معرفی و دانلود کتاب صوتی ماه کرم خورده

عکس جلد کتاب صوتی ماه کرم خورده
قیمت:
36000 تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماه کرم خورده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماه کرم خورده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماه کرم خورده

رمانی وهم‌آور با درامی ترسناک! کتاب صوتی ماه کرم خورده اثری حیرت‌انگیز از سالی گاردنر، زندگی خیالی و عجیب پسری نوجوان در سرزمینی توتالیتر و بی‌رحم را به تصویر می‌کشد که تلاش می‌کند راه نجاتی برای رهایی از این کشور بیابد. این رمان در سال 2013 برنده جایزه مدال کارنگی شده است.

درباره کتاب صوتی ماه کرم خورده:

رمان پیش رو داستان پسر نوجوانی را روایت می‌کند که در تخیلات و اوهام خود به سر می‌برد و ترجیح می‌دهد به جای زندگی در واقعیت در دنیای خیالی خود باشد. دنیایی که صمیمی‌ترین دوستش هکتور در آن حضور دارد در حالی که دنیای واقعی چیزی جز آزار و اذیت کودکان و معلمان و جای خالی بهترین دوستانش ندارد.

شخصیت اصلی رمان کرم ماه خورده (Maggot Moon)، استندیش تردول که چشمانی با رنگ‌های مختلف دارد و جزء افراد نارساخوان به شمار می‌رود، رابطه بسیار نزدیکی با پدربزرگش دارد زیرا او تنها کسی است که پس از ناپدید شدن پدر و مادرش او را بزرگ کرده. پدربزرگ او اغلب احساسات خود را نشان نمی‌دهد اما شما می‌توانید حس کنید که چقدر به نوه‌اش اهمیت می‌دهد.

استندیش غیر از پدربزرگش، دوست جدیدی به نام هکتور پیدا می‌کند که بلافاصله با او پیوند می‌خورد و دوستی زیبایی میانشان برقرار می‌شود. آن‌ها آرزو دارند که از کشور خود فرار و در مکانی بهتر با هم زندگی کنند. اما کمی بعد دوستش به طرز مرموزی ناپدید می‌شود و او جست‌وجو را برای یافتنش آغاز می‌کند...

جوایز و افتخارات کتاب صوتی ماه کرم خورده:

- برنده جایزه کتاب کاستابوک برای کتاب کودک در سال 2012
- نامزد جایزه مایکل پرینتز در سال 2016
- برنده مدال کارنگی در سال 2013

نکوداشت‌های کتاب صوتی ماه کرم خورده:

- ماه کرم خورده یک ادبیات خارق‌العاده و متحرک است. (Sunday Kenosha News)
- سالی گاردنر داستانی را روایت می‌کند که غنی از درام و ایده است. (LoveReading4Kids. co. uk)
- خیره‌کننده، خنک‌کننده، نفس‌گیر و یک کتاب عالی. (Meg Rosoff)
- ماه کرم خورده به طرز حیرت‌انگیزی اصیل، پیچیده و پرتحرک و خارج از این دنیاست. (The Sunday Times (U.K))
- این رمان مطمئناً مغزتان را منفجر خواهد کرد! ... همچون نوشته‌ای زیبا ... این کتاب قطعاً توانایی تبدیل شدن به یک کلاسیک مدرن را دارد. (The Bookseller (U.K.))

کتاب صوتی ماه کرم خورده برای چه کسانی مناسب است؟

این رمان دوست‌داشتنی و جذاب، توجه نوجوانان را به سرعت جلب خواهد کرد و از آن بسیار لذت خواهند برد.

با سالی گاردنر بیشتر آشنا شویم:

سالی گاردنر (Sally Gardner) نویسنده محبوب انگلیسی در لندن چشم به جهان گشود. او که کودکی نارساخوان بود، تا سن 14 سالگی خواندن و نوشتن را نیاموخت و از چندین مدرسه اخراج و به مدرسه‌ای ویژه کودکان ناسازگار فرستاده شد. با وجود این، او با بالاترین افتخارات در یکی از کالج‌های برجسته لندن مدرک هنری کسب کرد، سپس با دریافت یک بورس تحصیلی راهی مدرسه تئاتر شد و بعد از آن به عنوان یک طراح لباس بسیار موفق کارش را آغاز و در برخی از نمایش‌های برجسته فعالیت کرد.

گاردنر بعد از به دنیا آمدن فرزندانش به کار تصویرگی و نوشتن کتاب‌های تصویری با موضوعات افسانه‌ای و جادویی پرداخت. ساندی‌تایمز لندن به او لقب «نبوغ متبحر» داده است.

در بخشی از کتاب صوتی ماه کرم خورده می‌شنویم:

وقتی آقای گانل دوباره اسممو فریاد کشید، صورتش عین لبو سرخ شده بود. نه تنها این، چشمانش داشت از حدقه بیرون می‌زد و رگ‌های گردنش آنقدر ورم کرده بود که داشت به کلاه‌گیس‌اش می‌رسید! خودم را پشت نیمکت بالا کشیدم و با دماغ خونی و یک چشم ورم کرده که حاضر نمی‌شد باز شود، روبه‌روی آقای گانل ایستادم. ترکه‌اش را در یک دستش گرفته بود و تلپ‌تلپ کف دست دیگرش می‌کوبید.

زبانش هم از یک طرف دهان حقیر بدجنسش آویزان بود. همان لحظه بود که به یک جور مکاشفه نائل شدم. قد من از او بلندتر بود. می‌دیدم که بازوهایش را حسابی برای کتک زدن روغن‌کاری کرده اما این را هم دیدم که چه بخواهد چه نخواهد باید سرش را بالا کند تا نگاهم کند، درست همان طور که ناچار بود هکتور را نگاه کند. به او گفتم «دیگه نمی‌تونی کتکم بزنی. من از تو بلندترم. برو یکی هم‌قد خودت رو پیدا کن.» کل کلاس‌مان داشتند هاج و واج تماشایمان می‌کردند. از وقتی هکتور ناپدید شده بود هیچ کس یعنی واقعاً هیچ کس حتی رئیس مدرسه هم جلوی یک معلم زبان‌درازی نکرده بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
بخش اول
12 دقیقه
بخش دوم
14 دقیقه
بخش سوم
11 دقیقه
بخش چهارم
10 دقیقه
بخش پنجم
12 دقیقه
بخش ششم
10 دقیقه
بخش هفتم
8 دقیقه
بخش هشتم
10 دقیقه
بخش نهم
7 دقیقه
بخش دهم
9 دقیقه
بخش یازدهم
13 دقیقه
بخش دوازدهم
13 دقیقه
بخش سیزدهم
11 دقیقه
بخش چهاردهم
10 دقیقه
بخش پانزدهم
16 دقیقه
بخش شانزدهم
12 دقیقه
بخش هفدهم
10 دقیقه
بخش هجدهم
9 دقیقه
بخش نوزدهم
16 دقیقه
بخش بیستم
9 دقیقه
بخش بیست‌ویکم
9 دقیقه
بخش بیست‌ودوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماه کرم خورده
نویسنده
مترجممهرداد تویسرکانی
گویندهنازنین مهیمنی
ناشر چاپینشر پیدایش
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی نوجوان، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
36000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماه کرم خورده

مهرناز نورآذر
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
یکی از کم نظیر‌ترین کتاب‌های دیس یوتوپیایی بود که شنیدم. با تصور این که چقدر این اثر زیبا و تاثیر گذار گمنام مونده و چرا
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماه کرم خورده

برای دریافت کتاب صوتی ماه کرم خورده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.