معرفی و دانلود PDF کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه

عکس جلد کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه

کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای دو دوست را به تصویر می‌کشد که به زودی قرار است از هم جدا شوند. این داستان با لحن ساده و دلنشین به کودکان مفهوم شادی، نحوه‌ی دوست جدید پیدا کردن و کنار آمدن با دوری دوستان را می‌آموزد.

موضوع کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه چیست؟

کرکی و کانی دو دوست صمیمی هستند که هر روز با هم بازی می‌کنند، نقاشی می‌کشند، به مدرسه می‌روند و ... آن دو با هم خیلی دوست بودند. روزی کانی با ناراحتی به کرکی گفت: «ما داریم از اینجا می‌ریم... به یه جای دور» کرکی خیلی غصه خورد و بعد از رفتن دوستش کلی اشک ریخت. معلمش خانم آلفا بتی که دید کرکی غصه می‌خورد و تنها مانده، چاره‌ای اندیشید تا هر چه زودتر کرکی دوستان جدید پیدا کند... .

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه مناسب چه کسانی است؟

این داستان‌ دوست‌ داشتنی همراه با تصاویری جذاب برای کودکان دبستانی مناسب است و به آن‌ها مفاهیم مهمی را در قالب قصه‌ای زیبا می‌آموزد. این کتاب در پایان اطلاعاتی در مورد خرس‌های سیاه نیز به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه می‌خوانیم:

صبح روز بعد، کرکی کمی دیر به مدرسه رسید. معلمش خانم آلفا بتی از کرکی پرسید که چرا اینقدر غمگین به نظر می‌رسد. کرکی با ناراحتی جواب داد: «تنها دوستم از اینجا اسباب‌کشی کرده و به جای دوری رفته.» خانم آلفا بتی نگاه دقیقی به کرکی انداخت و با مهربانی گفت: «این مسئله بزرگیه، بیا فکرهامون رو روی هم بریزیم و براش یه راه حل پیدا کنیم. بیا کلاه فکر سرمون بذاریم!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه
نویسنده
مترجمشهرزاد امینیان
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه

برای دریافت کتاب کرکی بچه خرسه و کانی یوزپلنگه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.