معرفی و دانلود کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟

عکس جلد کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟
قیمت:
۲۲۵۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟

کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟ نوشته‌ی محمد دهنوی، به شما کمک می‌کند تا با شناخت و تنظیم ابعاد وجودی‌تان از قابلیت‌های قدرتمندی که در وجودتان نهفته است آگاه شوید و از آن‌ها به بهترین وجه ممکن استفاده کنید.

درباره‌ی کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟

این کتاب دربارۀ موفقیت نیست؛ آموزش روانشناسی هم نیست؛ در واقع این کتاب برای کسانی نوشته شده است که پس از تقویت بُعد معنوی، می‌خواهند رضایت درونی و آرامش روحی را به خود هدیه دهند.

حتماً قبول دارید ثروتمندانی وجود داشتند که رازهای ثروتشان را در دسترس عموم قرار دادند، اما چیزی که در واقع وجود دارد این است که هنوز تعداد بسیاری از افراد در شرایط عادی خود یا کمی بهتر به سر می‌برند. آموزش‌های موفقیت، مدیریت، ارتباطات و خیلی موارد دیگر وجود دارند! ولی می‌بینیم تعداد کمی هستند که این قابلیت‌ها را در حد عالی دارند.

حقیقت ماجرا این است که باید توازن در نظام هستی محفوظ بماند یعنی اگر قرار بود همه، با آموزش‌های ثروت، ثروتمند شوند و با آموزش‌های موفقیت، موفق شوند، سنگ روی سنگ بند نمی‌شد. پس باید راهکاری وجود داشته باشد که به ما یاد بدهد اگر مثل دیگری نیستیم، در شرایط خودمان بهترین باشیم.

ثروت و موفقیت و مانند آن، تمام این‌ها همگی در خدمت انسان گرفته می‌شوند یعنی مربوط به قلمروی زندگی انسان است تا بتوانند برای او، آرامشی را فراهم کنند، اما چه چیزی به خود زندگی انسان مربوط می‌شود و آرامشی دائمی و حقیقی را ایجاد می‌کند؟

انسان بدون داشتن این موارد هم می‌تواند انسان باشد، اما تنها شاخصه‌ای که اگر نباشد او را از دایره انسانی خارج می‌کند فقط یک چیز است. در این کتاب به بیان آن شاخصه و راهکارهای ایجاد و تقویت آن پرداخته می‌شود. شاخصه‌ای که اگر هر فردی آن را داشته باشد توانسته است زندگی کند.

جملات برگزیده‌ی کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟

- انسان بدون تفکر تبدیل به یک تکه سنگ یا حیوان خواهد شد، اندیشه و تفکر، پشتوانه‌ای بزرگ در سراسر حیات بشر است و انسان بی‌اندیشه و بی‌تفکر به ماده‌ای بی‌روح می‌ماند و تمام شأن و عظمت انسان در اندیشه اوست.

- اگر انسان فقط از طریق بعد مادی و جسمانی خود به آرامش واقعی می‌رسید، دیگر جایی برای «چرا من هستم؟» وجود نداشت، اما اکثر کارهایی که انسان انجام می‌دهد، نمی‌تواند او را قانع کند؛ چون تمام این موارد، زمانی تمام می‌شوند و پس از آن، انسان باز به دنبال گمشده خود می‌گردد تا خود را آرام کند.

- تنها راهکار برای اینکه همیشه احساس رضایت درونی در روح ما باشد و کاری کنیم که هیچ‌گاه به پوچی نرسیم و در هر شرایطی که باشیم، ناامید نشویم و به‌عنوان تیر خلاص، در مسیر محبت و عشق ورزیدن قرار بگیریم؛ این است که یک هدف با انگیزه پایدار دائمی انتخاب کنیم. این هدف «سوپرهدف» نامیده می‌شود.

- وقتی کسی همه و همه تلاش‌هایش، در راستای رسیدن به یک موضوع خاص و مورد علاقه قرار می‌گیرد، آن موضوع، سوپرهدف آن شخص است.

- خواسته‌های ما نیازمند انرژی و نیرویی است که قدرت آن را برای رسیدن به منبع بی‌پایان افزایش دهد و تمام موانع در بین راه را پشت سر بگذارد. انرژی و نیرویی که باعث افزایش قدرت خواسته‌ها می‌شود و موانع بین راه را به‌سادگی پشت سر می‌گذارد، استفاده از مسیر چهارده نور مقدس است.

- ساختار درونی قورباغه به گونه‌ای طراحی شده است که خطر را فقط در مواردی که اتفاقی ناگهانی در محیط اطرافش رخ می‌دهد ‌تشخیص می‌دهد، نه در مواردی که خطر به صورتی آرام و تدریجی گسترش می‌یابد.

کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟ برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید در خود و شیوه ‌زندگی‌تان تغییرات اساسی ایجاد کنید، این کتاب برای شماست.

در بخشی از کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟ می‌خوانیم:

این نوع ارتباط صرفاً شامل بردن تمام توجه و حواس روحی و ذهنی ما به سمت خدا توسط یکی یا همه آن افراد است. بدین‌صورت که در خلوت قلبی خود، از آنان، رسیدن به آرزوهایمان را درخواست کنیم یا از نیروها و انرژی‌های ماورائی آن‌ها برای رسیدن به موفقیت‌های خود یا حل مشکلات خود بهره ببریم تا بتوانیم در مسیر خود به سمت منبع محبت و عشق قدم بگذاریم.

شما به هر گونه‌ای که دوست دارید می‌توانید معشوق خود را صدا بزنید، اما خود آنان به ما آموخته‌اند که چگونه آن‌ها را بخوانیم. آن‌ها گفته‌اند: نام یک یا چند تن از ما را صدا بزنید و بگویید:‌ای آبرومندان درگاه نامنتهای محبت و عشق! من را برای بردن خواسته‌ام در پیشگاه الهی همراهی کنید تا به‌خاطر وجود شما، خداوند آرزوی من را زودتر و قدرتمندتر و بهتر برآورده سازد. شما با همین یک ارتباط ساده و کوچک، قدمی را در مسیر رسیدن به منبع بی‌پایان برداشته‌اید.

آرزوی شما هر چیزی می‌تواند باشد و برای خدا هم فرقی ندارد کوچک است یا بزرگ. تنها چیزی که خداوند به آن اهمیت می‌دهد این است که می‌بیند شما محبوب‌ترین شخص ممکن را به‌عنوان واسطه آورده‌اید و به‌خاطر محبت تمام‌عیاری که بین خداوند و آن چهارده نور مقدس وجود دارد، خداوند بزرگ هیچ درخواستی را که آنان واسطه شده‌اند رد نمی‌کند.

این نکته را فراموش نکنید که هر شخص خودش به‌تنهایی می‌تواند آرزوهایش را برای خداوند ببرد و از او مستقیماً درخواست کند و خدا هم پاسخ او را بدهد. پس فکر نکنید که اگر به تنهایی آرزو یا خواسته‌ای را به سمت بالا فرستادید و به خداوند رسید، خداوند آن را برایتان برآورده نمی‌کند، اما شرط اینکه خداوند آرزو‌های ما را برآورده کند این است که آن‌ها باید ابتدا به خداوند برسند. ولی خواسته‌های ما انسان‌ها این قدرت را ندارند که به‌محض جدایی از ما به سمت منبع بی‌پایان، به‌طور قطعی و حتمی به آن برسند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: ورود به دنیای ناشناخته آدم‌ها
فصل 2: چه اتفاقی برای ما می‌افتد؟
فصل 3: شما در سرزمین عجایب
فصل 4: از کجا شروع کنیم؟
فصل 5: متحول شوید
فصل 6: دستورالعمل‌های قوانین روح
فصل 7: هر که را طاووس خواهد جور هندوستان کشد
فصل 8: جریان یافتن نیروهایی از جنس معنی در روح
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پارسیان البرز
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۸
زبانفارسی
شابک978-622-6974-58-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۲۵۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟

میلاد باتقوا
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
فقط میتونم بگم خوندن این کتاب برای هرکسی، در هر شرایطی، یه لطف به خود اون شخصه، این نظر کسیه (این جانب) که با کتاب خوندن مخالف بوده!!!
صدیقه امینی
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
خوب بود. اخرش دوست داشتم بهتر باشه
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟

برای دریافت کتاب چطور مثل آدم زندگی کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.