معرفی و دانلود کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست

عکس جلد کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست
قیمت:
48000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست

کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست، اثر پتریک لیندسی دربردارنده‌ی 172 راهکار جهت تغییر زندگی است، راهکارهایی که بتوانید بر آن‌ها تامل و مراقبه کنید، ایرادات و عادات کهنه خود را تشخیص بدهید و بعد راه درمان قدم به قدم را شروع کنید.

پتریک لیندسی (Patrick Lindsay) در کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست (It’s never too late) به این موضوع اشاره دارد که هیچ‌گاه برای خلاص شدن از عادت‌های زشت و کهنه، تغییر دادن زندگی و انتخاب سبک جدیدی برای آن دیر نیست، او این 172 راهکار را ارائه داده تا به کمک آن زندگی‌تان را دست‌خوش تغییر قرار دهید.

جملات برگزیده کتاب هیچ وقت برای... دیر نیست:

- خنده بهترین داروست.
- سفر به ذهن وسعت می‌بخشد.
- سرزمین دل‌پذیرِ یک چرت بعدازظهر بود.
- بخشیدن خوب است. فراموش کردن از همه بهتر است.
- همه‌ی ما ورزشکار هستیم. بعضی‌هامان بهتر و سریع‌تر از بقیه هستند.
- به اعتقاد من، یک رقص خوب، مثل یک فضیلت، خودش پاداش خودش است.
- چالش بر سر بُرد نیست، بلکه بر سر پیروزی بر ترس است. لازم نیست بر دیگران غلبه کنی، بر خودت غلبه کن.

در بخش‌هایی از کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست می‌شنویم:

آینده‌نگری تو را از کارهای سخت روزانه بیرون می‌آورد. برنامه‌ریزی برای آینده امید می‌آورد. اول برنامه‌های کوچک، با هدف‌های معقول، باعث می‌شود به خودت اعتماد کنی. سپس برنامه‌های بزرگ‌تر، با هدف‌های بزرگ‌تر. همیشه برنامه داشته باش. «تو در هر سنی جوان خواهی بود، اگر برای آینده برنامه داشته باشی».

ابراز تأسف به شهامت نیاز دارد، اما به تلاشی که می‌کنی می‌ارزد. تو را رها می‌کند. طرف مقابل را غنی می‌سازد. به تو شرافت می‌بخشد. به هر دوی شما شروعی تازه هدیه می‌کند. «شهامت از شما می‌خواهد کار درست را ببینید، اما انجامش ندهید».

تصمیم به عمل بگیر. برای خودت هدف‌های شخصی کوچک، متوسط و بزرگ قرار بده. به خودت زمان بده. عجله نکن. کلید موفقیت صبر است. به نتایج مثبت نگاه کن، هر قدر که تدریجی باشند. در صورت موفقیت خودت را تحسین کن. در صورت خطا، خودت را ببخش. به تصویر بزرگ کار نگاه کن. استقامت به خرج بده. «یک گرم پیش‌گیری، ارزش یک کیلو درمان را دارد».

نتایج مثبت نگاه کن، هر قدر که تدریجی باشند. در صورت موفقیت خودت را تحسین کن. در صورت خطا، خودت را ببخش. به تصویر بزرگ کار نگاه کن. استقامت به خرج بده. «یک گرم پیش‌گیری، ارزش یک کیلو درمان را دارد».

صدای دنیای ما بلند. حرکتش سریع و بی‌نظم است. همه‌ی ما به زمان نیاز داریم که تأمل کنیم. به اطرافمان نگاهی بیندازیم. صدای دلمان را بشنویم. دلت چیزهایی می‌داند که ذهنت قادر به درک آن‌ها نیست. برای خودت وقت اضافی بگذار. در آن وقت اضافی، زندگی روزمره‌ات را از حرکت بازدار. خودت را به روی دلت بگشا. به حرفش گوش کن. «دل برای خودش دلایلی دارد، که منطق از آن‌ها بی‌خبر است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
1 دقیقه
پشت جلد
12 دقیقه
بخش اول
12 دقیقه
بخش دوم
12 دقیقه
بخش سوم
12 دقیقه
بخش چهارم
12 دقیقه
بخش پنجم
12 دقیقه
بخش ششم
13 دقیقه
بخش هفتم
12 دقیقه
بخش هشتم
12 دقیقه
بخش نهم
11 دقیقه
بخش دهم
12 دقیقه
بخش یازدهم
10 دقیقه
بخش دوازدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست
نویسنده
مترجمزهره زاهدی
گویندهنسترن حسنی
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه صوتی
48000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست

reza talebnejad
۱۴۰۲/۸/۲۵
عالی. بی نظیره. جمله‌های تاکیدی و انگیزشی درباره موفقیت، راه زندگی کردن.... غیره که حرف هاشو با طلا باید نوشت. صدای دلنشین وحرف‌های الهام بخشی که ادم اروم می‌کنه. خدایش کتابش، عالی بود ادم هرچی گوش می‌کنه سیر نمیشه...
Returned ...
۱۳۹۸/۹/۲۸
من با این جمله که میگه هیچوقت واسه انجام هیچکاری دیر نیست اصلا موافق نیستم. چون واقعا بعضی چیزا زمان داره و وقتی بگذره دیگه کل دنیام واسه تو گام بردارن شدنی نیست.
سمیه ایمانی
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
از کتاب راه ممنونم هر کاری زمان خودش رو داره این که بگیم برای انجام همه کارها هیچ‌ وقت دیر نیست... درست نیست
Sara Moayeri
۱۳۹۸/۶/۱۰
ممنون از اینکه فایل صوتی رو گذاشتین.
azr azry
۱۳۹۸/۵/۱۰
ممنونم ازاینکه هستید دست مریزاد
ندا راد
۱۳۹۸/۵/۸
خیلى کتاب خوبیه👏👏
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست

برای دریافت کتاب صوتی هیچ وقت برای... دیر نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.