقیقه
نگاهی به هفت عادت (بخش یک)
۳۲ دقیقه
نگاهی به هفت عادت (بخش دو)
۸ دقیقه
اخلاقیات شخصیت و اخلاقیات منش
۲۶ دقیقه
عادت یک: عامل باشید
۲۹ دقیقه
عادت دو: ذهناً از پایان آغاز کنید
۲۷ دقیقه
عادت سه: نخست امور نخست را قرار دهید (بخش یک)
۲۳ دقیقه
عادت سه: نخست امور نخست را قرار دهید (بخش دو)
۲۹ دقیقه
عادت چهار: برنده - برنده بیندیشید (بخش یک)
۱۶ دقیقه
عادت چهار: برنده - برنده بیندیشید (بخش دو)
۲۷ دقیقه
عادت پنج: نخست گوش فرا دهید، سپس بخواهید به شما گوش کنند
۱۸ دقیقه
عادت شش: سینرژی (انرژی گروهی ایجاد کنید)
۱۰ دقیقه
عادت هفت: اره را تیز کنید
۱۷ دقیقه
نگاهی مجدد به هفت عادت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر
نویسنده
مترجمگیتی خوشدل
گویندهگیتی خوشدل
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۱۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر

م مسعودی
۱۴۰۱/۱/۳
هر چه بیشتر این کتاب بی‌نظیر را شنیدم بیشتر به این باور رسیدم که کتابراه در پوشش مسابقه می‌کوشد تعداد بیشتری از مخاطبین را ترغیب به شنیدن و خواندن آثار برتر کند تا در جهت تعالی فرهنگ عمومی قدمی بردارد
کتابی بی نظیر که گویی نویسنده بارها و بارها زندگی را زیسته تا بتواند نکات ناب آن را در اختیار ما
بگذارد و انصافاً بانو" گیتی خوشدل "بسیار عالمانه و با تبحر حق مطلب را در ترجمه این اثر نفیس ادا کرده‌اند⚘🙏
جملات به قدری پر معنا و عمیق انتخاب شده‌اند که هر چه کوشیدم گزیده‌ای از آن‌ها را در متنی خلاصه کنم نتوانستم یکی را بر دیگری ترجیح دهم و فقط یک مترجم آگاه می‌تواند به این سلیسی از عهده ترجمه برآید و چه زیبا اجرا کردند
اگر کمی عادت به شنیدن کتاب‌های صوتی داشته باشید به خوبی اذعان می‌کنید که انتخاب محل صحیح وقفه؛ ویرگول؛ مکث و.... دربین کلمات و جمله‌ها چه تاثیر مهمی در درک مطلب دارد و بانو خوشدل بسیار ماهرانه از عهده این مهم برآمده‌اند
پیشنهاد می‌کنم بارها و بارها این اثر نفیس را بشنوید و گوش جان بسپاریدش که بسیار در گشودن گره‌های زندگی موثر است
با آرزوی سلامتی برای دانشمندان کشورم و همه کسانی که می‌کوشند جهان جای بهتری برای زندگی باشد👏👏👏🙏🙏🙏⚘⚘⚘⚘⚘
علی نیسی
۱۴۰۱/۱/۱۴
گیتی خوشدل، اولین بار بود که داشتم کتاب صوتی با صدای گیتی خوشدل میشنیدم، با وجود اینکه لول کیفی ترجمه‌های گیتی خوشدل خیلی بالاست شاید حد انتظار را از کیفیت صدای او هم بالا برده، من در ابتدای خواندن نظرات و گوش دادن به فایل صوتی با نظر دوستان نسبت به حرفه‌ای نبودن کیفیت صدا موافق بودم، اما بعد دیدم زاویه‌ی رو نسبت به این موضوع تغییر دادم که بتوانم انگیزه‌ای برای گوش دادن به فایل صوتی این کتاب تا آخر داشته باشم.
گفتم آفرین به این خلاقیت، اتفاقا از این جهت دوست داشتم تا آخر کتاب رو گوش بدم، چراکه مترجم کار داره کتاب رو بیان می‌کنه و این به گونه‌ای باعث شد که ارتباط بهتری با کتاب برقرار کنم.
به نظر من خیلی مهمه که در ابتدای کتاب‌های صوتی اینچنینی یه اشاره‌ای به توانایی مترجم و راوی اشاره شود. چراکه معرفی شخصیت خیلی میتونه در ذهن شنونده تأثیر بگذارد و او را جذب کند.
محمدعلی کلوندی
۱۴۰۱/۲/۱۹
استفن کاوی در این کتاب هفت عادت موثری راکه به ما کمک می‌کنند تارهبری موثر ‌ومفید باشیم را براساس تفکرات وتجربیات خود برای ما بیان می‌کندوبه خوبی تفاوت یک مدیر ویک رهبر رابیان می‌کندواین کتاب
می تواند مفید باشد امابانظر نویسنده که می‌گوید برای همه می‌تواندمفید باشد را قبول ندارم انسان‌ها به هم وجود
متفاوت هستند واجباری ندارد که برای همه موثر باشد. مترجم نباید کتاب را روایت می‌کرد چون صدای ایشان مناسب متن نبود وبرای من شنیدن را به شدت سخت کردوبرای این که کتاب را تا آخر گوش کنم با مشکل جدی مواجه شدم چون برقراری ارتباط وفهمیدن کتاب با صدای نویسنده برایم سخت ومشکل بو والبته قصدم از این نوشته نقد است وقصد هیچگونه بی احترامی را ندارم واز کتابراه هم تشکر می‌کنم که این کتاب را درتعطیلات عید نوروز رایگان در اختیار همه گذاشت.
رضا ثمری
۱۴۰۱/۱/۱۲
منی که از شش هفت سالگی تا الان که در دهه ششم زندگیم هستم تقریبا همواره مطالعه کرده‌ام با اطمینان می‌گویم که یکی از بهترین کتابها در دسته و ژانر خودش می‌باشد. نویسنده, شخصیتی مطرح در حرفه خودش بوده و نتیجه مطالعات و فعالیتهایش شده این کتاب. در مورد ترجمه هم باید گفت که بسیار عالی است. شنیدن صدای به مترجم عنوان گوینده متن کتاب هم, ایده خیلی خوبی است و من از نحوه ارائه آن توسط بانو خوشدل که خود یکا یک آن واژه‌ها را برای ترجمه کتاب انتخاب کرده بودند خیلی خوشم آمد. دوبار کتاب رو گوش کرد ه‌ام و حتما بار دیگری آنرا گوش خواهم داد. هر چند اصل کتاب چاپی رو هم دارم. در کل کتاب عالیست برای کسانی که با دقت گوش کنند. از کتابراه برای این کتاب و سایر کتابهایی که در اختیارمان قرار داده بسیارسپاسگزارم.
پارسا
۱۴۰۰/۱۱/۷
تعریف کتاب رو زیاد شنیده بودم و خوندم البته بصورت صوتی. اولا که روایتش بشدت کسالت بار بود. تا حدی که چندبار تصمیم گرفتم ادامه ندم! میشد صدای بهتر و جوانتر استفاده کنن تا لااقل از کسالت کتاب کم کنه. مقصودش رو الکی و داستان وار کشش داده نویسنده بدون اینکه به جذابیت کتاب اضافه کنه. شبیه نصیحت‌ها و داستان‌هایی هست که یه پیرمرد پرچونه داره تعریف میکنه. خوشم نیومد
ص م
۱۴۰۱/۲/۱۵
کامل‌ترین کتابی که در مورد خود یاری خواندم به جرات میگویم که کتاب آقای استفان کاوی بود. این کتاب با وا خوانی مترجم محترم کتاب خانم خوشدل بسیار دلنشن تر شد. چون خلاصه این کتاب را با گویش دیگر خواندم کاملا ناقص و حق مطلب و زحمات آقای کاوی لحاظ نشده بود. این کتاب با این واخوانی بسیار کامل و بیانگر و و خصوصیات صفاتی است که با تانی دسته بندی منظم توسط معلم توانای آن آقای کاوی هفت عادت انسان‌هایی که بر روی زندگی خود تسلط کافی دارند و موفق و خوشبخت هستند. و از طرفی قادرنند به همان میزان به دیگران یاری رسانند. هر انسانی سه بار باید این کتاب را بخواند. ممنونم از کتابراه
Kafka .
۱۴۰۱/۱/۱۰
بسم الله الرحمن الرحیم
این کتاب صوتی هست و برای من که چشمانم عادت به خواندن کتاب متنی دارد یک استراحت عالی به حساب می‌آمد و گوینده هم بسیار حرفه‌ای و دلنشین بود. این کتاب دارای جملات واقعا قصار و تامل برانگیزی ست که برای فهمیدن و تامل در هریک از آن‌ها می‌شود ساعتها اندیشید... واقعا اگر بتوانیم ۷
این عادت را در زندگی خود بگنجانیم، قدم بزرگی در زندگی کردن برداشته ایم! و سخن آخر اینکه گوش کنید و از گفته‌های دلنشین استفن ریچاردز کاوی لذت ببرید دوستان عزیز:) و از زندگی کردن و توانایی گوش دادن و خواندن کتاب‌هایی به این زیبایی لذت ببرید:)))))
خ. ز
یاحق
آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۲/۱۹
درود
با تشکر از کتابراه، با احترام، تقاضا دارم در صورت امکان، این کتاب را مجددا با گوینده دیگری ارائه فرمایید. با توجه به ارزشمند بودن کتاب (بنا به رای اکثر دوستان)، بسیار متاسف شدم که نتوانستم ابدا از آن استفاده کنم.
#طی هر بارتلاش!!!!!، نهایتا ۵ الی ۶دقیقه توانستم در برابرصدای سکر آور راوی و
محترم دوام بیاورم خوابم نبرد. باور کنید در چند حالت متفاوت مقاومت بخرج دادم ولی افاقه نکرد. ایستاده، تمام نشسته، نیم نشسته، دراز کش که از همه بدتر بود. به هر جمله انگیزشی هم که بیاد داشتم چنگ زدم تا مطالب را از کف ندهم، نشد. لطفا عنایت کنید. 😎😎😎
صادق حافظی
۱۴۰۱/۱/۱۹
متاسفانه گویندگی این کتاب اینقدر ضعیفه که اصلا میل به تمام کردنش ندارم.
تلفظ اشتباه کلمات، ترجمه تحت اللفظی مثلا از کاراکتر فیلم جنگ ستارگان، نداشتن تکنیک گفتاری، نداشتن نفس مناسب برای تمام کردن جملات و یکنواختی لحن گفتاری و...
متاسفانه رسم شده همه تو کار هم دست می‌برن و خیلی هم افتخار می‌کنن و
به این کار.
گویندگی خودش یه تخصصه کار هر کسی نیست.
بسیاری از نظر‌ها هم در مورد کتاب، جانب دارانه است و اصلا انصاف درش رعایت نشده.
در کل این کتاب رو اصلا پیشنهاد نمی‌کنم، واقعا تلف کردن زمان و هزینه است.
مرتضی صولتی
۱۴۰۱/۱/۲۱
یکی از بهترین و با مفهومترین کتابهایی بود که مطالعه کردم، در موردی که نویسنده درباره سینرژی صحبت میکند و در جایی که تقسیم کار در منزل را مثال میزند، به نظرم بهترین روش تربیتی را آموزش میدهد طوری که هم بچه‌ها خوشنود هستند و هم پدر و مادر، فصل آخر، اره خود را تیز کنید، به نظرم بهترین قسمت کتاب است، و انسانهای زیادی را مشاهده کردم که در اثر وقت نگذاشتن برای ورزش جسم خود، درگیر درمانهای پزشکی و... شده‌اند.
صدای گوینده کمی کسل کننده و یکنواخت است، متن کتاب هم کمی سنگین است، اما ارزش چند بار گوش کردن را دارد.
سید احمد عندلیبی
۱۴۰۱/۱/۸
با سلام و عرض تبریک سال نو
بخاطر تهیه و انتشار این کتاب صوتی از شما سپاسگزارم. کتاب موثر و الهام‌بخشی برای من بود.
برای ما کتاب‌خوان‌ها که عادت به دویدن چشم دنبال کلمات داریم تمرکز بر جان کلام کتاب و بخاطر سپردن آن هنگام گوش دادن به متن کمی سخت است. اما هم‌نشینی این خوانش جذاب در کنار چشم دواندن
بر سطرهای کتاب بسیار لذت‌بخش خواهد بود.
هر چه گشتم متن کتاب با ترجمه‌ی خانم خوشدل در سایت نبود. ممنون میشم اگر متن کتاب رو هم به سایت اضافه کنید.
با احترام و سپاس فراوان
Yalda B
۱۴۰۱/۱/۷
کتاب هفت عادت مردمان موثر کتابی جامع در مورد رسیدن به یک زندگی ایده‌آل هست، که به عنوان کتابی مرجع در تمام برهه‌های عمر میشه به اون مراجعه کرد و این هفت عادت ارائه شده رو در زندگی خود جاسازی کرد و از اون در مسیر رسیدن به خوشبختی بهره جست. لذت این کتاب با شنیدن صدای بانوی ترجمه‌ی ایران خانم خوشدل و مزین شده چقدر عشق کردم این کتاب رو با صدای ایشون شنیدم و لذت تام بردم.
سپاس از تک تک کسانی که برای رواج فرهنگ کتابخوانی در این مملکت زحمت می‌کشن.
نگار مردی
۱۴۰۱/۱/۵
کتاب هفت عادت مردمان موثر، کتاب عالی در مورد موفقیت شخصی و غیر شخصی پدر تمامی زمینه‌ها‌ی زندگی می‌باشد ودر باره فرایند تکوین و تشخیص شخصیت کتاب خیلی مفید و قابل استفاده است و اما در مورد گوینده کتاب خانم خوشدل، بله‌ی کمی در ابتدا کسل کننده است، اما با گوش دادن و دنبال کردن مطالب بدون توجه به کیفیت صدا در دریای مطالب غوطه ور شده و صدا به مثال لحن صدای یک مشاور مجرب و دلسوز میماند که انقار تجربیاتش رو برات انتقال میده، ممنون از دست اندرکاران خدا قوت.
الهه سیفی
۱۴۰۱/۱/۴
کتاب که عالیه در این شکی نیست. اول که شروع کردم به گوش دادن، یکم تعجب آور بود، چون اغلب کتابای صوتی که تا الان گوش دادم، گوینده هاش، چه خانم چه آقا، لحن و صدای تکراری داشتن یا حتی سعی میکردن همون لحن رو تقلید کنن. این باعث میشد خوابم ببره و واسه همین خیلی اهل کتاب صوتی نبودم. ولی خوانش ایشون خیلی و برام واقعی بود، طوری که احساس میکردم کنارم نشستن دارن تنها برا من کتاب میخونن. این تفاوت‌ها قشنگن، حتی اگه به نظر خیلیا استاندارد نباشه!
ممنون از کتابراه بابت عیدی جذابش
chare chare
۱۴۰۰/۱۰/۱۵
فوق العاده است با بقیه کتاب‌های موفقیت فرق می‌کنه من کتاب فیزیکیش و داشتم ولی واقعا فرصت خوندن نداشتم از مترجم و گوینده که نگم محشر بسیار صدای دلننشینی دارن من وقتی نظرات بقیه روخوندم دو دل بودم که کتاب و بگیرم اما فکر می‌کنم این مسئله گوینده کاملا سلیقه‌ای هست خیلی‌ها نپسندیدن اما من عاشق صدای خانم خوشدل هستم و کتاب حکایت دولت و فرزانگی با صدای ایشون هم پیشنهاد می‌دم حتما گوش بدید
مشاهده همه نظرات ۳۳۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر

برای دریافت کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.