معرفی و دانلود کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا

عکس جلد کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا
قیمت:
۲۳۰۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا

ماریا وی اسنایدر نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز در کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا، ماجرای شیشه‌سازی قدرتمند را به تصویر می‌کشد که باید با قدرت جادویی خارق‌العاده‌اش قبیله‌ای را از دردسر بزرگی نجات دهد؛ قدرتی که خودش آن را به تازگی کشف کرده است! آیا این جوان می‌تواند سرنوشت جدیدش را بپذیرد؟

درباره‌ی کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا:

ماریا وی اسنایدر (Maria V Snyder) با کتاب چهارم این مجموعه‌ی جذاب روایت داستان شیشه‌سازی به نام اوپال را آغاز می‌کند که آتش را با تمام وجود درک می‌کند. قبیله‌ای به نام طوفان زا به دردسر بزرگی می‌افتد؛ فردی گوی‌های بلورین این قبیله را می‌دزد و تمام جادوگرانش را قتل عام می‌کند. در این زمان افرادی برای جلوگیری از تلفاتی بیشتر و انتقامی سخت به قدرت‌های شگفت‌انگیز اوپال نیاز دارند. در همین مسیر اوپال متوجه قدرت‌های خارق‌العاده و جادویی درونش می‌شود اما برای اینکه فاجعه‌ای دیگر رخ ندهد باید با قدرت‌های خویش آشنا شود و آن‌ها را کنترل کند!

در جلد پنجم این مجموعه به نام شیشه‌های دریا (Sea glass) اوپال همانند قطعات شیشه‌ای دریا که در ساحل وجود دارند از میان آب‌های خشن و جریان‌های پیچشی عبور می‌کند، اما به جای یافتن گردابی آرام، در یک رودخانه گرفتار می‌شود. پیام‌رسان‌های شیشه‌ای منحصر به فرد او که امکان برقراری ارتباط فوری در فواصل طولانی را فراهم کرده‌اند به بخشی حیاتی از جامعه سیتیا تبدیل می‌شوند. دیگر جناح‌های قدرتمند که زمانی توسط شوراها و جادوگران تحت کنترل بودند، اکنون برای تصاحب این برتری رقابت می‌کنند. تصاحب پیام‌رسان‌ها برابر با تصاحب سیتیاست! متأسفانه این به معنای دستاویز شدن اوپال هم می‌باشد!

ادعای اوپال برای اثبات جادوی خون با مقاومت شورا و حتی استادش مواجه می‌شود. شورا به او شک کرده و استادش به او بی‌محلی می‌کند و حتی خانواده‌ او نگران هستند. حال! دنیای او وارونه شده و شروع به شک کردن به خودش کرده است! در پایان اوپال باید تصمیم بگیرد که به چه کسی اعتماد کند، به چه کسی اعتماد نکند و چه کسی قصد خیانت به ملت سیتیا را دارد. در غیر این صورت او به یک میلیون قطعه تقسیم می‌شود و با جزر و مد از بین می‌رود. ماریا وی. اسنایدر در این کتاب داستان را به اوج خود رسانده است.

نکوداشت‌های کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا:

- یک ماجراجویی عاشقانه جذاب اما وحشتناک و پر شرارت است. (USA TODAY)
- یکی از کتاب‌های کمیابی است که با خواندن آن تا مدت‌ها در رویا می‌مانید. (Publishers Weekly)
- یک ماجراجویی عالی دیگر. (Publishers Weekly on Fire Study)

کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب مناسب نوجوانان است اما اگر طرفدار داستان‌‌های فانتزی هستید، مطمئن باشید که از آن لذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا می‌خوانیم:

زین را روی زمین انداختم. سلاح‌ها و عنکبوت‌های شیشه‌ای‌ام در خورجینم مانده بودند. آن‌ها را پیش جانکو رها کرده بودم. درست همان جایی که دعوا شده بود! یک مرد وحشی با شلاق به او حمله کرد. جانکو جاخالی داد و به‌ سرعت حرکت کرد و سعی کرد به شمشیرش برسد. جانکو سریع بود، اما هر ضربه‌ی محکم شلاق، پیراهنش را پاره‌پاره می‌کرد. پارچه‌ی پاره‌ی لباسش پر از لکه‌های خون بود. نه سلاح داشتیم و نه زمان! به مرد شلاق به دست حمله کردم، می‌خواستم او را از پا دربیاورم یا آن‌قدر حواسش را، پرت کنم که جانکو بتواند دوباره سلاحش را بردارد. اما حیف که دِولِن را فراموش کرده بودم. قبل از آنکه به هدفم برسم، به من حمله کرد و هر دو به کنار آخوری پرت شدیم. همان‌طور که وزن او مرا به زمین فشار می‌داد، نفسم خس‌خس کنان از ریه‌هایم بیرون می‌آمد. خاکی که از زمین برخاست، نفسم را بند آورد و نفس‌ نفس زدم و تلاشی بیهوده می‌کردم تا از دست دِولِن رها شوم.

مردی فریاد زد. «گیرت آوردم!»

صدای ضربه‌ها قطع شد، اما صدای فلزها یک دقیقه‌ی دیگر هم ادامه پیدا کرد، تا اینکه بعد از یک دور خشمگین چکاچک و فحش، سکوت شد.

پیتر پرسید. «اینجا چه خبره؟»

سؤال خوبی بود.

دِولِن گفت: «نقشه‌ی احتیاطی.»

درحالی‌که هنوز دستانش دستبند بود، تلوتلو خوران بلند شد. تلاش کردم تا او را بگیرم، اما مرد دیگری چنگکش را روی قفسه‌ی سینه‌ی من گذاشت. نگهبان‌های سیتیایی ما زانو زده بودند و دستانشان در پشت سرشان بسته شده بود. پشت سر آن‌ها! دو مرد چنگک‌هایشان را به پشت آن‌ها فشار می‌دادند. مردی که شلاق داشت، جانکو را نگه‌داشته بود. بند چرمی شلاق، چند بار دور هیکل جانکو پیچیده شده بود و اجازه نمی‌داد تکان بخورد. اسبی که پیتر می‌آورد، از بوی خون فرار کرد، اما پیتر با دستانی آرامش‌بخش حیوان را آرام کرد. بعد دستور داد. «همین حالا توضیح بدید.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا
نویسنده
مترجمزهرا لاری
ناشر چاپیانتشارات طلوع ققنوس
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۰۰
زبانفارسی
شابک978-622-6679-91-6
موضوع کتابکتاب داستان و رمان نوجوان، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۳۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا

بانو اسکندری
۱۴۰۰/۷/۸
این جلد از کتاب خیلی جالب و هیجانی و پیچیده بود من از خواندن کتاب خیلی لذت بردم به همه توصیه میکنم این کتاب هارو از جلد اولش بخونن و میخوام از کتابراه تشکر کنم که دارن کم کم غلط املایی رو درست می‌کنند و نسبت به کتابهای قبل غلط‌های کمتری دارن
Farzad Hooshmandi
۱۴۰۱/۳/۲۷
خیلی خوب بود ولی آخر داستان در درگیری اپال و زیتورا با بقیه خیلی سریع داستان جمع شد. میتونست یک کم بیشتر هیجان و پیچیدگی داشته باشه. مورد بعدی هم این هست که جلد قبلی بایستی که با این جلد منتشر میشد تا اطلاعات مرتب در ذهن داستان رو تداعی میکرد.
Hany Rahman doost
۱۴۰۱/۲/۲
خیلی جذاب عالی مثل جلد‌های قبل خوب بود ولی دوست داشتیم نقش یلنا در کنار اوپال پر رنگ تر بود ولی باز کار خیلی جذاب بود که نویسنده توانسته بود هر دو شخصیت را کنار هم قرار بده و این ریسک عوض کردن شخصیت اصلی را پذیرفته بود‌ای کاش یک جا‌هایی هم والک حضور می‌یافت
fatemeh molaiey
۱۴۰۰/۹/۲۱
درست به اندازه کتابای قبلی خوب بود و شاید حتی بهتر هم بود...
هم اونجایی که داستان در مورد یلنا بود و هم اوپال رو دوست دارم
امیدوارم جلدای بعدش هم بیاد تا داستانی بیشتری در مورد ایژیا و سیتیا بخونم
Mohammadreza Ghaffari
۱۴۰۱/۲/۵
داستانش مثل جلدای قبلی خوب بود اما کاش بازم داستان برگرده به قلعه و والک و یلنا اونا هیجان انگیزتر بودن به نظرم ولی در کل خیلی خوب بودو لذت بردم
Hadis Gholipour
۱۴۰۰/۶/۱۴
مثل جلد‌های قبلیش عالی بود و غلط هاش هم کمتر بود ولی خب خیلی دیر به دیر میاد جلد هاش من مجبور شدم جلد قبلیش رو دوباره بخونم و خلاصه این جلد رو هم بنویسم
Arezuo Es,haghi
۱۴۰۰/۶/۲۹
خوب بود اما پیچیدگی هاش بیشتر و هیجانش کمتر، یه قسمتایی کلا قابل فهم نبود، امیدوارم حلد بعدی بیشتر از ایژیا و والک و یلنا باشه😒
امیرحسین نوریان
۱۴۰۱/۱/۱۶
این مجموعه عالیه و من امیدوارم جلد‌های بعدیش هرچه زودتر ترجمه و منتشر بشه
ممنون از کتابراه
حسن حقی دوست
۱۴۰۱/۲/۱۷
داستان زیبا گیرا و و در خور تحسینه اما میتونست ترجمه بهتری داشته باشه
م احسانی
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
سرگرم کننده بود به دوستداران این سبک توصیه میشه
غریب طوس
۱۴۰۱/۵/۸
کلا سیر داستان حماسه ایژیا رودوست دارم. این جلد هم قشنگ بود
محمد حسین نامور
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
چرا جلد بعدیش اینقدر دیر میاد
Mehrdad Moghadam
۱۴۰۰/۱۱/۸
کتابه خوبی بود و من خوشم اومد
مشاهده همه نظرات ۱۳

راهنمای مطالعه کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا

برای دریافت کتاب شیشه‌های دریا (کتاب پنجم) حماسه ایژیا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.