معرفی و دانلود کتاب صوتی صبح خودت را بساز!

عکس جلد کتاب صوتی صبح خودت را بساز!
قیمت:
۳۲۰۰۰ 16000 تومان ۵۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبح خودت را بساز! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبح خودت را بساز! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی صبح خودت را بساز!

تاکنون به اهمیت رفتارهای صبحگاهی خود در موفقیت روزانه‌تان فکر کرده‌اید؟ کتاب صوتی صبح خودت را بساز! نوشته‌ی لیز بیکر پلاسر از اهمیت فعالیت‌هایی برایمان می‌گوید که در اولین ساعات روز انجام می‌دهیم و در کنار آن، توصیه‌هایی سودمند و کاربردی به ما ارائه می‌دهد که صبح خود را بهتر آغاز کرده و براین‌اساس، روز بهتری را طی کنیم. با شنیدن این کتاب، به دسته‌ی موفق‌ترین‌ها بپیوندید.

درباره‌ی کتاب صوتی صبح خودت را بساز!

نخستین ساعات روز یعنی همان زمانی که در محل کار خود حاضر می‌شویم یا سر کلاس درس می‌نشینیم و یا شاید به‌عنوان یک مادر یا پدر، انجام امور خانه و خانواده را آغاز می‌کنیم. همیشه یک شروع خوب می‌تواند به کمکمان بیاید تا برای باقی روز هم انرژی کافی داشته باشیم و هم بتوانیم برنامه‌های روزانه را به‌دقت اجرا کنیم. می‌بینید که آغاز یک صبح تا چه حد می‌تواند در موفقیت ما، از جهات گوناگون مؤثر باشد. لیز بیکر پلاسر (Liz Baker Piosser) در کتاب صوتی صبح خودت را بساز! (Own your morning)، رمزورازهای یک شروع موفق را به شما می‌آموزد و کمک می‌کند تا از این طریق، سلامتی و آمادگی جسمانی خود را بهبود ببخشیم.

بسیاری از ما، ناخواسته و نادانسته رفتارهایی را به‌عنوان عادت‌های صبحگاهی در زندگی خود نهادینه کرده‌ایم که به‌تدریج آثار زیان‌بارشان را بر جسم و روح ما نشان داده‌اند. قدرت عادت‌ها، چه سودمند و چه مخرب، ورای تصورات ما هستند. تاجایی‌که، زندگی امروز ما را عادت‌های دیروز ساخته و آینده‌مان را نیز عادت‌های امروزمان خواهد ساخت. برای اینکه بتوانیم حداکثر توان خود را در زندگی روزانه نشان بدهیم و قابلیت‌های جسمی و روحی‌مان را تماماً در رفتارهای روزمره به کار ببریم، لازم است که بتوانیم عادت‌های صبحگاهی منفی را شناسایی کرده و با رفتارهای مثبت جایگزین کنیم. هرچند این جایگزینی به‌هیچ‌وجه کار آسانی نیست، اما لیز بیکر پلاسر در این مسیر، راهنمای ما خواهد بود. کتاب صوتی صبح خودت را بساز! ما را با فواید انکارناپذیر برنامه‌ریزی و فعالیت‌های منظم صبحگاهی آشنا خواهد کرد.

نویسنده در کتاب خود آموزش خواهد داد تا اولویت‌های زندگی شخصی‌مان را پیدا کرده و بر مبنای آن‌ها برنامه‌ای روزانه برای خود بچینیم. همچنین یاد می‌گیریم که با متمرکز کردن انرژی خود، بالاترین بهره‌وری را از ساعات ابتدایی روز به دست بیاوریم. انجام مدیتیشن و مراقبه، همچنین تدارک دیدن یک صبحانه‌ی مقوی و سالم برای خود از استراتژی‌های ساده‌ای هستند که کمک می‌کنند تا بازدهی عملکردمان را افزایش داده و انرژی درونی خود را به بهترین شکل در انجام امور روزانه به کار بگیریم.

نشر شادن پژواک انتشار این کتاب گویا را به عهده داشته و آن را با صدای فرزانه فائزی در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

در نکوداشت کتاب صوتی صبح خودت را بساز!

  • کتاب صبح خودت را بساز! شما را راهنمایی می‌کند تا عادت‌های روزانه‌ی خود را بسازید و در دیگر ساعات شبانه‌روز، با قدرت و انرژی بیشتر ظاهر شوید. (جی. شتی، نویسنده‌ی شماره‌ی یک نیویورک تایمز)

کتاب صوتی صبح خودت را بساز! برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما هم از مشتاقان کتاب‌های خودسازی و موفقیت شخصی هستید و برای یک تغییر اساسی در عادات و رفتارهای خود آماده‌اید، کتاب صوتی صبح خودت را بساز! بهترین راهنمای شما خواهد بود. شنیدن کتاب حاضر، به‌ویژه برای بانوان بسیار سودمند است.

با لیز بیکر پلاسر بیشتر آشنا شویم

این نویسنده، سال‌ها به‌عنوان سردبیر مجله‌ی «سلامت بانوان» فعالیت داشته و از این طریق، تاکنون به 47 میلیون زن در سراسر جهان یاری رسانده است. این مرکز، از بزرگترین مؤسسات سلامت زنان به شمار می‌رود که مخاطبانش را به ایجاد تغییرات مثبت و داشتن یک زندگی سالم دعوت می‌کند. لیز بیکر پلاسر، بیش از 15 سال است که در حوزه‌ی سلامت زنان به تألیف، سخنرانی و مشاوره مشغول بوده.

او از دانشگاه پرینستون، فارغ‌التحصیل شده و هم‌اکنون یک ورزشکار حرفه‌ای است. لیز بیکر پلاسر درحال‌حاضر، در کنار همسر و سه فرزندش در بروکلین سکونت دارد.

در بخشی از کتاب صوتی صبح خودت را بساز! می‌شنویم

صبح زمانی ایده‌آل برای پیدا کردن زمان خاص شماست. برای من، این زمان خاص اغلب شامل جلسات کاریه. از وقتی که تماس‌های مجازی به بخش عادی از جهان تبدیل شدند خیلی سریع متوجه شدم که می‌تونم انرژی رو از طریق پلتفرم‌های ویدئویی احساس کنم و انتقال بدم. این تماس‌ها در مقایسه با تماس چشمی یا زبان بدن تأثیر متفاوتی دارن. یه قدم جلوتر می‌رم و استدلال می‌کنم که شما انرژی‌های خوب، بد، مهربانی، اضطراب، سرحال‌بودن رو از طریق دستگاه‌های الکترونیکی حس می‌کنید.

گاهی اوقات زنگ ساعتم رو برای صبح خیلی زود تنظیم می‌کنم تا یه سخنرانی رو تمرین کنم. یا برای یه بخش از برنامه‌ی تلویزیونی تمرین کنم. یا روی نامه‌ای که می‌خوام برای سردبیر ماهنامه بنویسم کار کنم. می‌دونم که بسیاری از مردم شب‌زنده‌دار می‌تونن با وجود زنگ ساعتی که بالای سرشونه ساعت‌هایی از شب و بعد از نیمه‌شب رو بیدار بمونن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
4 دقیقه
معرفی و مقدمه
15 دقیقه
فصل اول
17 دقیقه
فصل دوم
18 دقیقه
فصل سوم
14 دقیقه
فصل چهارم
18 دقیقه
فصل پنجم
13 دقیقه
فصل ششم
20 دقیقه
فصل هفتم
15 دقیقه
فصل هشتم
16 دقیقه
فصل نهم
13 دقیقه
فصل دهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی صبح خودت را بساز!
نویسنده
مترجمسید محمد جعفری نیا
گویندهفرزانه فائزی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ 16000 ت ۵۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی صبح خودت را بساز!

mahdi solhjo
۱۴۰۲/۲/۵
سلام
کتاب صبح خودت رو بساز از جمله کتاب‌ها در زمینه خود یاری است که به موضوع مهمی اشاره می‌کند آن هم داشتن یه صبح پر انرژی است اما موضوعی به بهش برخوردم این است که نویسنده کتاب یک خانم است و بیشتر به نظر من این کتاب به درد خانم‌ها می‌خورد و بهتر بود که نویسنده تویه نوشته‌های خودش یه عمومی تری به و
کتاب بدهد البته این کتاب به درد همه خواهد خورد قابل استفاده برای همگان هست و در بخش‌هایی هم اضافه گویی‌های بی موردی دارد و اینکه خیلی هم در مورد خودش صحبت می‌کنند و از خودش تعریف و تمجید به عمل می‌آوردکه به نظرم اگه این اضافه گویی‌ها هم نبود بهتر می‌شد در مورد گوینده هم نکته خاصی وجود ندارد و بی عیب و نقص بود روی هم رفته کتاب خوبیه و مهم تر از همه روی یک موضوع به خصوص کار شده و مثل بعضی از کتاب‌ها که شبیه سالاد شیرازی از هم زمینه یه حرفی می‌زنند نیست
یکسری از سوالات داخل کتاب بودند هم خیلی برایم جالب بود روز ایده آل خود را تعریف کن؟
چه چیزی هیجان زده است می‌کند؟
به چه چیزی در خودت افتخار می‌کنی؟
برای چه چیزی حاضری از همه چیز می‌گذری؟
سوالات ساده‌ای ما از خودمان عموماً نمی‌پرسیم چون به شدت مشغول روزمرگی هستیم با تشکر از کتابراه
مهدیه نظری
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
کتاب صبح خودت را بساز، کتاب بسیار کاربردی برای شروع عالی در روز و داشتن انرژی و توان بیشتر برای ساختن بقیه روز، راهکارهای ساده ایی برای سحر خیزی ارائه می‌کند و توصیه می‌کند الویت و ارزش زندگی خودمان را بشناسیم و بر اساس آن‌ها برنامه روزانه داشته باشیم، راهکارهای ساده مانند صبحانه قمقوی خوردن در صبح یا مدیتیشن و.. نکته جالب این کتاب این است که نویسنده خودش سحر خیز نبوده و عادت سحرخیزی را در خود ایجاد کرده است، همچنین شناسایی عادات منفی و جایگزینی آن‌ها با عادت مثبت. هر چند از منظری دیگر، طبق کرنوتایپ‌ها یا ساعت‌های زیستی عمل کردن بازدهی را افزایش می‌دهد، اما تفکر غالب با سحر خیزی است.
مهدیه قائمی
۱۴۰۲/۲/۲۲
کتاب صبح خودت را بساز یک کتاب انگیزشی هست البته با این تفاوت که صد در صد قابل اجرا و کاربردی هست... چیزهایی که میخونید در باره یک موضوع بسیار کلیشه‌ای هست همانطور که از اسمش پیداست ولی نویسنده با زبر دستی این موضوع را تبدیل کرده به یک ایده و یک پیشنهاد که چندین و چند بسته پیشنهادی دیگه هم داره که و خیلی ملموس قابل انجام هستند...
مثلا یک نکته‌ای که برای من خیلی جالب بود اینکه در این کتاب خوندم لزوما نباید از کله سحر بیدار باشی و احساس ساختن یک صبح دلپذیر داشته باشی دقیقا از همان ساعتی که بیدار بشی (که ممکن هر ساعتی تا ظهر باشه) میتوانی یک صبح و در واقع یک روز عالی برای خودت بسازی‌... راههای پیشنهادی رو جایی نشنیدی یا خیلی کم بهش اشاره شده...
توصیه میکنم خیلی زیاد
مخصوصا صوتی باشه خیلی بهتر هست.
مصطفی عزیزی
۱۴۰۲/۲/۱۰
با درود، کتاب صوتی خوبی بود که نویسنده با بیان اندیشه‌ها و تجربیات زندگی شخصی در قالب یک راهنمایی و به نوعی دادن برنامه ریزی درست به خواننده سعی بر این داره که به خواننده القا بکنه سحر خیزی یک امر بسیار موثر و کاربردی برای داشتن یک زندگی شاد و با انگیزه هست. در بخشی از کتاب، در مورد داشتن نظم و و و انضباط فردی سخنانی گفته می‌شود انجام مراقبه که خیلی به آرامش ذهن روح و درون شخص کمک می‌کند. داشتن یک برنامه غذایی خوب و انجام حرکات ورزشی و کششی در اول صبح به داشتن هفته‌ای خوب و فعال می‌انجامد که اشاراتی بر این موضوع هم شده در اینجا. در کل کتاب بسیار انگیزشی خوب با ترجمه‌ی روان و قابل فهم و خوانش بسیار دلنشین. سپاس از تیم خوب کتابراه
M Ta
۱۴۰۲/۲/۱
برنامه صبحگاهی ات را تغییر بده تا برنامه‌های زندگی ات تغییر کنند
اغلب این جمله را درست می‌دانند البته از نظر من خیلی‌ها ذاتا در صبح گاه سحر خیز هستند پس برای خیلی‌ها راحت هست صبح زود بیدار شوند اما بعضی افراد ساعت فیزیولوژی بدنشون این اجازه رو بهشون نمی‌ده
اما به هر حال این کتاب به صورت کلی برای
می‌تواند داشتن برنامه روزانه کمک کند تا در انتخاب ارزش‌ها راهگشا باشد و در تصمیم گیری کمک کننده باشد.
طرز فکر افراد در شروع صبح حال در هر ساعتی که باشد، سازنده بقیه روز می‌تواند باشد.
داشتن حس خوب به زندگی در اول صبح مهم است.
مریم سادات
۱۴۰۲/۳/۴
این کتاب، کتابی با روایتی بسیار شیوا و مطالبی بسیار کاربردی است که می‌تواند برای داشتن صبحی عالی و روزی پر نشاط، انگیزه بخش باشد. نویسنده این کتاب خانم بوده و علی رغم تمام مسولیت‌های مادرانه، توانسته با سحرخیزی فعالیت‌های روزانه‌ی خود را به درستی مدیریت و سازماندهی کند. جالب است که این بانو قبلا که سحرخیز نبوده. نکته‌ای زیبا این خانم به آن اشاره می‌کند، در آغوش گرفتن کودکانش در اولین لحظه‌ی صبح است. من به شخصه سعی کردم با الگو گرفتن از این نویسنده روزی زیبا برای خود و خانواده‌ام بسازم.
فاطمه هوشیار
۱۴۰۲/۲/۳۱
کتاب خوبی بود شنیدم و لذت بردم برای وظایف و زندگی خانمها کتاب‌های خیلی کم انگیزشی وجود داره اکثرا مردها نوشتند و هیچ برنامه از برای آشپزی و بچه داری و خانواده و مرتب کردن خانه... براشون معنی نداره و فقط به تمرکز روی کار اشاره میکنن
عاشق کتاب‌هایی هستم که صددرصد مردانه نیستند و خانمها هم میتونن از
نوشته هاشون لذت ببرن و نوشته هاشون طبق زندگی خانمها منطقی باشه ممنون میشم از این دست کتاب‌ها به من معرفی کنید خیلی کمکم میکنه و واقعا از خوندنشون لذت میبرم
نسیم افتخار
۱۴۰۲/۳/۷
مضمون کتاب بیشتر برنامه ریزی روزانه هست، اینکه کارها روطبقه بندی کنیم و سخت ترینش رو دراوایل روز که سطح انرژی مون بالاست انجام بدیم.
من از اون بخش کتاب که میگه لباس فردات رو از روز قبل آماده کن وبذارکنار خیلی خوشم اومد. چون واقعا کاروقت گیری هست و طبق گفته کتاب حدود ۴۵ دقیقه زمان رو صرف می‌کنه.

برنامه ریزی، ساده انگاری وانجام متناوب کارها موضوعاتی هست که درکتاب بیشتر بهش تاکیدشده.
ممنون ازکتابراه عزیز🌹
Elaheh Ebrahimian
۱۴۰۲/۲/۵
کتاب راهکار‌هایی رو ارائه میده برای سحر خیزی و داشتن صبحی مفید و پر انرژی برای من کتاب جالبی بود و یاد گرفتم با رعایت موارد کوچک صبح خوبی داشته باشم و و برای کل روز برنامه مفیدی بچینم و این انرژی رو به اطرافیانم هم انتقال بدم البته مثبت اندیشی خوبه ولی نه بیش از حد و اندازه و پیشنهادی که من به کتاب مطالب اضافه میکنم به هیچ وجه اول صبح اخبار روز دنبال نکنید چون اخبار باعث حس خشم ترس و سرخوردگی میشه موفق باشید
Morteza Nasiri
۱۴۰۲/۲/۱
این کتاب بسیار زیبا نشان میدهد که چگونه باشروع فعالیت‌های اول صبح چه شروع فعالیت‌ها در سر کا، چه در مدرسه و دانشگاه و یا چه شروع کارها ذر منزل نشان میدهد که چگونه کارها و فعالیت‌ها رو و با چه نحوی شروع کنیم و حتی چه فعالیت‌هایی را و چگونه انجام دهیم که انرژی کافی برای انتهای آن روز و همچنین انجام و کارهای مؤثر در آن روز روزهای آینده برای اینکه به موفقیت نزدیک شویم و در نهایت به انسانی موفق تبدیل شویم.
صادقی
۱۴۰۲/۲/۲۶
راوی کتاب چنان با قدرت کلمات را بیان میکند که باعث می‌شود گوش کردن به کتاب دست کمی از نوشیدن یک فنجان قهوه‌ی صبحگاهی نداشته باشد. با گوش دادن هر روز فقط به یک فصل از این کتاب حالا بی هیچ زحمتی حتی بدون آلارم ساعت صبح‌ها ساعت پنج بیدار میشوم و سرشار از انرژی روزم را آغاز میکنم. اگر شما هم قصد دارید صبح‌های خود را بسازید این کتاب صوتی را به شما توصیه میکنم.
melika baradaran
۱۴۰۲/۲/۲۴
اغلب بی محتوا با گویندگی خوب.
کتاب بیشتر به درد اون اشخاصی میخوره که سلیقه، روتین، شخصیت و جنسیت مشابه با نویسنده رو داشته باشن.
این کتاب بیشتر شبیه به گوش دادن به دفتر خاطرات یک آدم رندوم میموند تا شنیدن یک کتاب.
پر از اضافه گویی و پیشنهادهایی که بشخصه میدونم مناسب من نیستن. احساس میکنم وقتم تلف شد و این کتاب رو پیشنهاد نمیکنم.
زهرا اسماعیلی
۱۴۰۲/۲/۱۵
قبلا هم شنیده بودم که نباید قبل خواب به نور گوشی نگاه کرد یا توی رختخواب گوشی بدست بود، که این کتاب بیش از این دو مورد رو بیان کرده و یه سری سوال میپرسه که جوابش رو اگر واضح بدیم به خودمون میتونیم واقعا صبح رو زود و عالی شروع کنیم
خیلی دوسش داشتم هم اینکه نویسنده خانم بود هم صدای گوینده بسیار عالی بود
پریسا خنجری
۱۴۰۲/۲/۱۳
کتاب خوبی هست و راهکارهای خوبی داره برای داشتن برنامه ریزی منسجم
اما گوینده توی فصل‌های اول تپق داره بخاطر همین ممکنه اصل مطلب رو‌ی جاهایی از دست بدی ولی درکل صدای گوینده دلنشین هست
به نظرم ارزش گوش دادن داره نباید‌ی نظر انتقادی بابت اشتباه کوچک گوینده باعث بشه که از گوش دادن منصرف بشید
حتما براش وقت بگذارید
کرگدن ۷۶
۱۴۰۲/۲/۱۸
کتاب خوبی بود از این نظر که به سری ایده‌ها میداد برای اجرایی شدن. و کتاب خاصی نبود چون به نظرم یک پکیج کلی و مشخص نمیشه برای صبح بست و همین و تو خود کتاب هم اشاره کرده بود. در کل اگر آدمی هستی که میخواید صفر تا صد کتاب رو اجرا کنید و در صورت اجرایی نکردن کتاب خودتون رو سرزنش میکنید بهتره نخوانید.
مشاهده همه نظرات 121

راهنمای مطالعه کتاب صوتی صبح خودت را بساز!

برای دریافت کتاب صوتی صبح خودت را بساز! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.